4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Datum konání:             24.8.2008

Místo konání:              Praha

Pořadatel:                   Spartak Praha 4

Výsledky zpracoval:    Tomáš Nakládal

Ředitel závodu:           Jaroslav Kubica

Hlavní rozhodčí:           Ivana Kubicová

100 m/Ženy Rozběh1 w0.1*

1       Yonová Lenka                885902    AC Kovošrot Praha                            13.18                            

2       Jašarová Petra               896208    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              13.61                            

3       Malá Šárka                     935124    Sokol Král.Vinohrady Praha                13.74                            

4       Miškovská Monika         905916    AC Kovošrot Praha                            13.76                            

5       Hessová Barbora           916008    TJ Klatovy                                         14.08                            

MB   Dlugošová Monika         855808    SK Kotlářka Praha                             13.21                            

 

100 m/Ženy Rozběh2 w-0.8*

1       Jeřábková Eva               856106    AC Kovošrot Praha                            13.27                            

2       Blažková Tereza             915826    Sokol Král.Vinohrady Praha                13.56                            

3       Kudelová Alžběta           835201    SK Kotlářka Praha                             13.81                            

4       Vodrážková Šárka          945225    TJ Slavoj Pacov                                14.15                            

5       Poesová Jana                896112    AC Kovošrot Praha                            14.60                            

 

100 m/Ženy FináleA w+0.0

1       Yonová Lenka                885902    AC Kovošrot Praha                            13.05                             11.00

2       Jeřábková Eva               856106    AC Kovošrot Praha                            13.09                             9.00

3       Blažková Tereza             915826    Sokol Král.Vinohrady Praha                13.50                             8.00

4       Kudelová Alžběta           835201    SK Kotlářka Praha                             13.60                             7.00

5       Jašarová Petra               896208    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              13.60                             6.00

6       Malá Šárka                     935124    Sokol Král.Vinohrady Praha                13.84                             5.00

 

100 m/Ženy FináleB w-0.1

1       Miškovská Monika         905916    AC Kovošrot Praha                            13.77                             4.00

2       Vodrážková Šárka          945225    TJ Slavoj Pacov                                14.12                             3.00

3       Poesová Jana                896112    AC Kovošrot Praha                            14.58                             2.00

        Hessová Barbora           916008    TJ Klatovy                                         DNP                             

 

100 m/Muži Běh w+0.0

 

MB   Kuptík Jan                     890916    Spartak Praha 4                                 11.60                            

MB   Šulc Vojtěch                  861012    Spartak Praha 4                                 10.78                            

MB   Benda Ondřej                 850307    Spartak Praha 4                                 11.17                            

MB   Šulc Rostislav                810202    Spartak Praha 4                                 10.98                            

MB   Feher Jan                       860103    Spartak Praha 4                                 11.43                            

 

100 m/Muži Rozběh1 w+0.0

1       Gregor Jaroslav             850302    TJ Kavalier Sázava                             11.67                            

2       Drdlíček Michael             900607    SK Aktis Praha                                  11.70                            

3       Ježek Jan                      800916    Sokol České Budějovice                    11.99                            

4       Zoubek Tomáš               881102    TJ Slavoj Pacov                                12.15                            

5       Matys Ondřej                 880930    PSK Olymp Praha                              12.57                            

MB   Volf Martin                     920409    TJ Klatovy                                         12.21                            

 

100 m/Muži Rozběh2 w+0.0

1       Novák Luboš                 880308    TJ Slavoj Pacov                                11.41                            

2       Hunčovský Martin           880222    PSK Olymp Praha                              11.53                            

3       Vitnovský Jan                890212    Spartak Praha 4                                 11.79                            

4       Kafka Jan                      910305    Sokol České Budějovice                    12.25                            

MB   Veselý Václav                920814    TJ Klatovy                                         12.32                            

        Němec Michal                880515    PSK Olymp Praha                              DNP                             

 

100 m/Muži Rozběh3 w+0.8

1       Koutník Jan                    910925    Spartak Praha 4                                 11.76                            

2       Jirotka Jan                     880920    TJ Klatovy                                         12.02                            

3       Macura Karel                  900612    PSK Olymp Praha                              12.26                            

4       Zelenka Stanislav           860804    TJ Slavoj Pacov                                12.66                            

        Šíma Radek                   900904    Sokol České Budějovice                    DQ                    

        Hudcovský Ján              810307    Sokol České Budějovice                    DQ                    

 

100 m/Muži Rozběh4 w-0.8

1       Ondráček Jan                 880110    PSK Olymp Praha                              11.66                            

2       Ondrus Štěpán               861102    SK Aktis Praha                                  11.99                            

3       Kabelík Karel                  900822    PSK Olymp Praha                              12.29                            

4       Dejčmar Zdeněk             930802    Sokol České Budějovice                    12.31                            

5       Šenar Šimon                  920115    SK Aktis Praha                                  12.48                            

6       Günther Miroslav            921224    SK Aktis Praha                                  12.87                            

 

100 m/Muži FináleA w+0.7

1       Ondráček Jan                 880110    PSK Olymp Praha                              11.23                             11.00

2       Novák Luboš                 880308    TJ Slavoj Pacov                                11.31                             9.00

3       Koutník Jan                    910925    Spartak Praha 4                                 11.68                             8.00

4       Gregor Jaroslav             850302    TJ Kavalier Sázava                             11.69                             7.00

5       Drdlíček Michael             900607    SK Aktis Praha                                  11.74                             6.00

6       Hunčovský Martin           880222    PSK Olymp Praha                              11.76                             5.00

 

100 m/Muži FináleB w+0.0

1       Vitnovský Jan                890212    Spartak Praha 4                                 11.57                             4.00

2       Ježek Jan                      800916    Sokol České Budějovice                    11.93                             3.00

3       Ondrus Štěpán               861102    SK Aktis Praha                                  11.99                             2.00

4       Zoubek Tomáš               881102    TJ Slavoj Pacov                                12.02                             1.00

5       Jirotka Jan                     880920    TJ Klatovy                                         12.17                            

6       Kafka Jan                      910305    Sokol České Budějovice                    12.29                            

 

200 m/Ženy Běh1 w-0.8

1       Štychová Martina           925801    TJ Klatovy                                         26.71                             11.00

2       Jeřábková Eva               856106    AC Kovošrot Praha                            26.93                             9.00

3       Baborová Johana           906004    AC Kovošrot Praha                            27.14                             8.00

4       Miškovská Monika         905916    AC Kovošrot Praha                            28.78                             4.00

MB   Dlugošová Monika         855808    SK Kotlářka Praha                             26.46                            

 

200 m/Ženy Běh2 w-0.3

1       Vasková Martina            855302    TJ Klatovy                                         28.36                             7.00

2       Yonová Lenka                885902    AC Kovošrot Praha                            28.46                             6.00

3       Kudelová Alžběta           835201    SK Kotlářka Praha                             28.93                             3.00

4       Jašarová Petra               896208    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              29.42                            

        Petrovová Kateřina         935730    Sokol Král.Vinohrady Praha                DNP                             

 

200 m/Ženy Běh3 w+0.0

1       Malá Šárka                     935124    Sokol Král.Vinohrady Praha                28.51                             5.00

2       Vodrážková Šárka          945225    TJ Slavoj Pacov                                29.29                             2.00

3       Petrová Markéta             935420    TJ Slavoj Pacov                                29.37                             1.00

4       Suchá Eliška                  906002    TJ Klatovy                                         29.72                            

 

200 m/Muži Běh1 w+0.0

1       Šíma Radek                   900904    Sokol České Budějovice                    23.07                             11.00

2       Hudcovský Ján              810307    Sokol České Budějovice                    23.48                             8.00

3       Vitnovský Jan                890212    Spartak Praha 4                                 24.09                             5.00

4       Drdlíček Michael             900607    SK Aktis Praha                                  24.12                             4.00

5       Ondráček Jan                 880110    PSK Olymp Praha                              24.25                             3.00

 


200 m/Muži Běh2 w+0.0

1       Novák Luboš                 880308    TJ Slavoj Pacov                                23.40                             9.00

2       Koutník Jan                    910925    Spartak Praha 4                                 23.83                             7.00

3       Kopeček Karel               621104    TJ Kavalier Sázava                             24.07                             6.00

4       Kabelík Karel                  900822    PSK Olymp Praha                              24.95                            

        Železný Tomáš               780312    Sokol České Budějovice                    DNP                             

        Hunčovský Martin           880222    PSK Olymp Praha                              DNP                             

 

200 m/Muži Běh3 w-0.1

1       Kašpar Petr                    910906    Spartak Praha 4                                 24.27                             2.00

2       Ondrus Štěpán               861102    SK Aktis Praha                                  24.39                             1.00

3       Ježek Jan                      800916    Sokol České Budějovice                    24.59                            

4       Macura Karel                  900612    PSK Olymp Praha                              25.00                            

MB   Veselý Václav                920814    TJ Klatovy                                         25.95                            

        Gregor Jaroslav             850302    TJ Kavalier Sázava                             DNP                             

 

200 m/Muži Běh4 w+0.0

1       Kešner Václav                910703    TJ Kavalier Sázava                             24.78                            

2       Matys Ondřej                 880930    PSK Olymp Praha                              25.41                            

3       Šenar Šimon                  920115    SK Aktis Praha                                  25.93                            

4       Chaloupka Lukáš            830222    Sokol České Budějovice                    26.32                            

MB   Volf Martin                     920409    TJ Klatovy                                         25.18                            

 

400 m/Ženy Běh1

1       Baborová Johana           906004    AC Kovošrot Praha                            61.23                             11.00

2       Jeřábková Eva               856106    AC Kovošrot Praha                            61.56                             9.00

3       Vasková Martina            855302    TJ Klatovy                                         63.19                             8.00

4       Petrová Markéta             935420    TJ Slavoj Pacov                                64.30                             7.00

5       Šolarová Ema                915206    SK Kotlářka Praha                             66.47                             5.00

 

400 m/Ženy Běh2

1       Hrubá Karolína               935706    TJ Klatovy                                         66.46                             6.00

2       Antošová Tereza            916112    Sokol Král.Vinohrady Praha                69.92                             4.00

3       Strusková Lucie             905911    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              72.07                             3.00

4       Šístková Pavlína            926014    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              83.99                             2.00

 

400 m/Muži Běh1

1       Drdlíček Michael             900607    SK Aktis Praha                                  52.41                             8.00

2       Fetter Lukáš                   821130    Spartak Praha 4                                 52.63                             6.00

3       Bendl Martin                   880905    TJ Klatovy                                         52.66                             5.00

4       Braniš Martin                  781214    PSK Olymp Praha                              53.79                             2.00

5       Šic Libor                        910115    Spartak Praha 4                                 55.23                            

6       Nováček Pavel               810627    PSK Olymp Praha                              55.74                            

 

400 m/Muži Běh2

1       Bujnovský David            890614    Sokol České Budějovice                    51.99                             11.00

2       Vavrla Martin                  880521    PSK Olymp Praha                              52.40                             9.00

3       Helta Miloš                     871204    SK Aktis Praha                                  53.16                             4.00

4       Lagarde Matyáš             880704    Sokol České Budějovice                    53.29                             3.00

5       Hudský Jan                    851229    PSK Olymp Praha                              53.97                             1.00

6       Kopeček Karel               901010    TJ Kavalier Sázava                             54.21                            

 

400 m/Muži Běh3

1       Kašpar Petr                    910906    Spartak Praha 4                                 52.59                             7.00

2       Fikar Lukáš                    900722    TJ Kavalier Sázava                             54.00                            

3       Vlček Lukáš                   820227    TJ Slavoj Pacov                                55.00                            

4       Kubánek Marek              900122    PSK Olymp Praha                              58.94                            

        Jakovljevič Dušan          900521    Sokol České Budějovice                    DNP                             

 


400 m/Muži Běh4

1       Günther Miroslav            921224    SK Aktis Praha                                  57.35                            

2       Chaloupka Lukáš            830222    Sokol České Budějovice                    59.37                            

3       Šolar Matěj                    930209    TJ Kavalier Sázava                             66.03                            

        Vančura Jiří                    900114    SK Aktis Praha                                  DNP                             

 

800 m/Ženy Finále

1       Koščová Simona            746121    SK Kotlářka Praha                             2:25.17                          11.00

2       Petronyuk Myroslava      876214    AC Kovošrot Praha                            2:30.09                          9.00

3       Kadeřábková-Březinov Vanda       735413                                              AC Kovošrot Praha        2:32.18                                                          8.00

4       Hrubá Karolína               935706    TJ Klatovy                                         2:32.66                          7.00

5       Bendová Miroslava         916110    TJ Klatovy                                         2:36.96                          6.00

6       Kubíčková Tereza           905809    Spartak Praha 4                                 2:43.63                          5.00

7       Kužílková Šárka             845406    SK Kotlářka Praha                             2:45.01                          4.00

8       Křivánková Veronika       905509    Sokol Král.Vinohrady Praha                2:47.57                          3.00

9       Reschová Radka            665730    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              2:51.76                          2.00

10     Majerová Diana              876005    AC Kovošrot Praha                            2:57.74                          1.00

        Novotná Lenka               665121    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              DNF                             

        Burdová Michaela           945710    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

 

800 m/Muži Běh1

1       Brůha Lukáš                   840428    TJ Klatovy                                         2:02.89                          4.00

2       Kešner Václav                910703    TJ Kavalier Sázava                             2:03.23                          3.00

3       Lagarde Matyáš             880704    Sokol České Budějovice                    2:03.60                          1.00

4       Hudský Jan                    851229    PSK Olymp Praha                              2:06.49                         

5       Kubánek Marek              900122    PSK Olymp Praha                              2:08.56                         

6       Černý Pavel                   911105    AC Kovošrot Praha                            2:11.03                         

7       Voneš Daniel                 930806    Sokol České Budějovice                    2:13.82                         

8       Veselý Miloslav              901209    Sokol České Budějovice                    2:17.16                         

MB   Jíra Lukáš                      860712    Spartak Praha 4                                 2:03.69                         

        Helta Miloš                     871204    SK Aktis Praha                                  DNF                             

        Daněk Petr                     920702    PSK Olymp Praha                              DNP                             

        Režňák Martin                910720    PSK Olymp Praha                              DNP                             

 

800 m/Muži Běh2

1       Krygar Josef                  890815    Sokol České Budějovice                    1:58.48                          11.00

2       Bujnovský David            890614    Sokol České Budějovice                    1:59.70                          9.00

3       Böck Adam                    870721    AC Kovošrot Praha                            1:59.70                          8.00

4       Picka Pavel                    850122    TJ Slavoj Pacov                                2:01.19                          7.00

5       Fikar Lukáš                    900722    TJ Kavalier Sázava                             2:01.55                          6.00

6       Čepek Robert                 680605    PSK Olymp Praha                              2:01.77                          5.00

7       Šic Libor                        910115    Spartak Praha 4                                 2:03.46                          2.00

8       Zlatník Pavel                  840410    PSK Olymp Praha                              2:04.97                         

9       Jakovljevič Dušan          900521    Sokol České Budějovice                    2:06.10                         

        Tomeš Jakub                 910113    AC Kovošrot Praha                            DNF                             

        Vavrla Martin                  880521    PSK Olymp Praha                              DNP                             

 

1500 m/Ženy Finále

1       Nováková Lada              935528    TJ Slavoj Pacov                                4:55.14                          11.00

2       Milesová Iva                   775305    AC Kovošrot Praha                            5:08.60                          9.00

3       Petronyuk Myroslava      876214    AC Kovošrot Praha                            5:12.57                          8.00

4       Koščová Simona            746121    SK Kotlářka Praha                             5:13.72                           7.00

5       Kadeřábková-Březinov Vanda       735413                                              AC Kovošrot Praha        5:18.54                                                          6.00

6       Janečková Veronika       925911    TJ Klatovy                                         5:32.58                          5.00

7       Kužílková Šárka             845406    SK Kotlářka Praha                             5:58.70                          4.00

8       Reschová Radka            665730    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              6:15.88                          3.00

9       Hořejší Denisa                885511    SK Kotlářka Praha                             6:23.44                          2.00

10     Šístková Pavlína            926014    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              7:02.01                          1.00

MB   Klimešová Tereza           845620    Sokol Král.Vinohrady Praha                DNP                             

MB   Beránková Zuzana          956023    TJ Jiskra Havlíčkův Brod                    5:40.53                          

 

1500 m/Muži Finále

1       Šílený Vladislav              850222    Sokol České Budějovice                    4:13.01                          11.00

2       Edlman Martin                900926    AC Kovošrot Praha                            4:13.29                          9.00

3       Krygar Josef                  890815    Sokol České Budějovice                    4:13.53                          8.00

4       Cigler Luděk                   831124    AC Kovošrot Praha                            4:14.05                           7.00

5       Petrák Jiří                      910318    AC Kovošrot Praha                            4:18.33                          6.00

6       Procházka Michal           910407    TJ Klatovy                                         4:18.78                          5.00

7       Zlatník Pavel                  840410    PSK Olymp Praha                              4:23.12                          4.00

8       Jaša Tomáš                   920211    TJ Klatovy                                         4:27.33                          3.00

9       Jakoubek Lukáš             890802    SK Aktis Praha                                  4:31.72                          2.00

10     Kekula Vít                      900109    Sokol České Budějovice                    4:41.60                          1.00

11     Vala Filip                       920129    TJ Slavoj Pacov                                4:43.51                         

12     Čenec Tomáš                 921116    Sokol České Budějovice                    4:47.25                         

MB   Hub Robin                     890610    TJ Klatovy                                         4:32.44                         

        Danda Michal                 741005    Spartak Praha 4                                 DNF                             

 

3000 m/Ženy Finále

1       Milesová Iva                   775305    AC Kovošrot Praha                            10:35.05                         11.00

2       Klimešová Tereza           845620    Sokol Král.Vinohrady Praha                10:37.22                         9.00

3       Petronyuk Myroslava      876214    AC Kovošrot Praha                            11:05.12                         8.00

4       Koščová Simona            746121    SK Kotlářka Praha                             11:16.26                         7.00

5       Kadeřábková Vanda       735413    AC Kovošrot Praha                            11:27.79                         6.00

6       Jelínková Andrea            916024    TJ Klatovy                                         11:41.92                         5.00

7       Stewartová Miriam          645714    Spartak Praha 4                                 11:50.32                         4.00

8       Kužílková Šárka             845406    SK Kotlářka Praha                             13:02.36                         3.00

9       Reschová Radka            665730    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              13:22.40                         2.00

10     Uchytilová Monika          775201    TJ Slavoj Pacov                                13:46.47                         1.00

11     Stachová Daniela           935819    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              15:55.24                        

 

10000 m/Muži Finále

1       Frelich Martin                 710325    Sokol České Budějovice                    34:14.22                         11.00

2       Ježek Jan                      851025    AC Kovošrot Praha                            35:27.43                         9.00

3       Gorner Tomáš                811128    TJ Klatovy                                         35:35.08                         8.00

4       Buchvaldek Marek          710724    TJ Slavoj Pacov                                35:41.23                         7.00

5       Malík Vít                        690122    Sokol České Budějovice                    36:04.46                         6.00

6       Richter Pavel                  660906    SK Aktis Praha                                  37:45.92                         5.00

7       Hajný Ondřej                  870112    Sokol České Budějovice                    38:33.06                         4.00

8       Prokop Jan                    720514    PSK Olymp Praha                              39:35.23                         3.00

9       Danda Michal                 741005    Spartak Praha 4                                 45:13.16                         2.00

10     Jakoubek Zdeněk           661128    SK Aktis Praha                                  45:20.90                         1.00

        Kučera Radek                690227    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

 

100 m překážek/Ženy Běh1 w+1.2

1       Kodýdková Dana           915123    TJ Klatovy                                         16.36                             11.00

2       Nollová Šárka                745925    AC Kovošrot Praha                            17.01                             9.00

3       Hanzlíková Simona         906111    SK Kotlářka Praha                             18.62                             4.00

4       Tycová Kristýna             835422    Sokol Král.Vinohrady Praha                18.82                             3.00

MB   Václavková Žaneta         805218    Sokol Král.Vinohrady Praha                17.16                            

 

100 m překážek/Ženy Běh2 w+0.0

1       Lomová Michaela           915715    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              17.51                             8.00

2       Strusková Lucie             905911    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              18.01                             7.00

3       Koželuhová Klára           875830    AC Kovošrot Praha                            18.15                             6.00

4       Vavřinová Tereza            885708    Spartak Praha 4                                 18.55                             5.00

5       Horelicová Veronika       765311    SK Kotlářka Praha                             19.05                             2.00

6       Jarešová Tereza             845502    Sokol Král.Vinohrady Praha                19.21                             1.00

 

110 m překážek/Muži Běh1 w+0.2

1       Vitovský Radek              810126    TJ Slavoj Pacov                                15.36                             11.00

2       Pospíšil Ondřej              820927    AC Kovošrot Praha                            15.40                             9.00

3       Cigler Jiří                       850715    AC Kovošrot Praha                            17.23                             6.00

4       Zvonař Jakub                 850214    PSK Olymp Praha                              17.86                             5.00

        Cihelka Martin                900113    SK Aktis Praha                                  DQ                    

 

110 m překážek/Muži Běh2 w+0.0

1       Koptík Tomáš                830413    TJ Klatovy                                         16.96                             8.00

2       Lehocký Marek               851118    Spartak Praha 4                                 17.04                             7.00

3       Zoubek Tomáš               881102    TJ Slavoj Pacov                                17.94                              4.00

4       Vít Jindřich                     900919    Sokol České Budějovice                    18.14                             3.00

5       Havlík Jan                      851218    SK Aktis Praha                                  18.47                             2.00

 

400 m překážek/Ženy Běh1

1       Hanzlíková Simona         906111    SK Kotlářka Praha                             72.65                             11.00

2       Jelínková Hana               735623    SK Kotlářka Praha                             75.11                             8.00

3       Vavřinová Tereza            885708    Spartak Praha 4                                 76.57                             7.00

4       Křivánková Veronika       905509    Sokol Král.Vinohrady Praha                83.58                             5.00

 

400 m překážek/Ženy Běh2

1       Brezíková Barbora          925524    Spartak Praha 4                                 73.22                             9.00

2       Koželuhová Klára           875830    AC Kovošrot Praha                            80.39                             6.00

        Tycová Kristýna             835422    Sokol Král.Vinohrady Praha                DNP                             

 

400 m překážek/Muži Běh1

1       Nešpor Jan                    881217    Spartak Praha 4                                 55.30                             11.00

2       Jelínek Petr                    850825    Spartak Praha 4                                 56.48                             9.00

3       Cigler Jiří                       850715    AC Kovošrot Praha                            57.63                             8.00

4       Cihelka Martin                900113    SK Aktis Praha                                  57.77                             7.00

5       Linhart David                  890625    Sokol České Budějovice                    59.15                             6.00

        Pleschinger Jan              800703    PSK Olymp Praha                              DNP                             

 

400 m překážek/Muži Běh2

1       Picka Pavel                    850122    TJ Slavoj Pacov                                59.89                             5.00

2       Tůma Milan                    840312    TJ Kavalier Sázava                             61.98                             4.00

3       Havlík Jan                      851218    SK Aktis Praha                                  62.41                             3.00

4       Úlovec Miroslav             910312    TJ Klatovy                                         62.59                             2.00

5       Zajíc David                    911217    TJ Slavoj Pacov                                67.58                             1.00

        Vlček Lukáš                   820227    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

 

4 x 400 m/Ženy Běh1

1       Baborová, Milesová, Miškovská, Jeřábková              AC Kovošrot Praha                  4:24.92                11.00

2       Koščová, Jelínková, Kudelová, Hanzlíková                SK Kotlářka Praha                    4:25.76                9.00

3       Štychová, Bendová, Šlechtová, Vasková                  TJ Klatovy                               4:28.21                8.00

4       Kropáčová, Kubíčková, Kotěšovcová, Vavřinová       Spartak Praha 4                       4:41.53                6.00

5       Tycová, Křivánková, Jarešová, Václavková               Sokol Král.Vinohrady Praha      4:48.93                5.00

 

4 x 400 m/Ženy Běh2

1       Antošová, Nováková D., Nováková Z., Klimešová       Sokol Král.Vinohrady Praha    4:38.84                7.00

2       Strusková, Novotná, Vozobulová, Závorková            SK Čtyři Dvory Č.Budějovice    5:04.56                4.00

3       Hořejší, Hejsková, Kužílková, Krausová                     SK Kotlářka Praha                    5:17.34                3.00

 

4 x 400 m/Muži Běh1

1       Kašpar, Nešpor, Fetter, Jelínek                                 Spartak Praha 4                       3:29.59                11.00

2       Bujnovský, Pršín, Lagarde, Šíma                               Sokol České Budějovice          3:30.43                9.00

3       Kubernát, Cigler, Kotrouš, Bock                                AC Kovošrot Praha                  3:33.15                8.00

4       Koutník, Šic, Lehocký, Vitnovský                              Spartak Praha 4                       3:33.63                7.00

5       Picka, Novák, Vlček, Vitovský                                  TJ Slavoj Pacov                       3:34.13                6.00

6       Helta, Havlík, Cihelka, Drdlíček                                  SK Aktis Praha                        3:35.73                5.00

 

4 x 400 m/Muži Běh2

1       Tůma, Kešner, Gregor, Fikar                                      TJ Kavalier Sázava                   3:37.28                4.00

2       Jirotka, Brůha, Hostýnek, Bendl                                TJ Klatovy                               3:37.31                3.00

3       Kafka, Jakovljevič, Krygar, Kordík                             Sokol České Budějovice          3:42.32                2.00

4       Zajíc D., Dvořák, Vala, Zoubek                                 TJ Slavoj Pacov                       3:53.92                1.00

5       Gunther, Vančura, Šenar, Ondrus                               SK Aktis Praha                        3:57.36               

6       Remeš, Šolar, Krupička, Kopeček                             TJ Kavalier Sázava                   4:02.73               

 

skok vysoký/Ženy Finále

1       Nollová Šárka                745925    AC Kovošrot Praha                            1.54                    11.00

2=     Jandová Martina             925413    TJ Klatovy                                         1.49                    8.50

2=     Jelínková Hana               735623    SK Kotlářka Praha                             1.49                    8.50

4       Lomová Michaela           915715    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              1.49                    7.00

5       Kreuzerová Markéta        935215    TJ Klatovy                                         1.49                    6.00

6       Hořejší Denisa                885511    SK Kotlářka Praha                             1.44                    5.00

7       Nováková Daniela          945116    Sokol Král.Vinohrady Praha                1.39                    4.00

        Kotěšovcová Iva            796027    Spartak Praha 4                                                          

MB   Matulková Veronika        85           TJ Baník Stříbro                                                         

 

skok vysoký/Muži Finále

1       Drahorád Michal             800716    PSK Olymp Praha                              1.90                    11.00

2       Pancl Ondřej                  800407    PSK Olymp Praha                              1.85                    9.00

3=     Franěk Vladimír              760811    Spartak Praha 4                                 1.85                    7.50

3=     Bendl Martin                   880905    TJ Klatovy                                         1.85                    7.50

5=     Vaněček Tomáš             850303    TJ Slavoj Pacov                                1.80                    5.50

5=     Vít Jindřich                     900919    Sokol České Budějovice                    1.80                    5.50

7       Koptík Tomáš                830413    TJ Klatovy                                         1.80                    4.00

8       Jirotka Jan                     880920    TJ Klatovy                                         1.80                    3.00

9       Pospíšil Ondřej              820927    AC Kovošrot Praha                            1.75                    2.00

10=   Hostýnek Tomáš            910729    TJ Klatovy                                         1.75                    0.50

10=   Dušek Vladimír               910704    TJ Klatovy                                         1.75                    0.50

12     Antoš Miloslav               910316    TJ Klatovy                                         1.70                   

13     Pršín Marek                    920217    Sokol České Budějovice                    1.70                   

14=   Veselý Miloslav              901209    Sokol České Budějovice                    1.65                   

14=   Dobrovolný Jan             800317    AC Kovošrot Praha                            1.65                   

14=   Voldřich Michal              880718    SK Aktis Praha                                  1.65                   

17     Hodinka Jiří                    821206    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

18     Málek Jan                      850920    Spartak Praha 4                                 DNP                             

MB   Kotlík Kamil                   770904    TJ Jiskra Humpolec                           1.98                   

MB   Malík Jan                       770420    AK Bílina                                           2.01                   

 

 

skok daleký/Ženy Finále

1       Jašarová Petra               896208    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              4.97                    11.00

2       Smržová Petra               786008    TJ Slavoj Pacov                                4.89                    9.00

3       Lomová Michaela           915715    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              4.74                    8.00

4       Suchá Eliška                  906002    TJ Klatovy                                         4.71                    7.00

5       Brezíková Barbora          925524    Spartak Praha 4                                 4.62                    6.00

6       Šolarová Ema                915206    SK Kotlářka Praha                             4.59                    5.00

7       Kodýdková Dana           915123    TJ Klatovy                                         4.56                    4.00

8       Poesová Jana                896112    AC Kovošrot Praha                            4.50                    3.00

9       Blažková Tereza             915826    Sokol Král.Vinohrady Praha                4.43                    2.00

10     Hessová Barbora           916008    TJ Klatovy                                         4.40                    1.00

11     Nováková Zuzana           945515    Sokol Král.Vinohrady Praha                4.30                   

12     Krausová Kateřina          815515    SK Kotlářka Praha                             4.20                   

MB   Kadlecová Tereza           935126    AC Domažlice                                    4.42                   

MB   Václavková Žaneta         805218    Sokol Král.Vinohrady Praha                5.11                   

MB   Dlugošová Monika         855808    SK Kotlářka Praha                             4.25                   

        Burdová Michaela           945710    TJ Slavoj Pacov                                0                       

        Petrovová Kateřina         935730    Sokol Král.Vinohrady Praha                0                       

poř.        1.             2.             3.    4.             5.             6.

1     4.77\                X\-1.0       4.86\+0.4         4.86         X\+1.3                              4.96\-0.7      4.97\-0.3

2     4.77\                4.59\-1.0   X\+0.9             4.77         X\-0.5                               4.82\+1.1     4.89\-0.4

3     4.44\                4.40\-1.1   4.73\-2.2          4.73         4.36\-0.5                           4.37\0.0       4.74\+0.8

4     X\     4.50\0.0    X\-0.6       4.50                4.71\-1.7   X\-0.1                               X\-0.2

5     4.53\                4.57\-1.2   4.40\+0.8         4.57         4.62\+1.1                          4.54\+2.5     4.33\-0.6

6     4.59\                4.46\-0.8   4.31\-0.6          4.59         4.47\+0.5                          X\+2.3         X\+0.1

7     4.56\                4.50\-0.7   4.49\-0.5          4.56         4.50\+0.5                          4.51\-0.7      4.50\-0.2

8     4.45\                4.50\-0.3   4.45\-3.0          4.50         X\-1.0                               4.41\-0.1      4.16\-1.3

9     4.43\                4.36\-2.7   4.32\+1.0         4.43         -\                                      -\     -\

10   3.89\                4.40\-1.0   4.29\+1.0         4.40         -\                                      -\     -\

11   4.30\                X\-1.6       X\-0.4              4.30         -\                                      -\     -\

12   X\     4.20\+0.4 4.20\+0.5 4.20                -\             -\                                      -\

4.12\       4.25\-0.2   4.11\-0.6   4.25                -\             -\                                      -\

4.31\       4.14\-3.2   4.42\-1.8   4.42                -\             -\                                      -\

5.07\       5.11\-1.2   3.76\-0.5   5.11                -\             -\                                      -\

\      \       \               0              \      \               \

\      \       \               0              \      \               \

 

skok daleký/Muži Finále

1       Kotrouš Jan                   850627    AC Kovošrot Praha                            6.81                    11.00

2       Cihelka Martin                900113    SK Aktis Praha                                  6.57                    9.00

3       Pršín Marek                    920217    Sokol České Budějovice                    6.51                    8.00

4       Železný Tomáš               780312    Sokol České Budějovice                    6.48                    7.00

5       Franěk Vladimír              760811    Spartak Praha 4                                 6.47                    6.00

6       Fetter Lukáš                   821130    Spartak Praha 4                                 6.39                    5.00

7       Zikl Marek                      750731    SK Aktis Praha                                  6.34                    4.00

8       Jirotka Jan                     880920    TJ Klatovy                                         6.23                    3.00

9       Bártl Radek                    740926    SK Aktis Praha                                  6.11                    2.00

10     Vaněček Tomáš             850303    TJ Slavoj Pacov                                6.11                    1.00

11     Vitovský Radek              810126    TJ Slavoj Pacov                                6.05                   

12     Rodr Vojtěch                  901122    PSK Olymp Praha                              5.95                   

13     Štampach Marek            851109    Spartak Praha 4                                 5.93                   

14     Koptík Tomáš                830413    TJ Klatovy                                         5.91                   

15     Cerina Petr                     840921    TJ Klatovy                                         5.81                   

16     Kabelík Karel                  900822    PSK Olymp Praha                              5.61                   

17     Holer Jiří                        880727    SK Aktis Praha                                  5.56                   

18     Dejčmar Zdeněk             930802    Sokol České Budějovice                    5.56                   

19     Remeš Pavel                  701030    TJ Kavalier Sázava                             5.48                   

20     Úlovec Miroslav             910312    TJ Klatovy                                         5.47                   

21     Šulc Jan                        870808    SK Aktis Praha                                  5.45                   

22     Opatrný Martin               900327    TJ Klatovy                                         5.29                   

MB   Čada Michal                   850129    TJ Dukla Praha                                  7.12                   

        Burda Jiří                       670915    TJ Slavoj Pacov                                0                       

        Gregor Jaroslav             850302    TJ Kavalier Sázava                             0                       

        Málek Jan                      850920    Spartak Praha 4                                 0                       

poř.                1.             2.             3.    4.             5.             6.

1     6.49\0.0   X\-0.8       X\+0.2      6.49                6.49\+3.4 4.70\-2.1                   6.81\-1.5

2     6.27\-0.3 6.26\-0.1   5.80\-0.8   6.27                6.28\+0.7 6.17\+2.0                  6.57\+0.5

3     6.37\0.0   6.41\+2.0 6.19\+0.3 6.41                6.51\-0.3   X\+2.8                      X\+0.1

4     6.25\-0.9 X\+0.8      6.48\+0.3 6.48                X\+1.5      6.24\+2.6                  X\-0.2

5     6.37\-0.9 6.08\0.0    6.32\+0.3 6.37                6.17\0.0    6.47\+1.6                  X\+0.5

6     4.79\+1.7                 6.39\+0.5 6.36\+1.3         6.39         X\+1.0                      X\+1.7         -\

7     6.26\-0.5 X\-0.7       6.13\+1.4 6.26                -\              6.26\+0.4                  6.34\+1.2

8     3.01\-0.7 6.23\+1.0 -\             6.23                -\+1.5       X\                             -\

9     6.00\+0.7                 6.03\-0.2   6.11\+0.8         6.11         \                               \      \

10   3.49\0.0   6.11\+1.1 X\+0.7      6.11                \               \                               \

11   5.57\+0.8                 6.05\+0.1 X\+0.5             6.05         \                               \      \

12   5.37\-1.3 5.95\-0.8   X\+0.1      5.95                \               \                               \

13   5.91\+0.7                 5.93\+0.2 5.93\+0.7         5.93         \                               \      \

14   5.91\+0.2                 5.75\-0.2   5.81\+0.5         5.91         \                               \      \

15   X\-0.1      5.69\+0.4 5.81\+0.1 5.81                \               \                               \

16   X\-0.4      5.61\-0.3   5.24\+0.2 5.61                \               \                               \

17   5.56\+1.7                 5.44\+0.4 5.48\-0.8          5.56         \                               \      \

18   5.42\+0.4                 4.73\-0.1   5.56\+0.4         5.56         \                               \      \

19   5.48\-0.4 5.25\0.0    5.48\+0.9 5.48                \               \                               \

20   5.46\+0.4                 5.47\-0.3   5.46\+1.0         5.47         \                               \      \

21   X\-0.2      5.45\-0.3   5.38\0.0    5.45                \               \                               \

22   5.29\+0.9                 5.15\-0.8   -\     5.29         \               \                               \

7.04\-0.1         7.12\+1.1 7.05\-0.3   7.12                \               \                               \

\      \              \               0              \      \               \

\      \              \               0              \      \               \

X\-0.2             X\+1.5      X\+1.4      0     \               \               \

 

 

trojskok/Ženy Finále

1       Václavková Žaneta         805218    Sokol Král.Vinohrady Praha                10.83                             11.00

2       Koubková Lucie             816115    Spartak Praha 4                                 10.17                             9.00

3       Vadlejchová Lucie          856202    AC Kovošrot Praha                            10.17                             8.00

4       Šolarová Ema                915206    SK Kotlářka Praha                             10.10                             7.00

5       Smržová Petra               786008    TJ Slavoj Pacov                                10.09                             6.00

6       Jandová Martina             925413    TJ Klatovy                                         09.74                             5.00

7       Krausová Kateřina          815515    SK Kotlářka Praha                             09.69                             4.00

8       Hanzlíková Simona         906111    SK Kotlářka Praha                             09.44                             3.00

poř.                  1.               2.               3.      4.               5.               6.

1     10.82\+0.5 10.72\+1.2 10.53\-0.2   10.82                   10.53\+0.8 X\+0.5          10.83\+1.5

2     10.05\        10.14\+2.7 10.17\+1.0 10.17                   10.05\+1.0 X\+0.8          10.11\+1.5

3     X\              10.17\+0.8 09.87\+0.6 10.17                   X\+1.0        09.96\+1.0     X\+0.6

4     X\              09.77\+0.5 09.95\+0.1 09.95                   09.59\+1.5 09.99\-0.4      10.10\+1.6

5     09.62\+0.1 09.92\+1.4 10.00\+0.4 10.00                   -\                10.09\+0.5     X\+0.6

6     09.56\        09.30\+0.5 09.67\-0.7   09.67                   09.51\+1.5 09.72\+1.7     09.74\+0.9

7     09.52\        X\+0.7        X\+1.9        09.52                   X\+0.3        09.69\+0.1     X\+0.2

8     09.44\        -\                -\               09.44                   X\+1.4        09.30\+0.6     -\

 

trojskok/Muži Finále

1       Kotrouš Jan                   850627    AC Kovošrot Praha                            13.85                             11.00

2       Zikl Marek                      750731    SK Aktis Praha                                  13.81                             9.00

3       Remeš Petr                    720815    TJ Kavalier Sázava                             13.67                             8.00

4       Franěk Vladimír              760811    Spartak Praha 4                                 13.18                             7.00

5       Štampach Marek            851109    Spartak Praha 4                                 13.00                             6.00

6       Šulc Jan                        870808    SK Aktis Praha                                  12.86                             5.00

7       Drahorád Michal             800716    PSK Olymp Praha                              12.75                             4.00

8       Holer Jiří                        880727    SK Aktis Praha                                  12.72                             3.00

9       Hostýnek Tomáš            910729    TJ Klatovy                                         12.50                             2.00

10     Remeš Pavel                  701030    TJ Kavalier Sázava                             12.22                             1.00

11     Hodinka Jiří                    821206    TJ Slavoj Pacov                                12.22                            

12     Antoš Miloslav               910316    TJ Klatovy                                         11.68                            

13     Pancl Ondřej                  800407    PSK Olymp Praha                              11.65                            

14     Zoubek Tomáš               881102    TJ Slavoj Pacov                                11.61                            

        Zelenka Stanislav           860804    TJ Slavoj Pacov                                0                       

        Burda Jiří                       670915    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

        Němec Michal                880515    PSK Olymp Praha                              DNP                             

poř.                  1.               2.               3.      4.               5.               6.

1     12.09\+0.7 13.60\+0.2 13.85\0.0    13.85                   13.45\+0.1 13.72\+1.4     X\+0.2

2     13.37\+1.5 13.62\0.0    13.81\+1.2 13.81                   13.22\-0.2   13.81\+0.8     \+0.8

3     13.63\+0.8 13.58\+0.2 X\+2.5        13.63                   13.67\+0.8 13.60\-0.4      13.22\-0.9

4     13.10\+0.2 12.76\-1.0   13.15\-1.2   13.15                   11.59\+1.3 X\-0.4           13.18\-0.4

5     X\+0.4       12.95\-0.2   X\-0.7         12.95                   X\+1.1        X\+1.1          13.00\+0.5

6     12.10\+0.7 12.86\-0.1   12.49\+1.1 12.86                   X\+1.3        12.62\+0.7     12.82\+0.4

7     12.68\+1.2 12.75\-0.2   12.74\+0.3 12.75                   X\+0.6        X\+0.9          12.68\-0.4

8     X\+0.3       12.72\+0.7 X\+2.4        12.72                   X\-0.2         X\+2.2          12.28\-0.3

9     12.34\+1.2 12.50\+0.3 12.47\-1.2   12.50                   \                 \                   \

10   12.22\+0.8 11.85\+0.8 12.11\+1.6 12.22                   \                 \                   \

11   12.22\+1.5 11.30\+0.4 11.74\-0.5   12.22                   \                 \                   \

12   11.58\+0.8 11.68\-0.5   11.59\+0.3 11.68                   -\                -\                  -\

13   X\+2.3       11.65\+1.8 11.34\+1.5 11.65                   \                 \                   \

14   X\+0.9       11.08\-0.5   11.61\-2.0   11.61                   \                 \                   \

X\+1.3              X\-1.1         X\+0.6        0       \                 \                 \

 

skok o tyči/Ženy Finále

1       Kotěšovcová Iva            796027    Spartak Praha 4                                 2.35                    11.00

2       Šlechtová Štěpánka       925509    TJ Klatovy                                         2.35                    9.00

3       Jandová Martina             925413    TJ Klatovy                                         2.05                    8.00

        Kodýdková Dana           915123    TJ Klatovy                                                                  

 


skok o tyči/Muži Finále

1       Bártl Radek                    740926    SK Aktis Praha                                  4.20                    11.00

2       Lehocký Marek               851118    Spartak Praha 4                                 3.80                    9.00

3       Jičínský Josef                770311    SK Aktis Praha                                  3.80                    8.00

4       Burda Jiří                       670915    TJ Slavoj Pacov                                3.60                    7.00

5       Hodinka Jiří                    821206    TJ Slavoj Pacov                                3.50                    6.00

6       Jezný Matej                    800922    SK Aktis Praha                                  3.40                    5.00

7       Dušek Vladimír               910704    TJ Klatovy                                         3.30                    4.00

8       Zvonař Jakub                 850214    PSK Olymp Praha                              3.20                    3.00

9       Kordík Jiří                      910112    Sokol České Budějovice                    3.20                    2.00

10     Kafka Jan                      910305    Sokol České Budějovice                    3.10                    1.00

11     Metlička Martin               900909    Sokol České Budějovice                    3.00                   

12     Cerina Petr                     840921    TJ Klatovy                                                                  

 

vrh koulí 4kg/Ženy Finále

1       Václavková Žaneta         805218    Sokol Král.Vinohrady Praha                10.72                             11.00

2       Záhorková Jana             856103    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              10.51                             9.00

3       Vozobulová Kateřina      855227    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              09.88                             8.00

4       Vadlejchová Lucie          856202    AC Kovošrot Praha                            09.31                             7.00

5       Brezíková Barbora          925524    Spartak Praha 4                                 09.26                             6.00

6       Špererová Zdeňka          595607    TJ Klatovy                                         08.98                             5.00

7       Peterková Milada           485618    AC Kovošrot Praha                            08.82                             4.00

8       Horelicová Veronika       765311    SK Kotlářka Praha                             08.74                             3.00

9       Fischerová Blanka          585408    Spartak Praha 4                                 08.37                             2.00

10     Holubová Iva                  705327    TJ Klatovy                                         08.29                             1.00

11     Bartošová Ladislava       645608    Spartak Praha 4                                 08.15                            

12     Marková Kateřina           815901    SK Kotlářka Praha                             07.75                            

13     Hejsková Martina            895926    SK Kotlářka Praha                             07.69                            

14     Olšovská Petra              865517    SK Kotlářka Praha                             06.47                            

        Zaspalová Jana              845107    AC Kovošrot Praha                            DNP                             

 

vrh koulí 7,26kg/Muži Finále

1       Uchytil Jiří                      791102    TJ Slavoj Pacov                                14.36                             11.00

2       Bártl Radek                    740926    SK Aktis Praha                                  12.57                             9.00

3       Zikl Marek                      750731    SK Aktis Praha                                  12.36                             8.00

4       Šusta Jaroslav               770902    TJ Kavalier Sázava                             12.28                             7.00

5       Kavalier Josef                830917    TJ Kavalier Sázava                             12.16                             6.00

6       Vaněček Tomáš             850303    TJ Slavoj Pacov                                11.98                             5.00

7       Krupička Václav             780308    TJ Kavalier Sázava                             11.73                             4.00

8       Jakša Ondřej                  901111    PSK Olymp Praha                              11.73                             3.00

9       Severín David                850131    AC Kovošrot Praha                            11.63                             2.00

10     Němejc Vlastimil             650511    TJ Slavoj Pacov                                11.58                             1.00

11     Jezný Matej                    800922    SK Aktis Praha                                  11.50                            

12     Skalický Pavel               711027    SK Aktis Praha                                  11.46                            

13     Nováček Vladimír           680623    PSK Olymp Praha                              11.32                            

14     Řechka Bedřich              501216    TJ Klatovy                                         11.24                            

15     Havel Kamil                    900317    TJ Slavoj Pacov                                11.11                             

16     Černý Viktor                   821117    AC Kovošrot Praha                            10.27                            

17     Nedbal Martin                 790929    TJ Klatovy                                         09.68                            

18     Opatrný Martin               900327    TJ Klatovy                                         09.52                            

        Pilch Lubomír                 850301    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

        Pour Miroslav                 740224    TJ Klatovy                                         DNP                             

        Kudry Juraj                    860806    TJ Klatovy                                         DNP                             

        Kučera Robert                880519    Spartak Praha 4                                 DNP                             

        Dymák Petr                    610910    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

 

hod diskem 1kg/Ženy Finále

1       Holubová Iva                  705327    TJ Klatovy                                         36.07                             11.00

2       Záhorková Jana             856103    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              33.38                             9.00

3       Špererová Zdeňka          595607    TJ Klatovy                                         30.95                             8.00

4       Vozobulová Kateřina      855227    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              30.56                             7.00

5       Zaspalová Jana              845107    AC Kovošrot Praha                            29.65                             6.00

6       Sládková Veronika         935716    TJ Klatovy                                         29.43                             5.00

7       Bartošová Ladislava       645608    Spartak Praha 4                                 26.84                             4.00

8       Marková Kateřina           815901    SK Kotlářka Praha                             24.95                             3.00

9       Kotěšovcová Iva            796027    Spartak Praha 4                                 24.87                             2.00

10     Peterková Milada           485618    AC Kovošrot Praha                            24.81                             1.00

11     Hejsková Martina            895926    SK Kotlářka Praha                             22.96                            

12     Špererová Iveta              935414    TJ Klatovy                                         22.22                            

13     Táflová Kateřina             896221    AC Kovošrot Praha                            21.45                            

14     Stachová Daniela           935819    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              18.56                            

MB   Fischerová Martina         846024    Spartak Praha 4                                 23.48                            

MB   Dlugošová Monika         855808    SK Kotlářka Praha                             16.83                            

        Votípková Lenka            905315    TJ Klatovy                                         DNP                             

 

hod diskem 2kg/Muži Finále

1       Uchytil Jiří                      791102    TJ Slavoj Pacov                                44.13                             11.00

2       Jakša Ondřej                  901111    PSK Olymp Praha                              43.66                             9.00

3       Severín David                850131    AC Kovošrot Praha                            39.11                             8.00

4       Krupička Václav             780308    TJ Kavalier Sázava                             37.77                             7.00

5       Řechka Bedřich              501216    TJ Klatovy                                         36.07                             6.00

6       Zajíc Pavel                     530802    TJ Slavoj Pacov                                34.96                             5.00

7       Skalický Pavel               711027    SK Aktis Praha                                  34.52                             4.00

8       Černý Viktor                   821117    AC Kovošrot Praha                            34.02                             3.00

9       Vaněk Pavel                   730418    TJ Slavoj Pacov                                30.60                             2.00

10     Podzemský Václav         850619    Spartak Praha 4                                 30.40                             1.00

11     Nedbal Martin                 790929    TJ Klatovy                                         28.86                            

        Kučera Robert                880519    Spartak Praha 4                                 DNP                             

        Závada Milan                 640131    AC Kovošrot Praha                            DNP                             

        Urban Rudolf                 820105    PSK Olymp Praha                              DNP                             

        Pilch Lubomír                 850301    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

        Dymák Petr                    610910    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

        Šusta Jaroslav               770902    TJ Kavalier Sázava                             DNP                             

 

hod kladivem 4kg/Ženy Finále

1       Fischerová Blanka          585408    Spartak Praha 4                                 31.50                             11.00

2       Jarešová Tereza             845502    Sokol Král.Vinohrady Praha                30.55                             9.00

3       Hejsková Martina            895926    SK Kotlářka Praha                             30.48                             8.00

4       Špererová Zdeňka          595607    TJ Klatovy                                         27.07                             7.00

5       Olšovská Petra              865517    SK Kotlářka Praha                             25.05                             6.00

6       Tycová Kristýna             835422    Sokol Král.Vinohrady Praha                24.30                             5.00

7       Vozobulová Kateřina      855227    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              22.15                             4.00

8       Záhorková Jana             856103    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              21.46                             2.50

8       Táflová Kateřina             896221    AC Kovošrot Praha                            21.46                             2.50

10     Bartošová Ladislava       645608    Spartak Praha 4                                 20.59                             1.00

11     Peterková Milada           485618    AC Kovošrot Praha                            20.09                            

 

hod kladivem 7,26kg/Muži Finále

1       Urban Rudolf                 820105    PSK Olymp Praha                              51.16                             11.00

2       Podzemský Václav         850619    Spartak Praha 4                                 50.56                             9.00

3       Krupička Václav             780308    TJ Kavalier Sázava                             48.67                             8.00

4       Vacek Jan                      720124    Spartak Praha 4                                 46.73                             7.00

5       Zajíc Pavel                     530802    TJ Slavoj Pacov                                40.65                             6.00

6       Pour Miroslav                 740224    TJ Klatovy                                         40.38                             5.00

7       Málek Josef                   550417    Spartak Praha 4                                 38.68                             4.00

8       Rodr Vojtěch                  901122    PSK Olymp Praha                              34.76                             3.00

9       Vaněk Pavel                   730418    TJ Slavoj Pacov                                34.52                             2.00

10     Závada Milan                 640131    AC Kovošrot Praha                            32.07                             1.00

11     Skalický Pavel               711027    SK Aktis Praha                                  31.82                            

12     Nedbal Martin                 790929    TJ Klatovy                                         27.05                            

13     Kudry Juraj                    860806    TJ Klatovy                                         26.35                            

        Dymák Petr                    610910    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

        Uchytil Jiří                      791102    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

 


hod oštěpem 600g/Ženy Finále

1       Václavková Žaneta         805218    Sokol Král.Vinohrady Praha                37.68                             11.00

2       Milesová Iva                   775305    AC Kovošrot Praha                            32.47                             9.00

3       Sládková Veronika         935716    TJ Klatovy                                         31.90                             8.00

4       Jelínková Hana               735623    SK Kotlářka Praha                             30.16                             7.00

5       Jarešová Tereza             845502    Sokol Král.Vinohrady Praha                29.26                             6.00

6       Novotná Lenka               665121    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              28.06                             5.00

7       Strusková Lucie             905911    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              27.97                             4.00

8       Kudelová Alžběta           835201    SK Kotlářka Praha                             25.81                             3.00

9       Votípková Lenka            905315    TJ Klatovy                                         24.52                             2.00

10     Táflová Kateřina             896221    AC Kovošrot Praha                            23.57                             1.00

11     Kapcová Michaela          945830    Spartak Praha 4                                 21.63                            

12     Špererová Iveta              935414    TJ Klatovy                                         17.24                            

13     Šístková Pavlína            926014    SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              DNP                             

 

hod oštěpem 800g/Muži Finále

1       Linda Vladimír                860409    TJ Klatovy                                         54.88                             11.00

2       Vitovský Radek              810126    TJ Slavoj Pacov                                50.76                             9.00

3       Dvořák Jiří                     890915    TJ Slavoj Pacov                                49.64                             8.00

4       Pojar Jan                       911228    TJ Klatovy                                         49.37                             7.00

5       Doucha Jiří                    651023    TJ Slavoj Pacov                                48.46                             6.00

6       Kudry Juraj                    860806    TJ Klatovy                                         46.92                             5.00

7       Severín David                850131    AC Kovošrot Praha                            45.65                             4.00

8       Kučera Robert                880519    Spartak Praha 4                                 44.34                             3.00

9       Jezný Matej                    800922    SK Aktis Praha                                  44.29                             2.00

10     Šusta Jaroslav               770902    TJ Kavalier Sázava                             42.32                             1.00

11     Vaněk Pavel                   730418    TJ Slavoj Pacov                                41.38                            

12     Jakša Ondřej                  901111    PSK Olymp Praha                              40.84                            

13     Havel Kamil                    900317    TJ Slavoj Pacov                                40.78                            

14     Kordík Jiří                      910112    Sokol České Budějovice                    39.67                            

15     Dobrovolný Jan             800317    AC Kovošrot Praha                            38.84                            

        Dušek Vladimír               910704    TJ Klatovy                                         DNP                             

        Urban Rudolf                 820105    PSK Olymp Praha                              DNP                             

        Pilch Lubomír                 850301    TJ Slavoj Pacov                                DNP                             

        Matoušek Jiří                 870612    SK Aktis Praha                                  DNP                             

 

10 km chůze/Muži Finále

1       Hostýnek Jiří                  610209    TJ Klatovy                                         58:38                             11.00

2       Brandejský Petr              390818    Spartak Praha 4                                 66:49                             9.00

 

Celkový bodový stav/Ženy

1       ACKSP                                        AC Kovošrot Praha                            223.50                          

2       TJKLA                                         TJ Klatovy                                         169.50                          

3       KOTPR                                        SK Kotlářka Praha                             152.50                          

4       VINPR                                         Sokol Král.Vinohrady Praha                114.00                          

5       4DVCB                                        SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              112.50                          

6       SPPR4                                        Spartak Praha 4                                 088.00                          

7       PACOV                                        TJ Slavoj Pacov                                040.00                          

 

Celkový bodový stav/Muži

1       SPPR4                                        Spartak Praha 4                                 161.50                          

2       PACOV                                        TJ Slavoj Pacov                                146.50                          

3       SOKCB                                        Sokol České Budějovice                    141.50                          

4       AKTPR                                        SK Aktis Praha                                  129.00                          

5       ACKSP                                        AC Kovošrot Praha                            112.00                          

6       TJKLA                                         TJ Klatovy                                         107.50                          

7       OLYPR                                        PSK Olymp Praha                              101.00                          

8       SAZAV                                        TJ Kavalier Sázava                             072.00