Výsledky
přeboru kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň
Praha - Strahov  5.1.2008
ředitel závodů : Pavel Svoboda
hlavní rozhodčí : Ivan Tůma
technický delegát : Petr Hubáček a ing.Josef Tůma
pořadatel : TJ Slavoj Pacov a TJ Jiskra Havlíčkův Brod
60 m žáci - rozběhy :
1.rozběh
1. Jírovský Dominik 93 SPTRE 8,04
2. Šály Filip 98 HUMPO 8,05
3. Mitschell Andrej 94 SPTRE 8,28
4. Havlíček Jiří 93 VELME 8,29
5. Pokorný Patrik 94 VELME 9,06
2.rozběh
1. Formánek Matouš 93 SPTRE 8,00
2. Šubert Lukáš 93 SPTRE 8,27
3. Svoboda Tomáš 93 JIHLA 8,29
4. Kyus Michal 95 VELME 8,89
5. Hvězda František 94 SPTRE 9,29
3.rozběh
1. Nguyen Michal 93 SPTRE 7,85
2. Zaňák Lubomír 93 PACOV 8,02
3. Tirala Petr 94 UNICH 8,39 MB
4. Beránek Michal 93 JIHLA 8,59
5. Benda Martin 94 HUMPO 8,84
4.rozběh
1. Vysoudil Miroslav 93 HBROD 7,88
2. Hamža Ivan 93 SPTRE 8,01
3. Doubek Ondřej 93 HUMPO 8,36
4. Bouček Martin 94 VELME 8,44
5. Dušek Daniel 93 PACOV 8,55
60 m žáci - finále :
1. Formánek Matouš 93 SPTRE 7,86
2. Vysoudil Miroslav 93 HBROD 7,87
3. Nguyen Michal 93 SPTRE 7,91
4. Jírovský dominik 93 SPTRE 8,01
5. Hamža Ivan 93 SPTRE 8,04
6. Zaňák Lubomír 93 PACOV 8,04
150 m žáci - finále:
1.běh
1. Vysoudil Miroslav 93 HBROD 19,21
2. Zaňák Lubomír 93 PACOV 19,28
3. Doubek ondřej 93 HUMPO 19,78
4. Hamža Ivan 93 SPTRE NP
2.běh
1. Šály Filip 93 HUMPO 19,27
2. Tirala Petr 94 UNICH 20,14 MB
3. Benda Martin 94 HUMPO 22,01
4. Nguyen Michal 93 SPTRE NP
3.běh
1. Dušek Daniel 93 PACOV 20,39
2. Mitchell Andrej 94 SPTRE 20,51
3. Gregor Jiří 94 UNICH 21,62 MB
4. Hvězda František 94 SPTRE 22,34
300 m žáci - finále:
1.běh
1. Vysoudil Miroslav 93 HBROD 40,82
2. Gregor Jiří 94 UNICH 45,76 MB
3. Palásek Petr 94 HBROD 48,60
4. Dvořák Josef 94 VELME 52,64
2.běh
1. Havlíček Jiří 93 VELME 41,44
2. Dobřický Petr 93 Sprint Čáslav 42,31 MB
3. Maršán Jiří 93 JIHLA 53,13
800 m žáci - finále :
1. Veselý Jakub 93 UNICH 2:16,12 MB
2. Kyus Michal 95 VELME 2:29,54
3. Pokorný Patrik 94 VELME 2:31,75
4. Palásek Petr 94 HBROD 2:46,29
5. Maršán Jiří 93 JIHLA 2:47,49
6. Dvořák Josef 94 VELME NF
1500 m žáci - finále :
1. Slavík Jiří 93 HUMPO 5:01,17
2. Dostál Lukáš 93 BATNM 5:01,96
3. Halák Matěj 94 HBROD 5:23,21
4. Šacl Jiří 94 NMMOR 5:45,90
60 m překážek žáci - finále :
1. Havlíček jiří 93 VELME 10,65
2. Šubert Lukáš 93 SPTRE 10,73
3. Uchytil Matěj 94 VELME 10,79
4. Hvězda František 94 SPTRE 11,37
dálka žáci :
1. Formánek Matouš 93 SPTRE 5,66
2. Doubek Ondřej 93 HUMPO 5,41
3. Zaňák Lubomír 93 PACOV 5,29
4. Svoboda Tomáš 93 JIHLA 5,08
5. Beránek Michal 93 JIHLA 5,02
6. Šály Filip 93 HUMPO 4,96
7. Havlíček Jiří 93 VELME 4,93
8. Hamža Ivan 93 SPTRE 4,89
9. Bouček Martin 94 VELME 4,44
10. Šacl Jiří 94 NMMOR 4,06
11. Havlíček Jakub 95 VELME 4,03
12. Benda Martin 94 HUMPO 3,61
13. Šubert Lukáš 93 SPTRE 0
výška žáci :
1. Jírovský Dominik 93 SPTRE 166
2. Svoboda Tomáš 93 JIHLA 160
3. Formánek Matouš 93 SPTRE 155
4. Doubek Ondřej 93 HUMPO 155
5. Uchytil Matěj 94 VELME 150
6. Havlíček jiří 93 VELME 140
6. Bouček Martin 94 VELME 140
Kyus Michal 95 VELME 0
Havlíček Jakub 95 VELME 0
koule 4 kg žáci :
1. Šály Filip 93 HUMPO 11,97
2. Hamža Ivan 93 SPTRE 11,64
3. Beránek Michal 93 JIHLA 10,97
4. Nguyen Michal 93 SPTRE 10,89
5. Havlíček Jiří 93 VELME 10,76
6. Formánek Matouš 93 SPTRE 10,52
7. Jírovský Dominik 93 SPTRE 10,03
8. Bouček Martin 94 VELME 9,07
9. Dušek Daniel 93 PACOV 8,37
10. Uchytil Matěj 94 VELME 8,01
11. Havlíček Jakub 95 VELME 7,41
60 m žákyně - rozběhy :
1.rozběh
1. Kazíková Michaela 92 UNICH 8,38 MB
2. Kratochvílová Monika 94 VELME 8,52
3. Příhodová Darina 94 HUMPO 9,08
4. Nováková Magdalena 93 UNICH 9,13 MB
2.rozběh
1. Nevoralová Jana 93 Sprint Čáslav 8,33 MB
2. Petrová Markéta 93 HBROD 8,75
3. Mandovcová Petra 94 Sprint Čáslav 9,26 MB
4. Pečenková Markéta 94 HUMPO 9,40
Rosová Kateřina 93 VELME NP
3.rozběh
1. Vodrážková šárka  94 PACOV 8,53
2. Vejmelková Klára 95 SPTRE 8,98
3. Rydrychová Denisa 94 UNICH 9,00 MB
4. Marshallová Petra 93 NMMOR 9,04
5. Rejmanová Markéta 94 UNICH NP MB
60 m žákyně - finále :
1. Vodrážková Šárka 94 PACOV 8,46
2. Kratochvílová Monika 94 VELME 8,51
3. Petrová Markéta 93 HBROD 8,80
4. Vejmelková Klára 95 SPTRE 8,84
5. Příhodová Darina 94 HUMPO 9,08
6. Marshalová Petra 93 NMMOR 9,09
150 m žákyně - finále :
1.běh
1. Kazíková Michaela 93 UNICH 20,21 MB
2. Rejmanová Markéta 94 UNICH 20,33 MB
3. Vodrážková Šárka 94 PACOV 20,84
4. Vavřínová Adéla 93 UNICH 21,01 MB
2.běh
1. Rydrychová Denisa 94 UNICH 21,21 MB
2. Jelenová Nikola 94 UNICH 21,43 MB
3. Petrová Markéta 93 HBROD 21,66
4. Šestáková Zuzana 93 MORNV 21,95 MB
3.běh
1. Krutáková Anna 94 MORNV 22,19 MB
2. Nováková Lada 93 HBROD 22,32
3. Vejmelková Klára 95 SPTRE 22,35
4. Příhodová Darina 94 HUMPO 22,78
4.běh
1. Rousková Pavla 93 NMMET 20,44 MB
2. Žalská Lucie 93 NMMET 21,36 MB
300 m žákyně - finále :
1.běh
1. Jelenová Nikola 94 UNICH 46,11 MB
2. Vavřínová adéla 93 UNICH 46,25 MB
3. Petrová Markéta 93 HBROD 47,39
4. Nováková Magdalena 93 UNICH 48,67 MB
2.běh
1. Tlustá Helena 93 NMMOR 48,50
2. Beránková Zuzana 95 HBROD 49,40
3. Krutáková Anna 94 MORNV 50,43 MB
4. Chlubnová Klára 94 SPTRE 56,35
800 m žákyně - finále :
1. Tlustá Helena 93 NMMOR 2:32,64
2. Karasová Martina 94 BATNM 2:35,27
3. Košíková Tereza BATNM 2:37,09
4. Beránková Zuzana 95 HBROD 2:51,60
5. Koudelová Jitka 93 HUMPO 3:00,08
6. Sochorová Pavla 96 SPTRE 3:11,21
Rosová Kateřina 93 VELME NP
1500 m žákyně - finále :
1. Štávová Natalie 93 JIHLA 5:03,12
2. Nováková Lada 93 HBROD 5:18,61
3. Chlubnová Klára 94 SPTRE NF
4. Vejmelková Klára 95 SPTRE NF
Sochorová Pavla 96 SPTRE NP
60 m překážek žákyně - finále :
1.běh
1. Kratochvílová Monika 94 VELME 10,81
2. Mandovcová Petra 94 Sprint Čáslav 11,09 MB
3. Krutáková Anna 94 MORNV 11,09 MB
4. Marshalová Petra 93 NMMOR 11,25
2.běh
1. Krutáková Eliška 93 MORNV 9,94 MB
2. Nováková magdalena 93 UNICH 10,62 MB
3. Vrbová Radmila 94 MORNV 10,92 MB
4. Šestáková Zuzana 93 MORNV 11,01 MB
dálka žákyně :
1. Krutáková Eliška 93 MORNV 4,87 MB
2. Šestáková Zuzana 93 MORNV 4,62 MB
3. Kratochvílová Monika 94 VELME 4,57
4. Vodrážková Šárka 94 PACOV 4,49
5. Marshallová Petra 93 NMMOR 4,39
6. Rydrychová Denisa 94 UNICH 4,37 MB
7. Pečenková Markéta 94 HUMPO 4,30
8. Tlustá Helena 93 NMMOR 4,17
9. Příhodová Darina 94 HUMPO 4,12
10. Koudelová Jitka 93 HUMPO 4,06
Rosová kateřina 93 VELME NP
výška žákyně :
1. Vrbová Radmila 94 MORNV 146 MB
2. Pečenková Markéta 94 HUMPO 130
koule 3 kg žákyně :
1. Dvořáková Renáta 93 SPTRE 8,66
2. Marshalová Petra 93 NMMOR 8,50
3. Krutáková Eliška 93 MORNV 8,27 MB
4. Kratochvílová Monika 94 VELME 8,25
5. Vrbová Radmila 94 MORNv 7,32 MB
60 m muži - rozběhy :
1.rozběh
1. Bohutínský Zdeněk 88 SPTRE 7,41
2. Vitovský Radek 81 PACOV 7,43
3. Peňáz Petr 91 Sokol Kolín 7,71 MB
4. Vlček Lukáš 82 PACOV 7,81
5. Villert Tomáš 89 VELME 7,84
2.rozběh
1. Hošek Martin 87 Olymp Praha 7,25 MB
2. Bátor Pavel 88 SPTRE 7,39
3. Mráz Jan 89 JIHLA 7,43
4. Novák Luboš 88 PACOV 7,51
5. Veselý Michal 92 HBROD 7,85
3.rozběh
1. Bohutínský Václav 92 SPTRE 7,32
2. Hložek Martin 90 Pacov 7,69
3. Aniska Aliaxandr 88 JIHLA 7,72
4. Studený Josef 91 VELME 7,81
5. Běhounek Kamil 91 VELME 8,17
4.rozběh
1. Hykl Pavel 76 SPTRE 7,09
2. Disdarevic Slaven 81 Košice 7,28
3. Tůma Pavel  89 JIHLA 7,57
4. Rous Josef 92 VELME 8,11
5. Zajíc David 91 PACOV 8,42
5.rozběh
1. Sobotka ondřej 89 SPTRE 7,29
2. Bednář Josef 90 SPTRE 7,55
3. Tesař Jan 90 Sj.S.Boleslav 7,55
4. Vala Jan 90 JIHLA 8,30
5. Večeřa Daniel 92 VELME 8,46
6. Jelínek Lukáš 92 SPTRE 8,52
60 m muži - finále :
1. Hykl Pavel 76 SPTRE 7,11
2. Sobotka Ondřej 89 SPTRE 7,20
3. Bohutínský václav 92 SPTRE 7,30
4. Bátor Pavel 88 SPTRE 7,33
5. Bohutínský Zdeněk 88 SPTRE 7,38
6. Mráz Jan 89 JIHLA 7,47
200 m muži - finále :
1.běh
1. Bátor Pavel 88 SPTRE 23,82
2. Novák Luboš 88 PACOV 24,53
3. Studený Josef 91 VELME 25,43
4. Hromádka Ondřej 90 JIHLA 27,20
2.běh
1. Hošek Martin 87 Olymp Praha 23,34 MB
2. Bohutínský Václav 92 SPTRE 23,83
3. Rous Josef 92 VELME 27,14
Vlček Lukáš 82 PACOV NF
3.běh
1. Bohutínský Zdeněk 88 SPTRE 23,92
2. Mráz Jan 89 JIHLA 24,10
3. Veselý Michal 92 HBROD 25,25
4.běh
1. Šíp Ondřej 90 Kovošrot Pha 24,04 MB
2. Rádl Jakub 90 Kovošrot Pha 24,69 MB
3. Edlman Martin 90 Kovošrot Pha 26,73 MB
4. Edlman Tomáš 90 Kovošrot Pha 27,29 MB
400 m muži - finále :
1.běh
1. Chyba Josef 88 SPTRE 51,35
2. Dobrovolný Jakub 89 UNICH 51,61 MB
3. Ostřejš Jan 91 BATNM 52,03
Vlček Lukáš 82 PACOV NP
2.běh
1. Tůma Jan 88 JIHLA 52,57
2. Loucký jiří 89 UNICH 54,96 MB
3. Glazer Michal 88 UNICH 55,36 MB
4. Veselý Michal 92 HBROD 55,50
3.běh
1. Böck Adam 87 ACKSP 52,40 MB
2. Gogor Ondřej 91 UNICH 57,56 MB
3. Rous Josef 92 VELME 61,78
4. Hromádka Ondřej 90 JIHLA 62,83
4.běh
1. Rygl Josef 92 SPTRE 57,20
2. Jelínek Michal 90 JIHLA 57,22
3. Zajíc David 91 PACOV 61,68
4. Jelínek Lukáš 92 SPTRE 65,39
800 m muži - finále :
1.běh
1. Ondroušek Petr 87 UNI Brno 1:53,73 MB
2. Rudolecký Roman 88 JAC Brno 1:55,71 MB
3. Ostřejš Jan 91 BATNM 1:57,10
4. Dobrovolný Jakub 89 UNICH 1:57,94 MB
5. Krbek Kamil 90 BATNM 1:59,46
6. Tůma Jan 88 JIHLA 2:00,81
7. Vitner Petr 90 JIHLA 2:03,27
8. Picka Pavel 85 PACOV 2:07,50
Vlček Lukáš 82 PACOV NP
2.běh
1. Loucký Jiří 89 UNICH 2:03,58 MB
2. Jelínek Michal 90 JIHLA 2:05,98
3. Rygl Josef 92 SPTRE 2:06,58
4. Zimola Petr 90 NMMOR 2:08,08
5. Glazer Miroslav 88 UNICH 2:08,11 MB
6. Gogor ondřej 91 UNICH 2:12,29 MB
7. Auersvald Miloš 92 Sprint Čáslav 2:16,40 MB
8. Zajíc Martin 88 PACOV 2:20,50
1500 m muži - finále :
1. Krbek Kamil 90 BATNM 4:05,56
2. Kourek Lukáš 88 NMMOR 4:07,47
3. Svěrák Jan 91 JIHLA 4:11,45
4. Vitner Petr 90 JIHLA 4:11,52
5. Sita Martin 88 JIHLA 4:19,90
6. Rosa Ondřej 88 VELME 4:20,08
7. Holánek Petr 92 VELME 4:43,79
8. Janták Ota 92 JIHLA 4:58,44
9. Chlubna Jan 84 NMMOR 5:03,53
Hubáček Petr 78 NMMOR NF
3000 m muži - finále :
1. Krunka Kamil 86 NMMET 8:45,48 MB
2. Kourek Lukáš 88 NMMOR 8:56,52
3. Hnatiak Jakub 91 JIHLA čas neměřen
4. Buchta Jan 91 BATNM
5. Nováček Tomáš 83 ACTRE
6. Vala Filip 92 HBROD
7. Vrtal Vojtěch 93 ACTRE
8. Zajíc Martin  88 PACOV
9. Chlubna Jan 84 NMMOR
10. Ožana Václav 64 NMMOR
11. Zimola Petr 90 NMMOR
12. Kašpar Jan 91 SPTRE
13. Bednář Josef 90 SPTRE
Picka Pavel 85 PACOV NP
60 m překážek muži -finále :
1. Vitovský Radek 81 PACOV 8,67
2. Nováček Martin 88 SPTRE 8,79
3. Kliner Jiří 84 SPTRE 8,97
4. Veselý David 88 SPTRE 9,16
60 m překážek junioři - finále :
1. Chyba Josef 89 SPTRE 8,78
2. Bednář Josef 90 SPTRE 8,94
3. Tůma Pavel 89 JIHLA 9,18
60 m překážek dorostenci - finále :
1. Peňáz Petr 91 SOKOL Kolín 8,45
2. Kašpar Jan 91 SPTRE 9,62
3. Zajíc David 91 PACOV 9,91 MB
dálka muži :
1. Sobotka Ondřej 88 SPTRE 6,94
2. Kotlík Kamil 77 HUMPO 6,77
3. Peňáz Petr 91 Sokol Kolín 6,35 MB
4. Nováček Martin 88 SPTRE 6,25
5. Bednář Josef 90 SPTRE 6,07
6. Villert Tomáš 89 VELME 5,94
7. Studený Josef 91 VELME 5,78
8. Aniska Aliaxandr 88 JIHLA 5,60
9. Kašpar Jan 91 SPTRE 5,39
10. Večeřa Daniel 92 VELME 4,60
Hošek Adam 87 SPTRE NP
Veselý David 88 SPTRE NP
Bohutínský Václav 92 SPTRE NP
Hložek Martin 90 PACOV NP
Uchytil Jiří 79 PACOV NP
Vitovský Radek 81 PACOV NP
výška muži :
1. Urban Ladislav 82 JIHLA 2,02
2. Kotlík Kamil 77 HUMPO 2,00
3. Palán Miroslav 87 HUMPO 1,90
4. Kašpar Jan 91 SPTRE 1,90
5. Bednář Josef 90 SPTRE 1,85
6. Aniska Aliaxandr 88 JIHLA 1,80
7. Hložek Martin 90 PACOV 1,75
8. Böhm Svatopluk 92 SPTRE 1,70
9. Vala Jan 90 JIHLA 1,66
Hošek Adam 87 SPTRE NP
Vitovský Radek 81 PACOV NP
trojskok muži :
1. Urban Ladislav 82 JIHLA 13,76
2. Aniska Aliaksandr 88 JIHLA 12,15
3. Kašpar Jan 91 SPTRE 11,82
Kotlík Kamil 77 HUMPO NP
tyč muži :
1. Urban Petr 89 4DVCB 3,90 MB
2. Kordík Jiří 91 SOKCB 2,50 MB
Vít Jindřich 90 4DVCB 0 MB
koule 7,26 kg muži :
1. Disdarevic Slaven 81 Košice 13,96 MB
2. Uchytil Jiří 79 PACOV 13,46
3. Vitovský radek 81 PACOV 13,38
4. Kliner Jiří 84 SPTRE 12,58
5. Palán Miroslav 87 HUMPO 12,07
6. Heres Jan 80 SPTRE 11,34
7. Veselý David 88 SPTRE 10,00
8. Nováček Martin 88 SPTRE 9,75
koule 6 kg junioři :
1. Tůma Pavel 89 JIHLA 12,73
2. Hložek Martin 90 PACOV 11,15
koule 5 kg dorostenci :
1. Běhounek Kamil 91 VELME 14,15
2. Böhn svatopluk 92 SPTRE 10,93
3. Eliáš Patrik 92 SPTRE 9,45
60 m ženy - rozběhy :
1.rozběh
1. Vaňková Markéta 81 VELME 8,36
2. Holubová Lenka 89 Slavoj S.Boleslav 8,65 MB
3. Nováková Miroslava 90 SPTRE 8,68
4. Pospíšilová Iveta 92 VELME 8,74
5. Šabatková Zuzana 92 JIHLA 8,94
6. Kráčmarová Adéla 91 JIHLA 9,33
2.rozběh
1. Dvořáková Veronika 92 JIHLA 8,27
2. Vášová Radka 91 NMMOR 8,51
3. Nováková Lucie 90 SPTRE 8,91
4. Bártová Marie 92 VELME 9,01
Koumarová Kateřina 90 JIHLA NF
60 m ženy - finále :
1. Dvořáková Veronika 92 JIHLA 8,21
2. Vaňková Markéta 81 VELME 8,32
3. Vášová Radka 91 NMMOR 8,50
4. Nováková Miroslava 90 SPTRE 8,74
5. Pospíšilová Iveta 92 VELME 8,83
6. Nováková Lucie 90 SPTRE 8,92
200 m ženy - finále :
1.běh
1. Macková Markéta 90 UNICH 27,58 MB
2. Dvořáková Veronika 92 JIHLA 27,80
3. Pechočiáková Martina 91 UNICH 27,85 MB
4. Kráčmarová Adéla 91 JIHLA 30,11
2.běh
1. Janoušová Radka 92 NMMOR 27,91
2. Vášová Radka 91 NMMOR 28,50
3. Holubová Lenka 89 Slavoj S.Boleslav 29,68 MB
3.běh
1. Jeřábková Eva 85 Kovošrot Pha 27,77 MB
2. Farková Kristýna 92 JIHLA 28,64
3. Fremrová Dominika 88 Kovošrot Pha 29,02 MB
4. Vrbová Libuše 92 MORNV 30,48 MB
400 m ženy - finále :
1.běh
1. Krejčí Markéta 89 BATMN 59,77
2. Macková Markéta 90 UNICH 61,47 MB
3. Pechočiáková Markéta 91 UNICH 63,11 MB
2.běh
1. Vášová Radka 91 NMMOR 64,51
2. Kovárová Klára 91 SPTRE 66,33
3. Farková Kristýna 92 JIHLA 67,02
800 m ženy - finále :
1. Krejčí Markéta 89 BATNM 2:21,50
2. Lepičová Petra 82 PACOV 2:25,37
3. Maršánová Lucie 90 JIHLA 2:31,17
4. Tůmová Jana 91 JIHLA 2:32,18
5. Čapková Andrea 90 JIHLA 2:37,04
6. Vítovcová Jana 89 UNICH 2:38,91 MB
7. Pospíšilová Iveta 92 VELME 2:45,09
8. Bártová Marie 92 VELME 2:51,06
9. Zlámalová Marie 92 VELME NP
1500 m ženy - finále :
1. Lepičová Petra 82 PACOV 4:56,96
2. Maršánová Lucie 90 JIHLA 5:03,07
Sárová Lucie 88 NMMOR NP
3000 m ženy -finále :
1. Smetanová Kristýna 92 JIHLA 12:11,27
2. Hrstková Vladěna 87 JIHLA 12:16,41
Svobodová Kristýna 92 SPTRE NF
60 m překážek ženy - finále :
1. Holubová Lenka 89 Slavoj S. Boleslav 10,58 MB
60 m překážek dorostenky - finále :
1.běh
1. Komínková Linda 92 MORNV 9,64 MB
2. Kovářová Klára 91 SPTRE 10,05
3. Farková Kristýna 92 JIHLA 10,51
4. Janoušová Radka 92 NMMOR 10,64
2.běh
1. Jelínková Tereza 91 JIHLA 10,32
2. Zlámalová Marie 92 VELME 10,66
3. Vrbová Libuše 92 MORNV 10,88 MB
dálka ženy :
1. Janoušová Radka 92 NMMOR 4,89
2. Kovářová Klára 91 SPTRE 4,88
3. Jelínková Tereza 91 JIHLA 4,83
4. Vaňková Markéta 81 VELME 4,78
5. Zlámalová Marie 92 VELME 4,77
6. Závišková Aneta 87 HUMPO 4,70
7. Komínková Linda  92 MORNV 4,69 MB
8. Jeřábková Tereza 90 NMMOR 4,59
9. Vrbová Libuše 92 MORNV 4,59 MB
10. Šabatková Zuzana 92 JIHLA 4,58
11. Wenigová Barbora 91 JIHLA 4,14
12. Kubelová Jitka 91 SPTRE 4,08
13. Časarová Lucie 85 HUMPO 4,04
14. Bártová Marie 92 VELME 3,93
výška ženy :
1. Časarová Lucie 85 HUMPO 1,53
2. Čapková Andera 92 JIHLA 1,45
3. Koumarová Kateřina 90  JIHLA 1,45
4. Wenigová Barbora 91 JIHLA 1,40
5. Kubelová Jitka 91 SPTRE 1,35
trojskok ženy :
1. Čapková Andrea 92 JIHLA 10,24
2. Vaňková Markéta 81 VELME 10,14
3. Závišková Aneta 87 HUMPO 9,90
tyč ženy :
1. Kráčmarová Adéla 91 JIHLA 2,50
koule 4 kg ženy :
1. Nováková Miroslava 90 SPTRE 10,50
2. Nováková Lucie 90 SPTRE 10,46
3. Jeřábková Tereza 90 NMMOR 7,33
koule 3 kg dorostenky :
1. Komínková Linda 92 MORNV 12,18 MB
2. Kubelová Jitka 91 SPTRE 11,20
3. Janoušová Radka 92 NMMOR 9,02
4. Jelínková Tereza 91 JIHLA 8,68
5. Svobodová Kristýna 92 SPTRE 8,52
6. Jiřičná Monika 91 JIHLA 8,38