TJ Slavoj Pacov, atletika
Výsledky 
mítinku PACOVSKÉ CENY 2008
Pacov 12.červenec 2008
Disk 2 kg - muži - 37.ročník Ceny města Pacova
1. Uchytil Jiří 79 Slavoj Pacov 46,92
2. Tlapák Michal 82 Jiskra Ústí nad Orlicí 46,65
3. Jakša Ondřej 90 PSK Olymp Praha 45,01
4. Jokl Tomáš 88 ASK Slávia Praha 44,02
5. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 40,32
Disk 1,5 kg - muži veteráni :
1. Fischer Pavel 55 Spartak Praha 4 30,15
Disk 1 kg - starší žáci :
1. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 38,95
60 m rozběhy :
1.rozběh w=-0,2
1. Vysoudil Miroslav 93 Jiskra Havlíčkův Brod 7,74
2. Fučík Michal 93 TJ Chyšky 8,09
3. Vobecký Antonín 95 Spartak Vlašim 8,42
4. Kábele Antonín 35 ASK Slavia Praha 9,12
5. Vonášek Josef 37 Bohemians Praha 9,25
6. Pachmann Otakar 44 AC Kovošrot Praha 10,07
2.rozběh w=-1,6
1. Zaňák Lubomír 93 Slavoj Pacov 8,09
2. Vachtl Petr 94 Spartak Vlašim 8,19
3. Chrpa Martin 94 Spartak Vlašim 8,84
4. Drábek Jakub 95 AC Čerčany 9,01
5. Chrpa Marek 94 Spartak Vlašim 9,08
60 m finále - žákyně : w=-0,1
1. Hlaváčková Šárka 95 Spartak Vlašim 8,19
2. Petrová Markéta 93 Jiskra Havlíčkův Brod 8,72
60 m finále - žáci : w=-0,2
1. Vysoudil Miroslav 93 Jiskra Havlíčkův Brod 7,80
2. Zaňák Lubomír 93 Slavoj Pacov 8,03
3. Vachtl Petr 94 Spartak Vlašim 8,18
4. Fučík Michal 93 TJ Chyšky 8,21
5. Vobecký Antonín 95 Spartak Vlašim 8,54
6. Chrpa Martin 94 Spartak Vlašim 8,75
100 m finále - ženy : w=0,0
1. Dvořáková Irča 90 SK Čtyři Dvory Č.Bufějovice 15,84
2. Benková Eva 90 SK Čtyři Dvory Č.Bufějovice 17,37
100 m rozběhy - muži :
1.rozběh w=-0,9
1. Novák Luboš 88 Slavoj Pacov 11,53
2. Pěkný Martin 83 SC Radotín 11,84
3. Král Miroslav 90 Sokol Kolín 12,08
4. Kábele Antonín 35 ASK Slavia Praha 14,80
5. Vonášek Josef 27 Bohemians Praha 15,59
6. Pachmann Otakar 44 AC Kovošrot Praha 16,35
2.rozběh w=+0,1
1. Hlaváček Jan 91 Spartak Vlašim 11,69
2. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 11,74
3. Zajíc David 91 Slavoj Pacov 12,73
4. Vachtl Petr 94 Spartak Vlašim 12,89
5. Hlaváček Luboš 66 Spartak Vlašim 19,22
100 m finále - muži : w=-0,3
1. Novák Luboš 88 Slavoj Pacov 11,41
2. Hlaváček Jan 91 Spartak Vlašim 11,73
3. Pěkný Martin 83 SC Radotín 11,76
4. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 11,80
5. Král Miroslav 90 Sokol Kolín 12,57
6. Zajíc David 91 Slavoj Pacov 13,06
300 m - žáci :
1. Vysoudil Miroslav 93 Jiskra Havlíčkův Brod 39,99
2. Zaňák Lubomír 93 Slavoj Pacov 40,84
3. Fučík Michal 93 TJ Chyšky 41,77
4. Drábek Jakub 95 AC Čerčany 50,51
Vobecký Antonín 95 Spartak Vlašim NP
400 m - ženy :
1. Krejčí Markéta 89 Hvězda SKP Pardubice 58,45
2. Brázdová Lída 90 TJ Nové Město na Moravě 64,39
3. Petrová markéta 93 Jiskra Havlíčkův Brod 64,82
4. Nehybová Barbora 92 Atletika Jihlava 70,74
5. Dvořáková Irča 90 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 75,47
6. Benková Eva 90 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 85,90
400 m - muži :
1.běh
1. Kužílek Ondřej 82 Dukla Praha 49,78
2. Tůma Jiří 88 Sokol Kolín 50,57
3. Vitner Petr 90 TJ Nové Město na Moravě 52,14
4. Morávek Antonín 83 Sokol Kolín 52,34
5. Hlaváček Jan 91 Spartak Vlašim 53,22
6. Zach Martin 85 TJ Nové Město na Moravě 54,19
2.běh
1. Zimola Patr 90 TJ Nové Město na Moravě 52,82
2. Zajíc David 91 Slavoj Pacov 59,48
3. Toman Ludvík 49 Slavoj Pacov 62,81
4. Šebl Václav 44 Atletika Písek 65,37
Král Miroslav 90 Sokol Kolín NP
1500 m - ženy + žákyně :
1. Lepičová Petra 82 Slavoj Pacov 4:53,47
2. Tlustá Helena 93 TJ Nové Město na Moravě 4:54,92
3. Nováková Lada 93 Jiskra Havlíčkův Brod 5:14,06
4. Beránková Zuzana 95 Jiskra Havlíčkův Brod 5:36,20
1500 m - žáci :
1. Šacl Jiří 94 TJ Nové Město na Moravě 5:01,27
2. Crpa Marek 94 Spartak Vlašim 5:02,62
3. Halák Matěj 94 Jiskra Havlíčkův Brod 5:07,58
1500 m - muži :
1. Hubáček Petr 78 TJ Nové Město na Moravě 4:06,72
2. Louda Petr 64 AC Turnov 4:21,35
Dálka - ženy :
1. Štěpánková Petra 86 PSK Olymp Praha 5,69 w=+0,2
2. Hlaváčková Šárka 95 Spartak Vlašim 4,71 w=+0,8
Dálka - muži :
1. Čejka Jan 90 Sokol Kolín 6,56 w=+0,9
2. Fučík Michal 93 TJ Chyšky 5,29 w=+0,9
3. Vobecký Antonín 95 Spartak Vlašim 4,66 w=+1,0
4. Drábek Jakub 95 AC Čerčany 4,47 w=+0,5
5. Chrpa Martin 94 Spartak Vlašim 4,44 w=+0,5
6. Vonášek Josef 37 Bohemians Praha 4,32 w=+0,3
Koule 3 kg - žákyně : 
1. Hlaváčková Šárka 95 Spartak Vlašim 8,23
Koule 4 kg - žáci :
1. Beránek Michal 93 Atletika Jihlava 11,33
2. Fučík Michal 93 TJ Chyšky 10,28
3. Zaňák Lubomír 93 Slavoj Pacov 9,85
4. Chrpa Marek 94 Spartak Vlašim 7,43
5. Chrpa Michal 94 Spartak Vlašim 7,23
6. Drábek Jakub 95 AC Čerčany 6,68
Koule 4 kg - ženy :
1. Grómanová Romana 84 AK SSK Vítkovice 14,05
2. Záhorková Jana 85 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10,71
3. Baronová Lenka 82 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10,47
4. Dvořáková Irča 90 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6,13
5. Benková Eva 90 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5,33
Koule 7,26 kg - muži :
1. Haborák Milan 73 Dukla Bánská Bystrica 20,79
2. Tlapák Michal 82 Jiskra Ústí nad Orlicí 15,34
3. Uchytil Jiří 79 Slavoj Pacov 14,58
4. Vitovský Radek 81 Slavoj Pacov 13,30
Disk 1 kg - ženy :
1. Grómanová Romana 84 AK SSK Vítkovice 41,81
2. Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 36,87
3. Baronová Lenka 82 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 34,38
4. Záhorková Jana 85 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 31,95
Kladivo 4 kg - ženy :
1. Grómanová Romana 84 AK SSK Vítkovice 59,98
2. Kubicová Zuzana 89 Spartak Praha 4 43,30
3. Baronová Lenka 82 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 32,83
4. Fischerová Blanka 58 Spartak Praha 4 30,99
5. Záhorková Jana 85 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27,61
Kladivo 7,26 kg - muži :
1. Konopka Miloslav 79 Dukla Bánská Bystrica 77,37
2. Melich Lukáš 80 Dukla Praha 71,74
3. Sedláček Pavel 68 AK Kroměříž 68,91
4. Žák Pavel 81 PSK Olymp Praha 64,08
5. Koucký Petr 85 Hvězda SKP Pardubice 58,42
6. Vacek Jan 72 Spartak Praha 4 46,78
7. Podzemský Václav 85 Spartak Praha 4 46,50
8. Uchytil Jiří 79 Slavoj Pacov 37,59
Tlapák Michal 82 Jiskra Ústí nad Orlicí 0
Kladivo 5 kg - veteráni :
1. Trnka Jan 48 Žišov 38,01
Závody proběhly za teplého slunečného počasí, bezvětří.
Ludvík Toman v.r.                                                        Pavel Zajíc v.r.
hlavní rozhodčí                                                            ředitel závodů
výsledky zpracoval :  Pavel Zajíc