Skip to: site menu | section menu | main content

Currently viewing: www.atletikapacov.wz.cz

Termínovka 2009 a výsledky závodů

dráha,silniční a přespolní běhy



Březen

28.

Běh Lorenzovými sady - běžecký pohár Třebíč


Duben

5.

Běh Korunou za korunu - běž.pohárNové Město na Moravě
18.

Běh O pohár století - běžecký pohárvýsledky-Pacov
18.

Mistrovství ČR v půlmaratónuPardubice
25.

Zahajovací závodyvýsledky-Třebíč
26.

Zahajovací závodyrozpis-výsledky-Jihlava
29.

Zahajovací závody žactvarozpis-Pacov


Květen

5.

Vrhačský trojbojTřebíč
6.

2.kolo Pacovského atletického poháru rozpis-Pacov
7.

Atletický podvečer České Budějovice
8.

1.kolo krajského přeboru družstev žactva Třebíč
10.

Mistrovství ČR v maratónu Praha
10.

1.kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu rozpis-Jihlava
12.

Sprinterský trojboj Třebíč
13.

1.atletická středa rozpis-Pacov
13.

Atletický podvečer České Budějovice
16.

Krajský přebor mužů a žen open na dráze rozpis-Jihlava
17.

2.kolo krajského přeboru družstev žactva rozpis-Nové Město na Moravě
20.

3.kolo Pacovského atletického poháru rozpis-Pacov
20.

Velká cena Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
24.

1.kolo II.ligy muži Klatovy
24.

1.kolo II.ligy ženy Praha
27.

2.atletická středa rozpis-Pacov
28.

Závody přípravek Jihlava
30.

Krajský přebor žactva na dráze Třebíč
29-31.

Mistrovství ČR všech kategorií ve vícebojích Jablonec nad Nisou
31.

Velká cena Třebíč


Červen

3.

Vrhačské závody Humpolec
3.

3.atletická středa rozpis-Pacov
7.

2.kolo II.ligy České Budějovice
10.

4.atletická středa rozpis-Pacov
10.

Atletický podvečer České Budějovice
11.

Krajský přebor přípravek na dráze Třebíč
13.

3.kolo krajského přeboru družstev žactva Jihlava
14.

2.kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu České Budějovice
17.

5.atletická středa rozpis-Pacov
20-21.

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Ostrava
22-26.

Olympiáda mládeže Tábor
24.

6.atletická středa rozpis-Pacov
27-28.

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Praha
27.

Mistrovství ČR veteránů na dráze Písek
28.

Krajský přebor v půlmaratónu Nové Veselí


Červenec

4.

Letní závody rozpis-Pacov
11.

3.kolo II.ligy Pacov


Srpen

8.

Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána Tábor
15.

Mladá Evropa (do 19 let) Jablonec nad Nisou
15-16.

Cena Pacova ve vícebojích a krajský přebor rozpis-Pacov
26.

7.atletická středa rozpis-Pacov
30.

4.kolo II.ligy Praha


Září

2.

8.atletická středa rozpis-Pacov
5.

Velká cena Jihlavy Jihlava
5-6.

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Plzeň
6.

Cena města Pacova v hodu diskem rozpis-Pacov
8.

Sprinterský trojboj Třebíč
9.

9.atletická středa rozpis-Pacov
12.

Prolínací soutěž o účast v I.lize
12-13.

Mistrovství ČR žactva na dráze Olomouc
15.

Vrhačský trojboj Třebíč
16.

10.atletická středa rozpis-Pacov
16.

Atletický podvečer České Budějovice
19.

3.kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu Tábor
20.

4.kolo krajského přeboru družstev žactva Třebíč
20.

Prolínací soutěž o účast v II.lize
23.

11.atletická středa rozpis-Pacov
24.

Závody přípravek Velké Meziřičí
26.

5.kolo krajského přeboru družstev ml.žactva Velké Meziřičí
26.

Velké ceny ve skoku do výšky a hodu diskem Humpolec
26.

Semifinále Mistrovství ČR družstev
27.

Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice – Praha
28.

Podzimní závody Pacov
28.

Sokolský mítink České Budějovice
30.

12.atletická středa rozpis-Pacov


Říjen

3.

Krajský přebor v pětiboji ml.žactva Třebíč
3.

Okolo zámku – běžecký pohár Chotěboř
4.

Podzimní přespolní běh – běž.pohár a krajský přebor Nové Město na Moravě
7.

13.atletická středa rozpis-Pacov
10.

Rozloučení se sezónou na dráze rozpis-Pacov


Listopad


-


Prosinec

26.

Štěpánské hody 2009rozpis-Pacov