TJ Nové Město na Moravě – oddíl atletiky

4.kolo KP družstev žactva

7.9.2008

 

                            Výsledky

 

60m ml. žákyně rozběhy

 

1R

1.Čutková Michaela               95        JIHLA                        8,98

2.Rajdlíková Michaela           97        HUMPO         9,65

3.Doležálková Lucie              96        HUMPO         9,74

4.Marešová Michaela             99        JIHLA                        10,20

5.Machyánová Romana         99        HUMPO         11,44

 

2R

1.Homolová Martina              96        VELME          9,43

2.Veselá Gabriela                   96        SPTRE            9,58

3.Šalamounová Pavlína          96        JIHLA                        10,57

4.Fruhaufová Andrea             96        SPTRE            10,93

5.Kotačková Kateřina                        96        VELME          10,99

 

3R

1.Husáková Markéta              96        LEDEC          9,36

2.Kratochvílová Hana                        96        VELME          9,91

3.Pacalová Nikol                    98        VELME          10,95

4.Kárníková Leona                98        LEDEC          12,14

5.Pudilová Markéta                99        PACOV          13,37

 

4R

1.Beránková Zuzana              95        PACOV          9,19

2.Čížková Veronika               98        PACOV          11,35

3.Čečáková Adéla                  00        PACOV          12,84

4.Houdková Kateřina            98        PACOV          13,74

 

Mladší žáci rozběhy

 

1R

1.Wendl Miroslav                  98        JIHLA                        9,68

2.Mokříš Jan                           96        JIHLA                        10,31

3.Kovář Michal                      98        VELME          10,43

4.Studený Jiří                         97        VELME          10,97

 

2R

1.Podolský Lukáš                  95        PACOV          9,49

2.Veleta Richard                    98        LEDEC          9,71

3.Jelínek Petr                          97        VELME          9,93

4.Veleta Rudolf                     96        LEDEC          11,21

5.Moravec Jan                                    97        VELME          11,59

 

3R

1.Mička Lukáš                       96        PACOV          8,88

2.Adamec Šimon                   96        JIHLA                        9,42

3.Palán Jan                             95        JIHLA                        10,11

 

4R

1.Hruška Radek                     96        PACOV          9.10

2.Palán Antonín                     97        JIHLA                        9,92

3.Žák Dominik                       95        SPTRE            9,94

4.Kaun Lukáš                         95        PACOV          10,79

 

5R

1Kroupa David                      95        SPTRE            9,20

2.Štěpanovský Jiří                  96        SPTRE            9,72

3.Mikoláš Jakub                     97        SPTRE            10,22

4.Horný Lukáš                       97        LEDEC          11,14

5.Mikoláš Jan                         97        SPTRE            11,18

6.Horký David                       98        VELME          12,41

 

Starší žáci rozběhy

 

1R

1.Vysoudil Miroslav              93        PACOV          8,00

2.Palásek Petr                         94        PACOV          8,52

3.Říha Petr                             94        PACOV          8,63

4.Benda Martin                      94        HUMPO         8,64

5.Zeman Jaroslav                   94        JIHLA                        9,74

 

2R

1.Nguyen Michal                   93        SPTRE            8,20

2.Mitchell Andrej                   94        SPTRE            8,48

3.Hvězda František                94        SPTRE            9,17

4.Tichý Lukáš                        94        SPTRE            10,57

 

3R

1.Šubert Lukáš                       93        SPTRE            8,11

2.Sedlák Filip                         93        SPTRE            8,37

3.Diviš Damien                      93        SPTRE            8,50

4.Fikr Ondřej                         94        VELME          8,70

5.Němec Jakub                       94        SPTRE            9,53

 

4R

1.Vašík Jan                             94        BATNM         8,06

2.Havlíček Jiří                        93        VELME          8,20

3.Klusáček Jiří                        93        VELME          8,37

4.Hrdina Ondřej                     96        BATNM         9,12

5.Šandera Jan                         96        BATNM         9,25

6.Svoboda Vojtěch                97        BATNM         9,67

 

Mladší dívky finale

 

FA

1.Čutková Michaela               95        JIHLA                        8,91     11

2.Husáková Markéta              96        LEDEC          9,27     9

3.Homolová Martina              96        VELME          9,30     8

4.Beránková Zuzana              95        PACOV          9,41     7

5.Veselá Gabriela                   96        SPTRE            9,66     6

6.Rajdíková Michaela                        97        HUMPO         9,86     5

 

FB

1.Doležálková Lucie              96        HUMPO         9,69     4

2.Kratochvílová Hana                        96        VELME          9,73     3

3.Šalamounová Pavlína          96        JIHLA                        10,36   2

4.Fruhaufová Andrea             96        SPTRE            10,89   1

5.Pacalová Nikol                    97        VELME          11,18

 

Mladší chlapci finale

 

FA

1.Podolský Lukáš                  95        PACOV          8,81     11

2.Mička Lukáš                       96        PACOV          8,96     9

3.Hruška Radek                     96        PACOV          9,07     8

4.Kroupa David                     95        SPTRE            9,46     7

5.Adamec Šimon                   96        JIHLA                        9,60     6

6.Wendl Miroslav                  98        JIHLA                        9,75     5

 

FB

1.Jelínek Petr                          97        VELME          9,61     4

2.Veleta Richard                    98        LEDEC          9,91     3

3.Štěpanovský Jiří                  96        SPTRE            10,06   2

4.Palán Antonín                     97        JIHLA                        10,18   1

5.Žák Dominik                       95        SPTRE            10,19

6.Palán Jan                             95        JIHLA                        10,19

 

Starší dívky finale

 

1.Petrová Markéta                  93        PACOV          8,78     7

2.Vlčanová Veronika             93        SPTRE            9,00     5

3.Adamcová Veronika           93        JIHLA                        9,24     4

4.Mašterová Ivana                 94        JIHLA                        9,73     3

5.Kocmánková Aneta                        94        SPTRE            9,76     2

6.Dvořáková Monika             94        SPTRE            10,10   1

 

Starší chlapci finale

 

FA

1.Vysoudil Miroslav              93        PACOV          7,89     11

2.Nguyen Michal                   93        SPTRE            7,90     9

3.Šubert Lukáš                       93        SPTRE            7,98     8

4.Vašík Jan                             94        BATNM         8,03     7

5.Havlíček Jiří                        93        VELME          8,19     6

6.Sedlák Filip                         93        SPTRE            8,25     5

 

FB

1.Klusáček Jiří                        93        VELME          8,15     4

2.Mitchell Andrej                   94        SPTRE            8,25     3

3.Diviš Damien                      93        SPTRE            8,30     2

4.Palásek Petr                         94        PACOV          8,35     1

5.Říha Petr                             94        PACOV          8,41

6.Benda Martin                      94        HUMPO         8,65

 

150 m starší dívky

 

1B

1.Vlčanová Veronika             93        SPTRE            21,66   7

2.Petrová Markéta                  94        PACOV          22,08   5

3.Adamcová Veronika           93        JIHLA                        23,07   3

4.Mašterová Ivana                 94        JIHLA                        23,60   2

 

2B

1.Nováková Lada                  93        PACOV          22,23   4

2.Kocmánková Aneta                        94        SPTRE            23,80   1

3.Zachariášová Kateřina        93        PACOV          24.83

 

3B

1.Vášová Radka                     91        NMMOR        20,06   MB

2. Dufková Renata                 94        NMMOR        21,32   MB

3.Kounková Tereza                94        JIHLA                        24,01

 

150 starší hoši

 

1B

1.Vysoudil Miroslav              93        PACOV          19,04   11

2.Havlíček Jiří                        93        VELME          19,24   9

3.Šály Filip                             93        HUMPO         19,42   8

4.Nguyen Michal                   93        SPTRE            19,45   7

 

2B

1.Vašík Jan                             94        BATNM         19,74   6

2.Mitchell Andrej                   94        SPTRE            20,52   3

3.Slavík Jiří                            93        HUMPO         21,04   1

4.Halák Matěj                        94        PACOV          22,93

 

3B

1.Šubert Lukáš                       93        SPTRE            20,31   5

2.Říha Petr                             94        PACOV          20,82   2

3.Benda Martin                      94        HUMPO         21,15

4.Diviš Damien                      93        SPTRE            21,51

4B

1.Palásek Petr                         94        PACOV          20,39   4

2.Kohout Jan                          94        PACOV          21,79

3.Misař Tomáš                        96        BATNM         23,54

4.Tichý Lukáš                        94        SPTRE            27,59

 

5B

1.Hrdina Ondřej                     96        BATNM         21,98

2.Procházka Lukáš                 94        SPTRE            22,79

3.Němec Jakub                       94        SPTRE            23,22

4.Svoboda Vojtěch                95        BATNM         23,87

 

 

300m mladší dívky

 

1B

1.Marešová Michaela             99        JIHLA                        55,49   8

2.Brožová Simona                  97        HUMPO         56,48   6

3.Machyánová Romana         99        HUMPO         65,57   2

4.Pudilová Markéta                99        PACOV          81,43

 

2B

1.Čutková Michaela               95        JIHLA                        49,03   11

2.Rajdíková Michaela                        97        HUMPO         55,66   7

3.Strnadová Adéla                 98        VELME          67,16   1

4.Kárníková Leona                98        LEDEC          70,80

 

3B

1.Sylvestrová Kateřina           95        SPTRE            51,51   9

2.Fruhaufová Andrea             96        SPTRE            61,35   5

3.Kociánová Alžběta             97        LEDEC          62,84   4

4.Čížková Veronika               98        PACOV          64,15   3

 

 

300m mladší hoši

 

1B

1.Carda Martin                       95        PACOV          52,83   11

2.Jelínek Petr                          97        VELME          53,48   9

3.Palán Antonín                     97        JIHLA                        54,08   8

4.Mokříš Jan                           96        JIHLA                        54,47   7

 

2B

1.Štěpanovský Jiří                  96        SPTRE            57,85   6

2.Žák Dominik                       95        SPTRE            59,35   4

3.Studený Jiří                         97        VELME          61,59   3

4.Kaun Lukáš                         99        PACOV          63,57   1

 

3B

1.Palán Jan                              95        JIHLA                        57,97   5

2.Novák Jakub                       99        HBROD         62,14   MB

 

800m mladší dívky

 

1.Košíková Tereza                 93        BATNM         2:40,59            MB

2.Beránková Zuzana              95        PACOV          2:45,47            11

3.Machyánová Gabriela         96        HUMPO         2:59,93            9

4.Attasková Jana                    96        SPTRE            3:00,39            8

5.Brožová Simona                  97        HUMPO         3:10,40            7

6.Marešová Michaela             99        JIHLA                        3:11,51            6

 

800 mladší hoši

 

1.Kyus Michal                        95        VELME          2:31,19            11

2.Palán Antonín                     97        JIHLA                        2:49,45            9

3.Adamec Šimon                   96        JIHLA                        2:55,12            8

4.Karas Jan                             95        SPTRE            2:57,84            7

5.Veleta Richard                    98        LEDEC          3:01,56            6

6.Včela Robert                       95        JIHLA                        3:03,21            5

 

 

1500m starší dívky

 

1. Janoušová Radka               92        NMMOR        4:50,95            MB

2. Tlustá Helena                     93        NMMOR        4:54,26            MB

3. Maršánová Lucie                90        NMMOR        5:03,91            MB

 

1500m starší hoši

 

1.Hnatiak Jakub                     91        JIHLA                        4:29,58            MB

2. Slavík Jiří                           93        HUMPO         4:46,59            11

3.Šacl Jiří                                94        NMMOR        4:53,69            MB

4.Dostál Lukáš                       93        BATNM         4:56,86            9

5.Janů Jan                               93        BATNM         4:58,59            8

6.Halák Matěj                        94        PACOV          5:03,54            7

7.Zahradník Vojtěch              94        BATNM         5:13,13            6

8.Nečas Tomáš                       94        BATNM         5:20,13            5

9.Zeman Jaroslav                   94        JIHLA                        5:39,63            4

10.Šandera Jan                       96        BATNM         5:39,80            3

11.Žák Martin                        96        BATNM         5:41,63            2

 

60 m/př mladší žákyně

 

1.Beránková Zuzana              95        PACOV          13,20               11

2.Machyánová Gabriela         96        HUMPO         14,29               9

3.Doležálková Lucie              96        HUMPO         14,71               8

4.Houdková Kateřina            98        PACOV          15,24               7

5.Attasková Jana                    96        SPTRE                       dq

 

60m/př ml. hoši

1.Perutka Martin                    95        VELME          10,36               11

2.Podolský Lukáš                  95        PACOV          11,24               9

3.Mička Lukáš                       96        PACOV          11,72               8

4.Hruška Radek                     95        PACOV          12,23               7

5.Vondráček Tomáš               96        VELME          12,76               6

6.Carda Martin                       95        PACOV          13,01               5

7.Němec Václav                     95        SPTRE            16,83               4

 

100m/př. starší hoši

 

1.Svoboda Tomáš                  93        JIHLA                        17,19               11

2.Havlíček Jiří                        93        VELME          17,92               9

3.Vysoudil Miroslav              93        PACOV          18,86               8

4.Vidlák Erik                         93        SPTRE            19,61               7

5.Palásek Petr                         94        PACOV          21,11               6

6.Procházka Lukáš                 93        SPTRE            22,55               5

 

Dálka

 

Mladší žákyně

 

1.Sylvestrová Kateřina           95        SPTRE            419                  11

2.Čutková Michaela               95        JIHLA                        415                  9

3.Homolová Martina              96        VELME          362                  8

4.Rajdlíková Michaela           97        HUMPO         362                  7

5.Doležálková Lucie              96        HUMPO         348                  6

6.Kociánová Alžběta             97        LEDEC          312                  5

7.Kotačková Kateřina                        96        VELME          300                  4

8.Pacalová Nikol                    98        VELME          297                  3

9.Čížková Veronika               98        PACOV          280                  2

10.Houdková Kateřina          98        PACOV          272                  1

11.Čičáková Adéla                00        PACOV          237

 12.Strnadová Adéla              98        VELME          204

     Kratochvílová Hana          96        VELME          360                  MB

 

Mladší žáci

 

1.Podolský Lukáš                  95        PACOV          461                  11

2.Sýkora Jiří                           95        SPTRE            435                  9

3.Wendl Miroslav                  98        JIHLA                        372                  8

4.Jelínek Petr                          97        VELME          369                  7

5.Palán Jan                             95        JIHLA                        348                  6.

6.Mikoláš Jakub                     96        SPTRE            347                  5

7.Mokříš Jan                           96        JIHLA                        347                  4

8.Štěpanovský Jiří                  96        SPTRE            346                  3

9.Vondráček Tomáš               96        VELME          333                  2

10.Kovář Michal                    98        VELME          323                  1

11.Mikoláš Jan                       97        SPTRE            303

12.Veleta Rudolf                   96        LEDEC          303

13.Studený Jiří                       97        VELME          278

14.Kaun Lukáš                       99        PACOV          253

15.Moravec Jan                      98        VELME          251

16.Horký David                     99        VELME          243

     Havlíček Jakub                  95        VELME          395

     Kyus Michal                      95        VELME          393

 

 

Starší dívky

 

1.Vlčanová Veronika             93        SPTRE            437                  7

2.Kounková Tereza                94        JIHLA                        389                  5

3.Hajná Jana                           94        SPTRE            389                  4

4.Novotná Šárka                    93        SPTRE            388                  3

5.Kocmanová Aneta              94        SPTRE            335                  2

   Janoušová Radka                92        NMMOR        490

   Dufková Renata                  94        NMMOR        477

 

Starší hoši

 

1.Šubert Lukáš                       93        SPTRE            512                  11

2.Nikl Jan                               93        PACOV          505                  9

3.Klusáček Jiří                        93        VELME          505                  8

4.Svoboda Tomáš                  93        JIHLA                        487                  7

5.Hvězda František                94        SPTRE            474                  6

6.Sedlák Filip                         93        SPTRE            468                  5

7.Slavík Jiří                            93        HUMPO         461                  4

8.Vidlák Erik                         93        SPTRE            406                  3

9.Benda Martin                      94        HUMPO         399                  2

10.Tichý Lukáš                      94        SPTRE            274                  1

 

 

Skok vysoký

 

Mladší žákyně

 

1.Husáková Markéta              96        LEDEC          130                  11

2.Machyánová Gabriela         96        HUMPO         120                  9

3.Attasková Jana                    96        SPTRE            115                  8

 

Mladší žáci

 

1.Sýkora Jiří                           95        SPTRE            145                  11

2.Kyus Michal                        95        VELME          140                  9

3.Havlíček Jakub                    95        VELME          140                  8

4.Kroupa David                     95        SPTRE            135                  7

5.Mařík Jiří                             95        SPTRE            125                  6

 

Starší žákyně

 

1.Adamcová Veronika           93        JIHLA                        148                  7

2.Hajná Jana                           94        SPTRE            135                  5

   Vášová Radka                     91        NMMOR        140                  MB

 

Starší žáci

 

1.Svoboda Tomáš                  93        JIHLA                        160                  11

2.Bouček Martin                    94        VELME          155                  9

3.Fikr Ondřej                         94        VELME          140                  8

4.Mitchell Andrej                   94        SPTRE            140                  7

 

 

Vrh koulí 3 kg

 

Mladší žákyně

 

1.Nohavová Kateřina             95        SPTRE            6,49                 11

2.Kratochvílová Hana                        96        VELME          6,20                 9

3.Kalábová Lucie                   97        JIHLA                        6,10                 8

4.Homolová Martina              96        VELME          5,41                 7

 

Mladší žáci

 

1.Sýkora Jiří                           95        SPTRE            10,36               11

2.Havlíček Jakub                    95        VELME          9,98                 9

3.Perutka Martin                    95        VELME          9,07                 8

4.Poustka Daniel                    95        SPTRE            8,97                 7

5.Adamec Šimon                   96        JIHLA                        8,45                 6

6.Hruška Radek                     95        PACOV          8,13                 5

7.Nejedlý Michal                   96        SPTRE            7,36                 4

8.Horný Lukáš                       97        LEDEC          6,83                 3

9.Karas Jan                             95        SPTRE            6,71                 2

10.Pudil Jakub                       95        PACOV          6,69                 1

11.Mejzlík Ondřej                  96        SPTRE            5,07

 

Starší žákyně

 

1.Kratochvílová Monika        94        VELME          9,83                 7

2.Dvořáková Renata              93        SPTRE            9,52                 5

3.Kolářová Zdenka                94        SPTRE            8,35                 4

4.Mašterová Ivana                 94        JIHLA                        7,44                 3

5.Kounková Tereza                94        JIHLA                        6,75                 2

6.Novotná Šárka                    94        SPTRE            6,49                 1

7.Kujalová Kristina                93        SPTRE            5,64

8.Dvořáčková Monika           94        SPTRE            5,55

   Kubelová Jitka                    91        NMMOR        14,63               MB

  Marshallová Petra                93        NMMOR        8,63                MB

 

 

Starší žáci 4 kg

 

1.1.Šály Filip                          93        HUMPO         13,07               11

2.Beránek Michal                   93        JIHLA                        11,17               9

3.Kabelka Milan                     93        SPTRE            11,03               8

4.Bouček Martin                    94        VELME          10,75               7

5.Nikl Jan                               93        PACOV          10,28               6

6.Kohout Jan                          94        PACOV          9,98                 5

7.Hlaváč Jakub                       94        SPTRE            9,79                 4

8.Kaláb Tomáš                       94        JIHLA                        9,73                 3

9.Fikr Ondřej                         94        VELME          9,60                 2

10.Cejpek Jakub                     94        SPTRE            9,09                 1

11.Zahradník Vojtěch                        94        BATNM         8,65

12.Procházka Lukáš               93        SPTRE            8,21

13.Nováček Radek                93        SPTRE            7,93

14.Janů Jan                             93        BATNM         7,37

     Horný Petr                        94        LEDEC          7,97                 MB

 

Hod diskem  1 kg

 

Starší žákyně

 

1.Dvořáková Renata              93        SPTRE            26,37               7

2.Kolářová Zdenka                94        SPTRE            16,35               5

   Kubelová Jitka                    91        NMMOR        37,02               MB

   Marshallová Petra               93        NMMOR        21,22               MB

 

Starší žáci

 

1.Beránek Milan                     93        JIHLA                        38,14               11

2.Bouček Martin                    94        VELME          32,78               9

3.Kaláb Tomáš                       94        JIHLA                        30,02               8

4.Nováček Radek                  93        SPTRE            26,47               7

5.Mrha Pavel                          94        SPTRE            26,19               6

6.Kabelka Milan                     93        SPTRE            24,80               5

7.Hlaváč Jakub                       94        SPTRE            24,71               4

8.Kohout Jan                          94        PACOV          24,06               3

9.Cejpek Jakub                       94        SPTRE            23,70               2

 

Hod oštěpem 600gr

 

 

Starší žákyně

 

1.Kratochvílová Monika        94        VELME          25,62               7

2.Dvořáková Renata              93        SPTRE            22,30               5

3.Dvořáčková Monika           94        SPTRE            14,73               4

4.Kujalová Kristina                94        SPTRE            12,60               3

   Marshallová Petra               93        NMMOR        33,06               MB

   Kubelová Jitka                    91        NMMOR        32,00               MB

 

Starší žáci

 

1.Kabelka Milan                     93        SPTRE            42,84               11

2.Klusáček Jiří                        93        VELME          39,65               9

3.Nikl Jan                               93        PACOV          38,77               8

4.Mrha Pavel                          94        SPTRE            34,56               7

5.Nováček Radek                  93        SPTRE            33,89               6

6.Kaláb Tomáš                       94        JIHLA                        33,76               5

7.Šály Filip                             93        HUMPO         33,73               4

8.Beránek Michal                   93        JIHLA                        30,08               3

9.Halák Matěj                        93        JIHLA                        28,33               2

10.Cejpek Jakub                     94        SPTRE            21,27               1

    Horný Petr                         94        LEDEC          26,87               MB

    Kroupa David                    95        SPTRE            19,59               MB

 

 

Hod míčkem

 

Mladší žákyně

 

1.Kratochvílová Hana                        96        VELME          39,43               11

2.Sylvestrová Kateřina           95        SPTRE            38,80               9

3.Husáková Markéta              96        LEDEC          34,91               8

4.Kociánová Alžběta             97        LEDEC          34,10               7

5.Veselá Gabriela                   96        SPTRE            33,69               6

6.Kalábová Lucie                   97        JIHLA                        28,66               5

7.Kotačková Kateřina                        96        VELME          26,39               4

8.Pacalová Nikol                    98        VELME          26,12               3

9.Nohavová Kateřina             95        SPTRE            24,23               2

10.Strnadová Adéla               98        VELME          23,27               1

11.Brožová Simona                97        HUMPO         23,17

12.Šalamounová Pavlína        96        JIHLA                        22,74

13.Kárníková Leona              98        LEDEC          21,96

14.Čečáková Adéla                00        PACOV          15,92

 

 

Mladší žáci

 

1.Kyus Michal                        95        VELME          59,24               11

2.Havlíček Jakub                    95        VELME          56,12               9

3.Poustka Daniel                    95        SPTRE            55,08               8

4.Kroupa David                     95        SPTRE            50,90               7

5.Perutka Martin                    95        VELME          49,00               6

6.Mička Lukáš                       96        PACOV          47,27               5

7.Kovář Michal                      98        VELME          44,14               4

8.Včela Rudolf                      95        JIHLA                        42,68               3

9.Vondráček Tomáš               96        VELME          40,96               2

10.Carda Martin                     95        PACOV          39,12               1

11.Horný Lukáš                     97        LEDEC          36,67

12.Wendl Miroslav                98        JIHLA                        36,55

13.Mikoláš Jakub                   97        SPTRE            35,45

14.Pudil Jakub                       95        PACOV          33,34

15.Nejedlý Michal                 96        SPTRE            31,73

16.Veleta Richard                  98        LEDEC          30,76

17.Mikoláš Jan                       97        SPTRE            28,82

18.Veleta Rudolf                   96        LEDEC          28,49

19.Horký David                     99        VELME          21,57

20.Mejzlík Ondřej                  96        SPTRE            18,16

21.Moravec Jan                      97        VELME          15,04

    Nguyen Michal                  93        SPTRE            70,38               MB

 

Štafeta 4x60

 

Mladší žákyně

 

Rajdlíková,Machyánová,Doležálková,Brožová        HUMPO         38,88

 

 

Starší žáci

 

1.Dostál,Hrdina,Synek,Vašík                                               BATNM         33,54   11

2.Sedlák,Vidlák,Mrha,Hlaváč                                   SPTRE            33,78   9

3.Diviš,Němec,Hvězda,Nguyen                               SPTRE            33,95   8

4.Poustka,Karas,Mařík,Žák                                       SPTRE            38,61   MB

 

 

Pořadí družstev v kole

 

Mladší žákyně

 

1.HUMPO                  79 pom.           6

2.SPTRE                    76                    5

3.VELME                  62                    4

4.JIHLA                     60                    3

5.LEDEC                   44                    2

6.PACOV                  42                    1

 

Mladší žáci

 

1.VELME                  120                  5

2.SPTRE                    110                  4

3.PACOV                  93                   3

4.JIHLA                     81                   2

5.LEDEC                   12                   1

 

Starší žákyně

 

1.SPTRE                    71                    4

2.JIHLA                     29                    3

3.PACOV                  16                    2

4.VELME                  14                    1

 

Starší žáci

 

1.SPTRE                    166                  6

2.PACOV                  83                   5

3.VELME                  80                   4

4.JIHLA                     72                   3

5.BATNM                  57                   2

6.HUMPO                  41                   1

 

Celkové pořadí po 4 kolech

 

Mladší žákyně

1.SPTRE                    558,5               18

2.JIHLA                     231                  15

3.VELME                  209                  15

4.HUMPO                  224,5               14

5.PACOV                  210                  11

6.LEDEC                   120                  5

 

Mladší žáci

 

1.SPTRE                    519                  17

2.VELME                  458                  16

3.PACOV                  480                  15

4.JIHLA                     173                  8

5.LEDEC                     56                  4

 

 

                                                                       Petr Hubáček st. ředitel závodů