R O Z P I S

34.ročníku Ceny Pacova ve  vícebojích

a

přeboru kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích pro rok 2008

 

Pořadatel :

TJ Slavoj  Pacov, oddíl atletiky

Datum konání :

sobota 9.srpen 2008 od 14,00 hodin

neděle 10.srpen 2008 od 9,00 hodin

Místo konání :

Pacov - stadion U Svaté Anny

Vedoucí činovníci :

ředitel závodů – Pavel Zajíc

hlavní rozhodčí – Ludvík Toman

technický delegát KAS Vysočina – Pavel Svoboda

Přihlášky :

·      s požadavkem na ubytování ze soboty 9.8. na neděli 10.8. se zasílají nejpozději do soboty 2.srpna 2008 na adresu : Pavel Zajíc, Sídliště Míru 804, 395 01 Pacov,

     telefon 731189985  e-mail : zajic.pavel@tiscali.cz

·         bez požadavku na ubytování se přijímají v závodní kanceláři 

      v den konání závodu nejpozději 30 minut před zahájením

      víceboje

Startovné :

startovné 100,- Kč

startovné neplatí účastníci přeboru kraje Vysočina ve vícebojích a mladší žáci a žákyně

Ubytování :

zajistí pořadatel ze soboty 9.8. na neděli 10.8.2008 těm závodníkům a závodnicím, kteří o něj v termínu požádají. Ubytování není pořadatelem hrazeno

Startují :

muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky, starší žáci, starší žákyně, mladší žáci a mladší žákyně

Vypsané soutěže :

muži – desetiboj – hlavní závod 34.ročníku Ceny Pacova

            (100,dálka,koule,výška,400-110př,disk,tyč,oštěp,1500)

junioři, dorostenci - desetiboj

            (100,dálka,koule,výška,400-110př.,disk,tyč,oštěp,1500)

ženy, juniorky, dorostenky - sedmiboj

            (100př.,výška,koule,200-dálka,oštěp,800)

starší žáci - devítiboj

            (100př,disk,tyč,oštěp-60,dálka,koule,výška,1000)                                                       

starší žákyně - sedmiboj

            (100př.,výška,koule,150-dálka,oštěp,800)      

mladší žáci, mladší žákyně – pětiboj

            (60př.,kriket,60,dálka,800)

Závodní kancelář :

bude otevřena v sobotu od 13,00 hodin a v neděli od 8,15 hodin do skončení programu příslušného dne na stadionu (dřevěná buňka v prostoru cíle)

Ceny :

vítěz hlavního závodu získá putovní pohár, závodníci na prvních šesti místech obdrží ceny. V ostatních vícebojích obdrží ceny vždy první tři závodníci a závodnice.

Údaje o stadionu :

běžecká dráha 400 m dlouhá má v rovince a na oválu 6 drah. Dráha a sektory opatřeny umělým povrchem POLYTAN WS.

Časový pořad :

 

1.den

 

 

 

 

 

14,00

100 m m,jři,dci

 

 

 

 

14,30

100 m př. ž,jky,sžci

 

 

 

 

14,40

100 m př. dky

dálka m,jři,dci

 

 

 

14,55

100 m př.sžky

 

disk sžci

 

 

15,10

60 m př. mžci

 

 

 

 

15,20

60 m př.mžky

výška ž,jky,dky,sžky

 

 

 

15,40

 

 

kriket mžci,mžky

koule m,jři,dci

 

15,50

 

tyč sžci

 

 

 

16,40

60 m mžci

výška m,jři,dci

 

koule ž,jky,dky,sžky

 

16,50

60 m mžky

 

 

 

 

17,10

 

dálka mžci,mžky

 

 

 

17,40

200 m ž,jky,dky

 

oštěp sžci

 

 

17,55

150 m sžky

 

 

 

 

18,05

800 m mžci

 

 

 

 

18,10

800 m mžky

 

 

 

 

18,20

400 m m,jři,dci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.den

 

 

 

 

 

9,00

110 m př.m,jři,dci

dálka ž,jky,dky,sžky

 

 

 

9,20

60 m sžci

 

 

 

 

9,40

 

 

disk m,jři,dci

 

 

10,00

 

dálka sžci

 

 

 

10,40

 

tyč m,jři,dci

oštěp ž,jky,dky,sžky

 

 

11,00

 

 

 

koule sžci

 

11,40

800 m ž,jky,dky,sžky

 

 

 

 

11,50

 

výška sžci

 

 

 

12,50

 

 

oštěp m,jři,dci

 

 

13,30

1000 m sžci

 

 

 

 

13,50

1500 m m,jři,dci

 

 

 

 

 

Vítězové předešlého ročníku :  

desetiboj

Václav Krečíř

AK Olomouc                                                

6751 b.

 

 

11,78-696-11,81-196-52,29-16,98-39,04-433-46,06-4:42,40

sedmiboj

Petra Lepičová

Slavoj Pacov                                                       

2962 b.

 

 

21,57-127-7,29-29,93-411-28,04-2:22,95

 

Desítka nejlepších desetibojařských výkonů mužů :

6751 bodů

Krejčíř Václav

AK Olomouc

2007

6539

Šebrle Roman

SK Týniště nad Orlicí

1993

6526

Vitovský Radek

Slavoj Pacov

2007

6250

Vitovský Radek

Slavoj Pacov

2005

6205

Volf Tomáš

Baník Příbram

1993

6192

Vitovský Radek

Slavoj Pacov

2001

6166

Veleba Pavel

Slavia Praha

1973

6159

Veleba Pavel

RH České Budějovice

1972

6156

Schmied Jaroslav

Spartak Sezimovo Ústí

1977

6155

Okrucký Vlastimil

VTJ Písek

1977

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejlepší výkony dosažené ve vložených vícebojích :

sedmiboj ženy

Bohuslava Váňová

SK Čéčova České Budějovice

3404 b.

2004

desetiboj dorostenci

Martin Hložek

Slavoj Pacov

5837 b.

2007

sedmiboj dorostenky

Kateřina Vodová

ACP Olymp Brno

4592 b.

2007

devítiboj starší žáci

Martin Hložek

Slavoj Pacov

4843 b.

2005

sedmiboj starší žákyně

Kateřina Vodová

Jiskra Humpolec

3980 b.

2005

pětiboj mladší žáci

Martin Hložek

Slavoj Pacov

2333 b.

2003

pětiboj mladší žákyně

Šárka Vodrážková

Slavoj Pacov

2342 b.

2007

 

 

 

Stanislav Zelenka v.r.                                                           Pavel  Zajíc v.r.

jednatel oddílu                                                                      předseda oddílu