TJ Slavoj Pacov, atletika
Výsledky
                    39.ročníku přespolního běhu O pohár století
                      Přebor kraje Vysočina v přespolním běhu
Pacov - Zámecký park 19.duben 2008
Dívky nar.1999 a mladší - 300 m
1. Nečasová Kateřina 99 BATT Nové Město n.M. 0:55
2. Křížová Tereza 99 Jiskra Havlíčkův Brod 0:56
3. Kružíková Pavlína 00 SK Čéčova Č.Budějovice 0:58
4. Podlahová Agáta 00 SK Čéčova Č.Budějovice 1:00
5. Pudilová Markéta 99 ZŠ Náměstí 2.tř. 1:01
6. Kozáková Michaela 01 ZŠ Za Branou 1.B 1:04
7. Čečáková Adéla 00 ZŠ Za Branou 2.A 1:05
8. Baráčková Erika 00 ZŠ Za Branou 1.B 1:05
9. Žofková Tereza 99 DDM Ledeč nad Sázavou 1:06
10. Šaclová Patricie 01 TJ Nové Město n.M. 1:06
11. Mařincová Lucie 01 ZŠ Za Branou 1.B 1:38
Hoši nar.1999 a mladší - 300 m
1. Beran Jan 99 SK Čéčova Č.Budějovice čas neměřen
2. Novák Jakub 99 Jiskra Havlíčkův Brod
3. Matoušek Filip 99 ZŠ Za Branou 2.B
4. Sekera Jan 99 ZŠ Za Branou 2.B
5. Kaun Lukáš 99 ZŠ Za Branou 2.B
6. Hřídel Jakub 99 SK Čéčova Č.Budějovice
7. Coural Jaroslav 02 Jiskra Vír
Dívky nar.1997 a 1998 - 500 m
1. Rajblíková Michaela 97 Jiskra Humpolec 1:54
2. Brožová Simona 97 Jiskra Humpolec 1:55
3. Straková Aneta 97 Jiskra Humpolec 1:56
4. Jančíková Karolína 98 TJ Nové Město n.M. 2:03
5. Houdková Kateřina 98 ZŠ Náměstí 4.tř. 2:24
6. Kárníková Leona 98 DDM Ledeč nad Sázavou 2:32
Hoši nar.1997 a 1998 - 500 m :
1. Žáček Jan 98 Jiskra Humpolec 1:53
2. Novák Filip 98 ZŠ Za Branou 3.B 1:55
3. Veleta Richard 98 DDM Ledeč nad Sázavou 1:58
4. Horný Lukáš 97 DDM Ledeč nad Sázavou 2:08
5. Kozák Miroslav 98 ZŠ Za Branou 3.B 2:18
6. Kostroun František 98 ZŠ Za Branou 3.B 2:22
Mladší žákyně nar. 1995 a 1996 - 1100 m : body běžecký pohár
1. Beránková Zuzana 95 Jiskra Havlíčkův Brod 4:02 11
2. Couralová Simona 96 Jiskra Vír 4:07 9
3. Novotná Zuzana 96 ŠSK Borotín 4:23
4. Greplová Alžběta 95 TJ Nové Město n.M. 4:31 8
5. Machyánová Gabriela 96 Jiskra Humpolec 4:33 7
6. Husáková Markéta 96 DDM Ledeč nad Sázavou 4:35 6
7. Petrželová Monika 96 SK Čéčova Č.Budějovice 4:53
8. Kobernová Lucie 96 SK Čéčova Č.Budějovice 5:02
9. Zemanová Anna 96 ZŠ Za Branou 6.B 6:23 5
10. Žofková Kateřina 96 DDM Ledeč nad Sázavou NF
Mladší žáci nar.1995 a 1996 - 1100 m :
1. Rizvanovič Benjamin 95 SK Čéčova Č.Budějovice 3:46
2. Vašík Jan 96 BATT Nové Město n.M. 3:58 11
3. Vrátný Timotěj 96 Jiskra Humpolec 4:00 9
4. Bartoš Filip 96 SK Čéčova Č.Budějovice 4:07
5. Beneš Viktor 96 TJ Nové Město n.M. 4:09 8
6. Žák Martin 96 BATT Nové Město n.M. 4:29 7
7. Kratochvíl Vít 96 SK Čéčova Č.Budějovice 4:31
8. Misař Tomáš 96 BATT Nové Město n.M. 4:36 6
9. Mička Lukáš 96 ZŠ Náměstí 6.B 5:02 5
10. Stejskal Jakub 95 ZŠ Za Branou 7:B 5:04 4
11. Veleta Rudolf 96 DDM Ledeč nad Sázavou 5:05 3
Starší žákyně nar.1993 a 1994 - 1100 m :
1. Nováková Lada 93 Jiskra Havlíčkův Brod 3:47 11
2. Tlustá Helena 93 TJ Nové Město na Mor. 3:49 9
3. Košíková Tereza 93 Batt Nové Město na Mor. 4:24 8
4. Kohoutková Pavla 94 SK Čéčova Č.Budějovice 4:33
5. Kratochvílová Inka 93 SK Čéčova Č.Budějovice 4:55
Starší žáci nar.1993 a 1994 - 1600 m :
1. Slavík Jiří 93 Jiskra Humpolec 5:39 11
2. Zahradník Vojtěch 94 BATT Nové Město n.M. 5:42 9
3. Šacl Jiří 94 TJ Nové Město n.M. 5:47 8
4. Janů Jan 93 BATT Nové Město n.M. 5:47 7
5. Malát Vojtěch 94 Jiskra Havlíčkův Brod 5:51 6
6. Šváb Zdeněk 93 ŠSK Borotín 6:35
7. Vlach Lukáš 93 ZŠ Za Branou 8.A 7:01 5
8. Horný Petr 94 DDM Ledeč nad Sázavou 7:32 4
9. Dušek Daniel 93 ZŠ Náměstí 8.tř. 7:42 3
10. Koranda Michal 93 ZŠ Náměstí 8.tř. 8:18 2
Dorostenky nar. 1991 a 1992 - 1600 m :
1. Janoušová Radka 92 TJ Nové Město n.M. 6:10 11
2. Nehybová Barbora 92 Atletika Jihlava 6:31 9
3. Budínová Michaela 92 SK Čéčova Č.Budějovice 6:55
Dorostenci nar.1991 a 1992 - 3300 m :
1. Vala Filip 92 Jiskra Havlíčkův Brod 10:47 11
2. Hnatiak Jakub 91 Atletika Jihlava 10:51 9
3. Žák Michal 91 BATT Nové Město n.M. 11:02 8
4. Rygl Josef 92 Spartak Třebíč 11:16 7
5. Buchta Jan 91 BATT Nové Město n.M. 11:27 6
6. Holánek Petr 92 Sokol Velké Meziříčí 11:52 5
7. Dočekal Ondřej 92 AK Žďár nad Sázavou 12:57 4
Ženy nar.1990 a starší - 3300 m :
1. Krejčí Markéta 89 Hvězda Pardubice 14:10
Muži nar. 1990 a starší - 5500 m (hlavní závod) :
1. Krbek Kamil 90 BATT Nové Město n.M. 19:27
2. Rosa Ondřej 88 VSK Univerzita Brno 19:31
3. Tichý František 66 Turbo Chotěboř 19:36 1.W40
4. Picka Pavel 85 Slavoj Pacov 20:19
5. Kubále Josef 72 Mladá Vožice 21:04
6. Horný Petr 69 DDM Ledeč nad Sázavou 21:44
7. Zrno Vladimír 53 Slavoj Pacov 22:23 1.W50
8. Novotný Lukáš 89 Cetoraz 22:39
9. Doležálek Zdeněk 55 Liga 2000 Tábor 23:15 2.W50
10. Zrno Luboš 57 Slavoj Pacov 24:18 3.W50
11. Boháč Karel 47 Liga 2000 Tábor 26:20 1.W60
Startovalo 88 závodníků a závodnic z 21 atletický oddílů a škol.
Stanislav Janů v.r.                                Ing.Josef Tůma  v.r.                            Pavel Zajíc v.r.
hlavní rozhodčí                                     technický delegát KAS                       ředitel závodů