TJ Slavoj Pacov, atletika
Výsledky
3.kola Pacovského atletického poháru konaného dne 30.5.2008 v Pacově
Kategorie 1.-3.třída
60 m :
10,2 Novák Filip 98 3.B Za Branou 7 10,9 Mičková Markéta 00 2.Náměstí 3
10,9 Daněk Jiří 99 2.Náměstí 2 12,2 Pudilová Markéta 99 2.Náměstí 1
10,9 Kozák Miroslav 98 3.B Za Branou 1 12,5 Bezděková Kristýna 1.Náměstí
11,1 Pomazal Lukáš 2.Náměstí 12,6 Michálková Kateřina 2.Náměstí
11,7 Novotný David 2.Náměstí
10,6 Kaun Lukáš 99 2.B Za Branou 5
10,8 Matoušek Filip 99 2.B Za Branou 4
10,8 Korunka Bohumil 3.Náměstí 3
12,5 Sviták Jiří 1.Náměstí
12,9 Stejskal Jan 2.Náměstí
600 m :
2:10,3 Novák Filip 98 3.B Za Branou 3 2:55,4 Michálková Kateřina 00 2.Náměstí 2
2:17,9 Korunka Bohumil 3.Náměstí 1 3:25,4 Mičková Markéta 00 2.Náměstí
2:44,7 Kozák Miroslav 98 3.B Za Branou
2:44,9 Daněk Jiří 99 2.Náměstí
dálka :
312 Novák Filip 98 3.B Za Branou 5 252 Mičková Markéta 00 2.Náměstí 2
295 Pomazal Lukáš 2.Náměstí 3
292 Kaun Lukáš 99 2.B Za Branou 2
291 Matoušek Filip 99 2.B Za Branou 1
277 Daněk Jiří 99 2.Náměstí
244 Stejskal Jan 2.Náměstí
0 Novotný David 2.Náměstí
kriket :
29,31 Korunka Bohumil 3.Náměstí 5 23,11 Získalová Karolína 98 3.Náměstí 3
25,94 Matoušek Filip 99 2.B Za Branou 3 14,10 Bezděková Kristýna 1.Náměstí 1
25,30 Pomazal Lukáš 2.Náměstí 2 10,48 Mičková Markéta 00 2.Náměstí
23,24 Kaun Lukáš 99 2.B Za Branou 1 8,90 Pudilová Markéta 99 2.Náměstí
19,71 Horký Ivan 98 2.Náměstí 7,22 Krátošková Kateřina 00 1.Náměstí
15,39 Stejskal Jan 2.Náměstí
14,14 Novotný David 2.Náměstí
Kategorie 4.-5.třída 
60 m :
9,6 Novotný Lukáš 97 5.A Za Branou 3 10,4 Macková Ladislava 97 4.Náměstí 2
9,7 Lhotka Pavel 97 5. Náměstí 1 10,9 Daňková Lucie 97 4.Náměstí
10,4 Tomovič Filip  97 4.Náměstí
13,5 Dvořák Miroslav 97 4.Náměstí
800 m :
3:07,4 Novotný Lukáš 97 5.A Za Branou 3 3:22,4 Macková Ladislava 97 4.Náměstí 2
3:17,5 Tomovič Filip 97 4.Náměstí 1 3:47,2 Daňková Lucie 97 4.Náměstí
4:07,2 Dvořák Miroslav 97 4.Náměstí
4:09,6 Plzák Lukáš 98 4.Náměstí
dálka :
327 Lhotka Pavel 97 5.Náměstí 2 304 Macková Ladislava 97 4.Náměstí 2
327 Tomovič Filip 97 4.Náměstí 267 Daňková Lucie 97 4.Náměstí
kriket :
33,32 Novotný Lukáš 97 5.A Za Branou 2
21,27 Dvořák Miroslav 97 4.Náměstí
Kategorie 6.-7.třída 
60 m :
8,5 Podolský Lukáš 95 7. Náměstí 3
8,5 Kohout Jan 94 7. Náměstí 1
8,6 Říha Petr 94 7.Náměstí
9,0 Stejskal Jakub 95 7.B Za Branou
10,7 Štolba Štěpán 95 6.A Za Branou
výška :
140 Podolský Lukáš 95 7. Náměstí 2
135 Stejskal Jakub 95 7.B Za Branou
kriket :
43,59 Kohout Jan 94 7. Náměstí 3 43,95 Novotná Zuzana 94 7.A Za Branou 2
37,14 Stejskal Jakub 95 7.B Za Branou 1
36,60 Podolský Lukáš 95 7.Náměstí
35,32 Štolba Štěpán 95 6.A Za Branou
34,85 Pudil Jakub 95 7.Náměstí
Kategorie 8.-9.třída 
60 m :
8,5 Dušek Daniel 93 8. Náměstí 2
9,4 Vlach Lukáš 93 8.A Za Branou
výška
130 Dušek Daniel 93 8. Náměstí 2
125 Vlach Lukáš 93 8.A Za Branou
koule 4 kg :
8,15 Dušek Daniel 93 8. Náměstí 2
6,18 Vlach Lukáš 93 8.A Za Branou
Startovalo 32 závodníků a závodnic ze 14 tříd. Počasí : vedro, bezvětří
Ludvík Toman v.r. Pavel Zajíc v.r.
hlavní rozhodčí ředitel závodů
Pořadí tříd ve 3.kole Pacovského atletického poháru :
kategorie 1.-3.třída :
1.-2. 2.B Za Branou 16 bodů
1.-2. 3.B Za Branou 16
3. 2.Náměstí 15
4. 3.Náměstí 12
5. 1.Náměstí 1
kategorie 4.-5.třída :
1. 5.A Za Branou 8 bodů
2. 4.Náměstí 7
3. 5.Náměstí 3
kategorie 6.-7.třída :
1. 7. Náměstí 9 bodů
2. 7.A Za Branou 2
3. 7.B Za Branou 1
6.A Za Branou 0
kategorie 8.-9.třída :
1. 8. Náměstí 6 body
2. 8.A Za Branou 0
Konečné pořadí Pacovského atletického poháru :
kategorie 1.-3.třída :
1. 2.B Za Branou 37 bodů
2. 3.B Za Branou 35
3. 2. Náměstí 24
4. 3.Náměstí 12
5. 1.B Za Branou 3
6. 1.Náměstí 1
7. 2.A Za Branou 0
1.A Za branou 0
kategorie 4.-5.třída :
1. 4. Náměstí 13 bodů
2. 5.A Za Branou 8
3. 5. Náměstí 7
kategorie 6.-7.třída :
1. 7. Náměstí 22 bodů
2. 6.B Náměstí 10
3. 6.B Za Branou 6
4. 6.A Náměstí 4
5. 7.A Za Branou 2
6. 7.B Za Branou 1
7. 6.A Za Branou 0
kategorie 8.-9.třída :
1.-2. 8. Náměstí 15 bodů
1.-2. 8.A Za Branou 9
za pořadatele Pavel Zajíc v.r.