TJ Slavoj Pacov, atletika
Výsledky
2.kolo přeboru družstev žáků a žákyň
Pacov 18.5.2008
hlavní rozhodčí : Ludvík Toman
ředitel závodů : Lukáš Vlček Dis
řídící soutěže : ing.Josef Tůma - mladší žactvo, Pavel Zajíc - starší žactvo
výsledky zpracoval : Pavel Zajíc
počasí : teplota 14°C, déšť
60 m rozběhy - starší žákyně :
1.rozběh w=-0,7
1. Vodrážková Šárka 250294 PACOV 8,52 F
2. Kratochvílová Monika 190794 VELME 8,55 F
3. Adamcová Veronika 191093 JIHLA 9,21 F
4. Dvořáčková Monika 311294 SPTRE 9,84
2.rozběh w=-0,9  
1. Váňová Magdaléna 190593 SPTRE 9,04 F
2. Chlubnová Klára 251194 SPTRE 9,42 F
3. Nováková Lada 220593 PACOV 9,49 F
4. Veletová Aanna 93 LEDEC 9,69 MB
60 m rozběhy - mladší žákyně :
1.rozběh w=0,0
1. Čutková Michaela 100495 JIHLA 9,11 FA
2. Pšeničková Kateřina 270995 PACOV 9,52 FA
3. Zwanzgerová Kateřina 040997 JIHLA 10,34 FB
4. Buchtová Michaela 091297 VELME 10,52 FB
5. Kosourová Gabriela 100595 VELME 10,65 FB
6. Zápotočná Jana   JIHLA 10,78 FB
     
2.rozběh w=0,0  
1. Němečková Jitka 95 JIHLA 10,15 FB
2. Marešová Michaela JIHLA 10,89
3. Čížková Veronika 030498 PACOV 11,41
4. Houdková Kateřina 190698 PACOV 11,50
5. Čečáková Adéla 090400 PACOV 12,39
6. Pudilová Markéta 201199 PACOV 12,46
3.rozběh w=-0,3
1. Husáková Markéta 291296 LEDEC 9,15 FA
2. Doležálková Lucie 080696 HUMPO 10,37 FB
3. Kosmáková Kristýna 020196 SPTRE 10,94
4. Homolková Barbora 080296 SPTRE 11,16
5. Machánová Romana 200799 HUMPO 11,38
4.rozběh w=0,0
1. Chevalierová Adéla 091097 VELME 9,44 FA
2. Daňková Lucie 061297 PACOV 11,04
3. Strnadová Adéla 230698 VELME 11,13
4. Vávrová Šárka 101197 SPTRE 12,70
5.rozběh w=-0,4
1. Vejmelková Klára 270195 SPTRE 8,76 FA
2. Homolová Martina 160996 VELME 9,32 FA
3. Šimková Bára 98 JIHLA 12,16
4. Vaňková Lucie 98 JIHLA 12,34
5. Kaňková Leona 240698 LEDEC 12,49
60 m rozběhy - starší žáci :
1.rozběh w=+0,9
1. Vysoudil Miroslav 060193 PACOV 7,87 FA
2. Nguyen Michal 231093 SPTRE 7,96 FA
3. Klusáček Jiří 260393 VELME 8,46 FB
4. Sedlák Filip 291093 SPTRE 8,50 FB
5. Němec jakub 270694 SPTRE 9,57
6. Zeman Jaroslav 150894 JIHLA 10,07
     
2.rozběh w=-0,8  
1. Zaňák Lubomír 141093 PACOV 8,03 FA
2. Hamža Ivan 060793 SPTRE 8,08 FA
3. Šubert Lukáš 081093 SPTRE 8,22 FA
4. Palásek Petr 290694 PACOV 8,72 FB
5. Šustr Dominik 240894 SPTRE 9,50 FB
Hrdina Ondřej 130196 BATNM NP
     
3.rozběh w=-0,3  
1. Palát Vojtěch 051094 SPTRE 8,39 FA
2. Habr Tomáš 200994 JIHLA 8,74 FB
3. Tichý Lukáš 270994 SPTRE 8,83 FB
4. Říha Petr 040394 PACOV 11,47
Vašík Jan 090295 BATNM NP
60 m rozběhy - mladší žáci :
1.rozběh w=-0,3
1. Podolský Lukáš 120395 PACOV 8,79 FA
2. Mička Lukáš 230596 PACOV 8,90 FA
3. Perutka Martin 100395 VELME 8,90 FA
4. Stejskal Jakub 130395 PACOV 9,32 FB
5. Jelínek Petr 021297 VELME 9,44 FB
6. Valach Ladislav 080296 VELME 10,42
2.rozběh w=0,0  
1. Hruška Radek 95 PACOV 9,26 FA
2. Veleta Richard 090498 LEDEC 9,66 FB
3. Chaloupka Robert 290397 PACOV 10,00 FB
4. Žák Dominik 301195 SPTRE 10,06
5. Novák Filip 290798 PACOV 10,18
6. Horný Lukáš 060197 LEDEC 11,37
     
3.rozběh w=0,0
1. Vrátný Timotěj 160896 HUMPO 8,97 MB
2. Kroupa David 060795 SPTRE 9,27 FA
3. Štěpanovský Jiří 010796 SPTRE 9,95 FB
4. Nejedlý Michal SPTRE 10,28
5. Čečák Jan 221297 PACOV 10,35
6. Veleta Rudolf 230596 LEDEC 11,35
4.rozběh w=0,0
1. Adamec Šimon 96 JIHLA 9,24 FA
2. Pucmaus Jan 040596 SPTRE 10,10
3. Lhotka Pavel 030597 PACOV 10,13
5.rozběh w=-0,5
1. Kaun Lukáš 140799 PACOV 10,41
2. Novák Jakub 210499 HBROD 11,22 MB
3. Daněk Jiří 020999 PACOV 11,63
60 m finále - starší žákyně : w=0,0
1. Kratochvílová Monika 190794 VELME 8,37 7
2. Vodrážková Šárka 250294 PACOV 8,57 5
3. Váňová Magdaléna 190593 SPTRE 8,88 4
4. Chlubnová Klára 251194 SPTRE 9,24 3
5. Nováková Lada 220593 PACOV 9,32 2
Adamcová Veronika 191093 JIHLA NP
60 m finále - mladší žákyně :
finále A w=+1,9
1. Vejmelková Klára 270195 SPTRE 8,53 11
2. Čutková Michaela 100495 JIHLA 8,79 9
3. Homolová Martina 160996 VELME 9,14 8
4. Husáková Markéta 291296 LEDEC 9,20 7
5. Chevalierová Adéla 091097 VELME 9,36 6
6. Pšeničková Kateřina 270995 PACOV 9,66 5
     
finále B w=+2,5  
1. Doležálková Lucie 080696 HUMPO 9,71 4
2. Němečková Jitka 95 JIHLA 10,16 3
3. Buchtová Michaela 091297 VELME 10,28 2
4. Zwanzgerová Kateřina 040997 JIHLA 10,29 1
5. Kosourová Gabriela 100595 VELME 10,44
6. Zápotočná Jana   JIHLA 10,73
60 m finále - starší žáci :
finále A w=0,0
1. Vysoudil Miroslav 060193 PACOV 7,81 11
2. Zaňák Lubomír 141093 PACOV 7,98 9
3. Hamža Ivan 060793 SPTRE 8,24 8
4. Šubert Lukáš 081093 SPTRE 8,32 7
5. Palát Vojtěch 051094 SPTRE 8,42 6
Nguyen Michal 231093 SPTRE NP
     
finále B w=0,0  
1. Klusáček Jiří 260393 VELME 8,28 4
2. Sedlák Filip 291093 SPTRE 8,39 3
3. Habr Tomáš 200994 JIHLA 8,58 2
4. Palásek Petr 290694 PACOV 8,62 1
5. Šustr Dominik 240894 SPTRE 9,74
6. Tichý Lukáš 270994 SPTRE 11,03
     
60 m finále - mladší žáci :      
finále A w=+3,3
1. Podolský Lukáš 120395 PACOV 8,53 11
2. Perutka Martin 100395 VELME 8,67 9
3. Hruška Radek 95 PACOV 8,92 8
4. Mička Lukáš 230596 PACOV 8,99 7
5. Adamec Šimon 96 JIHLA 9,27 6
6. Kroupa David 060795 SPTRE 9,33 5
     
finále B w=+0,1  
1. Stejskal Jakub 130395 PACOV 9,40 4
2. Jelínek Petr 021297 VELME 9,42 3
3. Veleta Richard 090498 LEDEC 9,80 2
4. Štěpanovský Jiří 010796 SPTRE 9,85 1
Chaloupka Robert 290397 PACOV NP
150 m finále - starší žákyně :
1.běh w=-0,2
1. Vodrážková Šárka 250294 PACOV 20,5 11
2. Váňová Magdaléna 190593 SPTRE 21,0 9
3. Nováková Lada 280593 PACOV 21,5 8
4. Adamcová Veronika 191093 JIHLA 21,7 7
5. Chlubnová Klára 251194 SPTRE 22,5 6
150 m finále - starší žáci :
1.běh w=-0,8
1. Vysoudil Miroslav 060193 PACOV 18,3 11
2. Zaňák Lubomír 141093 PACOV 18,5 9
3. Hamža Ivan 060793 SPTRE 19,1 8
4. Slavík Jiří 160493 HUMPO 20,5 1
5. Zeman Jaroslav 150894 JIHLA 24,0
Nguyen Michal 231093 SPTRE NP
     
2.běh w=-0,3  
1. Vašík Jan 090295 BATNM 19,5 6,5
2. Palát Vojtěch 051094 SPTRE 19,6 4,5
3. Palásek Petr 290694 PACOV 20,6
4. Dobeš Roman 210494 SPTRE 22,2
5. Němec Jakub 270694 SPTRE 23,2
3.běh w=-0,8
1. Doubek Ondřej 050393 HUMPO 19,5 6,5
2. Synek Patrik 241294 BATNM 20,3 2
3. Šustr Dominik 240894 SPTRE 21,9
4. Hrdina Ondřej 130196 BATNM 23,0
5. Halák Matěj 090494 PACOV 23,1
     
4.běh w=+1,5
1. Vilímek Petr 030493 SPTRE 19,6 4,5
2. Šubert Lukáš 081093 SPTRE 19,9 3
3. Procházka Lukáš 100893 SPTRE 21,8
4. Macháček Marek 130594 SPTRE 23,5
300 m finále - mladší žákyně :
1.běh
1. Sylvestrová Kateřina 140995 SPTRE 47,9 11
2. Čutková Michaela 100495 JIHLA 48,8 9
3. Homolová Martina 160996 VELME 48,9 8
4. Beránková Zuzana 231095 PACOV 50,4 7
5. Machyánová Gabriela 100996 HUMPO 50,7 6
6. Kosourová Gabriela 100595 VELME 1:00,3 2
2.běh    
1. Doležalová Lucie 080696 HUMPO 56,2 5
2. Brožová Simona 140197 HUMPO 57,9 4
3. Zwanzgerová Kateřina 040997 JIHLA 58,1 3
4. Kosmáková Kristýna 020196 SPTRE 1:00,4 1
5. Frühaufová Andrea 070296 SPTRE 1:01,7
     
3.běh
1. Šimková Bára 98 JIHLA 1:04,9
2. Machyánová Romana 200799 HUMPO 1:06,6
3. Pudilová Markéta 201199 PACOV 1:13,3
4. Vaňková Lucie 98 JIHLA 1:16,5
300 m finále - mladší žáci :
1. Lhotka Pavel 030597 PACOV 54,0 11
2. Žák Dominik 301195 SPTRE 55,7 9
3. Kaun Lukáš 140799 PACOV 59,2 8
4. Novák Jakub 210499 HBROD 59,9 MB
800 m finále - starší žákyně :
1. Nováková Lada 280593 PACOV 2:31,63 7
Burdová Michaela 100794 PACOV NP
Veletová Anna 93 LEDEC NP MB
     
800 m finále - mladší žákyně :    
1. Beránková Zuzana 231095 PACOV 2:44,86 11
2. Machyánová Gabriela 100996 HUMPO 3:01,98 9
3. Brožová Simona 140197 HUMPO 3:11,83 8
4. Marešová Milada JIHLA 3:25,84 7
5. Frühaufová Andrea 070296 SPTRE 3:29,67 6
6. Homolková Barbora 080296 SPTRE 3:45,42 5
800 m finále - starší žáci :
1. Slavík Jiří 160493 HUMPO 2:14,86 11
2. Vilímek Petr 030493 SPTRE 2:22,14 9
3. Halák Matěj 090494 PACOV 2:33,35 8
4. Synek Patrik 241294 BATNM 2:35,07 7
5. Palásek Petr 290694 PACOV 2:43,02 6
6. Vidlák Erik 231093 SPTRE 2:50,35 5
7. Macháček Marek 130594 SPTRE 2:54,45 4
8. Horný Petr 181094 LEDEC 2:56,96 MB
800 m finále - mladší žáci :
1. Kyus Michal 220195 VELME 2:32,99 11
2. Vrátný Timotěj 160896 HUMPO 2:41,90 MB
3. Adamec Šimon 190196 JIHLA 2:53,21 9
4. Karas Jan 230695 SPTRE 2:55,68 8
5. Carda Martin 95 PACOV 3:04,52 7
6. Chaloupka Robert 290397 PACOV 3:07,69 6
7. Valaca Ladislav 080296 VELME 3:12,29 5
8. Štoksa Stanislav 080495 VELME 3:13,56 4
9. Picmaus Jan 040596 SPTRE 3:43,70 3
100 m překážek finále - starší žáci :
1 běh w=0,0
1. Nguyen Michal 231093 SPTRE 16,36 11
2. Havlíček Jiří 140793 VELME 16,76 9
3. Vilímek Petr 030493 SPTRE 17,23 8
4. Šubrt Lukáš 081093 SPTRE 19,47 5
2.běh w=0,0  
1. Svoboda Tomáš 290793 JIHLA 18,52 7
2. Vysoudil Miroslav 060193 PACOV 19,16 6
3. Procházka Lukáš 100893 SPTRE 22,32 4
60 m překážek finále - mladší žákyně :
1.běh w=0,0
1. Pšeničková Kateřina 270995 PACOV 12,76 9
2. Husáková Markéta 291296 LEDEC 12,80 8
3. Beránková Zuzana 231095 PACOV 13,20 6
4. Houdková Kateřina 190698 PACOV 14,61 5
   
2.běh w=0,0
1. Chevaliérová Adéla 091097 VELME 12,42 11
2. Veselá Gabriela 050296 SPTRE 12,96 7
3. Navrkalová Kateřina 280896 SPTRE 15,60 4
4. Buchtová Michaela 091297 VELME 18,90 3
60 m překážek finále - mladší žáci :
1.běh w=-0,4
1. Podolský Lukáš 120395 PACOV 11,70 9
2. Chaloupka Robert 290397 PACOV 13,98 2
3. Čečák Jan 121297 PACOV 14,69
4. Veleta Richard 090498 LEDEC 15,14
5. Němec Václav 090895 SPTRE 16,35
2.běh w=0,0  
1. Perutka Martin 140395 VELME 11,04 11
2. Stejskal Jakub 130395 PACOV 12,61 6
3. Vondráček Tomáš 030996 VELME 12,98 5
4. Carda Martin 95 PACOV 13,03 4
5. Novák Filip 290798 PACOV 14,19 1
     
3.běh w=0,0  
1. Mička Lukáš 230596 PACOV 11,74 8
2. Kroupa David 060795 SPTRE 12,27 7
3. Jelínek Petr 021197 VELME 13,14 3
4. Picmaus Jan 040596 SPTRE 15,71
4x60 m finále - mladší žákyně :
1. Frühaufová, Homolková,   SPTRE 40,4 11
Štěpničková, Veselá
2. Pudilová, Houdková,   PACOV 48,0 9
Čížková, Daňková    
4x60 m finále - mladší žáci :
1. Hořínek, Karas, Poustka,   SPTRE 38,9 11
Žák  
Pudil, Daněk,   PACOV NP
Chaloupka, Čečák    
Dálka - starší žákyně :
1. Vrátná Linda 260892 HUMPO 468 MB
2. Vodrážková Šárka 250294 PACOV 448 7
3. Pečenková Markéta 010294 HUMPO 427 MB
4. Váňová Magdaléna 190593 SPTRE 417 5
5. Chlubnová Klára 251194 SPTRE 382 4
Dálka - mladší žákyně :
1. Čutková Michaela 100795 JIHLA 417 11
2. Vejmelková Klára 270195 SPTRE 392 9
3. Chevalierová Adéla 090697 VELME 362 8
4. Homolová Martina 160996 VELME 352 7
5. Doležálková Lucie 080696 HUMPO 330 6
6. Buchtová Michaela 091297 VELME 320 5
7. Stehlíková Denisa 120595 SPTRE 315 4
8. Němečková Jitka 95 JIHLA 305 3
9. Kosourová Gabriela 100595 VELME 299 2
10. Marešová Michaela JIHLA 297 1
11. Strnadová Adéla 280698 VELME 292
12. Čížková Veronika 030498 PACOV 286
13. Zápotočná Jana JIHLA 283
14. Daňková Lucie 061297 PACOV 271
15. Zwanzgerová Kateřina 040997 JIHLA 242
16. Kárníková Leona 240698 LEDEC 214
Sylvestrová Kateřina 140995 SPTRE 0
Kociánová Alžběta 131197 LEDEC NP
Krausová Anna 100195 SPTRE NP
Dálka - starší žáci :
1. Doubek Ondřej 050393 HUMPO 5,31 11
2. Klusáček Jiří 260393 VELME 5,04 9
3. Zaňák Lubomír 141093 PACOV 4,82 8
4. Slavík Jiří 160493 HUMPO 4,57 7
5. Palát Vojtěch 051094 SPTRE 4,27 6
6. Bláha Ivo 131094 SPTRE 4,15 5
7. Sedlák Filip 291093 SPTRE 4,00 4
8. Habr Tomáš 200994 JIHLA 3,99 3
9. Němec Jakub 270694 SPTRE 3,78 2
10. Macháček Marek 130594 SPTRE 3,72 1
11. Říha Petr 040394 PACOV 3,46
Tichý Lukáš 270994 SPTRE 0
Svoboda Tomáš 290793 JIHLA NP
Dálka - mladší žáci :
1. Podolský Lukáš 120395 PACOV 4,36 11
2. Havlíček Jakub 090395 VELME 4,36 9
3. Jelínek Petr 021297 VELME 3,71 8
4. Hruška Radek 95 PACOV 3,71 7
5. Štěpanovský Jiří 010796 SPTRE 3,53 6
6. Vondráček Tomáš 030996 VELME 3,48 5
7. Štoksa Stanislav 080495 VELME 3,16 4
8. Kaun Lukáš 140799 PACOV 3,07 3
9. Valach Ladislav 080296 VELME 3,06 2
10. Daněk Jiří 020999 PACOV 2,30 1
Výška - starší žákyně :
1. Vrátná Linda 260892 HUMPO 1,50 MB
2. Adamcová Veronika 191093 JIHLA 1,45 7
3. Pečenková Markéta 010294 HUMPO 1,35 MB
4. Jonášová Karolína 210994 HUMPO 1,15 MB
Výška - mladší žákyně :
1. Machyánová Gabriela 100996 HUMPO 1,30 11
2. Pšeničková Kateřina 270995 PACOV 1,25 9
3. Stehlíková Denisa 120595 SPTRE 1,10 8
Výška - starší žáci :
1. Svoboda Tomáš 290793 JIHLA 155 11
2. Doubek Ondřej 050393 HUMPO 150 9
3. Bouček Martin 090694 VELME 145 8
4. Bláha Ivo 131094 SPTRE 140 7
5. Vlach Lukáš 241093 PACOV 120 6
Svoboda Vojtěch 070295 BATNM 0
Výška - mladší žáci :
1. Havlíček Jakub 090395 VELME 145 11
2. Kyus Michal 220195 VELME 145 9
3. Kroupa David 060795 SPTRE 135 8
4. Lhotka Pavel 030597 PACOV 120 7
5. Stejskal Jakub 130395 PACOV 110 6
6. Mejzlík Ondřej 220596 SPTRE 110 5
7. Štorsa Stnislav 080495 VELME 105 4
8. Veleta Rudolf 230596 LEDEC 105 3
Němec Václav 090895 SPTRE 0
Tyč - starší žáci :
1. Kosejk Václav 050394 SPTRE 214 11
Šustr Dominik 240894 SPTRE 0
Vidlák Erik 231093 SPTRE 0
Koule 3 kg - starší žákyně :
1. Kratochvílová Monika 190794 VELME 8,86 7
2. Jonášová Karolína 210994 HUMPO 8,41 MB
3. Dvořáková Renáta 190393 SPTRE 8,23 5
4. Dvořáčková Monika 311294 SPTRE 5,50 4
Koule 3 kg - mladší žákyně :
1. Nohavová Kateřina 230395 SPTRE 6,94 11
2. Krausová Anna 100195 SPTRE 6,74 9
3. Navrkalová Kateřina 280796 SPTRE 5,70 8
4. Kalábová Lucie 021297 JIHLA 5,65 7
5. Štěpničková Lucie 120796 SPTRE 5,63 6
Koule 4 kg - starší žáci :
1. Beránek Michal 060993 JIHLA 11,22 11
2. Kabelka Milan 310793 SPTRE 11,11 9
3. Bouček Martin 090694 VELME 9,95 8
4. Neveselý Tomáš 210593 JIHLA 9,47 7
5. Kohout Jan 290594 PACOV 8,82 6
6. Mrha Pavel 050694 SPTRE 8,70 5
7. Kaláb Tomáš 160794 JIHLA 8,59 4
8. Janů Jan 051193 BATNM 7,34 3
9. Procházka Lukáš 100893 SPTRE 7,31 2
10. Kožnar Jan 091294 SPTRE 6,45 1
11. Bláha Ivo 131094 SPTRE 6,13
12. Bakalář Karel 180794 SPTRE 5,01
Kosejk Václav 050394 SPTRE 0
Koule 3 kg - mladší žáci :
1. Poustka Danmiel 290995 SPTRE 8,37 11
2. Adamec Šimon 96 JIHLA 8,09 9
3. Havlíček Jakub 090395 VELME 8,04 8
4. Mička Lukáš 230596 PACOV 7,63 7
5. Pudil Jakub 170795 PACOV 7,14 6
6. Hruška Radek 95 PACOV 6,94 5
7. Karas Jan 230695 SPTRE 6,70 4
8. Halík Tomáš 180695 JIHLA 6,55 3
9. Horný Lukáš 060197 LEDEC 6,17 2
10. Hořínek Jiří 041195 SPTRE 6,16 1
11. Carda Martin 95 PACOV 5,37
Disk 1 kg - starší žáci :
1. Beránek Michal 060993 JIHLA 36,95 11
2. Havlíček Jiří 140793 VELME 28,24 9
3. Hamža Ivan 060793 SPTRE 28,17 8
4. Bukal Jan 100194 SPTRE 26,84 7
5. Bouček martin 090694 VELME 26,25 6
6. Kaláb Tomáš 160794 JIHLA 24,27 5
7. Neveselý Tomáš 210593 JIHLA 24,15 4
8. Mrha Pavel 050694 SPTRE 22,97 3
9. Dobeš Roman 210494 SPTRE 20,94 2
10. Kohout Jan 190594 PACOV 20,70 1
11. Bakalář Karel 180794 SPTRE 14,56
Oštěp 600 g - starší žákyně :
1. Kratochvílová Monika 190794 VELME 27,78 7
2. Dvořáková Renáta 190393 SPTRE 21,75 5
3. Veletová Anna 93 LEDEC 14,69 MB
Oštěp 600 g - starší žáci :
1. Beránek Michal 060993 JIHLA 39,89 11
2. Kabelka Milan 310793 SPTRE 38,11 9
3. Klusáček Jiří 260393 VELME 35,60 8
4. Neveselý Tomáš 210593 JIHLA 31,54 7
5. Kaláb Tomáš 160794 JIHLA 26,98 6
6. Halák Matěj 090494 PACOV 26,29 5
7. Bukal Jan 100194 SPTRE 25,74 4
8. Bouček Martin 090694 VELME 25,38 3
9. Horný Petr 181094 LEDEC 24,75 MB
10. Havlíček Jiří 140793 VELME 24,47 2
11. Mrha Pavel 050694 SPTRE 23,54 1
12. Vlach Lukáš 241093 PACOV 19,40
13. Kožnar Jan 091294 SPTRE 19,31
14. Svoboda Vojtěch 070295 BATNM 18,60
Kosejk Václav 050394 SPTRE 0
Bakalář Karel 180794 SPTRE 0
Dobeš Roman 210494 SPTRE 0
Kriket.míček 150 g - mladší žákyně :
1. Vejmelková Klára 270195 SPTRE 36,57 11
2. Sylvestrová Kateřina 140995 SPTRE 36,21 9
3. Husáková Markéta 291296 LEDEC 31,63 8
4. Krausová Anna 100195 SPTRE 29,14 7
5. Vávrová Šárka 101197 SPTRE 28,72 6
6. Veselá Gabriela 050296 SPTRE 28,55 5
7. Kalábová Lucie 021297 JIHLA 26,85 4
8. Nohavová Kateřina 230395 SPTRE 26,28 3
9. Stehlíková Denisa 120595 SPTRE 24,34 2
10. Strnadová Adéla 280698 VELME 24,22 1
11. Brožová Simona 140197 HUMPO 23,98
12. Šimková Bára 98 JIHLA 21,50
13. Kárníková Leona 240698 LEDEC 19,20
14. Štěpničková Lucie 120796 SPTRE 16,69
15. Čečáková Adéla 090400 PACOV 15,21
Kociánová Alžběta 131197 LEDEC NP
Kriket.míček 150 g - mladší žáci :
1. Poustka Daniel 290995 SPTRE 48,24 11
2. Kyus Michal 270195 VELME 47,53 9
3. Vondráček Tomáš 030996 VELME 40,99 8
4. Perutka Martin 140395 VELME 39,94 7
5. Hořínek Jiří 041195 SPTRE 37,46 6
6. Pudil Jakub 170795 PACOV 36,14 5
7. Halík Tomáš 180695 JIHLA 36,01 4
8. Horný Lukáš 060197 LEDEC 32,85 3
9. Novák Filip 290798 PACOV 32,35 2
10. Veleta Richard 090498 LEDEC 31,73 1
11. Nejedlý Michal SPTRE 30,34
12. Veleta Rudolf 230596 LEDEC 25,51
13. Mejzlík Ondřej 220596 SPTRE 15,12
Kladivo 3 kg - starší žákyně :
1. Dvořáková Renáta 190393 SPTRE 17,50 7
2. Dvořáčková Monika 311294 SPTRE 14,70 5
Kladivo 4 kg - starší žáci :
1. Kabelka Milan 310793 SPTRE 33,69 11
2. Bukal Jan 100194 SPTRE 24,85 9
3. Kohout Jan 290594 PACOV 20,23 8
4. Vidlák Erik 231093 SPTRE 19,36 7
5. Kožnar Jan 091294 SPTRE 15,97 6
Pořadí družstev ve 2.kole :
starší žáci body
1. Spartak Třebíč SPTRE 203
2. Slavoj Pacov PACOV 95
3. Atletika Jihlava JIHLA 89
4. Sokol Velké Meziříčí VELME 66
5. Jiskra Humpolec HUMPO 45,5
6. BATT Nové Město na Mor. BATNM 25,5
starší žákyně
1. Spartak Třebíč SPTRE 49
2. Slavoj Pacov PACOV 32
3. Sokol Velké Meziříčí VELME 21
4. Atletika Jihlava JIHLA 10
mladší žáci
1. Slavoj Pacov PACOV 152
2. Sokol Velké Meziříčí VELME 135
3. Spartak Třebíč SPTRE 96
4. Atletika Jihlava JIHLA 31
5. DDM Ledeč nad Sázavou LEDEC 11
mladší žákyně
1. Spartak Třebíč SPTRE 154
2. Sokol Velké Meziříčí VELME 63
3. Slavoj Pacov PACOV 61
4. Atletika Jihlava JIHLA 58
5. Jiskra Humpolec HUMPO 53
6. DDM Ledeč nad Sázavou LEDEC 23