Pětiboj - mladší žáci
60 m
w=+3,9
1. Drábek Jakub 95 Spartak Vlašim 9,13
2. Svoboda Lukáš 98 Spartak Vlašim 10,23
60 m překážek
w=+1,8
1. Drábek Jakub 95 Spartak Vlašim 11,32
2. Svoboda Lukáš 98 Spartak Vlašim 13,17
Stejskal Jakub 95 Slavoj Pacov NP
800 m
1. Drábek Jakub 95 Spartak Vlašim 2:48,06
2. Svoboda Lukáš 98 Spartak Vlašim 3:03,96
dálka vítr reg.výkon vítr
1. Drábek Jakub 95 Spartak Vlašim 431 +2,8 429 +2,0
2. Svoboda Lukáš 98 Spartak Vlašim 291 +2,5
kriket 150 g
1. Drábek Jakub 95 Spartak Vlašim 47,85
2. Svoboda Lukáš 98 Spartak Vlašim 40,15
pětiboj
1. Drábek Jakub 95 Spartak Vlašim 1458
11,32-47,85-9,13-431-2:48,06
2. Svoboda Lukáš 98 Spartak Vlašim 665
13,17-40,15-10,23-291-3:03,96
devítiboj - starší žáci
60 m
w=+0,0    
1. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 8,02
2. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 8,03
3. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 8,19
4. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 8,20
5. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 8,46
6. Říha Petr 94 Slavoj Pacov 8,46
     
     
1000 m
1. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 3:04,91
2. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 3:06,75
3. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 3:08,70
4. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 3:11,71
5. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 3:21,08
6. Říha Petr 94 Slavoj Pacov 3:50,46
     
     
     
     
100 m překážek
w=+3,3    
1. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 14,65
2. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 16,23
3. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 17,59
4. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 18,35
5. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 18,49
     
výška
1. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 160
2. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 157
3. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 157
4. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 145
5. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 139
dálka vítr reg.výkon vítr
1. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 570 +1,6
2. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 554 +2,6 538 +1,6
3. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 524 +2,3 481 +2,0
4. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 475 +2,5 465 0,0
5. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 475 +2,5 465 +0,5
tyč
1. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 240
1. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 240
3. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 220
4. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 190
5. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 170
koule 4 kg
1. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 15,61
2. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 11,33
3. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 10,12
4. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 10,07
5. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 9,57
disk 1 kg
1. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 40,31
2. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 36,45
3. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 28,36
4. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 27,92
5. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 19,32
oštěp 600 g
1. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 50,55
2. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 37,48
3. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 29,57
4. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 16,26
5. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 0
     
     
     
     
devítiboj
1. Krejča Pavel 93 Spartak Vlašim 4903
    16,23-40,31-240-50,55-8,20-554-15,61-157-3:08,70
2. Ján Jan 93 Spartak Vlašim 3924
    14,65-28,36-190-0-8,02-570-9,57-160-3:04,91
3. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 3780
18,49-36,45-220-37,48-8,46-475-11,33-157-3:21,08
4. Deré Martin 94 Spartak Vlašim 3543
    18,35-27,92-240-29,57-8,19-475-10,07-139-3:06,75
5. Zańák Lubomír 93 Slavoj Pacov 3270
    17,59-19,32-170-16,26-8,03-524-10,12-145-3:11,71
     
     
     
sedmiboj - dorostenky    
200 m    
w=+0,8    
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 27,16
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 29,06
     
     
800 m    
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 2:35,60
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 2:36,19
     
     
100 m překážek    
w=+3,3    
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 15,57
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 16,51
     
     
výška    
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 174
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 132
     
     
dálka     vítr
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 523 -0,8
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 453 0,0
     
     
koule 3 kg    
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 11,72
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 8,43
     
     
oštěp 600 g    
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 30,97
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 22,97
     
     
     
     
     
     
     
     
     
sedmiboj    
1. Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 4755
    15,57-174-11,72-27,16-523-30,97-2:35,60
2. Kovářová Klára 91 Spartak Třebíč 3456
    16,51-132-8,43-29,06-453-22,97-2:36,19
     
     
     
desetiboj - muži, junioři, dorostenci    
100 m    
1.běh  w=+2,4    
1. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 11,45
2. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 11,57
3. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 12,36
4. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 12,40
5. Dubec David 91 Spartak Vlašim 12,50
6. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 12,63
   
2.běh w=+3,5    
1. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 10,93
2. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 11,46
3. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 11,46
4. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 11,67
5. Pěkný Martin 83 SC Radotín 11,81
6. Zelenka Stanislav 86 Slavoj Pacov 12,66
   
3.běh w=+3,6    
1. Vlček Lukáš 82 Slavoj Pacov 12,25
2. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 12,45
3. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 12,88
4. David Petr 87 Slavoj Pacov 12,98
5. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 13,17
6. Volný Jiří 56 Slezan Opava 15,14
   
   
400 m
1.běh
1. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 53,86
2. Pěkný Martin 83 SC Radotín 55,54
3. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 61,49
Vlček Lukáš 82 Slavoj Pacov NF
David Petr 87 Slavoj Pacov NF
2.běh
1. Dubec David 91 Spartak Vlašim 58,90
2. Zelenka Stanislav 86 Slavoj Pacov 60,89
3. Volný Jiří 56 Slezan Opava 68,82
4. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 69,24
3.běh
1. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 51,05
2. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 51,43
3. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 52,36
4. Novák Luboš 88 Slavoj Pacov 52,89
5. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 53,50
6. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 53,59
   
   
   
4.běh
1. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 55,93
2. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 57,88
3. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 58,31
4. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 59,87
1500 m
1. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 4:46,52
2. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 4:47,13
3. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 4:47,64
4. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 4:48,23
5. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 4:49,29
6. Dubec David 91 Spartak Vlašim 5:07,90
7. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 5:13,17
8. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 5:14,35
9. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 5:18,76
10. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 5:23,53
11. Pěkný Martin 83 SC Radotín 5:28,78
12. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 5:58,74
13. Volný Jiří 56 Slezan Opava 6:01,30
14. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 6:45,76
Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč NF
   
110 m překážek
1.běh  w=+0,9
1. Pěkný Martin 83 SC Radotín 18,86
2. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 16,11
3. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 15,80
4. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 15,64
5. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 16,08
2.běh  w=+0,9
1. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 20,90
2. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 21,48
3. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 21,87
4. Volný Jiří 56 Slezan Opava 24,65
Zelenka Stanislav 86 Slavoj Pacov NP
110 m překážek - junioři
w=+0,1
1. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 15,84
2. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 16,51
3. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 24,23
110 m překážek - dorostenci
w=+0,5
1. Dubec David 91 Spartak Vlašim 18,34
2. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 18,46
3. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 18,87
výška
1.skupina
1. Dubec David 91 Spartak Vlašim 170
2. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 161
3. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 161
4. Vlček Lukáš 82 Slavoj Pacov 161
5. Pěkný Martin 83 SC Radotín 158
6. David Petr 87 Slavoj Pacov 143
7. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 140
8. Zelenka Stanislav 86 Slavoj Pacov 134
9. Volný Jiří 56 Slezan Opava 134
2.skupina
1. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 211
2. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 202
3. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 190
4. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 184
5. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 178
6. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 175
7. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 172
8. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 169
9. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 160
dálka vítr reg.výkon vítr
1. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 681 +2,4
2. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 628 +2,4
3. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 627 +2,7
4. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 626 +1,5
5. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 624 +1,6
6. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 621 +3,8 603 +2,0
7. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 617 +2,1
8. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 609 +1,8
9. Pěkný Martin 83 SC Radotín 539 +3,8 482 +1,7
10. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 526 +1,6
11. Dubec David 91 Spartak Vlašim 524 +1,8
12. David Petr 87 Slavoj Pacov 516 +2,5
13. Vlček Lukáš 82 Slavoj Pacov 515 +1,6
14. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 512 +2,7
15. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 505 +1,4
16. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 502 +2,3
17. Zelenka Stanislav 86 Slavoj Pacov 496 +1,2
18. Volný Jiří 56 Slezan Opava 419 +3,6 408 +0,8
tyč
1.skupina
1. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 280
2. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 280
3. Volný Jiří 56 Slezan Opava 250
4. Pěkný Martin 83 SC Radotín 250
5. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 250
6. Dubec David 91 Spartak Vlašim 230
7. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 220
8. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 200
9. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 160
2.skupina
1. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 390
2. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 380
3. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 370
4. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 350
5. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 320
6. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 310
koule
7,26 kg
1. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 12,84
2. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 12,16
3. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 11,41
4. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 10,79
5. Pěkný Martin 83 SC Radotín 10,30
6. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 9,96
7. Vlček Lukáš 82 Slavoj Pacov 9,17
8. Volný Jiří 56 Slezan Opava 7,85
9. David Petr 87 Slavoj Pacov 7,59
10. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 7,17
11. Zelenka Stanislav 86 Slavoj Pacov 6,84
12. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 5,72
6 kg
1. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 11,24
2. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 9,75
3. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 9,75
5 kg
1. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 11,92
2. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 11,45
3. Dubec David 91 Spartak Vlašim 11,27
disk
2 kg
1. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 41,23
2. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 35,08
3. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 31,34
4. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 30,59
5. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 29,12
6. Pěkný Martin 83 SC Radotín 27,80
7. Volný Jiří 56 Slezan Opava 22,62
8. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 19,36
9. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 17,05
1,75 kg    
1. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 31,89
2. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 27,77
3. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 23,82
1,5 kg
1. Dubec David 91 Spartak Vlašim 27,73
2. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 25,21
3. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 24,13
oštěp
800 g
1. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 55,25
2. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 48,04
3. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 46,61
4. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 46,26
5. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 42,42
6. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 41,58
7. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 40,90
8. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 33,97
9. Volný Jiří 56 Slezan Opava 32,28
10. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 32,24
11. Pěkný Martin 83 SC Radotín 26,21
12. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 20,17
700 g
1. Dubec David 91 Spartak Vlašim 46,10
2. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 43,80
3. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 29,65
Desetiboj - muži
1. Ošmera Marek 87 Lokomotiva Břeclav 6629
  10,93-627-12,16-184-51,05-15,64-35,08-380-46,26-4:48,23
2. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 6453
11,46-624-12,84-178-53,50-15,80-41,23-310-55,25-4:47,64
3. Puvák Branislav 78 SPŠ ŠAK Trnava 6420
11,46-681-10,79-202-52,36-16,11-30,59-390-48,04-5:14,35
4. Stolín Ondřej 88 Atletika Jihlava 6408
  11,67-621-11,41-211-53,59-16,08-31,34-370-46,61-4:47,13
5. Pěkný Martin 83 SC Radotín 4437
  11,81-539-10,30-158-55,54-18,86-27,80-250-26,21-5:28,78
6. Hodinka Jiří 82 Slavoj Pacov 4356
  12,45-609-7,17-172-58,31-20,90-19,36-350-33,97-5:18,76
7. Svoboda Martin 70 Spartak Vlašim 3350
  13,17-502-9,96-161-69,24-21,87-29,12-220-41,58-6:45,76
8. Zamrzla Tomáš 86 Spartak Vlašim 3014
12,88-526-5,72-140-61,49-21,48-17,05-160-20,17-5:13,17
9. Volný Jiří 56 Slezan Opava 2433
15,14-419-7,85-134-68,82-24,65-22,62-250-32,28-6:01,30
Vlček Lukáš 82 Slavoj Pacov 1922
12,25-515-9,17-161-NF-NP
Zelenka Stanislav 86 Slavoj Pacov 1859
12,66-496-6,84-134-60,89-NP
David Petr 87 Slavoj Pacov 1564
12,98-516-7,59-143-NF-NP
Desetiboj - junioři
1. Chyba Josef 89 Spartak Třebíč 6029
11,45-626-11,24-169-51,43-15,84-31,89-320-42,42-4:46,52
2. Bednář Josef 90 Spartak Třebíč 5186
11,57-628-9,75-190-55,93-16,51-23,82-280-40,90-5:58,74
3. Dubec Štěpán 89 Spartak Vlašim 4162
12,40-505-9,75-161-53,86-24,23-27,77-200-32,24-4:49,29
Desetiboj - dorostenci
1. Dubec David 91 Spartak Vlašim 4699
12,50-524-11,27-170-58,90-18,34-27,73-230-46,10-5:07,90
2. Kašpar Jan 91 Spartak Třebíč 4353
12,63-617-11,45-175-59,87-18,87-25,21-280-43,80-NF
3. Venkrbec Lukáš 91 Atletika Jihlava 4340
12,36-512-11,92-160-57,88-18,46-24,13-250-29,65-5:23,53
Závody proběhly za slunečného počasí, bez zranění a protestrů
Ludvík Toman v.r. Pavel Svoboda v.r. Pavel Zajíc v.r.
hlavní rozhodčí technický delegát KAS Vysočina ředitel závodů
výsledky zpracoval :  Pavel Zajíc