TJ Slavoj Pacov, atletika
Výsledky
                    40.ročníku přespolního běhu O pohár století
Pacov - Zámecký park 18.duben 2009
Dívky nar.2002 a mladší - 300 m
1. Šimůnková Jana 03 Jiskra Havlíčkův Brod 0:59
2. Získalová Petra 02 ZŠ Za Branou 1.B 1:03
3. Krejčí Pavla 03 SK Čéčova Č.Budějovice 1:05
4. Šimerová Aneta 02 SK Čéčova Č.Budějovice 1:05
5. Macková Zuzana 02 ZŠ Náměstí 1.B 1:20
6. Hulmáková Nikola 04 SK Čéčova Č.Budějovice 1:20
Hoši nar.2002 a mladší - 300 m
1. Vlach Ondřej 03 SK Čéčova Č.Budějovice 1:02
2. Homolka David 02 ZŠ Za Branou 1.A 1:04
3. Vachta Vojtěch 02 ZŠ Za Branou 1.B 1:05
4. Beneš Jan 02 TJ Nové Město na Moravě 1:05
5. Svátek Radim 03 MŠ Za Branou 1:08
6. Jiříček Martin 02 ZŠ Náměstí 1.A 1:12
Jiříček Tomáš MŠ Jatecká NF
Dívky nar.2000 a 2001 - 300 m
1. Surá Tereza 00 SK Čéčova Č.Budějovice 0:51
2. Šimůnková Tereza 00 Jiskra Havlíčkův Brod 0:52
3. Kurialová Zuzana 00 SK Čéčova Č.Budějovice 0:54
4. Mičková Markéta 00 ZŠ Náměstí 3.tř 0:56
5. Čečáková Adéla 00 ZŠ Za Branou 3.A 0:58
6. Kozáková Nikola 01 ZŠ Za Branou 2.A 1:01
7. Zajícová Markéta 01 ZŠ Za Branou 2.B 1:02
8. Kozáková Michaela 01 ZŠ Za Branou 2.B 1:14
9. Berková Eliška 00 ZŠ Náměstí 2.tř
10. Vaňková Kateřina 01 ZŠ Za Branou 1.B
11. Hrabalová Karolína 01 ZŠ Za Branou 1.A
12. Vaňková Barbora 01 ZŠ Za Branou 1.B
Hoši nar.2000 a 2001 - 300 m
1. Brož Jakub 00 SK Čéčova Č.Budějovice 0:50
2. Strnad Marek 01 TJ Nová Včelnice 0:52
3. Míka Lukáš 01 ZŠ Za Branou 2.B 0:52
4. Svoboda Martin 01 SK Čéčova Č.Budějovice 0:53
5. Vlach Vojtěch 01 SK Čéčova Č.Budějovice 0:53
6. Stejskal Jan 00 ZŠ Náměstí 3.tř 1:01
7. Štěpánek Matěj 01 ZŠ Za Branou 1.B 1:04
8. Koubík Vít 01 ZŠ Za Branou 2.B 1:07
Dívky nar.1998 a 1999 - 500 m
1. Dušková Daniela 98 ZŠ Za Branou 4.A 1:42
2. Burdová Magdaléna 98 SK Čéčova Č.Budějovice 1:43
3. Pulgretová Kateřina 99 TJ Nové Město na Moravě 1:44
4. Kunová Eva 99 SK Čéčova Č.Budějovice 1:50
5. Šimerová Michaela 98 SK Čéčova Č.Budějovice 1:55
6. Nečasová Katka 99 BATT Nové Město na Moravě 1:57
7. Houdková Kateřina 98 ZŠ Náměstí 5.tř 2:05
8. Mourková Lucie 99 ZŠ Náměstí 4.tř 2:28
9. Čížková Veronika 98 ZŠ Náměstí 5.tř 2:32
10. Pudilová Markéta 99 ZŠ Náměstí 3.tř 2:33
Hoši nar.1998 a 1999 - 500 m :
1. Kraus Patrik 98 TJ Nová Včelnice 1:40
2. Novák Filip 98 ZŠ Za Branou 4.B 1:46
3. Kovalčuk Pavel 98 SK Čéčova Č.Budějovice 1:47
4. Beran Jan 99 SK Čéčova Č.Budějovice 1:53
5. Kaun Lukáš 99 ZŠ Za Branou 3.B 1:56
6. Novák Jakub 99 Jiskra Havlíčkův Brod 1:57
7. Hulmák Tomáš 99 SK Čéčova Č.Budějovice 1:58
8. Matoušek Filip 99 ZŠ Za Branou 3.B 2:03
9. Krátoška Tomáš 98 ZŠ Náměstí 5.tř 2:06
10. Tůma Jan 98 ZŠ Za Branou 4.A 2:07
11. Krátoška Jan 98 ZŠ Náměstí 4.tř 2:08
12. Sekyra Jan 99 ZŠ Za Branou 3.B 2:09
13. Kozák Miroslav 98 ZŠ Za Branou 4.B 2:12
14. Daněk Jiří 99 ZŠ Náměstí 3.tř 2:13
Mladší žákyně nar. 1996 a 1997 - 1100 m : body běžecký pohár
1. Couralová Simona 96 BATT Nové Město na Moravě 4:04 11
2. Šimánková Klára 96 Jiskra Havlíčkův Brod 4:44 9
3. Daňková Lucie 97 ZŠ Náměstí 5.tř 5:11 8
4. Švejdová Monika 96 SK Čéčova Č.Budějovice 5:17
Mladší žáci nar.1996 a 1997 - 1100 m :
1. Beneš Viktor 96 TJ Nové Město na Moravě 3:58 11
2. Hrdina Ondřej 96 BATT Nové Město na Moravě 4:13 9
3. Mička Lukáš 96 ZŠ Náměstí 7.B 4:23 8
4. Čečák Jan 97 ZŠ Za Branou 5.A 4:40 7
5. Kvapil Štěpán 97 ZŠ Náměstí 5.tř 4:45 6
Starší žákyně nar.1994 a 1995 - 1100 m :
1. Karasová Martina 94 BATT Nové Město na Moravě 3:57 11
2. Beránková Zuzana 95 Jiskra Havlíčkův Brod 3:59 9
Starší žáci nar.1994 a 1995 - 1600 m :
1. Rizvanovič Benjamin 95 SK Čéčova Č.Budějovice 5:45 11
2. Šacl Jiří 94 TJ Nové Město na Moravě 5:59 9
3. Říha Petr 94 ZŠ Náměstí 8.tř 6:47 8
Dorostenky nar. 1992 a 1993 - 1600 m :
1. Nováková Lada 93 Jiskra Havlíčkův Brod 5:38 11
2. Miličková Marie 92 TJ Nové Město na Moravě 5:55 9
3. Zachariášová Kateřina 93 Jiskra Havlíčkův Brod 6:39 8
4. Košíková Tereza 93 TJ Nové Město na Moravě 6:53 7
Dorostenci nar.1992 a 1993 - 3300 m :
1. Vala Filip 92 Jiskra Havlíčkův Brod 11:48 11
2. Janů Jan 93 BATT Nové Město na Moravě 11:50 9
Ženy nar.1991 a starší - 3300 m :
1. Krejčová Hana 66 Spartak Pelhřimov 20:57
Muži nar. 1991 a starší - 5500 m (hlavní závod) :
1. Janošík Rudolf 71 RC Vlašim 19:48
2. Vala Filip 92 Jiskra Havlíčkův Brod 19:49
3. Špůrek Petr 71 Koloběžka Vracovice 20:56
4. Tůma Jiří 63 Spartak Vlašim 23:17 1.W40
5. Boháč Karel 47 Liga 2000 Tábor 27:26 1.W60
Startovalo 83 závodníků a závodnic z 14 atletický oddílů a škol.
Stanislav Janů v.r.                                                       Pavel Zajíc v.r.
hlavní rozhodčí                                                            ředitel závodů