Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů v Čechách

 

Datum konání:                  6.9.2008

Místo konání:                    Jablonec nad Nisou

Pořadatel:                           TJ LIAZ Jablonec nad Nisou

Výsledky zpracoval:        TJ LIAZ Jablonec nad Nisou

Ředitel závodu:                 Ing. Pavel Procházka

Hlavní rozhodčí:               Ing. Zbyněk Budínský

 

100 m/Muži Rozběh1 w-1.0

1         Veleba Jan                              861206      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            11.46               

2         Mottl Jan                                 870505      USK Praha                                                  11.88               

3         Šmejc Jakub                           830623      TJ Jiskra Litomyšl                                      11.96               

4         Benner Jan                              780326      AK Bílina                                                    12.21               

5         Zelenka Stanislav                  860804      TJ Slavoj Pacov                                         13.70               

MB    Spura Filip                               921019      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             12.26               

           Vokoun Tomáš                      920401      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

 

100 m/Muži Rozběh2 w+0.1

1         Bohman Martin                     800405      USK Praha                                                  11.29               

2         Lecjaks Martin                      900807      AK Bílina                                                    11.41               

3         Koutník Jan                            910925      Spartak Praha 4                                         11.64               

4         Kameníček Jan                      870210      A. C. TEPO Kladno                                   11.95               

5         Dvořák Pavel                         910410      AK Bílina                                                    12.82               

MB    Hýsek Pavel                           900830      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             11.83               

           Vodehnal Josef                      830305      TJ Jiskra Litomyšl                                      DNP                 

 

100 m/Muži Rozběh3 w-0.3

1         Vrba Jan                                  820128      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             11.41               

2         Novák Luboš                         880308      TJ Slavoj Pacov                                         11.48               

3         Krupka Tomáš                       890728      USK Praha                                                  11.62               

4         Kašpar Petr                             910906      Spartak Praha 4                                         11.76               

5         Kozák Vojtěch                       921123      TJ Jiskra Litomyšl                                      12.53               

           Havel Erik                               901213      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

 

100 m/Muži FináleA w-0.4

1         Veleba Jan                              861206      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            11.05                11.00

2         Bohman Martin                     800405      USK Praha                                                  11.20                9.00

3         Vrba Jan                                  820128      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             11.43                8.00

4         Lecjaks Martin                      900807      AK Bílina                                                    11.52                7.00

5         Novák Luboš                         880308      TJ Slavoj Pacov                                         11.65                6.00

6         Mottl Jan                                 870505      USK Praha                                                  11.82                5.00

 

100 m/Muži FináleB w+1.2

1         Koutník Jan                            910925      Spartak Praha 4                                         11.41                4.00

2         Krupka Tomáš                       890728      USK Praha                                                  11.49                3.00

3         Šmejc Jakub                           830623      TJ Jiskra Litomyšl                                      11.57                2.00

4         Kašpar Petr                             910906      Spartak Praha 4                                         11.62                1.00

5         Benner Jan                              780326      AK Bílina                                                    11.87               

           Hýsek Pavel                           900830      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             DNP                 

 

200 m/Muži Běh1 w+1.1

1         Veleba Jan                              861206      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            22.18                11.00

2         Baar Pavel                              840418      TJ Jiskra Litomyšl                                      22.37                9.00

3         Vrba Jan                                  820128      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             22.80                8.00

4         Novák Luboš                         880308      TJ Slavoj Pacov                                         23.32                5.00

5         Krupka Tomáš                       890728      USK Praha                                                  23.62                2.00

6         Lecjaks Martin                      900807      AK Bílina                                                    23.84                1.00

           Kavka Tomáš                        890416      USK Praha                                                  DNP                 

           Bohman Martin                     800405      USK Praha                                                  DNP                 

 

200 m/Muži Běh2 w+0.0

1         Koutník Jan                            910925      Spartak Praha 4                                         23.19                7.00

2         Steiner Ladislav                     890609      A. C. TEPO Kladno                                   23.22                6.00

3         Vodehnal Josef                      830305      TJ Jiskra Litomyšl                                      23.33                4.00

4         Šmejc Jakub                           830623      TJ Jiskra Litomyšl                                      24.06               

5         Kameníček Jan                      870210      A. C. TEPO Kladno                                   24.21               

6         Vilhelm Jan                             890908      TJ Lovochemie Lovosice                         24.28               

           Vokoun Tomáš                      920401      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

           Kovanda Ondřej                    890731      Hvězda SKP Pardubice                            DNP                 

 

200 m/Muži Běh3 w-0.5

1         Kašpar Petr                             910906      Spartak Praha 4                                         23.60                3.00

2         Frolík Petr                               910717      A. C. TEPO Kladno                                   23.97               

3         Novotný Slávek                     880318      TJ Lovochemie Lovosice                         24.24               

4         Husák Lukáš                          901005      Spartak Praha 4                                         24.30               

5         Šic Libor                                  910115      Spartak Praha 4                                         24.31               

6         Veselý Michal                        920306      TJ Slavoj Pacov                                         25.69               

MB    Spura Filip                               921019      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             24.70               

MB    Hýsek Pavel                           900830      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             23.87               

 

400 m/Muži Běh1

1         Doupovec Jiří                         841001      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            49.78                11.00

2         Veleba Jan                              861206      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            51.21                8.00

3         Vodehnal Josef                      830305      TJ Jiskra Litomyšl                                      51.48                6.00

4         Steiner Ladislav                     890609      A. C. TEPO Kladno                                   51.64                5.00

5         Lecjaks Martin                      900807      AK Bílina                                                    52.17                3.00

6         Barták Dalibor                       850327      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            52.53                2.00

7         Solfronk Jan                           900301      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             52.58                1.00

8         Chour Ondřej                         871122      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             53.22               

 

400 m/Muži Běh2

1         Dvořák Michal                       900430      USK Praha                                                  51.25                7.00

2         Kovanda Ondřej                    890731      Hvězda SKP Pardubice                            52.01                4.00

3         Šic Libor                                  910115      Spartak Praha 4                                         53.41               

4         Vohrna Jakub                        890519      Spartak Praha 4                                         54.26               

           Bajbora Jan                            800306      AK Bílina                                                    DNF                 

 

400 m/Muži Běh3

1         Tassler Lukáš                         820104      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             50.91                9.00

2         Novotný Slávek                     880318      TJ Lovochemie Lovosice                         52.88               

3         Husák Lukáš                          901005      Spartak Praha 4                                         53.28               

4         Podroužek František             820220      AK Bílina                                                    56.53               

           Pavlíček Michal                     900119      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             DNP                 

 

800 m/Muži Běh1

1         Doupovec Jiří                         841001      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            1:56.53             11.00

2         Kocourek Milan                     871206      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            1:56.54             9.00

3         Dvořák Michal                       900430      USK Praha                                                  1:56.78             8.00

4         Tassler Lukáš                         820104      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             1:57.34             6

5         Bajbora Jan                            800306      AK Bílina                                                    1:57.34             5

6         Urban Petr                               871204      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             1:57.89             3.00

7         Pelc Tomáš                             890812      USK Praha                                                  1:58.72             1.00

8         Johanna Tomáš                     910809      AK Bílina                                                    2:00.76            

9         Picka Pavel                             850122      TJ Slavoj Pacov                                         2:02.92            

10       Barták Dalibor                       850327      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            2:07.28            

 


 

800 m/Muži Běh2

1         Vilhelm Jan                             890908      TJ Lovochemie Lovosice                         1:56.94             7.00

2         Steiner Ladislav                     890609      A. C. TEPO Kladno                                   1:57.46             4.00

3         Kidora Jan                              811227      AK Bílina                                                    1:58.06             2.00

4         Kouba Adam                         870123      AK Bílina                                                    1:59.60            

5         Chour Ondřej                         871122      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             2:01.77            

6         Jíra Lukáš                               860712      Spartak Praha 4                                         2:02.92            

7         Hrdina Martin                        760330      TJ Lovochemie Lovosice                         2:05.70            

8         Pavlíček Michal                     900119      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             2:07.06            

9         Rataj Václav                          900903      A. C. TEPO Kladno                                   2:12.59            

           Pušman Petr                           860804      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             DNP                 

 

1500 m/Muži Běh1

1         Kocourek Milan                     871206      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            4:03.68             11.00

2         Kouba Adam                         870123      AK Bílina                                                    4:05.33             9.00

3         Kidora Jan                              811227      AK Bílina                                                    4:09.15             8.00

4         Luč Jaroslav                           870417      AK Bílina                                                    4:09.38             7.00

5         Krbek Kamil                           900716      Hvězda SKP Pardubice                            4:10.54             6.00

6         Urban Petr                               871204      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             4:11.28             5.00

7         Cvejn Miloš                            910803      Hvězda SKP Pardubice                            4:13.83             4.00

8         Lokšan Jiří                              880413      AK Bílina                                                    4:14.88             3.00

9         Hladík Jiří                               901210      Hvězda SKP Pardubice                            4:17.78             2.00

10       Kopecký Jan                          901224      Hvězda SKP Pardubice                            4:20.07             1.00

11       Hübl Radek                            880517      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            4:22.68            

12       Auersvald Miloš                     921202      A. C. TEPO Kladno                                   4:25.60            

13       Hála Petr                                 900528      A. C. TEPO Kladno                                   4:30.51            

14       Krejčí Stanislav                     910730      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            4:34.95            

15       Vondra David                        940618      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            4:37.89            

           Hamr Jan                                860420      AK Bílina                                                    DNF                 

           Fietzek David                         890814      USK Praha                                                  DNF                 

           Razym Lukáš                        790912      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            DNF                 

           Bartoš Dalibor                        750628      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             DNP                 

           Řemínek Matěj                     860726      TJ Jiskra Litomyšl                                      DNP                 

 

5000 m/Muži Finále

1         Lokšan Jiří                              880413      AK Bílina                                                    15:54.60          11.00

2         Bartoš Dalibor                        750628      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             16:03.73          9.00

3         Podškubka Viktor                 730225      TJ Jiskra Litomyšl                                      16:09.92          8.00

4         Razym Lukáš                        790912      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            16:16.30          7.00

5         Hamr Jan                                860420      AK Bílina                                                    16:29.33          6.00

6         Kučera Radek                        690227      TJ Slavoj Pacov                                         16:35.51          5.00

7         Svoboda Mojmír                   660520      Hvězda SKP Pardubice                            16:47.14          4.00

8         Řemínek Matěj                     860726      TJ Jiskra Litomyšl                                      16:54.20          3.00

9         Tlustý Jan                               740610      A. C. TEPO Kladno                                   17:02.50          2.00

10       Dudek Milan                          910329      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            17:13.68          1.00

11       Buchta Jan                             910601      Hvězda SKP Pardubice                            17:24.28         

12       Šváb František                       570601      TJ Jiskra Litomyšl                                      17:44.60         

13       Mundok Marian                    911128      A. C. TEPO Kladno                                   18:00.10         

14       Danda Michal                        741005      Spartak Praha 4                                         18:29.65         

15       Nekuža Miloš                         910719      A. C. TEPO Kladno                                   20:14.64         

           Picka Pavel                             850122      TJ Slavoj Pacov                                         VP                    

 

110 m překážek/Muži Běh1 w-0.7

1         Kavka Tomáš                        890416      USK Praha                                                  14.79                11.00

2         Baar Pavel                              840418      TJ Jiskra Litomyšl                                      15.07                9.00

3         Vitovský Radek                     810126      TJ Slavoj Pacov                                         15.50                8.00

4         Malík Jan                                770420      AK Bílina                                                    15.99                7.00

5         Trávníček Martin                  800223      A. C. TEPO Kladno                                   16.47                6.00

6         Knejp Ivo                                880513      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             16.65                3.00

7         Valenta Věroslav                   650325      TJ Jiskra Litomyšl                                      16.88                2.00

8         Souček Petr                             750611      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             17.08               

110 m překážek/Muži Běh2 w+0.0

1         Kosák Jan                               690602      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             16.55                5.00

2         Frolík Petr                               910717      A. C. TEPO Kladno                                   16.57                4.00

3         Antoš Vojtěch                        900124      TJ Lovochemie Lovosice                         17.02                1.00

4         Moravec Lukáš                     830621      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            17.04               

           Pastrňák Aleš                         760409      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

 

110 m překážek/Muži Běh3 w+0.0

1         Rus Vít                                    751219      A. C. TEPO Kladno                                   17.19               

2         Willner Jiří                               840721      TJ Lovochemie Lovosice                         18.12               

3         Kubů Ondřej                           830201      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            18.77               

           Dolejš Radek                          910618      Spartak Praha 4                                         DNP                 

 

400 m překážek/Muži Běh1

1         Pušman Petr                           860804      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             57.52                11.00

2         Kubů Ondřej                           830201      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            58.36                9.00

3         Trávníček Martin                  800223      A. C. TEPO Kladno                                   58.83                8.00

4         Hrdina Martin                        760330      TJ Lovochemie Lovosice                         60.08                6.00

5         Picka Pavel                             850122      TJ Slavoj Pacov                                         60.70                5.00

6         Moravec Lukáš                     830621      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            61.19                4.00

           Schenk Václav                       860203      USK Praha                                                  DNP                 

 

400 m překážek/Muži Běh2

1         Johanna Tomáš                     910809      AK Bílina                                                    59.81                7.00

2         Mrklovský Jakub                  830405      Hvězda SKP Pardubice                            61.34                3.00

3         Dolejš Radek                          910618      Spartak Praha 4                                         61.85                2.00

4         Zajíc David                            911217      TJ Slavoj Pacov                                         65.12                1.00

5         Zelenka Stanislav                  860804      TJ Slavoj Pacov                                         71.67               

6         Fíla Vlastimil                          840413      AK Bílina                                                    86.67               

 

4 x 100 m/Muži Běh1

1         Kavka, Krupka, Pelc, Bohman                                                  USK Praha                                 43.29               11.00

2         Doseděl, Baar, Vodehnal, Šmejc                                               TJ Jiskra Litomyšl                     44.65               9.00

3         Vašíček, Bečička, Doupovec, Veleba                                       TJ Jiskra Ústí nad Orlicí           44.66               8.00

4         Knejp, Souček, Kosak, Vrba                                                      TJ LIAZ Jablonec n/N.            45.63               7.00

5         Zelenka, Veselý, Vitovský, Novák                                            TJ Slavoj Pacov                        46.31               5.00

6         Koutník, KAšpar, Husák, Štampach                                        Spartak Praha 4                        46.32               4.00

7         Kameníček, Trávníček, P. Frolík, Pužman                              A. C. TEPO Kladno                  46.38               3.00

8         Benner, Nechvátal, Bajbora, Lecokus                                     AK Bílina                                   46.52               2.00

 

4 x 100 m/Muži Běh2

1         Mottl, Fietzek, Slavík, Čásenský                                               USK Praha                                 46.17               6.00

2         Bařtipán, Podroužek, Fíla, Kidora                                             AK Bílina                                   46.56               1.00

3         Wellner, Antoš, Novotný, Vilhelm                                             TJ Lovochemie Lovosice        46.95              

4         Šafář, Krejčí, Kubů, Moravec                                                    TJ Jiskra Ústí nad Orlicí           48.69              

 

4 x 400 m/Muži Běh1

1         Tassler, Pavlíček, Chour, Vrba                                                   TJ LIAZ Jablonec n/N.            3:29.05           11.00

2         Johana, Kidora, Bajbora, Lecjakus                                          AK Bílina                                   3:35.61           9.00

3         Kocourek, Barták, Veleba, Doupovec                                      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí           3:37.07           7.00

4         Mrklovský, Hladík, Kovanda, Krbek                                       Hvězda SKP Pardubice           3:40.41           6.00

5         Steiner, Trávníček, Kameníček, Kühnel                                  A. C. TEPO Kladno                  3:46.58           4.00

           Dvořák M., Dvořák D., Fietzek, Pelc                                         USK Praha                                 DNF                

           Kozák, Baar, Šmejc, Vodehnal                                                 TJ Jiskra Litomyšl                     DNP                

           Novák, Zajíc, Picka, Vitovský                                                   TJ Slavoj Pacov                        DNP                

 

4 x 400 m/Muži Běh2

1         Vohrna, Šic, Jíra, Fiala                                                                 Spartak Praha 4                        3:37.04           8.00

2         Johana, Fíla, Nechvátal, Malík                                                 AK Bílina                                   3:41.98           5.00

3         Pušman, Filip, Slouka, Mikula                                                   TJ LIAZ Jablonec n/N.            3:47.15           3.00

4         Podroužek, Luč, Lokšan, Kouba                                               AK Bílina                                   3:47.48           2.00

5         Kubů, Krejčí, Moravec, Vašíček                                               TJ Jiskra Ústí nad Orlicí           3:49.02           1.00

6         Vondra, Hübl, Dudek, Šafář                                                       TJ Jiskra Ústí nad Orlicí           4:01.36          

 

skok vysoký/Muži Finále

1         Malík Jan                                770420      AK Bílina                                                    2.09                   11.00

2         Sommerschuh Jan                 900521      TJ Lovochemie Lovosice                         2.09                   9.00

3         Souček Petr                             750611      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             1.80                   8.00

4         Filip Patrik                               911121      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             1.80                   7.00

5         Kusý Jiří                                  850904      TJ Jiskra Litomyšl                                      1.75                   6.00

6=       Doseděl Petr                            850805      TJ Jiskra Litomyšl                                      1.75                   4.50

6=       Sýkora Martin                        701223      AK Bílina                                                    1.75                   4.50

8=       Slouka Vojtěch                      910520      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             1.70                   2.50

8=       Truhlář Vojtěch                     920202      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             1.70                   2.50

10       Honců Zdeněk                       920528      TJ Lovochemie Lovosice                         1.70                   1.00

MB    Kotlík Kamil                           770904      TJ Jiskra Humpolec                                   1.97                  

           Rus Vít                                    751219      A. C. TEPO Kladno                                   0                       

           Havel Erik                               901213      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

 

skok o tyči/Muži Finále

1         Lubenský Filip                       881108      USK Praha                                                  4.60                   11.00

2         Slouka Vojtěch                      910520      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             4.40                   9.00

3         Rus Vít                                    751219      A. C. TEPO Kladno                                   4.20                   8.00

4         Valenta Matouš                     940617      TJ Jiskra Litomyšl                                      4.00                   7.00

5         Čásenský Kajetán                 910705      USK Praha                                                  4.00                   6.00

6         Hadinger Antonín                 511216      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             3.90                   5.00

7         Mikula Jan                              890312      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             3.90                   4.00

8         Burda Jiří                                670915      TJ Slavoj Pacov                                         3.70                   3.00

9         Pastrňák Aleš                         760409      A. C. TEPO Kladno                                   3.70                   2.00

10       Zdražil Tomáš                        860225      Hvězda SKP Pardubice                            3.70                   1.00

11       Dvořák Dominik                    920609      USK Praha                                                  3.50                  

           Kühnel Tomáš                       910524      A. C. TEPO Kladno                                   0                       

           Lubenský Zdeněk                 621203      USK Praha                                                  0                       

           Dobeš Jan                               900618      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             0                       

           Knejp Ivo                                880513      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             0                       

           Antoš Vojtěch                        900124      TJ Lovochemie Lovosice                         0                       

           Havel Erik                               901213      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

           Hložek Martin                        900331      TJ Slavoj Pacov                                         DNP                 

           Sazima David                        871208      USK Praha                                                  DNP                 

 

skok daleký/Muži Finále

1         Baar Pavel                              840418      TJ Jiskra Litomyšl                                      6.83                   11.00

2         Čásenský Kajetán                 910705      USK Praha                                                  6.57                   9.00

3         Malík Jan                                770420      AK Bílina                                                    6.45                   8.00

4         Solfronk Jan                           900301      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             6.34                   7.00

5         Fiala Vojtěch                          901017      Spartak Praha 4                                         6.32                   6.00

6         Mrklovský Jakub                  830405      Hvězda SKP Pardubice                            6.30                   5.00

7         Filip Patrik                               911121      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             6.27                   4.00

8         Truhlář Vojtěch                     920202      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             6.06                   3.00

9         Slavík Lukáš                          850907      USK Praha                                                  6.06                   2.00

10       Knejp Ivo                                880513      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             5.99                   1.00

11       Štampach Marek                  851109      Spartak Praha 4                                         5.83                  

12       Dvořák Dominik                    920609      USK Praha                                                  5.78                  

13       Bečička Petr                           760830      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            5.75                  

           Klos Milan                              930701      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

           Sazima David                        871208      USK Praha                                                  DNP                 

poř.     1.                      2.                      3.                                               4.                      5.                      6.

1          6.83\+0,0        X\-1,7              -\-                     6.83                 -\                       -\                      -\

2          X\+0,4             6.32\-1,5         6.57\-1,1         6.57                 6.46\-0,4         6.34\-0,7         -\-

3          4.51\-2,0         6.32\+0,0        -\-                     6.32                 -\-                     6.45\-0,7         -\-

4          5.81\-1,7         6.16\-2,0         6.33\+0,4        6.33                 6.14\-0,8         6.15\-1,4         6.34\+0,1

5          6.18\-1,2         5.92\-2,0         6.32\+0,0        6.32                 X\-0,3              5.96\-0,7         X\+0,1

6          6.15\-1,8         6.14\-2,0         X\-0,1              6.15                 6.27\-1,4         6.11\-1,6         6.30\+0,0

7          5.92\-1,5         6.03\-1,2         6.11\-2,4         6.11                 6.12\-0,1         6.20\-0,7         6.27\-0,3

8          5.95\+0,0        6.02\-1,6         6.06\-1,3         6.06                 6.00\+0,3        5.96\-1,0         -\-

9          6.06\+0,2        5.83\-1,2         5.89\-1,5         6.06                 \                        \                        \

10       5.81\-0,3         X\-1,4              5.99\-0,6         5.99                 \                        \                        \

11       X\-1,1              X\-1,8              5.83\-2,5         5.83                 \                        \                        \

12       X\+0,0             X\-1,2              5.78\+0,8        5.78                 \                        \                        \

13       4.65\+0,0        5.75\-0,3         X\-0,3              5.75                 \                        \                        \

 

trojskok/Muži Finále

1         Sýkora Martin                        701223      AK Bílina                                                    14.12                11.00

2         Truhlář Vojtěch                     920202      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             13.40                9.00

3         Souček Petr                             750611      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             13.19                8.00

4         Fiala Vojtěch                          901017      Spartak Praha 4                                         13.02                7.00

5         Fíla Vlastimil                          840413      AK Bílina                                                    12.96                6.00

6         Štampach Marek                  851109      Spartak Praha 4                                         12.91                5.00

7         Slavík Lukáš                          850907      USK Praha                                                  12.51                4.00

8         Mrklovský Jakub                  830405      Hvězda SKP Pardubice                            12.48                3.00

9         Honců Zdeněk                       920528      TJ Lovochemie Lovosice                         12.16                2.00

           Klos Milan                              930701      A. C. TEPO Kladno                                   0                       

poř.     1.                      2.                      3.                      4.                      5.                      6.

1          X\-1,1              13.21\-1,2       13.72\+0,3      13.72               14.12\-0,4       13.76\+1,3     13.93\-0,1

2          13.29\+1,9     X\-0,3              13.40\+0,0      13.40               X\-0,5              -\-                     X\-0,8

3          X\-1,3              13.19\-1,5       12.93\-0,2       13.19               11.72\-0,6       13.00\+0,4     13.11\+0,0

4          X\+1,2             13.02\-0,5       12.69\-1,2       13.02               11.79\-1,0       X\+0,5             -\-

5          11.62\+1,5     11.93\-0,2       12.42\-0,5       12.42               X\-0,5              X\+0,8             12.96\+0,7

6          12.91\+1,5     12.66\-0,9       X\-0,3              12.91               X\-1,8              X\+0,7             12.83\+0,0

7          12.19\+1,2     12.13\-1,2       X\-2,0              12.19               X\+0,8             X\+0,0             12.51\+0,8

8          11.98\-0,5      X\-0,6              12.32\-0,5       12.32               -\-                     12.48\+0,0     -\-

9          11.34\-0,4      11.94\-0,2       12.16\-0,6       12.16               \                        \                        \

\           \                        \                        0                       \                        \                        \

 

vrh koulí 7,26kg/Muži Finále

1         Tlapák Michal                       820301      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            15.22                11.00

2         Holovský Arnošt                   820410      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             13.93                9.00

3         Jursa Luděk                            700911      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            13.77                8.00

4         Semerád Ondřej                     880905      Hvězda SKP Pardubice                            13.72                7.00

5         Moravec Libor                       680218      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            13.19                6.00

6         Smělý Jaroslav                       711106      TJ Lovochemie Lovosice                         13.15                5.00

7         Novotný David                      710912      TJ Jiskra Litomyšl                                      12.93                4.00

8         Vitovský Radek                     810126      TJ Slavoj Pacov                                         12.73                3.00

9         Hübner Antonín                    730508      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            12.72                2.00

10       Kocinger Jakub                      871117      TJ Lovochemie Lovosice                         12.72                1.00

11       Němejc Vlastimil                   650511      TJ Slavoj Pacov                                         11.52               

12       Havel Kamil                           900317      TJ Slavoj Pacov                                         10.97               

13       Sekerák Michal                      690525      AK Bílina                                                    10.72               

           Pužman Tomáš                     840324      A. C. TEPO Kladno                                   0                       

           Bařtipán Libor                       761013      AK Bílina                                                    0                       

           Rucký Miroslav                     680324      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             DNP                 

           Kozák Tomáš                        900501      TJ Jiskra Litomyšl                                      DNP                 

poř.     1.                      2.                      3.                      4.                      5.                      6.

1          14.57               X                      X                      14.57               14.96               14.84               15.22

2          13.71               13.93               13.86               13.93               13.58               X                      13.72

3          12.80               13.30               13.58               13.58               12.95               13.77               13.74

4          13.01               12.98               13.29               13.29               13.19               X                      13.72

5          12.95               12.70               12.90               12.95               13.19               12.90               X

6          12.38               12.61               13.15               13.15               X                      12.64               12.86

7          12.92               12.29               12.88               12.92               X                      12.93               12.74

8          12.73               X                      X                      12.73               -                        12.71               12.59

9          X                      12.67               12.72               12.72

10       12.72               X                      X                      12.72

11       X                      11.39               11.52               11.52

12       10.00               10.97               10.55               10.97

13       10.71               10.72               X                      10.72

X         X                      -                        0

X         -                        -                        0

 

hod diskem 2kg/Muži Finále

1         Voňavka Tomáš                   900604      A. C. TEPO Kladno                                   45.98                11.00

2         Holovský Arnošt                   820410      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             45.86                9.00

3         Tlapák Michal                       820301      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            45.20                8.00

4         Moravec Libor                       680218      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            42.29                7.00

5         Smělý Jaroslav                       711106      TJ Lovochemie Lovosice                         41.03                6.00

6         Semerád Ondřej                     880905      Hvězda SKP Pardubice                            39.89                5.00

7         Rucký Miroslav                     680324      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             39.64                4.00

8         Novotný David                      710912      TJ Jiskra Litomyšl                                      39.33                3.00

9         Valenta Věroslav                   650325      TJ Jiskra Litomyšl                                      38.24                2.00

10       Kocinger Jakub                      871117      TJ Lovochemie Lovosice                         38.22                1.00

11       Pastrňák Aleš                         760409      A. C. TEPO Kladno                                   38.03               

12       Pužman Tomáš                     840324      A. C. TEPO Kladno                                   37.72               

13       Jursa Luděk                            700911      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            37.54               

14       Flamík Tomáš                       850404      Hvězda SKP Pardubice                            34.27               

15       Bařtipán Libor                       761013      AK Bílina                                                    33.62               

16       Zeman Miroslav                    620418      TJ Jiskra Litomyšl                                      33.60               

17       Hübner Antonín                    730508      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            33.33               

18       Eibl Miroslav                          800414      AK Bílina                                                    32.29               

19       Zajíc Pavel                             530802      TJ Slavoj Pacov                                         32.20               

20       Košťál Martin                        880317      TJ Lovochemie Lovosice                         31.86               

MB    Rus Vít                                    751219      A. C. TEPO Kladno                                   DNP                 

           Vaněk Pavel                           730418      TJ Slavoj Pacov                                         DNP                 

           Burda Jiří                                670915      TJ Slavoj Pacov                                         DNP                 

           Kozák Tomáš                        900501      TJ Jiskra Litomyšl                                      DNP                 

 

hod kladivem 7,26kg/Muži Finále

1         Henych Petr                            800107      A. C. TEPO Kladno                                   50.53                11.00

2         Zeman Miroslav                    620418      TJ Jiskra Litomyšl                                      50.33                9.00

3         Flamík Tomáš                       850404      Hvězda SKP Pardubice                            49.47                8.00

4         Svoboda Martin                    770414      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             46.96                7.00

5         Pechánek Filip                        840608      A. C. TEPO Kladno                                   45.77                6.00

6         Semerád Ondřej                     880905      Hvězda SKP Pardubice                            43.69                5.00

7         Holovský Arnošt                   820410      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             43.21                4.00

8         Zajíc Pavel                             530802      TJ Slavoj Pacov                                         42.52                3.00

9         Eibl Miroslav                          800414      AK Bílina                                                    41.52                2.00

10       Janda Tomáš                         880804      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             41.33                1.00

11       Tlapák Michal                       820301      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            39.96               

12       Vrba Pavel                              891029      AK Bílina                                                    39.42               

13       Mařík Milan                           900613      AK Bílina                                                    39.14               

14       Sekerák Michal                      690525      AK Bílina                                                    39.13               

15       Straško Roman                      920324      Hvězda SKP Pardubice                            38.52               

16       Novák Tomáš                        870316      A. C. TEPO Kladno                                   34.99               

17       Vaněk Pavel                           730418      TJ Slavoj Pacov                                         30.72               

           Webr Václav                          650923      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            0                       

           Kozák Tomáš                        900501      TJ Jiskra Litomyšl                                      DNP                 

           Lukášek Jan                           900609      TJ Jiskra Litomyšl                                      DNP                 

 

hod oštěpem 800g/Muži Finále

1         Kypta Jakub                           840905      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             61.33                11.00

2         Pužman Tomáš                     840324      A. C. TEPO Kladno                                   56.56                9.00

3         Bařtipán Libor                       761013      AK Bílina                                                    55.29                8.00

4         Vitovský Radek                     810126      TJ Slavoj Pacov                                         52.34                7.00

5         Korábečný Martin                 870423      USK Praha                                                  51.79                6.00

6         Rucký Miroslav                     680324      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             51.20                5.00

7         Vašíček Tomáš                      890612      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            49.90                4.00

8         Moravec Lukáš                     830621      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            49.64                3.00

9         Hanko Dominik                     781030      TJ Lovochemie Lovosice                         49.42                2.00

10       Doucha Jiří                             651023      TJ Slavoj Pacov                                         48.38                1.00

11       Kocinger Jakub                      871117      TJ Lovochemie Lovosice                         47.73               

12       Lukášek Jan                           900609      TJ Jiskra Litomyšl                                      46.08               

13       Hložek Martin                        900331      TJ Slavoj Pacov                                         45.54               

14       Sekerák Michal                      690525      AK Bílina                                                    44.82               

15       Novotný David                      710912      TJ Jiskra Litomyšl                                      44.44               

16       Kosák Jan                               690602      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             44.29               

17       Havel Kamil                           900317      TJ Slavoj Pacov                                         44.06               

18       Kozák Vojtěch                       921123      TJ Jiskra Litomyšl                                      43.68               

19       Fait Martin                              760221      AK Bílina                                                    43.60               

20       Kühnel Tomáš                       910524      A. C. TEPO Kladno                                   43.58               

21       Košťál Martin                        880317      TJ Lovochemie Lovosice                         41.44               

22       Doseděl Petr                            850805      TJ Jiskra Litomyšl                                      38.98               

 

5 km chůze/Muži Finále

1         Savický Petr                           62               TJ LIAZ Jablonec n/N.                             23:56.31          11.00

2         Bukáček Martin                    900102      USK Praha                                                  24:14.53          9.00

3         Malysa Jiří                              910515      TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            25:18.72          8.00

4         Simon Zdeněk                        60               USK Praha                                                  25:55.65          7.00

5         Macek Josef                           490131      TJ LIAZ Jablonec n/N.                             33:08.19          6.00

6         Brandejský Petr                     39               Spartak Praha 4                                         33:38.69          5.00

7         Nechvátal Jiří                         830527      AK Bílina                                                    34:34.15          4.00

8         Pivoňka Milan                       42               TJ Lovochemie Lovosice                         35:09.23          3.00

MB    Kolář Václav                          891015      AC Slovan Liberec, o.s.                            28:27.29         

MB    Kozelka Antonín                   85               AC Slovan Liberec, o.s.                            24:12.04         

           Zedník Miloš                          700608      USK Praha                                                  DNQ                 

 

Celkový bodový stav/Muži

1         LIAZJ                                                          TJ LIAZ Jablonec n/N.                             226.00             

2         USORL                                                        TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                            168.00             

3         BILIN                                                          AK Bílina                                                    149.50             

4         USKPR                                                        USK Praha                                                  117.00             

5         LITOM                                                        TJ Jiskra Litomyšl                                      098.50             

6         TEKLA                                                        A. C. TEPO Kladno                                   089.00             

7         HVEPA                                                       Hvězda SKP Pardubice                            064.00             

8         PACOV                                                       TJ Slavoj Pacov                                         052.00             

9         SPPR4                                                         Spartak Praha 4                                         052.00             

10       LOVOS                                                        TJ Lovochemie Lovosice                         044.00