Krajský přebor juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Vysočina, Jižní Čechy
1.kolo návrh úprav

 

 

Pořadatel:                             Atletika Jihlava

Datum:                                  neděle 10.května 2009

Místo:                                    Jihlava, stadion Na Stoupách

 

Delegovaní rozhodčí:           HR                      Ivan Tůma

                                               Ředitel závodu    Jiří Göth

 

Přihlášky:                              podávají se formou tiskopisů „Přihláška k atletické soutěži“ (kartičky) a „Přehled startujících“ před zahájením technické porady, tzn. do10:00 hod. u řídících pracovníků v závodní kanceláři.

 

V 1.kole: 100m, 1500m, 5000m, výška, dálka, tyč koule, oštěp, 110m př, (100m př), 4x100 m

 (kladivo po domluvě na VH KAS Vysočina v Jihlavě nebude)

jři:        100;400;1500; 5000m*,110m př.;4x100m; výška;dálka;tyč; koule;oštěp;disk

jky:      100;400;1500; 3000m*,100m př.;4x100m; výška;dálka;tyč; koule;oštěp;disk

dci:      100;400;1500; 3000m*,110m př.;4x100m; výška;dálka;tyč; koule;oštěp;disk

dky:     100;400;1500; 3000m*,100m př.;4x100m; výška;dálka;tyč; koule;oštěp;disk

stžně:   60;150;1500m; 100m př., 4x100m; výška;dálka;tyč; koule;oštěp;disk

 

1.kolo; Jihlava; KPD J+D (JKAS+KAS Vysočina) + st.žákyně (JKAS)

11.00   100m př. žně/Dky/Jky     dálka Dci/Jři   tyč žně/Dky/Jky     koule Dci/Jři    oštěp žně/Dky/Jky

11.10   110m př. Dci/Jři

11.20   60m žně

11.25   100m Dky/Jky

11.30   100m Dci/Jři

11.40   3000m Dci/Dky/Jky *     dálka žně/Dky/Jky   tyč Dci/Jři     koule žně/Dky/Jky    oštěp Dci/Jři

12.00   5000m Jři *      

12.20                                                výška Dci/Jři                            disk žně/Dky/Jky

12.30   400m Dky/Jky

12.40   400m Dci/Jři              

12.50   150m žně

13.00   1500m žně/Dky/Jky             výška žně/Dky/Jky                   disk Dci/Jři

13.15   1500m Dci/Jři

13.30   4x100m žně/Dky/Jky

13.45   4x100m Dci/Jři

* zároveň KPJ JKAS 2009 v dlouhých bězích

navrhujeme 4 pokusy v technikách, bez finále urychlí to soutěž, omezí chyby v postupu do finále

 


družstva celkový seznam

     Junioři: Svoboda Pavel                                       Juniorky: Svoboda Pavel         

     1. Atletika Jihlava (JIHLA)                                 1. Atletika Jihlava (JIHLA)

     2. Sokol ČB (SOKCB)                                         2. TJ Nové Město na Moravě (NMMOR)

                                                                                3. TJ Nová Včelnice (NVCEL)

                                                                                4. SKP ČB (SKPCB)

                                                                                 

     Dorostenci: Svoboda Pavel                                 Dorostenky: Svoboda Pavel

     1. TJ Slavoj Pacov (PACOV)                              1. Sokol ČB (SOKCB)

     2. Sokol ČB (SOKCB)                                         2. VS Tábor (TABOR)

     3. TJ Spartak Třebíč (SPTRE)                              3. SK Start Třeboň (TREBO)   

    

Starší žáci: Fleischman Pavel                             Starší žákyně: Fleischman Pavel         

     1. BAK Bechyně (BECHY)                                 1. TJ Jiskra Nová Bystřice (JINBY)

   2. VS Tábor (TABOR)                                        2. Sokol Milevsko (MILEV)

   st.žci by startovali jen ve 2. a 3.kole                   3. Sokol ČB (SOKCB)

   na Sokole ČB a v Táboře...                                 4. VS Tábor (TABOR)

 

Adresář oddílů JKAS

4.    SK Policie                       Miroslav Turek                                TZ:
Č.Budějovice                  Kanovnická 5                                     TB: 605800279
SKPCB                             370 01 Č.Budějovice                         e-mail: turmir@volny.cz

5.    SK Čtyři Dvory             Pavel Novák                                      TZ:
Č.Budějovice                  A.Barcala 26                                      TB: 777126648
4DVCB                            370 05 Č.Budějovice                         e-mail: pavelnovak7@atlas.cz

                                                                                                                    4dvcb@tiscali.cz

6.    Sokol Č.Budějovice       GON, oddíl atletiky                          TZ: 387310742
SOKCB                            Kubatova 1                                        TB:

                                               370 04Č.Budějovice                          e-mail: atletika@sokol-cbu.cz

14.  TJ Sokol                         Pavel Fleischmann                           TZ: 382552903
       Milevsko                         Komenského 977                               TB: 737232903

       MILEV                             399 01 Milevsko                                e-mail: pavel.fleisch@volny.cz

                                                                                                                    info@sokol-milevsko.cz  

15.  TJ Jiskra                        Václav Zajíc                                      TZ: 606221182
       Nová Bystřice                 Hradecká 400                                     TB: 777007115

       JINBY                              378 33 Nová Bystřice                        e-mail: vaklav@post.cz  

16.  TJ Nová Včelnice          Karel Mileret                                    TZ:
       NVCEL                            Vrchlického 127                                 TB: 384394454; 724606122

                                               378 42 Nová Včelnice                       e-mail: mileretk@seznam.cz

23.  TJ Vodní stavby            TJ VS Tábor                                    TZ: 381257805 (i fax)

       Tábor                              U Stadionu Míru                                TB: 777667266

       TABOR                            390 03 Tábor                                      e-mail: vs.tabor@atletikatabor.cz

                                                                                                                    david.bor@volny.cz

25.  SK Start                         Ivan Rokos                                        TZ: 384724230
       Třeboň                            Seifertova 706                                    TB: 384724098; 602214042
       TREBO                            379 01 Třeboň                                    e-mail: irokos@cmail.cz

                                                                                                               irokos@1zs.mesto-trebon.cz