1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

 

Datum konání:                  31.5.2008

Místo konání:                    Klatovy

Pořadatel:                           TJ Klatovy

Výsledky zpracoval:        Jiří Hostýnek

Poznámka:                         bez protestů

 

100 m/Muži Rozběh1 w-0.9

1        Kučera Robert                                                         88     SPARTAK PRAHA 4          11.24           

2        Drdlíček Michael                                                    90     AKTPR                                  11.30           

3        Kolečko Karel                                                         72     SPARTAK PRAHA 4          11.58           

4        Sivý Filip                                                                  92     SOKCB                                  11.82           

5        Zoubek Tomáš                                                       88     PACOV                                  11.93           

6        Vohrna Jakub                                                         89     SPARTAK PRAHA 4          12.00           

7        Matoušek Jiří                                                          87     AKTPR                                  12.48           

 

100 m/Muži Rozběh2 w-1.8

1        Šulc Miroslav                                                          87     OLYPR                                  11.08           

2        Šíma Radek                                                            19     SOKCB                                  11.32           

3        Vitnovský Jan                                                         89     SPARTAK PRAHA 4          11.59           

4        Koutník Jan                                                             91     SPARTAK PRAHA 4          11.75           

5        Ondrus Štěpán                                                        86     AKTPR                                  11.96           

6        Kulich Petr                                                               90     SOKCB                                  11.97           

7        Kabelík Karel                                                          90     OLYPR                                  12.20           

 

100 m/Muži Rozběh3 w-2.0

1        Kuptík Ondřej                                                         91     SPARTAK PRAHA 4          11.27           

2        Hudcovský Ján                                                       81     SOKCB                                  11.28           

3        Hunčovský Martin                                                 88     OLYPR                                  11.29           

4        Roučka Ladislav                                                    87     SOKCB                                  11.70           

5        Procházka Tomáš                                                  82     SAZAV                                  11.96           

6        Cerina Petr                                                               84     TJKLA                                   12.26           

7        Veselý Václav                                                         87     AKTPR                                  12.50           

8        Chaloupka Lukáš                                                  83     SOKCB                                  12.98           

 

100 m/Muži Rozběh4 w-1.1

1        Ondráček Jan                                                          88     OLYPR                                  11.23           

2        Novák Luboš                                                          88     PACOV                                  11.24           

3        Kubernát Richard                                                   91     ACKSP                                  11.73           

4        Macura Karel                                                          90     OLYPR                                  11.95           

5        Volf Martin                                                              92     TJKLA                                   12.00           

6        Šenar Šimon                                                            92     AKTPR                                  12.34           

7        Gazdík Martin                                                        87     OLYPR                                  12.42            MB

8        Günther Miroslav                                                   92     AKTPR                                  12.71           

 

100 m/Muži FináleA w+1.8

1        Kučera Robert                                                         88     SPARTAK PRAHA 4          10.86            11

2        Šulc Miroslav                                                          87     OLYPR                                  10.91            9

3        Ondráček Jan                                                          88     OLYPR                                  11.12            8

4        Hudcovský Ján                                                       81     SOKCB                                  11.15            7

5        Novák Luboš                                                          88     PACOV                                  11.20            6

6        Kuptík Ondřej                                                         91     SPARTAK PRAHA 4          11.23            5

 

100 m/Muži FináleB w-0.9

1        Hunčovský Martin                                                 88     OLYPR                                  11.23            4

2        Šíma Radek                                                            19     SOKCB                                  11.26            3

3        Drdlíček Michael                                                    90     AKTPR                                  11.28            2

4        Vitnovský Jan                                                         89     SPARTAK PRAHA 4          11.52            1

5        Kolečko Karel                                                         72     SPARTAK PRAHA 4          11.57           

6        Roučka Ladislav                                                    87     SOKCB                                  11.75           

 

110 m překážek/Muži Běh1 w+0.1

1        Cihelka Martin                                                        90     AKTPR                                  15.14            11

2        Pospíšil Ondřej                                                        82     ACKSP                                  15.18            9

3        Vitovský Radek                                                      81     PACOV                                  15.82            8

4        Vít Jindřich                                                              90     SOKCB                                  16.39            7

4

110 m překážek/Muži Běh2 w+1.1

1        Čábela Radek                                                         86     OLYPR                                  16.69            6

2        Zvonař Jakub                                                          85     OLYPR                                  17.41            5

3        Zoubek Tomáš                                                       88     PACOV                                  17.56            4

4        Havlík Jan                                                               85     AKTPR                                  17.84            2

9

110 m překážek/Muži Běh3 w-2.6

1        Lehocký Marek                                                      85     SPARTAK PRAHA 4          17.59            3

2        Dolejš Radek                                                           91     SPARTAK PRAHA 4          18.86            1

3        Janda Radek                                                           86     SAZAV                                  18.99           

11

200 m/Muži Běh1 w-0.6

1        Šulc Miroslav                                                          87     OLYPR                                  22.02            11

2        Novák Luboš                                                          88     PACOV                                  22.73            8

3        Šíma Radek                                                            90     SOKCB                                  22.81            6

4        Drdlíček Michael                                                    90     AKTPR                                  22.87            5

5        Kolečko Karel                                                         72     SPARTAK PRAHA 4          23.56           

6        Železný Tomáš                                                       78     SOKCB                                  NP                

 

200 m/Muži Běh2 w+1.1

1        Ondráček Jan                                                          88     OLYPR                                  22.62            9

2        Hunčovský Martin                                                 88     OLYPR                                  23.12            4

3        Peldřimovský Jan                                                   89     OLYPR                                  23.41            2

4        Vitnovský Jan                                                         89     SPARTAK PRAHA 4          23.49            1

5        Procházka Tomáš                                                  82     SAZAV                                  23.94           

6        Hudcovský Ján                                                       81     SOKCB                                  NP                

 

200 m/Muži Běh3 w-0.6

1        Kuptík Ondřej                                                         91     SPARTAK PRAHA 4          22.77            7

2        Kubernát Richard                                                   91     ACKSP                                  23.40            3

3        Koutník Jan                                                             91     SPARTAK PRAHA 4          23.56           

4        Vimmr Martin                                                         89     OLYPR                                  23.75           

5        Kordík Jiří                                                                91     SOKCB                                  24.14           

6        Kabelík Karel                                                          90     OLYPR                                  24.72           

 

200 m/Muži Běh4 w+1.1

1        Sivý Filip                                                                  92     SOKCB                                  23.61           

2        Roučka Ladislav                                                    87     SOKCB                                  23.65           

3        Zoubek Tomáš                                                       88     PACOV                                  23.73           

4        Kafka Jan                                                                91     SOKCB                                  23.87           

5        Macura Karel                                                          90     OLYPR                                  24.15           

6        Gazdík Martin                                                        87     OLYPR                                  24.78            MB

 

200 m/Muži Běh5 w-0.2

1        Kulich Petr                                                               90     SOKCB                                  24.13           

2        Dejčmar Zdeněk                                                     93     SOKCB                                  24.34           

3        Ondrus Štěpán                                                        86     AKTPR                                  24.39           

4        Kešner Václav                                                         91     SAZAV                                  24.49           

5        Dykalov Jurij                                                           91     TJKLA                                   26.28           

 

200 m/Muži Běh6 w+1.5

1        Volf Martin                                                              92     TJKLA                                   24.33           

2        Matys Ondřej                                                          88     OLYPR                                  24.57            MB

3        Veselý Václav                                                         87     AKTPR                                  24.93           

4        Nováček Pavel                                                        81     OLYPR                                  25.15            MB

5        Chaloupka Lukáš                                                  83     SOKCB                                  25.69           

 

400 m/Muži Běh1

1        Fetter Lukáš                                                            82     SPARTAK PRAHA 4          50.97            11

2        Peldřimovský Jan                                                   89     OLYPR                                  50.98            9

3        Drdlíček Michael                                                    90     AKTPR                                  51.18            8

4        Nováček Jakub                                                       87     OLYPR                                  51.76            7

5        Sopoušek Vojtěch                                                  87     OLYPR                                  52.46            5

6        Pleschinger Jan                                                        80     OLYPR                                  56.57           

 

400 m/Muži Běh2

1        Šic Libor                                                                   91     SPARTAK PRAHA 4          52.78            4

2        Lagarde Matyáš                                                     88     SOKCB                                  52.98            3

3        Vohrna Jakub                                                         89     SPARTAK PRAHA 4          53.09            1

4        Gregor Tomáš                                                         90     SAZAV                                  53.62           

5        Braniš Martin                                                          78     OLYPR                                  53.71            MB

6        Tůma Milan                                                            84     SAZAV                                  NP                

 

400 m/Muži Běh3

1        Bendl Martin                                                           98     TJKLA                                   51.86            6

2        Kordík Jiří                                                                91     SOKCB                                  53.02            2

3        Kafka Jan                                                                91     SOKCB                                  53.22           

4        Kašpar Petr                                                              91     SPARTAK PRAHA 4          53.41           

5        Vlček Lukáš                                                            82     PACOV                                  54.11           

6        Gorner Tomáš                                                         81     TJKLA                                   NP                

 

400 m/Muži Běh4

1        Hudský Jan                                                             85     OLYPR                                  54.74            MB

2        Matys Ondřej                                                          88     OLYPR                                  55.67            MB

3        Günther Miroslav                                                   92     AKTPR                                  55.95           

4        Nováček Pavel                                                        81     OLYPR                                  56.31            MB

5        Šenar Šimon                                                            92     AKTPR                                  56.39           

6        Kocík David                                                            90     AKTPR                                  56.97           

 

400 m překážek/Muži Běh1

1        Linhart David                                                          89     SOKCB                                  58.80            11

2        Čábela Radek                                                         86     OLYPR                                  58.29            9

3        Nešpor jan                                                               88     SPARTAK PRAHA 4          56.33            8

4        Pleschinger Jan                                                        80     OLYPR                                  62.90            3

 

400 m překážek/Muži Běh2

1        Cihelka Martin                                                        90     AKTPR                                  60.26            7

2        Tůma Milan                                                            84     SAZAV                                  60.70            6

3        Gregor Tomáš                                                         90     SAZAV                                  63.01            2

4        Dolejš Radek                                                           91     SPARTAK PRAHA 4          65.51            1

 

400 m překážek/Muži Běh3

1        Padevět Miloš                                                         63     AKTPR                                  61.38            5

2        Havlík Jan                                                               85     AKTPR                                  61.61            4

3        Gasčarov Patrik                                                      91     SOKCB                                  67.56           

4        Zajíc David                                                             91     PACOV                                  68.08           

 

800 m/Muži Běh1

1        Šíp Ondřej                                                                90     ACKSP                                  1:57.24         11

2        Hloušek Adam                                                        85     ACKSP                                  1:57.84         9

3        Sopoušek Vojtěch                                                  87     OLYPR                                  1:58.84         8

4        Krygar Josef                                                            89     SOKCB                                  1:59.58         7

5        Vimmr Martin                                                         89     OLYPR                                  1:59.78         6

6        Paták Jan                                                                 89     TJKLA                                   2:00.45         5

7        Rádl Jakub                                                              91     ACKSP                                  2:03.07        

8        Čepek Robert                                                          68     OLYPR                                  2:04.35        

9        Tůma Milan                                                            84     SAZAV                                  2:06.27        

          Gorner Tomáš                                                         81     TJKLA                                   NP                

 

800 m/Muži Běh2

1        Šic Libor                                                                   91     SPARTAK PRAHA 4          2:00.64         4

2        Lagarde Matyáš                                                     88     SOKCB                                  2:01.31         3

3        Jakovljevič Dušan                                                  90     SOKCB                                  2:01.91         2

4        Picka Pavel                                                              85     PACOV                                  2:02.94         1

5        Mader Daniel                                                          91     OLYPR                                  2:03.29         MB

6        Adam Jiří                                                                 87     OLYPR                                  2:03.37         MB

7        Kešner Václav                                                         91     SAZAV                                  2:05.60        

          Královec Jiří                                                            51     Domažlice                             DQ                

          Gregor Tomáš                                                         90     SAZAV                                  NP                

 

1500 m/Muži Finále

1        Krygar Josef                                                            89     SOKCB                                  4:08.27         11

2        Jaša Tomáš                                                             92     TJKLA                                   4:10.72         9

3        Edlman Tomáš                                                       90     ACKSP                                  4:12.04         8

4        Edlman Martin                                                       90     ACKSP                                  4:12.47         7

5        Cigler Luděk                                                            83     ACKSP                                  4:13.60         6

6        Danda Michal                                                         74     SPARTAK PRAHA 4          4:15.69         5

7        Procházka Michal                                                  91     TJKLA                                   4:18.04         4

8        Petrák Jiří                                                                 91     ACKSP                                  4:18.59         3

9        Kubánek Marek                                                     90     OLYPR                                  4:19.26         2

10     Fikar Lukáš                                                             90     SAZAV                                  4:20.99         1

11     Slovák Dalibor                                                        84     OLYPR                                  4:25.52        

12     Jakovljevič Dušan                                                  90     SOKCB                                  4:30.61        

13     Veselý Miloslav                                                      90     SOKCB                                  4:38.42        

14     Kocík David                                                            90     AKTPR                                  NP                

 

3000 m/Muži Finále

1        Slovák Dalibor                                                        84     OLYPR                                  09:17.29      11

2        Ježek Jan                                                                  85     ACKSP                                  09:23.22      9

3        Vala Filip                                                                  92     PACOV                                  09:33.82      8

4        Kořán Jakub                                                            88     TJKLA                                   09:26.96      7

5        Kůra Luboš                                                              82     TJKLA                                   10:06.56      6

6        Prokop Jan                                                               72     OLYPR                                  10:23.65      MB

7        Picka Pavel                                                              85     PACOV                                  10:27.57      5

8        Zimmermann Martin                                             93     SOKCB                                  10:27.84      4

9        Hajný Ondřej                                                          87     SOKCB                                  10:27.89      3

10     Zajíc Martin                                                            88     PACOV                                  10:46.09      2

 

hod kladivem 7,26kg/Muži

1        Vacek Jan                                                                72     SPARTAK PRAHA 4          46.70            11

2        Podzemský Václav                                                85     SPARTAK PRAHA 4          45.96            9

3        Krupička Václav                                                    78     SAZAV                                  44.77            8

4        Zajíc Pavel                                                              53     PACOV                                  40.34            7

5        Pour Miroslav                                                          70     TJKLA                                   40.27            6

6        Vaněk Pavel                                                            73     PACOV                                  36.07            5

7        Uchytil Jiří                                                                79     PACOV                                  35.16            4

8        Rodr Vojtěch                                                           90     OLYPR                                  33.55            3

9        Skalický Pavel                                                        71     AKTPR                                  32.75            2

10     Závada Milan                                                         64     ACKSP                                  31.94            1

11     Dymák Petr                                                             61     PACOV                                  31.48           

12     Pěník Vojtěch                                                         86     ACKSP                                  30.63           

13     Šusta František                                                       76     SAZAV                                  28.19           

14     Nedbal Martin                                                         79     TJKLA                                   24.95           

15     Kudry Juraj                                                              86     TJKLA                                   21.92           

16     Remeš Pavel                                                            70     SAZAV                                  18.27           

17     Linda Vladimír                                                       86     TJKLA                                   -                    

 


skok daleký/Muži

1        Zikl Marek                                                               75     AKTPR                                  6.58               11

2        Fetter Lukáš                                                            82     SPARTAK PRAHA 4          6.50               9

3        Pršín Marek                                                             92     SOKCB                                  6.43               8

4        Fiala Vojtěch                                                           90     SPARTAK PRAHA 4          6.26               7

5        Němec Michal                                                         88     OLYPR                                  6.20               6

6        Cihelka Martin                                                        90     AKTPR                                  6.18               5

7        Poláček Zdeněk                                                      86     TJKLA                                   6.15               4

8        Cerina Petr                                                               84     TJKLA                                   6.13               3

9        Novotný Petr                                                           80     OLYPR                                  5.94               2

10     Kovářík Jindřich                                                     85     TJKLA                                   5.81               1

11     Novotný Jakub                                                       85     ACKSP                                  5.80              

12     Kubánek Jan                                                           92     OLYPR                                  5.79               MB

13     Úlovec Miroslav                                                     91     TJKLA                                   5.78              

14     Šulc Jan                                                                    87     AKTPR                                  5.76              

15     Dejčmar Zdeněk                                                     93     SOKCB                                  5.75              

16     Hostýnek Tomáš                                                    91     TJKLA                                   5.73              

17     Rodr Vojtěch                                                           90     OLYPR                                  5.73              

18     Antoš Miloslav                                                        91     TJKLA                                   5.64               MB

19     Kabelík Karel                                                          90     OLYPR                                  5.58              

20     Vyšín Stanislav                                                       89     ACKSP                                  5.51              

21     Remeš Pavel                                                            70     SAZAV                                  5.38              

22     Holer Jiří                                                                   88     AKTPR                                  5.37              

23     Rejthar Filip                                                             85     OLYPR                                  5.34              

24     Železný Tomáš                                                       78     SOKCB                                  0                   

 

skok o tyči/Muži

1        Bártl Radek                                                             74     AKTPR                                  4.30               11

2        Lehocký Marek                                                      85     SPARTAK PRAHA 4          4.20               9

3        Vít Jindřich                                                              90     SOKCB                                  3.60               8

4        Zvonař Jakub                                                          85     OLYPR                                  3.60               7

5        Hodinka Jiří                                                             82     PACOV                                  3.40               6

6        Metlička Martin                                                      90     SOKCB                                  3.00               5

7        Janda Radek                                                           86     SAZAV                                  2.80               4

8        Cerina Petr                                                               84     TJKLA                                   2.60               3

 

hod oštěpem 800g/Muži

1        Linda Vladimír                                                       86     TJKLA                                   61.76            11

2        Vitovský Radek                                                      81     PACOV                                  54.20            9

3        Hložek Martin                                                         90     PACOV                                  53.00            8

4        Šusta Jaroslav                                                         77     SAZAV                                  52.33            7

5        Nováček Vladimír                                                  68     OLYPR                                  50.11            6

6        Dvořák Jiří                                                               89     PACOV                                  49.43            5

7        Severín David                                                         85     ACKSP                                  49.22            4

8        Matoušek Jiří                                                          87     AKTPR                                  49.03            3

9        Kudry Juraj                                                              86     TJKLA                                   46.71            2

10     Šafanda Filip                                                           85     ACKSP                                  44.25            1

11     Jakša Ondřej                                                           90     OLYPR                                  43.34           

12     Vyšín Stanislav                                                       89     ACKSP                                  42.63           

13     Rejthar Filip                                                             85     OLYPR                                  34.73           

          Dušek Vladimír                                                       91     TJKLA                                   NP                

          Šíma Radek                                                            90     SOKCB                                  NP                

 

skok vysoký/Muži

1        Drahorád Michal                                                    80     OLYPR                                  1.91               11

2        Pancl Ondřej                                                            80     OLYPR                                  1.88               9

3        Bendl Martin                                                           88     TJKLA                                   1.84               7.5

3        Pospíšil Ondřej                                                        82     ACKSP                                  1.84               7.5

5        Pršín Marek                                                             92     SOKCB                                  1.84               5.5

5        Vít Jindřich                                                              90     SOKCB                                  1.84               5.5

7        Vaněček Tomáš                                                     85     PACOV                                  1.84               4

8        Dušek Vladimír                                                       91     TJKLA                                   1.80               3

9        Hostýnek Tomáš                                                    91     TJKLA                                   1.76               1.5

9        Poláček Zdeněk                                                      86     TJKLA                                   1.76               1.5

11     Lorenc Jaroslav                                                      53     SOKCB                                  1.76              

11     Hodinka Jiří                                                             82     PACOV                                  1.76              

11     Antoš Miloslav                                                        91     TJKLA                                   1.76              

14     Dobrovolný Jan                                                      80     ACKSP                                  1.71              

15     Metlička Martin                                                      90     SOKCB                                  1.66              

16     Kašpar Petr                                                              91     SPARTAK PRAHA 4          1.66              

17     Dykalov Jurij                                                           91     TJKLA                                   1.61              

 

vrh koulí 7,26kg/Muži

1        Uchytil Jiří                                                                79     PACOV                                  13.66            11

2        Zikl Marek                                                               75     AKTPR                                  13.36            9

3        Šusta František                                                       76     SAZAV                                  13.12            8

4        Šusta Jaroslav                                                         77     SAZAV                                  12.65            7

5        Bártl Radek                                                             74     AKTPR                                  12.65            6

6        Němejc Vlastimil                                                    65     PACOV                                  12.45            5

7        Nováček Vladimír                                                  68     OLYPR                                  12.32            4

8        Skalický Pavel                                                        71     AKTPR                                  12.10            3

9        Vaněček Tomáš                                                     85     PACOV                                  11.94            2

10     Kučera Robert                                                         88     SPARTAK PRAHA 4          11.83            1

11     Pěník Vojtěch                                                         86     ACKSP                                  11.71           

12     Jakša Ondřej                                                           80     OLYPR                                  11.59           

13     Severín David                                                         85     ACKSP                                  11.53           

14     Řechka Bedřich                                                      50     TJKLA                                   11.13           

15     Dymák Petr                                                             61     PACOV                                  11.10           

16     Hložek Martin                                                         90     PACOV                                  10.95           

17     Krupička Václav                                                    78     SAZAV                                  10.94           

18     Nedbal Martin                                                         79     TJKLA                                   10.61           

19     Černý Viktor                                                            82     ACKSP                                  10.49           

20     Vacek Jan                                                                72     SPARTAK PRAHA 4          10.29           

21     Podzemský Václav                                                85     SPARTAK PRAHA 4          09.04           

22     Matoušek Jiří                                                          87     AKTPR                                  08.48           

23     Závada Milan                                                         64     ACKSP                                  NP                

24     Bárta Pavel                                                              89     TJKLA                                   NP                

25     Kudry Juraj                                                              86     TJKLA                                   NP                

26     Vaněk Pavel                                                            73     PACOV                                  NP                

 

hod diskem 2kg/Muži

1        Jakša Ondřej                                                           90     OLYPR                                  44.15            11

2        Uchytil Jiří                                                                79     PACOV                                  43.87            9

3        Virt Karel                                                                  67     TJKLA                                   38.12            8

4        Pěník Vojtěch                                                         86     ACKSP                                  37.99            7

5        Krupička Václav                                                    78     SAZAV                                  36.71            6

6        Šusta František                                                       76     SAZAV                                  36.60            5

7        Dymák Petr                                                             61     PACOV                                  35.43            4

8        Severín David                                                         85     ACKSP                                  34.43            3

9        Kučera Robert                                                         88     SPARTAK PRAHA 4          34.20            2

10     Bártl Radek                                                             74     AKTPR                                  33.86            1

11     Řechka Bedřich                                                      50     TJKLA                                   33.39           

12     Černý Viktor                                                            82     ACKSP                                  33.24           

13     Zajíc Pavel                                                              53     PACOV                                  32.30           

14     Nedbal Martin                                                         79     TJKLA                                   31.51           

15     Šusta Jaroslav                                                         77     SAZAV                                  31.43           

16     Závada Milan                                                         64     ACKSP                                  31.13           

17     Vaněk Pavel                                                            73     PACOV                                  30.99           

18     Vacek Jan                                                                72     SPARTAK PRAHA 4          29.57           

19     Podzemský Václav                                                85     SPARTAK PRAHA 4          27.12           

20     Skalický Pavel                                                        71     AKTPR                                  0                   

 


trojskok/Muži

1        Zikl Marek                                                               75     AKTPR                                  13.86            11

2        Němec Michal                                                         88     OLYPR                                  13.37            9

3        Drahorád Michal                                                    80     OLYPR                                  12.98            8

4        Šulc Jan                                                                    87     AKTPR                                  12.96            7

5        Fiala Vojtěch                                                           90     SPARTAK PRAHA 4          12.86            6

6        Novotný Jakub                                                       85     ACKSP                                  12.75            5

7        Janda Radek                                                           86     SAZAV                                  12.64            4

8        Hodinka Jiří                                                             82     PACOV                                  12.37            3

9        Vitovský Radek                                                      81     PACOV                                  12.34            2

10     Holer Jiří                                                                   88     AKTPR                                  12.33            1

11     Vyšín Stanislav                                                       89     ACKSP                                  12.19           

12     Novotný Petr                                                           80     OLYPR                                  12.08           

13     Pancl Ondřej                                                            80     OLYPR                                  11.96           

          Remeš Pavel                                                            70     SAZAV                                  0                   

          Rodr Vojtěch                                                           90     OLYPR                                  0                   

 

4 x 100 m/Muži Běh1

1        Hunčovský, Peldřimovský, Ondráček, Šulc                OLYPR A                              43.62            11

2        Fetter, Vitnovský, Nešpor, Kučera                                SPARTAK PRAHA 4 A      44.33            9

3        Hudcovský, Roučka, Šima, Železný                            SOKCB A                              44.41            8

4        Hložek, Vitovský, Zoubek, Novák                               PACOV A                              45.23            5

5        Šenar, Cihelka, Ondruš, Drlíček                                    AKTPR                                  45.26            4

6        Procházka, Tůma, Gregor, Kešner                                SAZAV A                              46.42           

 

4 x 100 m/Muži Běh2

1        Koutník, Kuptík, Kašpar, Kolečko                               SPARTAK PRAHA 4 B      44.80            7

2        Kubernát, Šíp, Rádl, Pospíšil                                         ACKSP A                              45.08            6

3        Kafka, Kordík, Pršín, Sivý                                             SOKCB B                              45.36            3

4        Kovářík, Bendl, Poláček,Volf                                        TJKLA A                               45.45            2

5        Janda, Remeš, Fikar, Krupička                                     SAZAV B                              49.65           

          Macura, Kabelík, Pleschinger, Němec                         OLYPR B                              DNF             

 

4 x 100 m/Muži Běh3

1        Fiala, Lehocký, Dolejš, Šic                                             SPARTAK PRAHA 4 C      45.66            1

2        Krygar, Kulich, Lagarde, Vít                                          SOKCB C                              46.79           

3        Zajíc, Dvořák, Vlček, Vaněček                                     PACOV B                              48.12           

          Zvonař, Sopoušek, Rejthar, Vimmer                           OLYPR C                              DNF             

 


100 m/Ženy Rozběh1 w-3.9

1        Jašarová Petra                                                        89     4DVCB                                  13.53           

2        Hessová Tereza                                                      91     TJKLA                                   13.86           

3        Poesová Jana                                                          89     ACKSP                                  13.95           

4        Trnková Adéla                                                        90     TJKLA                                   13.97           

5        Antošová Tereza                                                    91     VINPR                                   13.98           

6        Suchá Eliška                                                            90     TJKLA                                   14.03           

7        Kapcová Michaela                                                94     SPARTAK PRAHA 4          14.64           

 

100 m/Ženy Rozběh2 w-1.6

1        Koppová Monika                                                   92     TJKLA                                   13.65           

2        Brezíková Barbora                                                92     SPARTAK PRAHA 4          13.67           

3        Hanzlíková Simona                                              90     KOTPR                                  13.88           

4        Lukešová Nikola                                                    91     TJKLA                                   13.94           

5        Kudelová Alžběta                                                  83     KOTPR                                  14.01           

6        Tycová Kristýna                                                     83     VINPR                                   14.13           

7        Šejnohová Lucie                                                    92     KOTPR                                  14.88           

 

100 m/Ženy Rozběh3 w-0.7

1        Štychová Martina                                                  92     TJKLA                                   13.12           

2        Yonová Lenka                                                        88     ACKSP                                  13.21           

3        Scheinherrová Kateřina                                        91     TJKLA                                   13.71           

4        Blažková Tereza                                                    91     VINPR                                   13.83           

5        Vacková Klára                                                       91     ACKSP                                  14.41           

6        Hanková Martina                                                  84     SPARTAK PRAHA 4          14.48           

 

100 m/Ženy FináleA w+1.6

1        Štychová Martina                                                  92     TJKLA                                   12.97            11

2        Yonová Lenka                                                        88     ACKSP                                  13.01            9

3        Jašarová Petra                                                        89     4DVCB                                  13.38            8

4        Brezíková Barbora                                                92     SPARTAK PRAHA 4          13.47            7

5        Koppová Monika                                                   92     TJKLA                                   13.58            6

6        Poesová Jana                                                          89     ACKSP                                  13.85            5

 

100 m/Ženy FináleB w+2.1

1        Trnková Adéla                                                        90     TJKLA                                   13.75            4

2        Blažková Tereza                                                    91     VINPR                                   13.84            3

3        Kudelová Alžběta                                                  83     KOTPR                                  13.95            2

4        Antošová Tereza                                                    91     VINPR                                   14.03            1

5        Hanzlíková Simona                                              90     KOTPR                                  14.09           

6        Vacková Klára                                                       91     ACKSP                                  14.45           

 

200 m/Ženy Běh1 w-2.6

1        Baborová Johana                                                  90     ACKSP                                  26.63            11

2        Jeřábková Eva                                                        85     ACKSP                                  26.99            9

3        Štychová Martina                                                  92     TJKLA                                   27.01            8

4        Plíhalová Kateřina                                                 93     SPARTAK PRAHA 4          27.89            5.5

5        Matušková Věra                                                    82     SPARTAK PRAHA 4          28.28            2

6        Veverková Lucie                                                    90     VINPR                                   29.14           

 

200 m/Ženy Běh2 w-2.4

1        Yonová Lenka                                                        88     ACKSP                                  27.76            7

2        Jašarová Petra                                                        89     4DVCB                                  27.92            4

3        Koppová Monika                                                   92     TJKLA                                   28.03            3

4        Antošová Tereza                                                    91     VINPR                                   28.66           

5        Petrová Markéta                                                    93     PACOV                                  29.02           

6        Kudelová Alžběta                                                  83     KOTPR                                  29.17           

 


200 m/Ženy Běh3 w-1.1

1        Vasková Martina                                                   85     TJKLA                                   27.89            5.5

2        Trnková Adéla                                                        90     TJKLA                                   28.41           

3        Scheinherrová Kateřina                                        91     TJKLA                                   28.55           

4        Hájková Michaela                                                 93     4DVCB                                  30.41           

5        Tomková Zuzana                                                  92     4DVCB                                  31.68           

          Lukešová Nikola                                                    91     TJKLA                                   NP                

 

200 m/Ženy Běh4 w+0.0

1        Flašarová Nikol                                                      91     SPARTAK PRAHA 4          28.37            1

2        Hanková Martina                                                  84     SPARTAK PRAHA 4          30.20           

3        Šejnohová Lucie                                                    92     KOTPR                                  30.76           

 

400 m/Ženy Běh1

1        Baborová Johana                                                  90     ACKSP                                  59.63            11

2        Jeřábková Eva                                                        85     ACKSP                                  60.90            9

3        Vasková Martina                                                   85     TJKLA                                   62.06            8

4        Petrová Markéta                                                    93     PACOV                                  62.43            7

5        Matušková Věra                                                    82     SPARTAK PRAHA 4          62.91            6

6        Nedvědová Tereza                                                 90     4DVCB                                  62.94            5

 

400 m/Ženy Běh2

1        Flašarová Nikol                                                      91     SPARTAK PRAHA 4          64.10            4

2        Bendová Miroslava                                               91     TJKLA                                   65.60            3

3        Šolarová Ema                                                         91     KOTPR                                  66.44            2

4        Křivánková Veronika                                            90     VINPR                                   67.44            1

5        Veverková Lucie                                                    90     VINPR                                   68.96           

6        Hájková Michaela                                                 93     4DVCB                                  69.13           

 

800 m/Ženy Finále

1        Bendová Miroslava                                               91     TJKLA                                   2:32.25         11

2        Plíhalová Kateřina                                                 93     SPARTAK PRAHA 4          2:34.11         9

3        Koláčková Jana                                                     90     SKPLZ                                   2:34.14         MB

4        Majerová Diana                                                     87     ACKSP                                  2:35.31         8

5        Koščová Simona                                                    74     KOTPR                                  2:35.88         7

6        Šlechtová Štěpánka                                               92     TJKLA                                   2:37.34         6

7        Janečková Veronika                                              92     TJKLA                                   2:37.69         MB

8        Kužílková Šárka                                                    84     KOTPR                                  2:44.39         5

 

1500 m/Ženy Finále

1        Milesová Iva                                                           77     ACKSP                                  4:57.59         11

2        Nováková Lada                                                     93     PACOV                                  5:05.51         9

3        Kubíčková Tereza                                                 90     SPARTAK PRAHA 4          5:14.27         8

4        Hrubá Karolína                                                      93     TJKLA                                   5:28.83         7

5        Březinová Vanda                                                   73     ACKSP                                  5:30.45         6

6        Koščová Simona                                                    74     KOTPR                                  5:50.81         5

7        Kužílková Šárka                                                    84     KOTPR                                  5:58.98         4

8        Stachová Daniela                                                   93     4DVCB                                  6:52.94         3

 

3000 m/Ženy Finále

1        Milesová Iva                                                           77     ACKSP                                  10:23.74      11

2        Klimešová Tereza                                                  84     VINPR                                   10:36.05      9

3        Březinová Vanda                                                   73     ACKSP                                  11:39.05      8

4        Stewartová Miriam                                                64     SPARTAK PRAHA 4          11:54.36      7

5        Koščová Simona                                                    74     KOTPR                                  12:42.69      6

6        Kužílková Šárka                                                    84     KOTPR                                  13:27.14      5

 

100 m překážek/Ženy Běh1 w-1.1

1        Kodýdková Dana                                                  91     TJKLA                                   15.85            11

2        Lomová Michaela                                                 91     4DVCB                                  17.57            9

3        Tycová Kristýna                                                     83     VINPR                                   18.38            5

4        Hanzlíková Simona                                              90     KOTPR                                  18.60            4

5        Šilhánková Barbora                                              91     TJKLA                                   DNF             

 

100 m překážek/Ženy Běh2 w+1.0

1        Vavřinová Tereza                                                  88     SPARTAK PRAHA 4          18.13            8

2        Koželuhová Klára                                                  88     ACKSP                                  18.23            7

3        Šimandlová Jitka                                                   88     KOTPR                                  18.25            6

4        Kozak Ivanna                                                         87     TJKLA                                   19.56            3

 

400 m překážek/Ženy Běh1

1        Vavřinová Tereza                                                  88     SPARTAK PRAHA 4          72.75            11

2        Křivánková Veronika                                            90     VINPR                                   79.20            7

3        Kozak Ivanna                                                         87     TJKLA                                   88.30            5

 

400 m překážek/Ženy Běh2

1        Hanzlíková Simona                                              90     KOTPR                                  75.01            9

2        Šimandlová Jitka                                                   88     KOTPR                                  77.93            8

3        Tomková Zuzana                                                  92     4DVCB                                  85.03           

 

skok vysoký/Ženy

1        Jelínková Hana                                                      73     KOTPR                                  1.55               11

2        Jandová Martina                                                    92     TJKLA                                   1.55               9

3        Hauerová Andrea                                                  90     ACKSP                                  1.50               8

4        Zábranská Dominika                                            94     SPARTAK PRAHA 4          1.50               7

5        Zaspalová Jana                                                      84     ACKSP                                  1.50               6

6=     Kodýdková Dana                                                  91     TJKLA                                   1.45               5

6=     Nedvědová Tereza                                                 90     4DVCB                                  1.45               5

8        Hořejší Denisa                                                        88     KOTPR                                  1.45               3

9        Malá Šárka                                                              93     VINPR                                   1.40               2

10     Vytisková Gabriela                                                92     VINPR                                   1.40               1

11     Kotěšovcová Iva                                                    79     SPARTAK PRAHA 4          1.35              

12     Nováková Daniela                                                 94     VINPR                                   1.35              

          Kovarovičová Jana                                               87     TJKLA                                   NP                

 

skok daleký/Ženy

1        Jašarová Petra                                                        89     4DVCB                                  5.02               11

2        Malá Šárka                                                              93     VINPR                                   4.90               9

3        Štychová Martina                                                  92     TJKLA                                   4.87               8

4        Lomová Michaela                                                 91     4DVCB                                  4.85               7

5        Suchá Eliška                                                            90     TJKLA                                   4.76               6

6        Poesová Jana                                                          89     ACKSP                                  4.67               5

7        Krausová Kateřina                                                 81     KOTPR                                  4.62               4

8        Kapcová Michaela                                                94     SPARTAK PRAHA 4          4.49               3

9        Blažková Tereza                                                    91     VINPR                                   4.41               2

10     Koppová Monika                                                   92     TJKLA                                   4.36               1

11     Nováková Zuzana                                                 94     VINPR                                   4.34              

12     Hauerová Andrea                                                  90     ACKSP                                  4.22              

MB   Hessová Tereza                                                      91     TJKLA                                   4.73               MB

 

trojskok/Ženy

1        Václavková Žaneta                                               80     VINPR                                   11.01            11

2        Krausová Kateřina                                                 81     KOTPR                                  10.09            9

3        Šolarová Ema                                                         91     KOTPR                                  10.01            8

4        Poesová Jana                                                          89     ACKSP                                  09.99            7

5        Nedvědová Tereza                                                 90     4DVCB                                  09.81            6

 

hod kladivem 4kg/Ženy

1        Baronová Lenka                                                    82     4DVCB                                  34.54            11

2        Hejsková Martina                                                  89     KOTPR                                  32.79            9

3        Špererová Zdeňka                                                  59     TJKLA                                   30.33            8

4        Maruniaková Michala                                          83     TJKLA                                   28.38            7

5        Olšovská Petra                                                        86     KOTPR                                  26.58            6

6        Fischerová Blanka                                                 58     SPARTAK PRAHA 4          25.27            5

7        Siegelmannová Petra                                             92     TJKLA                                   22.66            4

8        Záhorková Jana                                                     85     4DVCB                                  20.72            3

 

hod diskem 1kg/Ženy

1        Baronová Lenka                                                    82     4DVCB                                  36.31            11

2        Záhorková Jana                                                     85     4DVCB                                  31.98            9

3        Zaspalová Jana                                                      84     ACKSP                                  30.01            8

4        Špererová Zdeňka                                                  59     TJKLA                                   29.38            7

5        Sládková Veronika                                                93     TJKLA                                   27.45            6

6        Šimandlová Jitka                                                   88     KOTPR                                  27.25            5

7        Špererová Iveta                                                      93     TJKLA                                   23.04            4

8        Hejsková Martina                                                  89     KOTPR                                  22.83            3

9        Votípková Lenka                                                   90     TJKLA                                   22.72            2

10     Kotěšovcová Iva                                                    79     SPARTAK PRAHA 4          22.64            1

11     Vytisková Gabriela                                                92     VINPR                                   22.50           

12     Nováková Daniela                                                          VINPR                                   18.51           

13     Nováková Zuzana                                                 94     VINPR                                   17.78           

14     Stachová Daniela                                                   93     4DVCB                                  16.58           

15     Nadějová Barbora                                                 93     VINPR                                   15.67           

 

vrh koulí 4kg/Ženy

1        Václavková Žaneta                                               80     VINPR                                   11.75            11

2        Záhorková Jana                                                     85     4DVCB                                  10.76            9

3        Baronová Lenka                                                    82     4DVCB                                  10.32            8

4        Špererová Zdeňka                                                  59     TJKLA                                   10.16            6

5        Hálová Martina                                                      87     KOTPR                                  09.72            7

6        Zaspalová Jana                                                      84     ACKSP                                  09.04            5

7        Fischerová Blanka                                                 58     SPARTAK PRAHA 4          09.02            4

8        Hejsková Martina                                                  89     KOTPR                                  08.27            3

9        Tycová Kristýna                                                     83     VINPR                                   08.22            2

10     Olšovská Petra                                                        86     KOTPR                                  07.17            1

 

skok o tyči/Ženy

1        Kotěšovcová Iva                                                    79     SPARTAK PRAHA 4          2.60               11

2        Šlechtová Štěpánka                                               87     TJKLA                                   2.30               9

3=     Kodýdková Dana                                                  91     TJKLA                                   2.00               7.5

3=     Jandová Martina                                                    92     TJKLA                                   2.00               7.5

          Hálová Martina                                                      87     KOTPR                                  0                   

 

4 x 100 m/Ženy Běh1

1        Vacková, Jeřábková, Baborová, Yonová                             ACKSP                                        51.73              11

2        Nedvědová, Lomová, Záhorková, Jašarová                        4DVCB                                       52.20              9

3        Hanková, Matušková, Flašarová, Brezíková                      SPARTAK PRAHA 4 "A"        53.16              8

4        Antošová, Blažková, Vytisková, Malá                                  VINPR "A"                                 53.96              7

5        Trnková, Siegelmannová, Votípková, Vasková                  TJKLA                                         53.97              6

6        Šimandlová, Šolarová, Kudelová, Hanzlíková                    KOTPR "A"                                54.93              4

 

4 x 100 m/Ženy Běh2

1        Nováková, Tycová, Václavková, Veverková                      VINPR " B"                                54.31              5

2        Hálová, Krausová, Olšovská, Jelínková                                KOTPR " B"                               56.24              3

3        Vavřinová, Kotěšovcová, Zábranská, Kubíčková              SPARTAK PRAHA 4 "B"        57.25              2

4        Nováková, Křivánková, Nadějová, Klimešová                   VINPR " C"                                58.65              1

 

Celkový bodový stav/Ženy

1        TJ Klatovy                                                                         TJKLA                                   214,5            7

2        AC Kovošrot Praha                                                         ACKSP                                  158                6

3        SK Kotlářka Praha                                                           KOTPR                                  152                5

4        SK Čtyři Dvory Č.Budějovice                                       4DVCB                                  117                4

5        Spartak Praha 4                                                               SPARTAK PRAHA 4          107,5            3

6        Sokol Král.Vinohrady Praha                                          VINPR                                   75                  2

7        TJ Slavoj Pacov                                                               PACOV                                  16                  1