2.kolo krajského přeboru družstev Jihočeského kraje starších žáků a žákyň
2.kolo společného přeboru družstev krajů Vysočina a Jihočeského kraje juniorů,
juniorek, dorostenců a dorostenek
Pacov 8.června 2008
ředitel závodů : Pavel Zajíc
hlavní rozhodčí : Ludvík Toman
řídící pracovník : Pavel Svoboda, Bohuslava Váňová
Starší žáci :
60 m :
1.běh w=-1,3
1. Hain Christian 020493 SOKCB 7,69 7
2. Podlaha Štěpán 070394 BECHY 7,93 5
3. Kováš Jiří 210194 CHYSK 8,55 4
4. Šváb Zdeněk 211093 CHYSK 8,56 3
2.běh w=-0,8
1. Skříšovský Emil 081094 SOKCB 8,63 2
2. Karkule Jiří 071094 BECHY 9,04 1
3. Chamra Michal 161294 BECHY 9,38
4. Řežábek Patrik 010595 CHYSK 9,62
150 m :
1.běh w=-1,6
1. Bareš Petr 020194 CHYSK 20,61 3
2. Šváb Zdeněk 211093 CHYSK 20,91 2
3. Kukrál David 040393 CHYSK 21,00 1
Krejčí Kamil 130893 CHYSK NP
2.běh  w=-1,4
1. Hain Christian 020494 SOKCB 18,38 7
2. Dejčmar Zdeněk 020893 SOKCB 18,88 5
3. Podlaha Štěpán 070394 BECHY 19,18 4
4. Sedlák Milan 300893 BECHY 22,03
1500 m :
1. Zimmermann Martin 020493 SOKCB 4:43,02 7
2. Voneš Daniel 060893 SOKCB 4:43,54 5
3. Pucherna David 060795 BECHY 5:20,57 4
4. Komárek Patrik 070694 CHYSK 5:31,85 3
5. Řežábek Patrik 010595 CHYSK 5:37,40 2
3000 m :
1. Novotný Vojtěch 200693 CHYSK 11:30,51 7
2. Herink Vít 111193 CHYSK 11:50,72 5
3. Jírovec Luboš 210393 CHYSK 12:55,01 4
3x300 m :
1. Kováč, Šváb, Novotný CHYSK A 2:10,61 7
2. Sedlák, Podlaha, Karkule BECHY 2:12,97 5
3. Jírovec, Kukrál, Herink CHYSK B 2:29,16 4
4. Janda, Hrůza, řežábek CHYSK C 2:32,83 3
200 m překážek :
1.běh w=0,0
1. Fučík Michal 141193 CHYSK 31,99 5
2. Kováč Jiří 210194 CHYSK 35,06 2
3. Chamra Michal 161294 BECHY 40,82 1
2.běh  w=0,0
1. Dejčmar Zdeněk 020893 SOKCB 29,45 7
2. Skříšovský Emil 081094 SOKCB 33,16 4
3. Pucherna David 060795 BECHY 33,60 3
Komárek Patrik 070694 CHYSK NP
Výška :
1. Bareš Petr 020194 CHYSK 165 7
2. Novotný Vojtěch 200693 CHYSK 165 5
3. Kiss Martin  160794 BECHY 160 4
4. Chamra Michal 161294 BECHY 125 3
Dálka :
1. Dejčmar Zdeňěk 020893 SOKCB 617 7
2. Hain Christian 020493 SOKCB 556 5
3. Fučík Michal 141193 CHYSK 534 4
4. Bareš Petr 020194 CHYSK 503 3
5. Kukrál David 040394 CHYSK 459 2
6. Pucherna David 060795 BECHY 458 1
7. Skříšovský Emil 081094 SOKCB 431
8. Karkule Jiří 071094 BECHY 422
Krejčí Kamil 130893 CHYSK NP
Koule 4 kg :
1. Veverka Jan 161294 BECHY 11,05 7
2. Fučík Michal 141193 CHYSK 10,68 5
3. Kiss Martin 160794 BECHY 10,00 4
4. Hrůza David 190993 CHYSK 9,30 3
5. Janda Lukáš 010593 CHYSK 9,25 2
6. Měšťan Vojtěch 180694 BECHY 7,98 1
Disk 1 kg :
1. Kiss Martin 160794 BECHY 30,69 7
2. Janda Lukáš 010593 CHYSK 27,05 5
3. Sedlák Milan 300893 BECHY 25,04 4
4. Komárek Patrik 070694 CHYSK 22,85 3
5. Hrůza David 200694 CHYSK 20,91 2
6. Měšťan Vojtch 180694 BECHY 18,97 1
7. Veverka Jan 160294 BECHY 18,20
Herink Vít 111193 CHYSK NP
Jírovec Luboš 210393 CHYSK NP
Pořadí družstev v kole : pom.body hl.body
1. TJ Chyšky CHYSK 96 3
2. Sokol Č.Budějovice SOKCB 56 2
3. BAK Bechyně BECHY 55 1
starší žákyně :
60 m :
1.běh w=-2,7
1. Vomáčková Monika 050794 CECCB 8,35 11
2. Šoukalová Jitka 090894 TABOR 8,51 9
3. Octová Monika 060594 TABOR 8,58 8
4. Nováková Veronika 231293 SOKCB 8,59 7
Černá Nikola 081293 TABOR NP
2.běh w=-1,6
1. Hořavová Tereza 310895 JINBY 8,80 5
2. Meislová Šárka 200993 JINBY 8,81 4
3. Kohoutková Pavla 240194 CECCB 8,84 2,5
4. Majerová Kateřina 130993 CECCB 9,00
5. Včeláková Ivana 050594 TABOR 9,11
3.běh w=-0,7
1. Kalivodová Veronika 020893 CECCB 8,63 6
2. Švecová Sabina 190194 CVELE 8,86 1
3. Nohejlová Kristýna 130494 CECCB 8,98
4. Švejdová Anna 090496 JINBY 9,15
4.běh w=-2,6
1. Přibylová Martina 050494 CVELE 8,84 2,5
2. Korandová Denisa 080793 CVELE 9,06
3. Hermanová Šárka 160394 4DVCB 9,33
4. Kubrová Kristýna 231294 TABOR 9,50
5. Hadačová Štěpánka 170594 SOKCB 9,75
150 m :
1.běh w=-3,1
1. Šetelíková Lucie 071293 TABOR 19,82 11
2. Vomáčková Monika 050794 CECCB 20,13 9
3. Octová Monika 060594 TABOR 20,71 8
4. Nováková Veronika 231295 SOKCB 20,76 7
5. Vaňková Nela 230694 JINBY 21,35 4
2.běh w=-2,0
1. Šoukalová Jitka 090894 TABOR 21,01 6
2. Kohoutková Pavla 240194 CECCB 21,20 5
3. Bártlová Dominika 270194 CECCB 21,66 2
4. Švecová Sabina 190194 CVELE 21,84
5. Vrbová Andrea 070393 JINBY 21,85
3.běh w=-1,8
1. Přibilová Martina 050494 CVELE 21,37 3
2. Majerová Kateřina 130993 CECCB 21,71 1
3. Včeláková Ivana 050594 TABOR 22,39
4. Kubrová Kristýna 231294 TABOR 23,41
5. Hadačová Štěpánka 170594 SOKCB 24,21
1500 m :
1. Michalová Klára 191094 CECCB 5:30,31 11
2. Turanská Magdalena 131293 TABOR 5:36,93 9
3. Schwarzová Anna 100694 CECCB 5:55,30 8
4. Mottlová Kristýna 170794 JINBY 6:02.47 7
5. Chudá Kateřina 240393 TABOR 6:07,39 6
6. Anh Nguyen Hoi 260794 CVELE 6:20,66 5
7. Kratochvílová Inka 050893 CECCB 7:06,11 4
Sobíšková Pavla 180793 4DVCB NP
Hladová Eva 030694 4DVCB NP
3x300 m :
1. Černá, Kmentová, Křemenová TABOR A 2:13,70 11
2. Bártlová, Kohoutková, Vomáčková CECCB A 2:16,15 9
3. Zimmermannová, koubová, Turánská TABOR B 2:23,74 8
4. Švecová, Mikudimová, přibylová CVELE 2:26,12 7
5. Hořevová, švejdová, vrbová JINBY 2:29,79 6
6. Říhová, Schwarzová, Michalová CECCB B 2:35,49 5
200 m překážek :
1.běh w=0,0
1. Šetelíková Lucie 071293 TABOR 30,90 11
2. Bártlová Dominika 270194 CECCB 33,65 9
3. Zimmermannová Zlata 190193 TABOR 34,92 7
4. Pimcová Monika 220893 TABOR 34,97 6
2.běh w=0,0
1. Hermanová šárka 160394 4DVCB 34,61 8
2. Nohejlová Kristýna 130494 CECCB 36,44 5
3. Švejdová Anna 090496 JINBY 36,72 4
4. Mottlová Kristýna 170794 JINBY 37,88 3
Výška :
1. Kalivodová Veronika 020893 CECCB 158 11
2. Koubová Karolína 130493 TABOR 150 9
3. Drnková Markéta 280893 SOKCB 150 8
4. Korandová Denisa 080793 CVELE 140 7
5. Křemenová Michaela 280694 TABOR 140 5,5
5. Vaňková Nela 230694 JINBY 140 5,5
7. Meislová Šárka 200993 JINBY 140 4
8. Černá Nikola 081293 TABOR 135 3
9. Brázdová Tereza 291294 TABOR 135 2
10. Kmentová Kateřina 040993 TABOR 135 1
11. Majerová Kateřina 130993 CECCB 135
Dálka :
1. Šetelíková Lucie 071293 TABOR 506 11
2. Kmentová Kateřina 040993 TABOR 471 9
3. Křemenová Michaela 280694 TABOR 467 8
4. Kalivodová Veronika 020893 CECCB 458 7
5. Meislová Šárka 200993 JINBY 448 6
6. Vaňková Nela 230494 JINBY 441 5
7. Vrbová Andrea 070395 JINBY 440 4
8. Drnková Markéta 280893 SOKCB 437 3
9. Korandová Denisa 080793 CVELE 423 2
10. Pincová Monika 280393 TABOR 419 1
11. Brázdová Tereza 291294 TABOR 417
12. Hermanová Šárka 130394 4DVCB 400
13. Větrovská Monika 150894 TABOR 396
14. Nohejlová Kristýna 130494 CECCB 381
15. Hadačová Štěpánka 170594 SOKCB 357
Koule 3 kg :
1. Kratochvílová Inka 050893 CECCB 9,14 11
2. Mottlová Kristýna 170794 JINBY 9,00 9
3. Mikudimová Simona 170194 CVELE 8,73 8
4. Sztojková Nikola 240793 CVELE 8,71 7
5. Říhová Lenka 240694 CECCB 8,34 6
6. Koubová Karolína 130493 TABOR 8,07 5
7. Včeláková Ivana 050594 TABOR 7,92 4
8. Michalová Klára 191094 CECCB 7,85 3
9. Nedvědová Barbora 101193 CECCB 7,32 2
10. Větrovská Monika 150894 TABOR 7,10 1
11. Vaňková Iva 230794 JINBY 6,68
12. Cihlářová Kateřina 060895 JINBY 5,83
Disk 1 kg :
1. Kratochvílová Inka 050893 CECCB 21,33 11
2. Nedvědová Barbora 101193 CECCB 20,50 9
3. Hořavová Tereza 210895 JINBY 18,75 8
4. Zimmermannová Zlata 190193 TABOR 18,62 7
5. Šoukalová Jitka 090894 TABOR 16,96 6
6. Sztojková Nikola 240793 CVELE 16,81 5
7. Říhová Lenka 240694 CECCB 16,54 4
8. Větrovská Monika 150894 TABOR 15,27 3
9. Pincová Monika 220893 TABOR 15,15 2
10. Kubrová Kristýna 231294 TABOR 13,82 1
11. Mikudimová Simona 170194 CVELE 13,63
12. Vaňková Iva 230794 JINBY 12,60
13. Schwartzová Anna 100694 CECCB 12,46
14. Cihlářová Kateřina 060895 JINBY 12,27
Turánská Magdalena 131293 TABOR NP
Pořadí družstev v kole : pom.body hl.body
1. VS Tábor TABOR 178,5 6
2. SK Čéčova Č.Budějovice CECCB 151,5 5
3. Jiskra Nová Bystřice JINBY 74,5 4
4. Loko České Velenice CVELE 47,5 3
5. Sokol Č.Budějovice SOKCB 25 2
6. SK Čtyři Dvory Č.Bu 4DVCB 8 1
Dorostenci :
100 m :
1.běh w=-0,7
1. Říčař Martin 280591 CECCB 11,01 MB
2. Bohutínský Václav 260492 SPTRE 11,72 11
3. Sivý Filip 120392 SOKCB 12,02 9
4. Pokorný Jakub 281291 MILEV 12,36 7
5. Minich Ondřej 290992 TABOR 12,37 6
2.běh w=-1,3
1. Novotný Šimon 030792 SOKCB 12,30 8
2. Veselý Michal 060392 PACOV 12,67 5
3. Kotenko Oleg 050393 MILEV 13,59 4
4. Poskočil Petr 201291 MILEV 14,04 3
5. Adamovský Dominik 250194 TABOR 14,77 2
200 m : 
1.běh w=-2,3
1. Bohutínský Václav 260492 SPTRE 23,39 11
2. Sivý Filip 120892 SOKCB 24,56 9
3. Veselý Michal 060392 PACOV 25,28 5
4. Kotenko Oleg 050393 MILEV 28,39 3
Říčař Martin 280591 CECCB NP
2.běh w=-1,0
1. Novotný Šimon 030792 SOKCB 24,66 8
2. Minich Ondřej 290992 TABOR 24,71 7
3. Studený Josef 050691 SPTRE 24,74 6
4. Chrášťanský Josef 170292 SOKCB 26,01 4
5. Hansl Lukáš 240694 TABOR 32,80 2
1500 m :
1. Rygl Josef 091292 SPTRE 4:18,66 11
2. Chrášťanský Josef 170292 SOKCB 4:41,80 9
3000 m :
1. Holánek Petr 300692 SPTRE 9:58,29 11
Klap Antonín 030393 TABOR NP
300 m překážek :
1. Drda Jaroslav 071091 TABOR 40,37 11
2. Studený Josef 050691 SPTRE 42,44 9
3. Novotný Šimon 030792 SOKCB 43,60 8
4. Zajíc David 171291 PACOV 45,87 7
Výška :
1. Kašpar Jan 050691 SPTRE 185 11
2. Drda Jaroslav 071091 TABOR 180 9
3. Syrový Jiří 250992 TABOR 155 8
4. Poskočil Petr 201293 MILEV 145 7
Studnička Václav 291191 PACOV NP
Dálka :
1. Veselý Michal 060392 PACOV 523 11
2. Hansl Lukáš 240694 TABOR 407 9
3. Adamovský Dominik 250194 TABOR 403 8
Pokorný Jakub 281291 MILEV NP
Kašpar Jan 050691 SPTRE NP
Trojskok :
1. Černý Matouš 160793 TABOR 10,78 11
2. Novák David 161092 TABOR 10,61 9
Koule 5 kg :
1. Běhounek Kamil 171191 SPTRE 15,23 11
2. Škoda Richard 301291 TABOR 12,44 9
3. Kopečný Tomáš 200591 SPTRE 11,96 8
4. Pokorný Jakub 281291 MILEV 10,94 7
5. Novák David 161092 TABOR 9,63 6
6. Černý Matouš 160792 TABOR 9,46 5
7. Fleischman Martin 110792 MILEV 7,95 4
8. Sivý Filip 120892 SOKCB 7,86 3
9. Adamovský Dominik 250194 TABOR 6,54 2
Disk 1,5 kg :
1. Běhounek Kamil 171191 SPTRE 38,09 11
2. Škoda Richard 301291 TABOR 33,88 9
3. Drda Jaroslav 071091 TABOR 32,01 8
4. Kopečný Tomáš 200591 SPTRE 29,41 7
5. Černý matouš 160792 TABOR 27,16 6
6. Novák David 161092 TABOR 22,55 5
7. Zajíc David 171291 PACOV 22,33 4
8. Klap Antonín 030393 TABOR 17,32 3
9. Syrový Jiří 200992 TABOR 16,39 2
Flaischmann Martin 110792 MILEV NP
Kladivo 5 kg :
1. Běhounek Kamil 171191 SPTRE 41,28 11
2. Kašpar Jan 050691 SPTRE 30,25 9
3. Škoda Richard 301291 TABOR 29,64 8
4. Zajíc David 171291 PACOV 27,43 7
5. Syrový Jiří 250992 TABOR 20,69 6
6. Klap Antonín 030393 TABOR 12,03 5
Studnička Václav 291191 PACOV NP
Pořadí družstev v kole : pom.body
1. VS Tábor TABOR 156
2. Spartak Třebíč SPTRE 127
3. Sokol Č.Budějovice SOKCB 58
4. Slavoj Pacov PACOV 39
5. Sokol Milevsko MILEV 35
Dorostenky :
100 m :
1.běh w=-0,3
1. Mikešová Markéta 120192 TABOR 13,29 7
2. Brusová Monika 271092 NVCEL 13,62 5
3. Lepešková Klára 220793 TREBO 13,83 4
4. Křišťanová Lucie 070191 NVCEL 14,03 3
2.běh w=-2,0
1. Kučerová Tereza 130992 TREBO 14,21 2
2. Vonková Martina 250593 TREBO 15,42 1
3. Stojková Diana 290994 NVCEL 16,42
200 m : w=-2,3
1. Havlová Simona 140892 TABOR 25,79 7
2. Krištanová Lucie 070191 NVCEL 28,28 5
3. Lepešková Klára 220793 TREBO 28,95 4
4. Juřičková Radka 050692 NVCEL 29,15 3
5. Vonková Martina 250593 TREBO 32,45 2
Kučerová Tereza 130992 TREBO NP
300 m překážek :
1. Mikešová Markéta 120192 TABOR 45,19 7
2. Kovářová Klára 080991 JIHLA 48,93 MB
3. Juřičková Radka 050692 NVCEL 51,19 5
Výška :
1. Zabloudilová Hana 220491 TABOR 158 7
2. Brusová Monika 271092 NVCEL 145 5
3. Dohnalová Zuzana 040793 TREBO 140 4
Dálka :
1. Lepešková Klára 220793 TREBO 479 7
2. Brusová monika 271092 NVCEL 465 5
3. Juřičková Radka 050692 NVCEL 445 4
4. Kučerová tereza 130992 TREBO 439 3
5. Stojková Diana 94 NVCEL 379 2
6. Vonková Martina 250593 TREBO 350 1
Koule 3 kg :
1. Řežábková Jana 270693 NVCEL 11,59 7
2. Zemanová Aneta 190291 CECCB 10,90 MB
3. Šoterová Petra 051191 NVCEL 10,48 5
4. Houdková Hana 210193 NVCEL 9,18 4
5. Říhová Markéta 230291 NVCEL 8,41 3
Disk 1 kg :
1. Řežábková Jana 270693 NVCEL 29,19 7
2. Zemanová Aneta 190291 CECCB 28,34 MB
3. Šoterová Petra 051191 NVCEL 20,32 5
4. Houdková Hana 210193 NVCEL 20,28 4
5. Říhová Markéta 230291 NVCEL 19,34 3
Kladivo 3 kg :
1. Houdková Hana 210193 NVCEL 32,93 7
2. Říhová Markéta 230291 NVCEL 32,19 5
3. Řežábková Jana 270693 NVCEL 28,25 4
4. Šoterová Petra 051191 NVCEL 23,71 3
Pořadí družstev v kole : pom.body
1. TJ Nová Včelnice NVCEL 94
2. VS Tábor TABOR 28
3. SK Start Třeboň TREBO 28
Sokol Č.Budějovice SOKCB nestartoval
Junioři :
100 m : w=-0,7
1. Novák Luboš 080388 PACOV 11,27 MB
2. Bednář Josef 190890 SPTRE 11,54 MB
3. Blecha Ondřej 231189 SOKCB 11,81 7
4. Zimola Petr JIHLA 12,15 5
5. Mráz Jan 030589 JIHLA 12,32 4
6. Hromádka Ondřej 041090 JIHLA 12,68 3
200 m :
1.běh w=-0,5
1. Novák Luboš 080388 PACOV 23,36
2. Svěrák Jan 180291 JIHLA 25,73 4
3. Ondrušek Pavel 89 JIHLA 27,82 2
Mráz Jan 030589 JIHLA NP
2.běh w=-2,1
1. Šíma Radek 040990 SOKCB 23,27 7
2. Zimola Petr JIHLA 25,10 5
3. Hromádka Ondřej 041090 JIHLA 26,95 3
4. Maršík Tomáš 040190 PACOV NP
1500 m :
1. Svěrák Jan 180291 JIHLA 4:08,62 7
2. Jakovljevič Dušan 210590 SOKCB 4:21,75 5
3. Hnatiak Jakub 010691 JIHLA 4:22,10 4
4. Ruschka Vojtěch JIHLA 4:31,43 3
5. Košina František 140490 TREBO 4:33,19 2
6. Kubelka Vojtěch 171189 SOKCB 4:38,51 1
3000 m :
1. Kekula Vít 090190 SOKCB 10:52,88 7
2. Vondroušek Pavel 89 JIHLA 11:45,01 5
Výška :
1. Šutera David 100489 JIHLA 190 7
2. Bednář Josef 190890 SPTRE 180 MB
3. Venkrbec Lukáš JIHLA 175 5
4. Vala Jan 140690 JIHLA 170 4
Maršík Tomáš 040190 PACOV NP
Dálka :
1. Blecha Ondřej 231189 SOKCB 602 7
2. Venkrbec Lukáš 030991 JIHLA 510 5
3. Vala Jan 140690 JIHLA 508 4
Trojskok :
1. Šutera David 100489 JIHLA 12,01 7
2. Vala Jan 140690 JIHLA 11,55 5
Koule 6 kg :
1. Tůma Pavel 070489 JIHLA 13,31 7
2. Havel Kamil 170390 PACOV 12,02 5
3. Šutera David 100489 JIHLA 10,87 4
4. Venkrbec Lukáš 030989 JIHLA 10,86 3
5. Dvořák Jiří 150989 PACOV 9,52 2
6. Matlička Martin 090990 SOKCB 9,20 1
Bednář Josef 190890 SPTRE NP
Disk 1,75 kg :
1. Tůma Pavel 070489 JIHLA 36,23 7
2. Havel Kamil 170390 PACOV 28,91 5
3. Metlička Martin 090990 SOKCB 27,31 4
4. Dvořák Jiří 150989 PACOV 22,07 3
Kladivo 6 kg :
1. Havel Kamil 170390 PACOV 27,15 7
2. Blecha Ondřej 231189 SOKCB 22,68 5
3. Tůma Pavel 070489 JIHLA 21,40 4
4. Dvořák Jiří 150989 PACOV 19,69 3
5. Metlička Martin 090990 SOKCB 19,08 2
Maršík Tomáš 040190 PACOV NP
Pořadí družstev v kole : pom.body
1. Atletika Jihlava JIHLA 107
2. Sokol Č.Budějovice SOKCB 46
3. Slavoj Pacov PACOV 25
Juniorky :
100 m :
1.běh w=-1,8
1. Dvořáková Veronika 290492 JIHLA 12,90 7
2. Korešová Klára 210792 JIHLA 13,30 5
3. Janoušová Radka 090192 NMMOR 13,46 4
4. Jašarová Petra 081289 SKPCB 13,66 3
2.běh w=-1,6
1. Jelínková Tereza 100191 JIHLA 13,81 2
2. Prášková Jana 300394 JIHLA 14,10 1
3. Špačková Martina 180892 SKPCB 14,34
4. Maršánková Lucie 271190 NMMOR 14,44
200 m :
1.běh w=-0,9
1. Dvořáková Veronika 290492 JIHLA 26,31 7
2. Korešová Klára 210792 JIHLA 26,97 4,5
3. Jašarová Petra 081289 SKPCB 28,34 3
4. Prášková Anna 300394 JIHLA 29,31
5. Kračmarová Adéla 221291 JIHLA 30,91
2.běh w=-0,7
1. Janoušová Radka 090192 NMMOR 26,97 4,5
2. Farková Kristýna 090891 JIHLA 28,61 2
3. Dufková Renata 120394 NMMOR 29,07 1
4. Tlustá Helena 150393 NMMOR 30,50
5. Trnková Vendula 130194 SKPCB 32,31
1500 m :
1. Maršánová Lucie 271190 NMMOR 5:04,21 7
2. Tlustá Helena 150393 NMMOR 5:06,13 5
3. Čapková Andrea 190692 JIHLA 5:20,24 4
4. Krygarová Radka 150889 SKPCB 5:31,78 3
5. Smetanová Kristýna 091292 JIHLA 5:37,07 2
6. Nehybová Barbora 92 JIHLA 5:52,06 1
7. Dohnalová Zuzana 040793 TREBO 6:12,28 MB
4x400 m :
1. Čapková, Fraková, Korešová, Dvořáková JIHLA 4:22,53 7
2. Jašarová, Tomková, Trnková, Strusková SKPCB 4:41,50 5
400 m překážek :
1. Farková Kristýna 090892 JIHLA 74,91 7
2. Tomková Zuzana 181194 SKPCB 80,45 5
3. Fialová Kateřina 170191 NMMOR 84,86 4
Výška :
1. Lomová Michaela 150791 SKPCB 150 7
2. Kubelová Jitka 021091 NMMOR 135 4,5
2. Koumarová Jitka 220590 JIHLA 135 4,5
2. Wenigová Barbora JIHLA 135 MB
Fialová Kateřina 170191 NMMOR 0
Dálka :
1. Jašarová Petra 081289 SKPCB 505 7
2. Janoušová Radka 090192 NMMOR 490 5
3. Vasičková Veronika 010890 NVCEL 490 MB
4. Jelínková Tereza 100191 JIHLA 465 4
5. Kovářová Klára 080991 JIHLA 465 3
6. Dufková Renata 120394 NMMOR 463 2
7. Lomová Michaela 150791 SKPCB 460 1
8. Kračmarová Adéla 221291 JIHLA 408
9. Fialová Kateřina 270191 NMMOR 388
Trojskok :
1. Čapková Andrea 190692 JIHLA 10,21 7
2. Jelínková Tereza 100191 JIHLA 10,05 5
Koule 4 kg :
1. Drábiková Martina 89 NVCEL 11,70 MB
2. Kubelová Jitka 021091 NMMOR 10,90 7
3. Nováková Lucie 040790 JIHLA 10,89 5
4. Hlavsová Veronika 030790 CECCB 10,07 MB
5. Strusková Lucie 110990 SKPCB 8,57 4
6. Lomová Michaela 150791 SKPCB 7,38 3
7. Tomková Zuzana 181192 SKPCB 6,68 2
Disk 1 kg :
1. Nováková Miroslava 040790 JIHLA 35,69 7
2. Nováková Lucie 040790 JIHLA 35,18 5
3. Kubelová Jitka 021091 NMMOR 34,69 4
4. Strusková Lucie 110990 SKPCB 25,80 3
Kladivo 4 kg :
1. Götzová Lenka 010692 JIHLA 36,08 7
2. Drabiková Martina 89 NVCEL 31,52 MB
3. Nováková Lucie 040790 JIHLA 31,29 5
4. Nováková Miroslava 040790 JIHLA 30,53 4
5. Mokrá Hedvika 070191 JIHLA 29,63 3
6. Strusková Lucie 110990 SKPCB 18,07 2
Pořadí družstev v kole : pom.body
1. Atletika Jihlava JIHLA 109
2. SK Policie Č.Budějovice SKPCB 48
3. TJ Nové Město na Mor. NMMOR 48