2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Datum konání:             14.6.2008

Místo konání:              Praha Děkanka

Pořadatel:                   Spartak Praha 4

Výsledky zpracoval:    Ivan Mikula

Ředitel závodu:           Jaroslav Kubica

Hlavní rozhodčí:           Karel Mácha

100 m/Ženy Rozběh1 w+0.0

1      Trnková Adéla                  906124      TJ Klatovy                                         13.44            

2      Jašarová Petra                 896208      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              13.44            

3      Blažková Tereza               915826      Sokol Král.Vinohrady Praha                13.54            

4      Hessová Barbora              916008      TJ Klatovy                                         13.62            

5      Hanzlíková Simona           906111      SK Kotlářka Praha                              13.71            

6      Poesová Jana                  896112      AC Kovošrot Praha                            13.75            

 

100 m/Ženy Rozběh2 w+0.0

1      Štychová Martina              925801      TJ Klatovy                                         12.89            

2      Vodrážková Šárka            945225      TJ Slavoj Pacov                                 13.47            

3      Koppová Monika              925918      TJ Klatovy                                         13.62            

4      Kudelová Alžběta             835201      SK Kotlářka Praha                              13.70            

5      Kubešová Lenka               885928      SK Kotlářka Praha                              13.98            

6      Hanková Martina               845817      Spartak Praha 4                                 14.22            

 

100 m/Ženy FináleA w+0.4

1      Štychová Martina              925801      TJ Klatovy                                         12.83          11.00

2      Vodrážková Šárka            945225      TJ Slavoj Pacov                                 13.30            9.00

3      Jašarová Petra                 896208      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              13.43            8.00

4      Blažková Tereza               915826      Sokol Král.Vinohrady Praha                13.47            7.00

5      Trnková Adéla                  906124      TJ Klatovy                                         13.53            6.00

6      Koppová Monika              925918      TJ Klatovy                                         13.57            5.00

 

100 m/Ženy FináleB w+0.0

1      Kudelová Alžběta             835201      SK Kotlářka Praha                              13.60            4.00

2      Hessová Barbora              916008      TJ Klatovy                                         13.74            3.00

3      Hanzlíková Simona           906111      SK Kotlářka Praha                              13.77            2.00

4      Poesová Jana                  896112      AC Kovošrot Praha                            13.82            1.00

5      Kubešová Lenka               885928      SK Kotlářka Praha                              14.03            

6      Hanková Martina               845817      Spartak Praha 4                                 14.17            

 

100 m/Muži Rozběh1 w-0.6

1      Ondráček Jan                   880110      PSK Olymp Praha                              11.12            

2      Gregor Jaroslav                850302      TJ Kavalier Sázava                             11.85            

3      Kašpar Petr                      910906      Spartak Praha 4                                 12.09            

        Pešek Michal                    850517      Spartak Praha 4                                 DNP             

        Gazdík Martin                   870426      PSK Olymp Praha                              DNP             

 

100 m/Muži Rozběh2 w-0.4

1      Hudcovský Ján                810307      Sokol České Budějovice                    11.19            

2      Lamer Ondřej                    880617      PSK Olymp Praha                              11.23            

3      Ježek Jan                         800916      Sokol České Budějovice                    11.92            

4      Rodr Vojtěch                    901122      PSK Olymp Praha                              12.00            

5      Macura Karel                    900612      PSK Olymp Praha                              12.16            

 


100 m/Muži Rozběh3 w+0.0

1      Šíma Radek                     900904      Sokol České Budějovice                    11.16            

2      Novák Luboš                    880308      TJ Slavoj Pacov                                 11.31            

3      Koutník Jan                      910925      Spartak Praha 4                                 11.77            

4      Vimmr Martin                    890509      PSK Olymp Praha                              11.98            

5      Morkes Jan                      901101      TJ Kavalier Sázava                             12.00            

6      Chaloupka Lukáš              830222      Sokol České Budějovice                    12.87            

 

100 m/Muži Rozběh4 w+0.0

1      Hunčovský Martin             880222      PSK Olymp Praha                              11.28            

2      Kuptík Ondřej                   910711      Spartak Praha 4                                 11.33            

3      Kubernát Richard              910415      AC Kovošrot Praha                            11.67            

4      Adámek Martin                 860423      TJ Klatovy                                         12.03            

5      Šenar Šimon                    920115      SK Aktis Praha                                  12.21            

6      Ševčík Jaroslav                911124      AC Kovošrot Praha                            12.39            

 

100 m/Muži Rozběh5 w+0.0

1      Vitnovský Jan                  890212      Spartak Praha 4                                 11.59            

2      Kabelík Karel                    900822      PSK Olymp Praha                              12.22            

3      Veselý Václav                  871001      SK Aktis Praha                                  12.50            

4      Zobač Tomáš                   920716      AC Kovošrot Praha                            12.54            

MB   Šulc Rostislav                  810202      Spartak Praha 4                                 10.82            

 

100 m/Muži FináleA w+0.0

1      Ondráček Jan                   880110      PSK Olymp Praha                              11.06          11.00

2      Hudcovský Ján                810307      Sokol České Budějovice                    11.13            9.00

3      Šíma Radek                     900904      Sokol České Budějovice                    11.18            8.00

4      Lamer Ondřej                    880617      PSK Olymp Praha                              11.25            7.00

5      Hunčovský Martin             880222      PSK Olymp Praha                              11.34            6.00

6      Vitnovský Jan                  890212      Spartak Praha 4                                 11.53            5.00

 

100 m/Muži FináleB w+0.0

1      Kuptík Ondřej                   910711      Spartak Praha 4                                 11.38            4.00

2      Novák Luboš                    880308      TJ Slavoj Pacov                                 11.38            3.00

3      Kubernát Richard              910415      AC Kovošrot Praha                            11.62            2.00

4      Koutník Jan                      910925      Spartak Praha 4                                 11.81            1.00

5      Gregor Jaroslav                850302      TJ Kavalier Sázava                             11.88            

6      Ježek Jan                         800916      Sokol České Budějovice                    11.93            

 

200 m/Ženy Běh1 w+0.0

1      Jeřábková Eva                 856106      AC Kovošrot Praha                            26.31          11.00

2      Štychová Martina              925801      TJ Klatovy                                         26.56            9.00

3      Plíhalová Kateřina             935227      Spartak Praha 4                                 27.09            8.00

4      Kudelová Alžběta             835201      SK Kotlářka Praha                              28.37            3.00

5      Veverková Lucie               905111      Sokol Král.Vinohrady Praha                29.12            

 

200 m/Ženy Běh2 w-0.2

1      Matušková Věra               825126      Spartak Praha 4                                 27.74            7.00

2      Jašarová Petra                 896208      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              27.99            6.00

3      Koppová Monika              925918      TJ Klatovy                                         28.03            5.00

4      Lomová Michaela             915715      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              29.05            

5      Kubešová Lenka               885928      SK Kotlářka Praha                              29.48            

 

200 m/Ženy Běh3 w+0.2

1      Vodrážková Šárka            945225      TJ Slavoj Pacov                                 28.07            4.00

2      Suchá Eliška                    906002      TJ Klatovy                                         28.54            2.00

3      Trnková Adéla                  906124      TJ Klatovy                                         28.83            1.00

4      Petrová Markéta               935420      TJ Slavoj Pacov                                 28.88            

5      Hanková Martina               845817      Spartak Praha 4                                 29.93            

        Blažková Tereza               915826      Sokol Král.Vinohrady Praha                DNP             

 


200 m/Muži Běh1 w-1.0

1      Ondráček Jan                   880110      PSK Olymp Praha                              22.63            9.00

2      Šíma Radek                     900904      Sokol České Budějovice                    22.71            8.00

3      Kuptík Ondřej                   910711      Spartak Praha 4                                 22.94            7.00

4      Novák Luboš                    880308      TJ Slavoj Pacov                                 22.99            6.00

5      Drdlíček Michael               900607      SK Aktis Praha                                  23.21            3.00

6      Hunčovský Martin             880222      PSK Olymp Praha                              23.35            2.00

 

200 m/Muži Běh2 w-0.2

1      Lamer Ondřej                    880617      PSK Olymp Praha                              22.42          11.00

2      Hudcovský Ján                810307      Sokol České Budějovice                    23.02            5.00

3      Kubernát Richard              910415      AC Kovošrot Praha                            23.10            4.00

4      Peldřimovský Jan             890217      PSK Olymp Praha                              23.47            1.00

5      Vitnovský Jan                  890212      Spartak Praha 4                                 23.70            

6      Koutník Jan                      910925      Spartak Praha 4                                 23.90            

 

200 m/Muži Běh3 w-0.7

1      Vimmr Martin                    890509      PSK Olymp Praha                              23.67            

2      Kopeček Karel                  621104      TJ Kavalier Sázava                             24.00            

3      Roučka Ladislav               870726      Sokol České Budějovice                    24.25            

        Musil Lukáš                      791121      Spartak Praha 4                                 DNP             

        Gregor Jaroslav                850302      TJ Kavalier Sázava                             DNP             

        Nováček Jakub                870530      PSK Olymp Praha                              DNP             

 

200 m/Muži Běh4 w-1.3

1      Macura Karel                    900612      PSK Olymp Praha                              24.70            

2      Kabelík Karel                    900822      PSK Olymp Praha                              24.86            

3      Mader Daniel                    910208      PSK Olymp Praha                              24.98            

4      Matys Ondřej                    880930      PSK Olymp Praha                              25.23            

5      Kubánek Jan                    920219      PSK Olymp Praha                              25.72            

        Gazdík Martin                   870426      PSK Olymp Praha                              DNP             

 

200 m/Muži Běh5 w-0.2

1      Ježek Jan                         800916      Sokol České Budějovice                    23.93            

2      Kašpar Petr                      910906      Spartak Praha 4                                 24.42            

3      Dejčmar Zdeněk               930802      Sokol České Budějovice                    24.65            

4      Kopeček Karel                  901010      TJ Kavalier Sázava                             24.67            

5      Říha Tomáš                      901024      Sokol České Budějovice                    24.99            

6      Matoušek Jiří                    870612      SK Aktis Praha                                  25.16            

 

200 m/Muži Běh6 w-0.8

1      Morkes Jan                      901101      TJ Kavalier Sázava                             24.56            

2      Veselý Václav                  871001      SK Aktis Praha                                  25.37            

3      Zobač Tomáš                   920716      AC Kovošrot Praha                            25.77            

4      Günther Miroslav              921224      SK Aktis Praha                                  25.79            

5      Šenar Šimon                    920115      SK Aktis Praha                                  25.82            

6      Chaloupka Lukáš              830222      Sokol České Budějovice                    26.27            

 

400 m/Ženy Běh1

1      Jeřábková Eva                 856106      AC Kovošrot Praha                            59.78          11.00

2      Matušková Věra               825126      Spartak Praha 4                                 62.40            9.00

3      Petrová Markéta               935420      TJ Slavoj Pacov                                 63.81            8.00

4      Flašarová Nikol                916206      Spartak Praha 4                                 65.36            7.00

 

400 m/Ženy Běh2

1      Šolarová Ema                  915206      SK Kotlářka Praha                              66.88            6.00

2      Burdová Michaela             945710      TJ Slavoj Pacov                                 69.41            5.00

3      Tomková Zuzana              926118      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              70.19            4.00

 


400 m/Muži Běh1

1      Drdlíček Michael               900607      SK Aktis Praha                                  50.67          11.00

2      Peldřimovský Jan             890217      PSK Olymp Praha                              50.98            8.00

3      Fetter Lukáš                     821130      Spartak Praha 4                                 52.00            6.00

4      Bendl Martin                     880905      TJ Klatovy                                         52.87            5.00

5      Šic Libor                          910115      Spartak Praha 4                                 53.27            2.00

6      Lagarde Matyáš                880704      Sokol České Budějovice                    53.79            

 

400 m/Muži Běh2

1      Šíp Ondřej                        900414      AC Kovošrot Praha                            50.68            9.00

2      Rádl Jakub                       910204      AC Kovošrot Praha                            51.95            7.00

3      Braniš Martin                    781214      PSK Olymp Praha                              52.28            

4      Helta Miloš                       871204      SK Aktis Praha                                  53.37            1.00

5      Gregor Tomáš                  900108      TJ Kavalier Sázava                             53.49            

6      Hudský Jan                      851229      PSK Olymp Praha                              54.14            

 

400 m/Muži Běh3

1      Musil Lukáš                      791121      Spartak Praha 4                                 52.96            4.00

2      Pleschinger Jan                800703      PSK Olymp Praha                              53.80            

3      Husák Lukáš                    901005      Spartak Praha 4                                 54.48            

4      Jakovljevič Dušan            900521      Sokol České Budějovice                    54.50            

MB   Nováček Pavel                 810627      PSK Olymp Praha                              DNP             

MB   Mader Daniel                    910208      PSK Olymp Praha                              54.45            

 

400 m/Muži Běh4

1      Tomeš Jakub                   910113      AC Kovošrot Praha                            53.11            3.00

2      Říha Tomáš                      901024      Sokol České Budějovice                    54.26            

3      Günther Miroslav              921224      SK Aktis Praha                                  57.47            

MB   Matys Ondřej                    880930      PSK Olymp Praha                              56.50            

 

400 m/Muži Běh5

1      Hlavačka Vojtěch              900618      SK Aktis Praha                                  55.68            

2      Kocík David                     901018      SK Aktis Praha                                  56.62            

3      Vančura Jiří                      900114      SK Aktis Praha                                  57.27            

 

800 m/Ženy Finále

1      Petronyuk Myroslava        876214      AC Kovošrot Praha                            2:28.00       11.00

2      Hrubá Karolína                  935706      TJ Klatovy                                         2:31.12         9.00

3      Březinová Vanda              735413      AC Kovošrot Praha                            2:38.54         8.00

4      Kužílková Šárka                845406      SK Kotlářka Praha                              2:43.94         7.00

5      Reschová Radka              665730      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              2:59.11         6.00

MB   Kotačková Jana               905926      AK ŠKODA Plzeň                               2:35.83          

 

800 m/Muži Finále

1      Slovák Dalibor                 841031      PSK Olymp Praha                              1:59.31       11.00

2      Šic Libor                          910115      Spartak Praha 4                                 2:00.29         9.00

3      Petrák Jiří                         910318      AC Kovošrot Praha                            2:00.85         8.00

4      Jakovljevič Dušan            900521      Sokol České Budějovice                    2:00.89         7.00

5=    Kešner Václav                  910703      TJ Kavalier Sázava                             2:01.23         5.50

5=    Tůma Milan                       840312      TJ Kavalier Sázava                             2:01.23         5.50

7      Edlman Martin                  900926      AC Kovošrot Praha                            2:01.92         4.00

8      Hudský Jan                      851229      PSK Olymp Praha                              2:02.85         3.00

9      Jaša Tomáš                     920211      TJ Klatovy                                         2:07.03         2.00

10     Lagarde Matyáš                880704      Sokol České Budějovice                    2:08.11         1.00

11     Fliegl Miroslav                  541122      PSK Olymp Praha                              2:23.37          

MB   Adam Jiří                         870611      PSK Olymp Praha                              2:03.04          

 


1500 m/Ženy Finále

1      Nováková Lada                935528      TJ Slavoj Pacov                                 5:05.44       11.00

2      Petronyuk Myroslava        876214      AC Kovošrot Praha                            5:08.49         9.00

3      Kubíčková Tereza             905809      Spartak Praha 4                                 5:14.01         8.00

4      Březinová Vanda              735413      AC Kovošrot Praha                            5:25.20         7.00

5      Kužílková Šárka                845406      SK Kotlářka Praha                              5:45.96         6.00

6      Hořejší Denisa                  885511      SK Kotlářka Praha                              6:11.12         5.00

7      Reschová Radka              665730      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              6:33.43         4.00

8      Stachová Daniela             935819      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              6:41.01         3.00

 

1500 m/Muži Finále

1      Hloušek Adam                  850206      AC Kovošrot Praha                            4:11.73       11.00

2      Slovák Dalibor                 841031      PSK Olymp Praha                              4:11.75         9.00

3      Danda Michal                   741005      Spartak Praha 4                                 4:12.55         8.00

4      Paták Jan                         890717      TJ Klatovy                                         4:14.05         7.00

5      Procházka Michal             910407      TJ Klatovy                                         4:14.07         6.00

6      Fikar Lukáš                      900722      TJ Kavalier Sázava                             4:15.10         5.00

7      Kubánek Marek                900122      PSK Olymp Praha                              4:21.14         4.00

8      Vala Filip                          920129      TJ Slavoj Pacov                                 4:22.55         3.00

9      Mrázek Jan                       810704      PSK Olymp Praha                              4:24.64         2.00

10     Jakoubek Lukáš               890802      SK Aktis Praha                                  4:29.80         1.00

11     Zlatník Pavel                    840410      PSK Olymp Praha                              4:30.28          

12     Chrášťanský Josef           920217      Sokol České Budějovice                    4:36.61          

13     Veselý Miloslav                901209      Sokol České Budějovice                    4:37.56          

14     Voneš Daniel                    930806      Sokol České Budějovice                    4:38.06          

        Kořán Jakub                     880327      TJ Klatovy                                         DNP             

 

5000 m/Ženy Finále

1      Březinová Vanda              735413      AC Kovošrot Praha                            19:44.58     11.00

2      Stewartová Miriam            645714      Spartak Praha 4                                 20:16.11       9.00

3      Jelínková Andrea              916024      TJ Klatovy                                         20:16.83       8.00

4      Kužílková Šárka                845406      SK Kotlářka Praha                              22:27.09       7.00

5      Reschová Radka              665730      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              23:56.16       6.00

6      Uchytilová Monika            775201      TJ Slavoj Pacov                                 24:12.73       5.00

 

5000 m/Muži Finále

1      Mrázek Jan                       810704      PSK Olymp Praha                              15:43.64     11.00

2      Cigler Luděk                     831124      AC Kovošrot Praha                            16:18.04       9.00

3      Kořán Jakub                     880327      TJ Klatovy                                         16:26.96       8.00

4      Ježek Jan                         851025      AC Kovošrot Praha                            16:32.95       7.00

5      Buchvaldek Marek            710724      TJ Slavoj Pacov                                 16:45.74       6.00

6      Edlman Tomáš                 900926      AC Kovošrot Praha                            17:03.86       5.00

7      Zlatník Pavel                    840410      PSK Olymp Praha                              17:09.83       4.00

8      Malík Vít                           690122      Sokol České Budějovice                    17:28.96       3.00

9      Urbánek Jaromír               780803      TJ Klatovy                                         17:34.64       2.00

10     Prokop Jan                      720514      PSK Olymp Praha                              17:39.05        

11     Hub Robin                        890610      TJ Klatovy                                         17:41.09       1.00

12     Kekula Vít                        900109      Sokol České Budějovice                    18:25.17        

13     Zajíc Martin                      880603      TJ Slavoj Pacov                                 18:55.45        

        Fliegl Miroslav                  541122      PSK Olymp Praha                              DNF              

 

100 m překážek/Ženy Běh1 w+0.1

1      Nollová Šárka                   745925      AC Kovošrot Praha                            16.27          11.00

2      Kodýdková Dana             915123      TJ Klatovy                                         16.72            9.00

3      Lomová Michaela             915715      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              17.34            8.00

4      Hanzlíková Simona           906111      SK Kotlářka Praha                              18.05            4.50

5      Kropáčová Eliška             895708      Spartak Praha 4                                 18.63            1.00

 


100 m překážek/Ženy Běh2 w+0.0

1      Koželuhová Klára              875830      AC Kovošrot Praha                            17.96            7.00

2      Strusková Lucie                905911      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              18.01            6.00

3      Vavřinová Tereza              885708      Spartak Praha 4                                 18.05            4.50

4      Tycová Kristýna                835422      Sokol Král.Vinohrady Praha                18.20            3.00

5      Šimandlová Jitka              885124      SK Kotlářka Praha                              18.23            2.00

 

110 m překážek/Muži Běh1 w+0.0

1      Pospíšil Ondřej                 820927      AC Kovošrot Praha                            15.14          11.00

2      Vitovský Radek                810126      TJ Slavoj Pacov                                 15.55            9.00

3      Cihelka Martin                   900113      SK Aktis Praha                                  16.52            7.00

4      Vít Jindřich                       900919      Sokol České Budějovice                    16.61            6.00

5      Čábela Radek                   861005      PSK Olymp Praha                              16.77            5.00

 

110 m překážek/Muži Běh2 w+0.1

1      Cigler Jiří                          850715      AC Kovošrot Praha                            16.02            8.00

2      Lehocký Marek                 851118      Spartak Praha 4                                 17.26            4.00

3      Koptík Tomáš                   830413      TJ Klatovy                                         17.35            3.00

4      Dolejš Radek                   910618      Spartak Praha 4                                 17.91            2.00

5      Havlík Jan                        851218      SK Aktis Praha                                  18.29            1.00

 

400 m překážek/Ženy Běh1

1      Vavřinová Tereza              885708      Spartak Praha 4                                 70.64          11.00

2      Hanzlíková Simona           906111      SK Kotlářka Praha                              72.18            9.00

3      Kropáčová Eliška             895708      Spartak Praha 4                                 72.35            8.00

4      Šimandlová Jitka              885124      SK Kotlářka Praha                              77.13            7.00

 

400 m překážek/Ženy Běh2

1      Koželuhová Klára              875830      AC Kovošrot Praha                            81.18            6.00

2      Tomková Zuzana              926118      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              83.88            5.00

        Kovarovičová Jana           876231      TJ Klatovy                                         DNP             

 

400 m překážek/Muži Běh1

1      Nešpor Jan                      881217      Spartak Praha 4                                 56.32            9.00

2      Linhart David                    890625      Sokol České Budějovice                    58.42            8.00

3      Tůma Milan                       840312      TJ Kavalier Sázava                             60.69            4.50

4      Čábela Radek                   861005      PSK Olymp Praha                              61.56            1.00

        Cihelka Martin                   900113      SK Aktis Praha                                  DNP             

 

400 m překážek/Muži Běh2

1      Pleschinger Jan                800703      PSK Olymp Praha                              59.62            6.00

2      Dolejš Radek                   910618      Spartak Praha 4                                 60.69            4.50

3      Gregor Tomáš                  900108      TJ Kavalier Sázava                             60.71            3.00

4      Havlík Jan                        851218      SK Aktis Praha                                  61.47            2.00

5      Padevět Miloš                  630601      SK Aktis Praha                                  61.72            

 

400 m překážek/Muži Běh3

1      Cigler Jiří                          850715      AC Kovošrot Praha                            56.25          11.00

2      Petronyuk Oleksandr        860526      AC Kovošrot Praha                            58.76            7.00

3      Úlovec Miroslav                910312      TJ Klatovy                                         61.88            

4      Zajíc David                       911217      TJ Slavoj Pacov                                 65.97            

        Vlček Lukáš                     820227      TJ Slavoj Pacov                                 DNF              

 

4 x 400 m/Ženy Finále

1      Matušková, Flašarová, Kubíčková, Vavřinová          Spartak Praha 4                        4:28.08       11.00

2      Kropáčová, Koubková, Zábranská, Hanková           Spartak Praha 4                        4:33.86         9.00

3      Šimandlová, Kudelová, Šolarová, Hanzlíková          SK Kotlářka Praha                    4:36.23         8.00

4      Veverková, Václavková, Tycová, Blažková              Sokol Král.Vinohrady Praha      4:39.03         7.00

5      Hořejší, Krausová, Jelínková, Kubešová                  SK Kotlářka Praha                    4:42.71         6.00

6      Strusková, Vozobulová, Baronová, Záhorková        SK Čtyři Dvory Č.Budějovice    4:56.50         5.00

 


4 x 400 m/Muži Běh1

1      Vitnovský, Šic, Nešpor, Fetter                                Spartak Praha 4                        3:30.35       11.00

2      Šíp, Rádl, Hloušek, Tomeš                                     AC Kovošrot Praha                   3:32.95         9.00

3      Hunčovský, Slovák, Ondráček, Peldřimovský          PSK Olymp Praha                    3:34.69         8.00

4      Kafka, Kordík, Lagarde, Říha                                  Sokol České Budějovice           3:36.38         7.00

5      Vitovský, Zajíc, Vlček, Vala                                    TJ Slavoj Pacov                       3:38.48         4.00

6      Remeš, Janda, Kopeček, Morkes                            TJ Kavalier Sázava                   3:39.15         3.00

 

4 x 400 m/Muži Běh2

1      Lehocký, Dolejš, Husák, Musil                                Spartak Praha 4                        3:38.42         5.00

2      Günther, Hlavačka, Havlík, Drdlíček                         SK Aktis Praha                         3:39.19         2.00

3      Cerina, Jaša, Paták, Bendl                                      TJ Klatovy                                3:43.38         1.00

4      Chrášťanský, Jakovljevič, Ježek, Vít                        Sokol České Budějovice           3:44.03          

5      Čábela, Kubánek J., Kubánek M., Pleschinger         PSK Olymp Praha                    3:51.31          

 

4 x 400 m/Muži Běh3

1      Kubernát, Petronyuk, Zobač, Cigler                         AC Kovošrot Praha                   3:37.03         6.00

2      Remeš, Janda, Kopeček, Morkes                            TJ Kavalier Sázava                   3:51.40          

3      Vančura, Veselý, Šulc, Kocík                                  SK Aktis Praha                         3:51.98          

 

skok vysoký/Ženy

1      Nollová Šárka                   745925      AC Kovošrot Praha                            1.62            11.00

2      Kovarovičová Jana           876231      TJ Klatovy                                         1.62             9.00

3      Jelínková Hana                 735623      SK Kotlářka Praha                              1.59             8.00

4      Jandová Martina               925413      TJ Klatovy                                         1.56             7.00

5      Cafourková Magda           886010      AC Kovošrot Praha                            1.51             6.00

6      Plíhalová Kateřina             935227      Spartak Praha 4                                 1.51             5.00

7      Zábranská Dominika         945224      Spartak Praha 4                                 1.51             4.00

8      Zaspalová Jana                845107      AC Kovošrot Praha                            1.51             3.00

9      Kodýdková Dana             915123      TJ Klatovy                                         1.46             2.00

10     Hořejší Denisa                  885511      SK Kotlářka Praha                              1.46             1.00

11=   Horejšová Tereza              906128      Spartak Praha 4                                 1.36              

11=   Kubešová Lenka               885928      SK Kotlářka Praha                              1.36              

11=   Pohlová Klára                   90             Spartak Praha 4                                 1.36              

MB   Václavková Žaneta           805218      Sokol Král.Vinohrady Praha                1.51              

 

skok vysoký/Muži

1      Drahorád Michal               800716      PSK Olymp Praha                              1.92            11.00

2=    Koptík Tomáš                   830413      TJ Klatovy                                         1.85             8.50

2=    Pancl Ondřej                    800407      PSK Olymp Praha                              1.85             8.50

4      Pršín Marek                      920217      Sokol České Budějovice                    1.85             7.00

5      Pospíšil Ondřej                 820927      AC Kovošrot Praha                            1.85             6.00

6      Bendl Martin                     880905      TJ Klatovy                                         1.81             5.00

7      Dušek Vladimír                 910704      TJ Klatovy                                         1.81             4.00

8=    Hostýnek Tomáš              910729      TJ Klatovy                                         1.72             3.00

8=    Antoš Miloslav                 910316      TJ Klatovy                                         1.72              

10     Kašpar Petr                      910906      Spartak Praha 4                                 1.72             2.00

11=   Dobrovolný Jan                800317      AC Kovošrot Praha                            1.67             0.50

11=   Vaněček Tomáš                850303      TJ Slavoj Pacov                                 1.67             0.50

13     Veselý Miloslav                901209      Sokol České Budějovice                    1.67              

14     Hložek Martin                   900331      TJ Slavoj Pacov                                 1.62              

MB   Genža Jakub                    810220      PSK Olymp Praha                              2.10              

        Vít Jindřich                       900919      Sokol České Budějovice                    DNP             

 

skok o tyči/Ženy

1      Hálová Martina                 875306      SK Kotlářka Praha                              2.35            11.00

2      Kovarovičová Jana           876231      TJ Klatovy                                         2.25             9.00

3      Jandová Martina               925413      TJ Klatovy                                         2.15             8.00

4      Kodýdková Dana             915123      TJ Klatovy                                         2.15             7.00

 


skok o tyči/Muži

1      Bártl Radek                      740926      SK Aktis Praha                                  4.20            11.00

2      Lehocký Marek                 851118      Spartak Praha 4                                 4.20             9.00

3      Hložek Martin                   900331      TJ Slavoj Pacov                                 3.60             8.00

4      Koptík Tomáš                   830413      TJ Klatovy                                         3.40             7.00

5      Burda Jiří                         670915      TJ Slavoj Pacov                                 3.40             6.00

6=    Vít Jindřich                       900919      Sokol České Budějovice                    3.20             4.50

6=    Jičínský Josef                  770311      SK Aktis Praha                                  3.20             4.50

8      Alfery Jan                        920421      AC Kovošrot Praha                            3.20             3.00

9=    Kordík Jiří                        910112      Sokol České Budějovice                    3.20             1.50

9=    Metlička Martin                 900909      Sokol České Budějovice                    3.20             1.50

11     Janda Radek                    860628      TJ Kavalier Sázava                             3.00              

12     Dušek Vladimír                 910704      TJ Klatovy                                         3.00              

13=   Cerina Petr                       840921      TJ Klatovy                                         2.80              

13=   Kafka Jan                        910305      Sokol České Budějovice                    2.80              

 

skok daleký/Ženy

1      Jašarová Petra                 896208      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              5.03            11.00

2      Lomová Michaela             915715      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              4.90             9.00

3      Suchá Eliška                    906002      TJ Klatovy                                         4.87             8.00

4      Poesová Jana                  896112      AC Kovošrot Praha                            4.58             7.00

5      Hessová Barbora              916008      TJ Klatovy                                         4.51             6.00

6      Krausová Kateřina            815515      SK Kotlářka Praha                              4.42             5.00

7      Nováková Zuzana             945515      Sokol Král.Vinohrady Praha                4.31             4.00

8      Petrovová Kateřina           935730      Sokol Král.Vinohrady Praha                4.28             3.00

9      Cafourková Magda           886010      AC Kovošrot Praha                            4.24             2.00

10     Blažková Tereza               915826      Sokol Král.Vinohrady Praha                4.18             1.00

11     Špererová Iveta                935414      TJ Klatovy                                         4.12              

12     Smrčková Eva                  845514      Spartak Praha 4                                 4.10              

13     Kapcová Michaela            945830      Spartak Praha 4                                 3.99              

14     Burdová Michaela             945710      TJ Slavoj Pacov                                 3.80              

15     Nováková Daniela            945116      Sokol Král.Vinohrady Praha                3.75              

 

skok daleký/Muži

1      Kotrouš Jan                     850627      AC Kovošrot Praha                            6.50            11.00

2      Rodr Vojtěch                    901122      PSK Olymp Praha                              6.46             9.00

3      Pršín Marek                      920217      Sokol České Budějovice                    6.39             8.00

4      Vitovský Radek                810126      TJ Slavoj Pacov                                 6.38             7.00

5      Vaněček Tomáš                850303      TJ Slavoj Pacov                                 6.23             6.00

6      Bártl Radek                      740926      SK Aktis Praha                                  6.12             5.00

7      Kabelík Karel                    900822      PSK Olymp Praha                              6.06             4.00

8      Fiala Vojtěch                    901017      Spartak Praha 4                                 6.01             3.00

9      Cerina Petr                       840921      TJ Klatovy                                         6.00             2.00

10     Štampach Marek              851109      Spartak Praha 4                                 5.94             1.00

11     Němec Michal                   880515      PSK Olymp Praha                              5.85              

12     Kubánek Jan                    920219      PSK Olymp Praha                              5.85              

13     Dejčmar Zdeněk               930802      Sokol České Budějovice                    5.78              

14     Novotný Petr                    800220      PSK Olymp Praha                              5.69              

15     Gregor Jaroslav                850302      TJ Kavalier Sázava                             5.57              

16     Úlovec Miroslav                910312      TJ Klatovy                                         5.53              

17     Šulc Jan                           870808      SK Aktis Praha                                  5.51              

18     Remeš Pavel                    701030      TJ Kavalier Sázava                             5.33              

19     Burda Jiří                         670915      TJ Slavoj Pacov                                 5.24              

        Cihelka Martin                   900113      SK Aktis Praha                                  0                   

 

trojskok/Ženy

1      Václavková Žaneta           805218      Sokol Král.Vinohrady Praha                10.94          11.00

2      Koubková Lucie               816115      Spartak Praha 4                                 10.24            9.00

3      Poesová Jana                  896112      AC Kovošrot Praha                            10.20            8.00

4      Krausová Kateřina            815515      SK Kotlářka Praha                              09.90            7.00

5      Šolarová Ema                  915206      SK Kotlářka Praha                              09.71            6.00

        Smrčková Eva                  845514      Spartak Praha 4                                 0                   

 

trojskok/Muži

1      Kotrouš Jan                     850627      AC Kovošrot Praha                            13.89          11.00

2      Němec Michal                   880515      PSK Olymp Praha                              13.59            9.00

3      Zikl Marek                        750731      SK Aktis Praha                                  13.49            8.00

4      Šulc Jan                           870808      SK Aktis Praha                                  12.94            7.00

5      Drahorád Michal               800716      PSK Olymp Praha                              12.76            6.00

6      Štampach Marek              851109      Spartak Praha 4                                 12.53            5.00

7      Fiala Vojtěch                    901017      Spartak Praha 4                                 12.50            4.00

8      Janda Radek                    860628      TJ Kavalier Sázava                             12.39            3.00

9      Novotný Petr                    800220      PSK Olymp Praha                              12.34            2.00

10     Hostýnek Tomáš              910729      TJ Klatovy                                         12.32            1.00

11     Adámek Martin                 860423      TJ Klatovy                                         12.17            

        Holer Jiří                          880727      SK Aktis Praha                                  0                   

        Burda Jiří                         670915      TJ Slavoj Pacov                                 0                   

        Remeš Pavel                    701030      TJ Kavalier Sázava                             0                   

        Pancl Ondřej                    800407      PSK Olymp Praha                              0                   

 

vrh koulí 4kg/Ženy

1      Křížová Jana                    925928      TJ Klatovy                                         10.98          11.00

2      Záhorková Jana                856103      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              10.92            9.00

3      Václavková Žaneta           805218      Sokol Král.Vinohrady Praha                10.91            8.00

4      Baronová Lenka               825705      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              10.18            7.00

5      Vozobulová Kateřina         855227      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              09.89            6.00

6      Hálová Martina                 875306      SK Kotlářka Praha                              09.60            5.00

7      Zaspalová Jana                845107      AC Kovošrot Praha                            09.37            4.00

8      Špererová Zdeňka            595607      TJ Klatovy                                         08.97            3.00

9      Peterková Milada              485618      AC Kovošrot Praha                            08.54            2.00

10     Fischerová Blanka            585408      Spartak Praha 4                                 08.47            1.00

11     Bartošová Ladislava         645608      Spartak Praha 4                                 08.29            

12     Hejsková Martina              895926      SK Kotlářka Praha                              08.27            

13     Tycová Kristýna                835422      Sokol Král.Vinohrady Praha                08.01            

14     Olšovská Petra                 865517      SK Kotlářka Praha                              06.64            

 

vrh koulí 7,26kg/Muži

1      Uchytil Jiří                        791102      TJ Slavoj Pacov                                 14.34          11.00

2      Zikl Marek                        750731      SK Aktis Praha                                  13.52            9.00

3      Šusta František                760131      TJ Kavalier Sázava                             13.21            8.00

4      Nováček Vladimír             680623      PSK Olymp Praha                              12.94            7.00

5      Šusta Jaroslav                 770902      TJ Kavalier Sázava                             12.63            6.00

6      Němejc Vlastimil               650511      TJ Slavoj Pacov                                 12.20            5.00

7      Skalický Pavel                  711027      SK Aktis Praha                                  12.12            4.00

8      Severín David                   850131      AC Kovošrot Praha                            11.68            3.00

9      Dymák Petr                      610910      TJ Slavoj Pacov                                 11.38            2.00

10     Bártl Radek                      740926      SK Aktis Praha                                  11.36            1.00

11     Vaněček Tomáš                850303      TJ Slavoj Pacov                                 11.19            

12=   Krupička Václav               780308      TJ Kavalier Sázava                             11.02            

12=   Havel Kamil                      900317      TJ Slavoj Pacov                                 11.02            

14     Pěník Vojtěch                   860307      AC Kovošrot Praha                            10.82            

15     Vacek Jan                        720124      Spartak Praha 4                                 10.24            

16     Černý Viktor                     821117      AC Kovošrot Praha                            09.98            

17     Kudry Juraj                       860806      TJ Klatovy                                         09.95            

18     Matoušek Jiří                    870612      SK Aktis Praha                                  08.27            

MB   Nedbal Martin                   790929      TJ Klatovy                                         10.58            

        Kučera Robert                  880519      Spartak Praha 4                                 DNP             

 

hod diskem 1kg/Ženy

1      Záhorková Jana                856103      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              34.33          11.00

2      Baronová Lenka               825705      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              34.18            9.00

3      Špererová Zdeňka            595607      TJ Klatovy                                         31.92            8.00

4      Křížová Jana                    925928      TJ Klatovy                                         31.53            7.00

5      Zaspalová Jana                845107      AC Kovošrot Praha                            29.30            6.00

6      Vozobulová Kateřina         855227      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              28.91            5.00

7      Sládková Veronika           935716      TJ Klatovy                                         27.90            4.00

8      Šimandlová Jitka              885124      SK Kotlářka Praha                              26.80            3.00

9      Špererová Iveta                935414      TJ Klatovy                                         25.71            2.00

10     Bartošová Ladislava         645608      Spartak Praha 4                                 24.34            1.00

11     Hejsková Martina              895926      SK Kotlářka Praha                              23.83            

12     Peterková Milada              485618      AC Kovošrot Praha                            22.57            

        Votípková Lenka              905315      TJ Klatovy                                         22.57            

14     Strusková Lucie                905911      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              21.06            

15     Nováková Daniela            945116      Sokol Král.Vinohrady Praha                19.14            

16     Stachová Daniela             935819      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              18.61            

17     Vávrová Miriam                565921      AC Kovošrot Praha                            18.01            

18     Petrovová Kateřina           935730      Sokol Král.Vinohrady Praha                14.79            

19     Nováková Zuzana             945515      Sokol Král.Vinohrady Praha                14.25            

        Nadějová Barbora             936031      Sokol Král.Vinohrady Praha                DNP             

 

hod diskem 2kg/Muži

1      Uchytil Jiří                        791102      TJ Slavoj Pacov                                 44.83          11.00

2      Jakša Ondřej                    901111      PSK Olymp Praha                              44.50            9.00

3      Pěník Vojtěch                   860307      AC Kovošrot Praha                            40.43            8.00

4      Krupička Václav               780308      TJ Kavalier Sázava                             38.44            7.00

5      Šusta František                760131      TJ Kavalier Sázava                             37.94            6.00

6      Dymák Petr                      610910      TJ Slavoj Pacov                                 37.48            5.00

7      Skalický Pavel                  711027      SK Aktis Praha                                  35.74            4.00

8      Zajíc Pavel                       530802      TJ Slavoj Pacov                                 34.55            3.00

9      Černý Viktor                     821117      AC Kovošrot Praha                            32.56            2.00

10     Severín David                   850131      AC Kovošrot Praha                            32.08            1.00

11     Zikl Marek                        750731      SK Aktis Praha                                  30.76            

12     Podzemský Václav           850619      Spartak Praha 4                                 30.10            

13     Šusta Jaroslav                 770902      TJ Kavalier Sázava                             30.08            

14     Vacek Jan                        720124      Spartak Praha 4                                 29.56            

15     Pavlík Martin                    870104      TJ Slavoj Pacov                                 29.19            

MB   Nedbal Martin                   790929      TJ Klatovy                                         28.91            

        Pilch Lubomír                   850301      TJ Slavoj Pacov                                 DNP             

        Kučera Robert                  880519      Spartak Praha 4                                 DNP             

poř.

hod kladivem 4kg/Ženy

1      Hejsková Martina              895926      SK Kotlářka Praha                              33.98          11.00

2      Fischerová Blanka            585408      Spartak Praha 4                                 28.13            9.00

3      Špererová Zdeňka            595607      TJ Klatovy                                         27.62            8.00

4      Olšovská Petra                 865517      SK Kotlářka Praha                              26.49            7.00

5      Baronová Lenka               825705      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              26.02            6.00

6      Křížová Jana                    925928      TJ Klatovy                                         24.71            5.00

7      Záhorková Jana                856103      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              24.59            4.00

8      Tycová Kristýna                835422      Sokol Král.Vinohrady Praha                22.57            3.00

9      Vozobulová Kateřina         855227      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              20.42            2.00

10     Peterková Milada              485618      AC Kovošrot Praha                            19.74            1.00

11     Veverková Lucie               905111      Sokol Král.Vinohrady Praha                13.03            

        Bartošová Ladislava         645608      Spartak Praha 4                                 DNP             

 

hod kladivem 7,26kg/Muži

1      Podzemský Václav           850619      Spartak Praha 4                                 49.00          11.00

2      Krupička Václav               780308      TJ Kavalier Sázava                             47.35            9.00

3      Vacek Jan                        720124      Spartak Praha 4                                 46.78            8.00

4      Zajíc Pavel                       530802      TJ Slavoj Pacov                                 42.42            7.00

5      Málek Josef                     55             Spartak Praha 4                                 40.29            6.00

6      Linda Vladimír                  860409      TJ Klatovy                                         36.62            5.00

7      Uchytil Jiří                        791102      TJ Slavoj Pacov                                 36.33            4.00

8      Pěník Vojtěch                   860307      AC Kovošrot Praha                            34.18            3.00

9      Závada Milan                    640131      AC Kovošrot Praha                            32.61            2.00

10     Skalický Pavel                  711027      SK Aktis Praha                                  32.33            1.00

11     Dymák Petr                      610910      TJ Slavoj Pacov                                 31.94            

12     Pavlík Martin                    870104      TJ Slavoj Pacov                                 31.73            

13     Šusta František                760131      TJ Kavalier Sázava                             27.16            

14     Nedbal Martin                   790929      TJ Klatovy                                         26.15            

15     Mašek Martin                    750527      SK Aktis Praha                                  23.89            

16     Kudry Juraj                       860806      TJ Klatovy                                         21.90            

17     Jičínský Josef                  770311      SK Aktis Praha                                  18.42            

        Pilch Lubomír                   850301      TJ Slavoj Pacov                                 DNP             

 

hod oštěpem 600g/Ženy

1      Václavková Žaneta           805218      Sokol Král.Vinohrady Praha                37.61          11.00

2      Hálová Martina                 875306      SK Kotlářka Praha                              35.33            9.00

3      Sládková Veronika           935716      TJ Klatovy                                         34.40            8.00

4      Jelínková Hana                 735623      SK Kotlářka Praha                              30.39            7.00

5      Strusková Lucie                905911      SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              29.54            6.00

6      Novotná Lenka                 66             SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              28.04            5.00

7      Votípková Lenka              905315      TJ Klatovy                                         25.91            4.00

8      Kudelová Alžběta             835201      SK Kotlářka Praha                              24.06            3.00

9      Jandová Martina               925413      TJ Klatovy                                         23.78            2.00

10     Petráková Lenka               925828      Spartak Praha 4                                 23.45            1.00

11     Horejšová Tereza              906128      Spartak Praha 4                                 18.20            

        Nadějová Barbora             936031      Sokol Král.Vinohrady Praha                DNP             

 

hod oštěpem 800g/Muži

1      Linda Vladimír                  860409      TJ Klatovy                                         61.09          11.00

2      Vitovský Radek                810126      TJ Slavoj Pacov                                 56.09            9.00

3      Doucha Jiří                       651023      TJ Slavoj Pacov                                 52.92            8.00

4      Nováček Vladimír             680623      PSK Olymp Praha                              52.60            7.00

5      Hložek Martin                   900331      TJ Slavoj Pacov                                 50.90            6.00

6      Šusta Jaroslav                 770902      TJ Kavalier Sázava                             49.90            5.00

7      Kudry Juraj                       860806      TJ Klatovy                                         48.10            4.00

8      Severín David                   850131      AC Kovošrot Praha                            47.40            3.00

9      Dvořák Jiří                       890915      TJ Slavoj Pacov                                 44.23            2.00

10     Havel Kamil                      900317      TJ Slavoj Pacov                                 42.98            1.00

11     Roučka Ladislav               870726      Sokol České Budějovice                    37.54            

        Pilch Lubomír                   850301      TJ Slavoj Pacov                                 DNP             

        Petronyuk Oleksandr        860526      AC Kovošrot Praha                            DNP             

 

Celkový bodový stav/Ženy

1      TJKLA                                              TJ Klatovy                                         186.00           

2      KOTPR                                             SK Kotlářka Praha                              159.50           

3      4DVCB                                             SK Čtyři Dvory Č.Budějovice              151.00           

4      ACKSP                                             AC Kovošrot Praha                            143.00           

5      SPPR4                                             Spartak Praha 4                                 122.50           

6      VINPR                                              Sokol Král.Vinohrady Praha                058.00           

7      PACOV                                            TJ Slavoj Pacov                                 042.00           

 

Celkový bodový stav/Muži

1      OLYPR                                             PSK Olymp Praha                              208.50           

2      ACKSP                                             AC Kovošrot Praha                            173.50           

3      PACOV                                            TJ Slavoj Pacov                                 132.50           

4      SPPR4                                             Spartak Praha 4                                 128.50           

5      TJKLA                                              TJ Klatovy                                         113.50           

6      SOKCB                                            Sokol České Budějovice                    084.50           

7      AKTPR                                             SK Aktis Praha                                  081.50           

8      SAZAV                                             TJ Kavalier Sázava                             070.50