Výkony roku 2007

 


60 m

 

 

 

 

7,32 h

Vitovský Radek

81

Praha

1301

 

též 7,49

 

Jihlava

2804

7,41 h

Hložek Martin

90

Praha

0902

7,42 h

Novák Luboš

88

Praha

1301

 

též 7,48

 

Jihlava

2804

7,50 h

Zoubek Tomáš

88

Praha

3001

8,12

Zaňák Lubomír

93

Jihlava

0505

8,2

Matys Miroslav

92

Nové Město n.M.

1205

 

též 8,47

 

Jihlava

0505

8,91

Podolský Lukáš

95

Pacov

1407

8,92

Dušek Daniel

93

Nové Město n.M.

1205

9,34

Mička Lukáš

96

Pacov

1407

9,40

Kohout Jan

94

Pacov

1407

9,68

Stejskal Jakub

95

Třebíč

1706

9,88

Chaloupka Robert

97

Pacov

1006

10,24

Lhotka Pavel

97

Pacov

1006

10,24

Štolba Štěpán

95

Jihlava

0209

10,74

Kvapil Štěpán

97

Pacov

1006

10,79

Čečák Jan

97

Třebíč

1706

11,23

Pšenička Vojtěch

98

Jihlava

0505

 

 

 

 

 

100 m

 

 

 

 

11,34

Novák Luboš

88

Sušice

0206

11,42

Vitovský Radek

81

Pacov

1908

11,70

Zoubek Tomáš

88

Tábor

1606

11,97

Hložek Martin

90

Praha

1205

12,06

Paták Milan

89

Jihlava

2705

12,54

Vlček Lukáš

82

Nová Včelnice

1205

12,90

Burda Jiří

67

Pacov

1407

13,24

Zelenka Stanislav

86

Nová Včelnice

1205

13,82

Bláha Petr

90

Třebíč

0906

 

 

 

 

 

150 m

 

 

 

 

20,06

Zaňák Lubomír

93

Nové Město n.M.

1205

20,7

Zajíc David

91

Pacov

2305

21,95

Dušek Daniel

93

Nové Město n.M.

1205

23,1

Podolský Lukáš

95

Pacov

2305

23,75

Mička Lukáš

96

Pacov

1006

24,57

Stejskal Jakub

95

Třebíč

1706

24,65

Chaloupka Robert

97

Pacov

1006

25,35

Lhotka Pavel

97

Jihlava

0505

25,3

Kohout Jan

94

Pacov

2305

25,55

Štěpánek Radek

96

Třebíč

2909

25,8

Koranda Tomáš

91

Pacov

2305

27,3

Koranda Michal

93

Pacov

2305

27,93

Kvapil Štěpán

97

Pacov

1006

29,7

Štolba Štěpán

95

Pacov

2305

30,4

Čečák Jan

97

Pacov

2305

53,7

Pudil Jakub

95

Pacov

2305

 

 

 

 

 

200 m

 

 

 

 

23,43

Novák Luboš

88

Jihlava

1905

23,62

Paták Milan

89

Pacov

1706

23,80

Zoubek Tomáš

88

Pacov

2209

24,98

Maršík Tomáš

90

Pacov

1706

25,03 h

Vlček Lukáš

82

Praha

1301

25,09

Pech Zdeněk

66

Pacov

1706

25,69

Hložek Martin

90

Sušice

0206

27,75

Zelenka Stanislav

86

Nová Včelnice

1205

 

 

 

 

 

300 m

 

 

 

 

37,22

Novák Luboš

88

Jihlava

2804

38,43

Holenda Petr

81

Jihlava

2804

42,14

Zaňák Lubomír

93

Jihlava

0505

43,0

Zajíc David

91

Pacov

1306

50,4

Dušek Daniel

93

Pacov

1909

52,6

Stejskal Jakub

95

Pacov

1306

52,8

Podolský Lukáš

95

Pacov

1306

55,63

Koranda Michal

93

Pacov

1006

57,9

Lhotka Pavel

97

Pacov

1306

59,1

Chaloupka Robert

97

Pacov

1306

81,1

Čečák Jan

97

Pacov

1909

85,0

Sekyra Jan

99

Pacov

1909

91,9

Pšenička Vojtěch

98

Pacov

1909

94,9

Stejskal Jan

00

Pacov

1909

 

 

 

 

 

400 m

 

 

 

 

50,89

Vitovský Radek

81

Pacov

1908

53,61

Vlček Lukáš

82

Jihlava

1905

53,74

Novák Luboš

88

Třebíč

0906

54,02

Holenda Petr

81

Sušice

0206

55,65

Hložek Martin

90

Olomouc

0806

57,49

Blažek Petr

63

Pacov

1706

57,64

David Petr

87

Pacov

1706

59,95

Zajíc David

91

Pacov

1407

60,45

Maršík Tomáš

90

Nová Včelnice

1205

62,59

Toman Ludvík

49

Pacov

1706

63,36

Burda Jiří

67

Pacov

1407

 

 

 

 

 

800 m

 

 

 

 

2:02,65

Holenda Petr

81

Jihlava

1905

2:13,39

Blažek Petr

63

Pacov

1706

2:15,02

Zajíc Martin

88

Jihlava

2705

2:19,41

Štěpánek Michal

85

Č.Budějovice

1609

3:06,11

Mička Lukáš

96

Třebíč

2909

3:15,84

Stejskal Jakub

95

Třebíč

2909

3:25,96

Podolský Lukáš

95

Pacov

1407

3:31,01

Kohout Jan

94

Pacov

1407

 

 

 

 

 

1500 m

 

 

 

 

4:13,92

Kučera Radek

69

Sušice

0206

4:28,95

Buchvaldek Marek

71

Klatovy

2508

4:40,99

Zajíc Martin

88

Pacov

1507

4:52,40

Štěpánek Michal

85

Č.Budějovice

1609

4:57,69

Vitovský Radek

81

N.Včelnice

0508

5:18,70

Hložek Martin

90

Pacov

1507

5:31,26

Zajíc David

91

Pacov

1507

6:12,44

Chaloupka Robert

97

Třebíč

1706

6:16,88

Kvapil Štěpán

97

Třebíč

1706

6:46,95

Burda Jiří

67

Pacov

1507

7:10,03

Stejskal Jakub

95

Pacov

1908

7:37,25

Mička Lukáš

96

Pacov

1908

 

 

 

 

 

3000 m

 

 

 

 

9:17,40

Kučera Radek

69

Klatovy

2508

9:46,12

Buchvaldek Marek

71

Klatovy

2508

10:13,73

Zajíc Martin

88

Klatovy

2508

 

 

 

 

 

5000 m

 

 

 

 

16:01,15

Kučera Radek

69

Tábor

1606

17:59,09

Zajíc Martin

88

Pacov

0909

 

 

 

 

 

10000 m

 

 

 

33:09,65

Kučera Radek

69

Jihlava

1905

35:23,18

Buchvaldek Marek

71

Jihlava

1905

 

 

 

 

 

Půlmaratón

 

 

 

1:16:34

Kučera Radek

69

Poděbrady

2804

 

 

 

 

 

4x60 m

 

 

 

 

36,61

Chaloupka, Stejskal,

Třebíč

1706

 

Mička, Podolský

 

 

43,29

Pšenička, Lhotka,

Jihlava

0505

 

Kohout, Pudil

 

 

44,02

Pšenička, Čečák,

Pacov

1006

 

Kvapil, Pudil

 

 

44,37

Pšenička, Čečák,

 

Nové Město n.M.

1205

 

Štolba, Pudil

 

 

 

 

 

 

 

 

4x100 m

 

 

 

45,62

Hložek, Vlček,

Jihlava

1905

 

Novák, Vitovský

 

 

45,77

Oburka, Polák,

Pacov

0909

 

Zoubek, Novák

 

 

46,93

Burda, Hložek,

Tábor

1606

 

Novák, Holenda

 

 

47,79

Ruschka,  Oburka,

Jihlava

1905

 

Polák, Holenda

 

 

49,51

Zelenka, David,

 

Nová Včelnice

1205

 

Zajíc, Paták

 

 

 

 

 

 

 

 

4x400 m

 

 

3:49,98

Novák, Zajíc M.,

Sušice

0206

 

Vala, Holenda

 

 

3:58,43

Blažek, Toman,

Pacov

1706

 

Pech, Pavlas

 

 

4:07,86

David, Paták,

Pacov

1706

 

Maršík, Zajíc D.

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m překážek – mladší žáci

 

 

11,25

Podolský Lukáš

95

Třebíč

1706

12,36

Mička Lukáš

96

Pacov

1407

12,39

Stejskal Jakub

95

Třebíč

1706

12,58

Kohout Jan

94

Pacov

1407

14,06

Lhotka Pavel

97

Pacov

1006

 

 

 

 

 

100 m překážek – starší žáci a veteráni  

 

15,51

Matys Miroslav

92

Třebíč

1706

17,19

Toman Ludvík

49

Tábor

0507

 

 

 

 

 

110 m překážek - dorostenci

 

 

16,51

Hložek Martin

90

Praha

1305

18,53

Zajíc David

91

Pacov

1507

 

 

 

 

 

110 m překážek - junioři

 

 

 

16,22

Zoubek Tomáš

88

Veselí n/L

1605

 

 

 

 

 

110 m překážek - muži

 

 

 

15,32

Vitovský Radek

81

Třinec

3006

17,13

Zoubek Tomáš

88

Pacov

0909

19,29

Burda Jiří

67

Pacov

1507

20,33

David Petr

87

Pacov

1706

 

 

 

 

 

200 m překážek

 

 

 

31,08

Matys Miroslav

92

Jihlava

0209

 

 

 

 

 

400 m překážek – dorostenci, veteráni

 

66,15

Toman Ludvík

49

Riccione

0909

68,23

Zajíc David

91

Jihlava

2705

 

 

 

 

 

400 m překážek - muži

 

 

59,71

Holenda Petr

81

Sušice

0206

67,66

David Petr

87

Nová Včelnice

1205

70,15

Zajíc Martin

88

Jihlava

2705

70,44

Zajíc David

91

Nová Včelnice

1205

 

 

 

 

 

3000 m překážek

 

 

 

10:37,12

Zajíc Martin

88

Sušice

0206

10:56,87

Buchvaldek Marek

71

Sušice

0206

 

 

 

 

 

Výška

 

 

 

 

184

Hložek Martin

90

Olomouc

0806

181

Vitovský Radek

81

Nová Včelnice

0408

175

Szelle Denis

90

Třebíč

0906

173

Hodinka Jiří

82

Jihlava

1905

169

Burda Jiří

67

Pacov

1407

160 h

Maršík Tomáš

90

Praha

1301

 

též 155

 

Třebíč

0906

160

Studnička Václav

91

Třebíč

0906

145

Zajíc David

91

Pacov

1407

143

Matys Miroslav

92

Pacov

0606

133

Zaňák Lubomír

93

Pacov

2706

126

Dušek Daniel

93

Pacov

0606

116

Koranda Tomáš

91

Pacov

0606

116

Podolský Lukáš

95

Pacov

0606

107

Stejskal Jakub

95

Pacov

2706

102

Lhotka Pavel

97

Pacov

0606

102

Koranda Michal

93

Pacov

0606

97

Chaloupka Robert

97

Pacov

0606

95

Štolba Štěpán

95

Pacov

2706

92

Pudil Jakub

95

Pacov

0606

82

Dvořák Miroslav

98

Pacov

0606

80

Čečák Jan

97

Pacov

2706

 

 

 

 

 

T

 

 

 

 

393

Vitovský Radek

81

Pacov

1507

385

Burda Jiří

67

Sušice

0206

365

Hložek Martin

90

Sušice

0206

360

Hodinka Jiří

82

Jihlava

1905

235

Šimek Jan

61

Pacov

1706

210

Zajíc David

91

Pacov

1507

Dálka

 

 

 

 

639

Vitovský Radek

81

Jihlava

2804

622

Hložek Martin

90

Jihlava

1905

601

Burda Jiří

67

Pacov

0909

567

Janda Miloslav

72

Tábor

1606

509

Maršík Tomáš

90

Nová Včelnice

1205

508

Studnička Václav

91

Pacov

1706

508

Zajíc David

91

Č.Budějovice

1609

507

David Petr

87

Pacov

1407

500

Novák Luboš

88

Pacov

2209

494

Zaňák Lubomír

93

Nové Město n.M.

1205

485

Matys Miroslav

92

Nové Město n.M.

1205

471

Podolský Lukáš

95

Pacov

1006

408

Mička Lukáš

96

Pacov

1407

391

Dušek Daniel

93

Pacov

1710

391

Stejskal Jakub

95

Třebíč

2909

390

Kohout Jan

94

Pacov

1407

368

Štěpánek Radek

96

Třebíč

2909

367

Koranda Michal

93

Pacov

1006

331

Lhotka Pavel

97

Pacov

3005

327

Chaloupka Robert

97

Třebíč

1706

321

Koranda Tomáš

91

Pacov

3005

296

Pšenička Vojtěch

98

Pacov

1006

286

Čečák Jan

97

Jihlava

0505

265

Pudil Jakub

95

Jihlava

0209

243

Sekyra Jan

99

Pacov

1710

242

Kaun Lukáš

99

Pacov

1710

 

 

 

 

 

Trojskok

 

 

 

12,86

Vitovský Radek

81

Tábor

1606

12,21

Janda Miloslav

72

Tábor

1606

12,13

Hodinka Jiří

82

Jihlava

1905

12,05

Burda Jiří

67

Tábor

1606

11,83

Zoubek Tomáš

88

Pacov

2209

10,49

Zelenka Stanislav

86

Nová Včelnice

1205

10,43

Zajíc David

91

Pacov

1706

 

 

 

 

 

Koule 7,26 kg

 

 

 

14,05

Uchytil Jiří

79

Praha

1301

 

též 13,94

 

Tábor

1606

13,99

Vitovský Radek

81

N.Včelnice

0408

12,63

Němejc Vlastimil

65

Pacov

0909

11,48

Dymák Petr

61

Jihlava

2705

10,45

Vaněk Pavel

73

Klatovy

2508

10,24

Zajíc Pavel

53

Pacov

3006

9,99

Burda Jiří

67

Pacov

1407

9,83

Pejša Radek

70

Pacov

3006

8,94

Pavlík Martin

87

Nová Včelnice

1205

8,75

Šimek Jan

61

Nová Včelnice

1205

6,76

David Petr

87

Pacov

1407

 

 

 

 

 

Koule 5 kg

 

 

 

14,94

Hložek Martin

90

Praha

1705

8,56

Zajíc David

91

Pacov

1407

4,95

Koranda Tomáš

91

Třebíč

0906

 

 

 

 

 

Koule 4 kg

 

 

 

9,27

Zaňák Lubomír

93

Třebíč

1706

8,30

Dušek Daniel

93

Pacov

2305

7,99

Matys Miroslav

92

Pacov

2305

 

 

 

 

 

Koule 3 kg

 

 

 

8,53

Kohout Jan

94

Třebíč

2909

6,93

Pudil Jakub

95

N.Město n.M.

1205

6,70

Podolský Lukáš

95

Pacov

2305

6,38

Mička Lukáš

96

Pacov

2305

5,96

Stejskal Jakub

95

Pacov

2006

5,45

Chaloupka Robert

97

Pacov

2305

5,16

Štolba Štěpán

95

Pacov

2006

4,19

Lhotka Pavel

97

Pacov

2006

3,49

Čečák Jan

97

Pacov

2006

 

 

 

 

 

Disk 2 kg

 

 

 

46,52

Uchytil Jiří

79

Pacov

1407

39,70

Vitovský Radek

81

Pacov

1507

38,50

Dymák Petr

61

Jihlava

1905

35,65

Zajíc Pavel

53

Tábor

1606

33,30

Vaněk Pavel

73

Jihlava

1905

31,74

Pilch Lubomír

85

Tábor

1606

31,36

Pejša Radek

70

Pacov

3006

31,11

Zelenka Stanislav

55

Nová Včelnice

1205

28,98

Burda Jiří

67

Pacov

1507

28,29

Pavlík Martin

87

Č.Budějovice

1609

27,12

Němejc Vlastimil

65

Jihlava

1905

 

 

 

 

 

Disk 1,5 kg

 

 

 

37,44

Zelenka Stanislav

55

Sušice

0605

37,32

Hložek Martin

90

Olomouc

0906

25,12

Zajíc David

91

Třebíč

0906

12,88

Koranda Tomáš

91

Třebíč

0906

 

 

 

 

 

Oštěp 800 g

 

 

 

54,75

Hložek Martin

90

Pacov

0909

50,47

Vitovský Radek

81

Jihlava

1905

44,83

Pilch Lubomír

85

Tábor

1606

43,16

Uchytil Jiří

79

Pacov

3006

38,31

Vaněk Pavel

73

Jihlava

1905

36,30

Burda Jiří

67

Pacov

1507

34,00

Zelenka Stanislav

55

Nová Včelnice

1205

28,73

Pavlík Martin

87

Č.Budějovice

1609

26,56

Zajíc Pavel

53

Pacov

3006

24,89

Zajíc Martin

88

Třebíč

0906

 

 

 

 

 

Oštěp 700 g

 

 

 

55,71

Hložek Martin

90

Linec

1410

34,65

Studnička Václav

91

Třebíč

0906

34,24

Szelle Denis

90

Třebíč

0906

29,25

Zajíc David

91

Pacov

1605

 

 

 

 

 

Oštěp 600 g

 

 

 

34,50

Matys Miroslav

92

Třebíč

1706

27,82

Zaňák Lubomír

93

Pacov

2006

25,56

Dušek Daniel

93

Pacov

1605

16,83

Koranda Michal

93

Pacov

1006

 

 

 

 

 

Oštěp 400 g

 

 

 

21,11

Štolba Štěpán

95

Pacov

2006

16,34

Stejskal Jakub

95

Pacov

2006

Kriket

 

 

 

 

41,92

Kohout Jan

94

Pacov

1006

40,97

Mička Lukáš

96

Třebíč

2909

38,11

Podolský Lukáš

95

Pacov

1605

37,49

Stejskal Jakub

95

Jihlava

0505

30,79

Štolba Štěpán

95

Třebíč

2909

29,89

Pudil Jakub

95

Pacov

1605

29,18

Čečák Jan

97

Pacov

1605

27,20

Lhotka Pavel

97

Pacov

1710

24,67

Chaloupka Robert

97

Pacov

1710

20,58

Kaun Lukáš

99

Pacov

1710

17,97

Sekyra Jan

99

Pacov

1209

16,88

Pšenička Vojtěch

98

Pacov

1710

 

 

 

 

 

Kladivo 7,26 kg

 

 

 

43,24

Zajíc Pavel

53

Sušice

0206

38,50

Uchytil Jiří

79

Pacov

3006

38,47

Vaněk Pavel

73

Pacov

1908

34,85

Dymák Petr

61

Jihlava

1905

32,96

Zelenka Stanislav

55

Pacov

1407

30,16

Pilch Lubomír

85

Tábor

1606

28,13

Pavlík Martin

87

Nová Včelnice

1205

27,83

Šimek Jan

61

Pacov

1706

19,01

Němejc Vlastimil

65

Sušice

0206

 

 

 

 

 

Kladivo 6 kg

 

 

 

19,75

Zajíc Martin

88

Pacov

2209

 

 

 

 

 

Břemeno 16kg

 

 

 

14,25

Uchytil Jiří

79

Pacov

3006

12,80

Zajíc Pavel

53

Pacov

3006

 

 

 

 

 

Desetiboj - muži

 

 

 

6597

Vitovský Radek

81

N.Včelnice

0408

 

11,47-629-13,99-181-51,73-15,55-36,83-370-50,40-4:57,69

4240

Burda Jiří

67

Pacov

1407

 

12,90-578-9,99-169-63,36-19,29-28,98-373-36,30-6:46,95

Desetiboj - dorostenci

 

 

5837

Hložek Martin

90

Pacov

1407

 

12,32-613-14,40-181-56,26-17,24-34,86-353-49,94-5:18,70

3614

Zajíc David

91

Pacov

1407

 

12,81-471-8,56-145-59,95-18,53-24,04-210-25,98-5:31,26

Pětiboj – mladší žáci

 

 

 

1123

Podolský Lukáš

95

Pacov

1407

 

11,54-37,55-8,91-421-3:25,96

 

935

Mička Lukáš

96

Třebíč

2909

 

12,52-40,97-9,80-402-3:06,11

 

850

Kohout Jan

94

Pacov

1407

 

12,58-40,81-9,40-390-3:31,01

 

709

Stejskal Jakub

95

Třebíč

2909

 

13,33-33,78-9,89-391-3:15,84

 

 

 

 

 

 

Vrhačský pětiboj - muži

 

 

 

3139

Uchytil Jiří

79

Pacov

3006

 

13,79-44,46-43,16-38,50-14,25

 

2464

Zajíc Pavel

53

Pacov

3006

 

10,24-35,59-26,56-40,91-12,80

 

 

 

 

 

 

Vrhačský čtyřboj -  muži

 

 

 

2447

Uchytil Jiří

79

Pacov

3006

 

13,79-44,46-43,16-38,50

 

1854

Zajíc Pavel

53

Pacov

3006

 

10,24-35,59-26,56-40,91

 

 

 

 

 

 

Vrhačský trojboj - muži

 

 

 

1959

Uchytil Jiří

79

Pacov

3006

 

13,79-44,46-43,16

 

 

 

1327

Zajíc Pavel

53

Pacov

3006

 

10,24-35,59-26,56

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprintérský trojboj - muži

 

 

 

2276

Novák Luboš

88

Jihlava

1509

 

7,29-11,47-23,54

 

 

 


         

 1500 m - s číslem 15 Radek Kučera     3000 m překážek - Monika Uchytilová        Vrh koulí - Petr Dymák

 


60 m

 

 

 

 

8,22

Vodrážková Šárka

94

Pacov

1006

8,56 h

Karakulová Lucie

86

Praha

1301

8,66

Páralová Hana

93

Pacov

1006

8,91 h

Nováková Martina

92

Praha

1301

 

též 9,17

 

Jihlava

0505

9,38

Lepičová Petra

82

Jihlava

2804

9,4

Pšeničková Kateřin

95

N. Město n.M.

1205

 

též 10,12

 

Třebíč

2909

10,17

Zemanová Anna

96

Jihlava

0209

10,20

Lhotová Kateřina

96

Pacov

1006

10,31

Buřičová Zuzana

97

N. Město n.M.

1205

10,36

Dušková Nikola

97

Jihlava

0505

10,6

Nejdrová Radka

96

N. Město n.M.

1205

11,00

Kuzdasová Tereza

98

N. Město n.M.

1205

11,02

Jelínková Lucie

96

Jihlava

0505

11,04

Drdová Lucie

98

Pacov

1006

11,45

Houdková Kateřina

98

Pacov

1006

12,35

Pudilová Markéta

99

Pacov

1006

12,70

Čížková Veronika

98

Třebíč

2909

 

 

 

 

 

100 m

 

 

 

 

13,29

Karkulová Lucie

86

Sušice

0206

14,80

Nováková Martina

92

Sušice

0206

 

 

 

 

 

150 m

 

 

 

 

20,30

Vodrážková Šárka

94

Pacov

1006

22,35 h

Nováková Martina

92

Praha

1301

25,15

Lhotová Kateřina

96

Jihlava

1706

25,18

Dušková Nikola

97

Jihlava

1706

25,55

Zemanová Anna

96

Pacov

1006

25,9

Pšeničková Kateřin

95

Pacov

1706

29,6

Buřičová Zuzana

97

Pacov

1706

31,7

Drdová Lucie

98

Pacov

1706

32,5

Houdková Kateřina

98

Pacov

1706

 

 

 

 

 

200 m

 

 

 

 

27,21

Smržová Petra

78

Tábor

1606

29,93

Lepičová Petra

82

Pacov

1407

 

 

 

 

 

300 m

 

 

 

 

45,7

Vodrážková Šárka

94

Pacov

1306

 

též 48,39

 

N. Město n.M.

1205

46,59

Lepičová Petra

82

Jihlava

2804

47,70

Páralová Hana

93

Pacov

1006

50,12

Nováková Martina

92

Jihlava

0505

56,2

Dušková Nikola

97

Pacov

1306

63,1

Houdková Kateřina

98

Pacov

1306

63,2

Drdová Lucie

98

Pacov

1306

65,51

Zemanová Anna

96

Jihlava

0209

67,5

Lhotová Kateřina

96

Pacov

1306

72,7

Kuzdasová Tereza

98

Pacov

1306

76,8

Čížková Veronika

98

Pacov

1909

116,2

Čečáková Adéla

00

Pacov

1306

 

 

 

 

 

400 m

 

 

 

 

65,50 h

Lepičová Petra

82

Praha

1301

69,88

Nováková Martina

92

Tábor

1606

 

 

 

 

 

800 m

 

 

 

 

2:20,36

Lepičová Petra

82

Praha

1505

3:04,87

Vodrážková Šárka

94

Pacov

1407

3:06,18

Burdová Michaela

94

Pacov

1407

3:37,76

Zemanová Anna

96

Pacov

1407

3:39,58

Houdková Kateřina

98

Jihlava

0209

 

 

 

 

 

1000 m

 

 

 

 

3:02,56

Lepičová Petra

82

Praha

0905

 

 

 

 

 

1500 m

 

 

 

 

4:48,88

Lepičová Petra

82

Praha

2705

 

 

 

 

 

3000 m

 

 

 

 

10:37,52

Lepičová Petra

82

Praha

2605

13:27,00

Uchytilová Monika

77

Jihlava

1905

 

 

 

 

 

5000 m

 

 

 

 

24:06,17

Uchytilová Monika

77

Pacov

0909

 

 

 

 

 

60 m překážek - mladší žákyně

 

 

10,89

Vodrážková Šárka

94

Pacov

1407

12,54

Pšeničková Kateřin

95

Pacov

1006

13,22

Burdová Michaela

94

Pacov

1407

13,77

Zemanová Anna

96

Pacov

1407

 

 

 

 

 

100 m překážek - ženy

 

 

 

21,57

Lepičová Petra

82

Pacov

1407

 

 

 

 

 

3000 m překážek

 

 

 

16:07,72

Uchytilová Monika

77

Sušice

0206

 

 

 

 

 

4x60 m - mladší žákyně

 

 

 

42,56

Jelínková, Zemanová,

N. Město n.M.

1205

 

Lhotová, Dušková

 

 

44,57

Houdková, Jelínková,

Jihlava

0505

 

Lhotová, Dušková N.

 

 

44,63

Pudilová, Houdková,

N. Město n.M.

1205

 

Buřičová, Nejdrová

 

 

46,15

Pudilová, Houdková,

Pacov

1006

 

Lhotová, Drdová

 

 

 

 

 

 

 

4x100 m

 

 

 

53,72

Petrová, Nováková,

Tábor

1606

 

Karkulová, Smržová

 

 

53,87

Jeřábková, Slonková,

Jihlava

1905

 

Smržová, Karkulová

 

 

56,30

Karkulová, Jeřábková,

Pacov

0909

 

Nováková L., Petrová

 

 

 

 

 

 

 

4x400 m

 

 

 

4:38,61

Petrová, Nováková,

Klatovy

2508

 

Lepičová, Jeřábková

 

 

4:59,18

Petrová, Slonková,

Sušice

0206

 

Nováková, Uchytilová

 

 

 

 

 

 

 

Výška

 

 

 

 

131

Vodrážková Šárka

94

Pacov

0606

127

Lepičová Petra

82

Pacov

1407

126

Pšeničková Kateřin

95

Pacov

0606

102

Zemanová Anna

96

Pacov

0606

97

Dušková Nikola

97

Pacov

0606

87

Kuzdasová Tereza

98

Pacov

2706

82

Buřičová Zuzana

97

Pacov

0606

 

 

 

 

 

Dálka

 

 

 

 

547

Smržová Petra

78

Tábor

1606

463

Vodrážková Šárka

94

Pacov

1407

462

Karkulová Lucie

86

Pacov

3005

453 h

Nováková Martina

92

Praha

1301

 

též 387

 

Jihlava

0505

416

Burdová Michaela

94

Pacov

1407

411

Lepičová Petra

82

Pacov

1507

350

Pšeničková Kateřin

95

Pacov

3005

341

Zemanová Anna

96

N. Město n.M.

1205

306

Dušková Nikola

97

Pacov

1710

289

Lhotová Kateřina

96

N. Město n.M.

1205

288

Houdková Kateřina

98

Pacov

1306

266

Jelínková Lucie

96

N. Město n.M.

1205

266

Čížková Veronika

98

Pacov

1710

255

Drdová Lucie

98

Pacov

3005

240

Kuzdasová Tereza

98

Pacov

1306

209

Pudilová Markéta

99

Pacov

1006