3.kolo II. ligy skupina B
Datum : 29.červen 2008        
Místo : Pacov, Stadion U sv.Anny
Pořadatel : TJ Slavoj Pacov
Ředitel závodu : Marek Nekovář
Hlavní rozhodčí : Ludvík Toman
Řídící pracovník : Jaroslav Forst        
Chůze 10 km 
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Fliegel Miroslav 22.11.1954 OLYPR   11
2 Hostýnek Jiří 9.2.1961 TJKLA   9
3 Beck Jiří 26.4.1975 TJKLA   8
4 Hebký Robert 18.10.1950 TJKLA   7
5 Bittengel Zdeněk 12:5:1961 TJKLA   6
6 Brandejský Petr 18.8.1939 SPPR4   5
100 m rozběhy
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1.rozběh vítr +2,6   m/s
1 Ondráček Jan 10.1.1988 OLYPR 10,90 FA3
2 Vitnovský Jan 12.2.1989 SPPR4 11,48 FB4
3 SIV7 Filip 12.8.1982 SOKCB 11,74  
4 Procházka Tomáš 16.4.1982 SAZAV 11,75  
5 Kešner Václav 3.7.1991 SAZAV 12,14  
6 Šenar Šimon 15.1.1992 AKTPR 12,21  
2.rozběh vítr +3,16      m/s
1 Hudcovský Jan 7.3.1981 SOKCB 11,14 FA2
2 Kubernát Richard 15.4.1991 ACKPR 11,41 FB3
3 Ondrus Štěpán 2.11.1986 AKTPR 11,59 FB2
4 Gregor Jaroslav 2.3.1985 SAZAV 11,67 FB1
5 Kabelík Karel 22.8.1990 OLYPR 11,87  
6 Zelenka Stanislav 4.8.1986 PACOV 12,44  
3.rozběh vítr   +1,9    m/s
1 Hunčovský Martin 22.2.1988 OLYPR 11,12 FA4
2 Novák Luboš 8.3.1988 PACOV 11,12 FA1
3 Kopeček Karel 4.11.1962 SAZAV 11,59 FB5
4 Pešek Michal 17.5.1985 SPPR4 11,75  
5 Gazdík Martin 26.4.1987 OLYPR 12,32  
6 Morkes Jan 1.11.1990 SAZAV NP  
4.rozběh vítr     +1,2  m/s
1 Drlíček Michael 7.6.1990 AKTPR 11,28 FA5
2 Šíma Radek 4.9.1990 SOKCB 11,40 FA6
3 Hain Christian 2.4.1993 SOKCB 11,73 FB6
4 Macura Karel 12.6.1990 OLYPR 12,00  
5 Havlík Martin 12.12.1991 TJKLA 12,12  
6 Nováček Jakub 30.5.1987 OLYPR 12,51  
100 m finále
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
Finále A vítr    +3,6    m/s
1 Ondráček Jan 10.1.1988 OLYPR 10,69 11
2 Hudcovský Jan 7.3.1981 SOKCB 10,84 9
3 Hunčovský Martin 22.2.1988 OLYPR 10,96 8
4 Novák Luboš 8.3.1988 PACOV 11,01 7
5 Drlíček Michael 7.6.1990 AKTPR 11,06 6
6 Šíma Radek 4.9.1990 SOKCB 12,26 5
Finále B vítr  +2,1   m/s
1 Vitnovský Jan 12.2.1989 SPPR4 11,24 4
2 Kubernát Richard 15.4.1991 ACKPR 11,39 3
3 Kopeček Karel 4.11.1962 SAZAV 11,50 2
4 Gregor Jaroslav 2.3.1985 SAZAV 11,59 1
5 Ondrus Štěpán 2.11.1986 AKTPR 11,63  
6 Hain Christian 2.4.1993 SOKCB 11,81  
200 m
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1.běh vítr+4,1      m/s
1 Ondráček Jan 10.1.1988 OLYPR 22,23 11
2 Šíma Radek 4.9.1990 SOKCB 22,34 9
3 Novák Luboš 8.3.1988 PACOV 22,41 8
4 Hudcovský Jan 7.3.1981 SOKCB 22,57 7
5 Drlíček Michael 7.6.1990 AKTPR 22,67 5,5
6 Kubernát Richard 15.6.1991 ACKSP 23,30 2
2.běh vítr +1,1    m/s
1 Vitnovský Jan 12.2.1989 PSPPR4 22,67 5,5
2 Kopeček Karel 4.11..1962 SAZAV 23,01 3
3 Hunčovský Martin 22.2.1988 OLYPR 23,02 4
4 Sivý Filip 12.8.1992 SOKCB 24,07  
5 Nováček Jakub 30.5.1987 OLYPR NF  
6 Gregor Jaroslav 2.3.1985 SAZAV NF  
3.běh vítr +3,2   m/s
1 Procházka Tomáš  18.4.1982 SAZAV 23,41 1
2 Nešpor Jan 17.12.1988 SPPR4 23,64  
3 Pešek Michal 17.5.1985 SPPR4 23,87  
4 Zvonař Jakub 14.2.1985 OLYPR 23,93  
5 Kabelík Karel 22.8.1990 OLYPR 24,60  
6 Bendl Martin 5.9.1988 TJKLA NP  
4.běh vítr   +2,1 m/s
1 Husák Lukáš 5.10.1990 SPPR4 23,89  
2 Macura Karel 12.6.1990 OLYPR 24,03  
3 Havlík Martin 12.12.1991 TJKLA 24,56  
4 Gazdík Martin 26.4.1987 OLYPR 24,80  
5 Kopeček Karel 10.10.1990 SAZAV 25,07  
6 Matys Ondřej 30.9.1988 OLYPR NP  
5.běh vítr +2,8   m/s
1 Ondrus Štěpán 2.11.1986 AKTPR 24,12  
2 Kešnar Václav 3.7.1991 SAZAV 24,23  
3 Říha Tomáš 24.10.1990 SOKCB 24,24  
4 Šenar Šimon 15.1.1992 AKTPR 25,15  
5 Morkes Jan 1.11.1990 SAZAV NP  
6.běh vítr  +2,3  m/s
1 Matoušek Jiří 12.6.1987 AKTPR 24,56  
2 Veselý Michal 6.3.1992 PACOV 24,73  
3 Günther Miroslav 24.12.1992 AKTPR 25,29  
400 m
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1.běh
1 Nešpor Jan 1988 SPPR4 50,71 11
2 Drlíček Michael 1990 AKTPR 50,99 9
3 Bendl Martin 1998 TJKLA 51,54 8
4 Rádl Jakub 1991 ACKSP 51,61 7
5 Šic Libor 1991 SPPR4 52,12 5,5
6 Sopoušek Vojtěch 1987 OLYPR 52,17 4
2.běh
1 Bujnovský David 14.6.1989 SOKCB 52,59 3
2 Kafka Jan 1991 SOKCB 52,92 2
3 Kašpar Petr 6.9.1991 SPPR4 53,02  
4 Tomeš Jakub 1991 ACKSP 53,57  
5 Lagarde Matyáš 1988 SOKCB 53,79  
Bujnovský David 1989 SOKCB
6 Kordík Jiří 12.1.1991 SOKCB 54,80  
3.běh
1 Braniš Martin 14.12.1978 OLYPR 52,12 5,5
2 Petronyuk Olexander 26.5.1986 ACKSP 53,01 1
3 Husák Lukáš 5.10.1990 SPPR4 54,02  
4 Hudský Jan 29.12.1985 OLYPR 54,41  
5 Říha Tomáš 24.10.1990 SOKCB 54,46  
6 Veselý Michal 6.3.1992 PACOV 54,53  
4.běh
1 Günther Miroslav 24.12.1992 AKTPR 56,24  
2 Vančura Jiří 14.1.1990 AKTPR 56,82  
3 Matys Ondřej 30.9.1988 OLYPR NP  
4 Vlček Lukáš 27.2.1982 PACOV NP  
800 m 
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
  1.běh        
1 Hloušek Adam 6.21985 ACKSP 1:59,66 11
2 Sopoušek Vojtěch 5.2.1987 OLYPR 1:59,94 9
3 Bujnovský David 14.6.1989 SOKCB 2:00,50 8
4 Krygar Josef 15.8.1989 SOKCB 2:02,79 7
5 Vimmr Martitn 9.5.1989 OLYPR 2:03,59 6
6 Šic Libor 15.1.1991 SPPR4 2:05,68 4
7 Slovák Dalibor 31.10.1984 OLYPR 2:16,09  
  2.běh        
1 Rádl Jakub 4.2.1991 ACKSP 2:05,49 5
2 Hudský Jan 29.12.1985 OLYPR 2:06,32 3
3 Tomeš Jakub 31.10.1988 ACKSP 2:09,32 2
4 Lagarde Matyáš 4.7.1993 SOKCB 2:12,18 1
5 Voneš Daniel 6.8.1993 SOKCB 2:16,96  
6 Fál Martin 15.10.1992 SOKCB 2:26,44  
1500 m
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Šíp Ondřej 14.4.1990 ACKSP 4:19,46 11
2 Danda Michal 5.10.1974 SPPR4 4:21,85 9
3 Hloušek Adam 6.2.1985 ACKSP 4:21,89 8
4 Procházka Michal 7.4.1991 TJKLA 4:22,06 7
5 Kořán Jakub 27.3.1988 TJKLA 4:24,79 6
6 Bujnovský David 14.6.1989 SOKCB 4:25,80 5
7 Jakoubek Lukáš 2.8.1989 AKTPR 4:28,02 4
8 Cigler Luděk 24.11.1983 ACKSP 4:29,63 3
9 Zlatník Pavel 10.4.1984 OLYPR 4:37,87 2
10 Hub Robin 10.6.1989 TJKLA 4:42,52 1
11 Zimmermann Martin 2.4.1993 SOKCB 4:59,58  
12 Hajný Ondřej 12.1.1987 SOKCB 5:08,32  
3000 m překážek
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Krygar Josef 15.8.1989 SOKCB 10:01,13 11
2 Slovák Dalibor 31.10.1984 OLYPR 10:01,15 9
3 Edlman Martin 26.9.1990 ACKSP 10:10,27 8
4 Kořán Jakub 27.3.1988 TJKLA 10:17,04 7
5 Kůra Luboš 12.9.1982 TJKLA 10:21,50 6
6 Zlatník Pavel 10.4.1984 OLYPR 10:40,00 5
7 Cigler Luděk 24.11.1983 ACKSP 10:50,40 4
8 Buchvaldek Marek 24.7.1971 PACOV 11:11,43 3
9 Kekula Vít 9.1.1990 SOKCB 11:25,46 2
10 Hajný Ondřej 12.1.1987 SOKCB 11:46,86 1
11 Zajíc Martin 3.6.1988 PACOV 11:53,30  
12 Flegl Miroslav 22.11.1954 OLYPR 11:53,62  
110 m př. Finále
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1.běh  vítr     m/s
1 Cihelka Martin 13.1.1990 AKTPR 15,04 11
2 Vitovský Radek 26.1.1981 PACOV 15,65 9
3 Pospíšil Ondřej 27.9.1982 ACKSP 15,69 8
4 Cigler Jiří 15.7.1985 ACKSP 15,82 7
5 Čábela Radek 5.10.1986 OLYPR 16,29 5
2.běh vítr     m/s
1 Linhart David 25.6.1989 SOKCB 16,13 6
2 Lehocký Marek 18.11.1985 SPPR4 16,54 4
3 Koptík Tomáš 13.4.1983 TJKLA 16,84 3
4 Zvonař Jakub 14.2.1985 OLYPR 17,78 2
5 Janda Radek 28.6.1986 SAZAV 19,27 1
400 m př.
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1.běh
1 Cigler Jiří 15.7.1985 ACKSP 56,97 11
2 Cihelka Martin 13.1.1990 AKTPR 58,13 9
3 Čábela Radek 5.10.1986 OLYPR 58,83 8
4 Petronyuk Alexander   ACKSP 60,41 6
5 Pleschinger Jan 3.7.1980 OLYPR 60,77 5
6 Linhart David 25.6.1989 SOKCB NF  
2.běh
1 Vimr Martin 9.5.1989 OLYPR 59,01 7
2 Padevět Miloš 1.6.1963 AKTPR 61,46 4
3 Úlovec Miroslav 12.3.1991 TJKLA 62,43 3
4 Zajíc David 17.12.1991 PACOV 65,43 2
5 Gasčarov Patrik 30.12.1991 SOKCB 67,26 1
4x100 m
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1.běh
1 Kubernát, Cigler, Kotrouš, Pospíšil ACKSP 44,59 11
2 Hunčovský, Ondráček, Braniš, Sopoušek OLYPR 44,88 9
3 Pršín, Hudcovský, Šíma, Štýfal SOKCB 45,43 7
4 Dvořák, Veselý, Vítovský, Novák,  PACOV 46,57 2
5 Pešek, Vitnovský, Nešpor, Lehocký SPPR4 46,93 1
6 Fiala, Husák, Kašpar, Vaněček SPPR4 47,33  
2.běh
1 Hain, Sivý, Kafka, Kordík SOKCB 46,03 6
2 Šíp, Rádl, Tomeš, Hloušek ACKSP 46,20 4
3 Čábela,Vimmr, Rejtnár,Zvonař,  OLYPR 46,42 3
4 Kopeček, Kopeček, Gregor, Procházka SAZAVA NF  
5 Cerina, Hostýnek, Úlovec, Bendl TJKLA NF  
3.běh
1 Cihelka, Šenar, Ondrus, Drdlíček AKTPR 45,09 8
2 Kabelík, Macura, Němec, Pleschinger OLYPR 46,09 5
3 Gazdík, Zlatník, Slovák, Hudský OLYPR 47,77  
     
     
Výška
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Koptík Tomáš 1983 TJKLA 195 10
2 Dramorád Michal 1980 OLYPR 195 10
3 Pospíšil Ondřej 1982 ACKSP 189 8
4 Bendl Martin 1988 TJKLA 186 7
5 Dušek Vladimír 1991 TJKLA 182 6
6 Prštýn Marek 1992 SOKCB 182 5
7 Hodinka Jiří 1982 PACOV 178 3,5
8 Lorenc Jaroslav 1953 SOKCB 178 3,5
9 Dobrovolný Jan 1980 ACKSP 173 2
10 Hostýnek Tomáš 1991 TJKLA 173 1
11 Hložek Martin 1990 PACOV 168  
12 Kašpar Petr 1991 SPPR4 168  
13 Voldřich Michal 1988 AKTPR 168  
13 Kafka Jan 1991 SOKCB 168  
15 Matoušek Jiří 1987 AKTPR 163  
  Kubánek Jan 1992 OLYPR 0  
  Vaněček Tomáš 1985 PACOV NP  
  Pancl Ondřej 1980 OLYPR NP  
  Malík Jan 1977 Bílina 204 MB
  Kotlík Kamil 1977 Humpolec 198 MB
Tyč
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Bártl Radek 1974 AKTPR 410 11
2 Lehocký Marek 1985 SPPR4 400 9
3 Jičínský Josef 1977 AKTPR 400 8
4 Hodinka Jiří 1982 PACOV 360 6,5
4 Zvonař Jakub 1985 OLYPR 360 6,5
6 Jezný Matěj 1980 AKTPR 350 4,5
6 Burda Jiří 1967 PACOV 350 4,5
8 Štýfal David 1987 SOKCB 340 3
9 Hložek Martin 1990 PACOV 340 2
10 Koptík Tomáš 1983 TJKLA 320 1
11 Virt Karel 1987 TJKLA 320  
12 Rejthar Filip 1985 OLYPR 300  
13 Metlička Martin 1990 SOKCB 300  
14 Ceriha Petr 1984 TJKLA 280  
14 Janda Radek 1986 SAZAV 280  
16 Dušek Vladimír 1991 TJKLA 280  
Dálka
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body vítr (m/s) reg.výkon vítr (m/s)
1 Kotrouš Jan 27.6.1985 ACKSP 694 11 2,7 666 2,0
2 Zikl Marek 31.7.1975 AKTPR 675 9   675 1,1
3 Pršín Marek 18.2.1992 SOKCB 660 8   660 1,6
4 Rodr Vojtěch 22.11.1990 OLYPR 660 7 2,2 654 0,7
5 Cihelka Martin 13.1.1990 AKTPR 639 6 2,1 616 1,2
6 Štýfal David 20.6.1987 SOKCB 637 5 2,7 612 1,7
7 Fiala Vojtěch 17.101990 SPPR4 632 4 3,8 591 0,5
8 Vaněček Jan 9.8.1976 SPPR4 624 3 2,1 575 1,7
9 Bártl Radek 26.9.1974 AKTPR 619 2   619 1,3
10 Dejčmar Zdeněk 2.8.1993 SOKCB 612 1 3,0 575 1,3
11 Kubánek Jan 19.2.1992 OLYPR 612   2,4    
12 Štampach Marek 9.11.1985 SPPR4 610     610 1,7
13 Novotný Jakub 21.11.1985 ACKSP 609   3,5    
14 Úlovec Miroslav 12.3.1991 TJKLA 603   5,1 564 1,7
15 Ceriha Petr 21.9.1984 TJKLA 602 4,3    
16 Vitovský Radek 26.1.1981 PACOV 598     598 0,7
17 Kabelík Karel 22.8.1990 OLYPR 594     594 0,3
18 Gregor Jaroslav 2.3.1985 SAZAV 580     580 3,5
19 Šulc Jan 8.8.1987 AKTPR 578   4,0 569 2,0
20 Remeš Pavel 30.10.1984 SAZAV 563     563 0,7
Trojskok
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body vítr (m/s) reg.výkon vítr (m/s)
1 Kotrouš Jan 1985 ACKSP 14,45 11 3,2    
2 Zikl Marek 1975 AKTPR 13,97 9 1,2    
3 Holer Jiří 1988 AKTPR 13,19 8 4,8    
4 Šulc Jan 1987 AKTPR 13,14 7 4,6    
5 Štampach Marek 1985 SPPR4 13,09 6 3,0    
6 Fiala Vojtěch 1990 SPPR4 13,06 5 0,0    
7 RODR Vojtěch 1990 OLYPR 12,8 4 2,6 12,58 1,7
8 Drahorád Michal 1980 OLYPR 12,77 3 3,6    
9 Hodinka Jiří 1982 PACOV 12,55 2 2,4    
10 Janda Radek 1986 SAZAV 12,54 1 3,9 12,21 1,4
11 Hostýnek Tomáš 1991 TJKLA 12,24   3,5 12,08 1,9
12 Remeš Pavel 1970 SAZAV 12,13   3,2    
13 Burda Jiří 1967 PACOV 0        
14 Pancl Ondřej 1980 OLYPR NP        
15 Novotný Jakub 1985 ACKSP NP        
16 Němec Michal 1988 OLYPR NP        
Koule 7,26kg
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Uchytil Jiří 2.11.1979 PACOV 14,51 11
2 Zikl Marek 31.7.1975 AKTPR 14,01 9
3 Šusta František 31.1.1976 SAZAV 12,6 8
4 Jakša Ondřej 11.11.1980 OLYPR 12,22 7
5 Šusta Jaroslav 2.9.1977 SAZAV 12,18 6
6 Bártl Radek 26.9.1974 AKTPR 12,07 5
7 Řechka Bedřich 16.12.1950 TJKLA 11,91 4
8 Skalický Pavel 27.10.1971 AKTPR 11,82 3
9 Jezný Matěj 22.9.1980 AKTPR 11,78 2
10 Dymák Petr 10.9.1961 PACOV 11,75 1
11 Krupička Václav 8.3.1978 SAZAV 11,66  
12 Virt Karel 16.11:1967 TJKLA 11,46  
13 Pěník Vojtěch 7.3.1986 ACKSP 11,40  
14 Severín David 31.1.1985 ACKSP 11,24  
15 Černý Viktor 17.11.1982 ACKSP 10,46  
16 Kudry Juraj 6.8.1986 TJKLA 10,44  
17 Nedbal Martin 29.9.1979 TJKLA 10,10  
18 Pilch Lubomír 1.3.1985 PACOV 9,95  
19 Remeš Pavel 30.10.1970 SAZAV 9,24  
20 Vaněček Tomáš 3.3.1985 PACOV NP  
Disk 2kg
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Uchytil Jiří 1979 PACOV 45,01 11
2 Jakša Ondřej 1980 OLYPR 43,06 9
3 Virt Karel 1967 TJKLA 38,07 8
4 Řechka Bedřich 1950 TJKLA 37,98 7
5 Krupička Václav 1978 SAZAV 37,98 6
6 Pěník Vojtěch 1986 ACKSP 37,47 5
7 Skalický Pavel 1971 AKTPR 36,53 4
8 Severín David 1985 ACKSP 35,96 3
9 Černý Viktor 1982 ACKSP 35,00 2
10 Dymák Petr 1961 PACOV 34,94 1
11 Zajíc Pavel 1953 PACOV 34,34  
12 Šusta František 1976 SAZAV 34,10  
13 Pilch Lubomír 1985 PACOV 32,98  
14 Vaněk Pavel 1973 PACOV 31,92  
15 Urban Rudolf 1982 OLYPR 30,84  
16 Podzemský Václav 1985 SPPR4 30,81  
17 Nedbal Martin 1979 TJKLA 30,56  
18 Pavlík Martin 1987 PACOV 30,51  
19 Čábela Radek 1986 OLYPR 22,33  
20 Šusta Jaroslav 1977 SAZAV NP  
Kladivo 7,26kg
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Urban Rudolf 5.1.1982 OLYPR 51,06 11
2 Podzemský Václav 19.6.1985 SPPR4 50,21 9
3 Krupička Václav 8.3.1978 SAZAV 49,20 8
4 Zajíc Pavel 2.8.1953 PACOV 44,07 7
5 Linda Vladimír 9.4.1986 TJKLA 41,50 6
6 Málek Josef 17.4.1955 SPPR4 38,95 5
7 Uchytil Jiří 2.11.1979 PACOV 38,25 4
8 Rodr Vojtěch 22.11.1990 OLYPR 37,09 3
9 Vaněk Pavel 18.4.1973 PACOV 35,21 2
10 Pavlík Martin 4.1.1987 PACOV 34,64 1
11 Pěník Vojtěch 7.3.1986 ACKSP 34,30  
12 Dymák Petr 10.9.1961 PACOV 33,76  
13 Závada Milan 31.1.1964 ACKSP 32,70  
14 Skalický Pavel 27.10.1971 AKTPR 30,58  
15 Nedbal Martin 29.9.1979 TJKLA 27,49  
16 Kudry Juraj 6.8.1986 TJKLA 26,92  
Oštěp 800g
pořadí jméno dat.nar. oddíl výkon body
1 Linda Vladimír 9.4.1986 TJKLA 59,15 11
2 Dvořák Jiří 15.9.1989 PACOV 54,76 9
3 Vitovský Radek 26.1.1981 PACOV 50,75 8
4 Matoušek Jiří 12.6.1987 AKTPR 50,15 7
5 Šusta Jaroslav 2.9.1977 SAZAV 50,00 6
6 Pojar Jan 26.12.1991 TJKLA 49,96 5
7 Hložek Martin 31.3.1990 PACOV 49,22 4
8 Pilch Lubomír 1.3.1985 PACOV 46,39 3
9 Kordík Jiří 12.1.1991 SOKCB 45,47 2
10 Kudry Juraj 6.8.1986 TJKLA 45,07 1
11 Severín David 31.1.1985 ACKSP 44,85  
12 Jakša Ondřej 11.11.1990 OLYPR 43,47  
13 Dušek Vladimír 4.7.1971 TJKLA 42,80  
14 Jezný Matěj 22.9.1980 AKTPR 42,15  
15 Vaněk Pavel 18.4.1973 PACOV 40,80  
16 Urban Rudolf 5.1.1982 OLYPR 39,31  
17 Rejtnar Filip 9.5.1985 OLYPR 37,61  
18 Dobrovolný Jan 17.3.1980 ACKSP 0  
Celkové pořadí:
pořadí oddíl zkratka pom.body hl.body
1 PSK Olymp Praha B[1] OLYPR 193 8
2 AC Kovošrot Praha ACKSP 154 7
3 AKTIS Praha AKTPR 151 6
4 TJ Klatovy TJ KLA 137,5 5
5 Sokol Č.Budějovice SOKCB 117,5 4
6 Slavoj Pacov PACOV 111,5 3
7 Spartak  Praha 4 "B" SPPR4 90 2
8 Kavalier Sázava SAZAV 43,5 1
Celkové pořadí po 3.kole
pořadí oddíl zkratka pom.body hl.body
1 PSK Olymp Praha B[2] OLYPR 609,5 24
2 AC Kovošrot Praha ACKSP 428 16
3 Slavoj Pacov PACOV 374 15
4 TJ Klatovy TJ KLA 376,5 14
5 Spartak  Praha 4 B SPPR4 357,5 14
6 Aktis Praha AKTPR 351,5 12
7 Sokol Č.Budějovice SOKCB 311 10
8 Kavalier Sázava SAZAV 172 3

[1]
mturecek:
[2]
mturecek: