39.ročník přespolní běh O pohár století
přebor kraje Vysočina v přespolním běhu
Pacov, zámecký park 19.duben 2008

ROZPIS

39.ročníku přespolního běhu O pohár století

přebor kraje Vysočina v přespolním běhu

3.závod 6.ročníku Běžeckého poháru mládeže KAS Vysočina

 

Pořadatel : oddíl atletiky TJ Slavoj  Pacov

 

Datum konání : sobota 19.dubna 2008 v 9,30 hodin

 

Místo konání :   P a c o v  -  Zámecký park

 

Vedoucí činovníci :  ředitel závodu - Pavel Zajíc

                                  hlavní rozhodčí – Ludvík Toman

                                  technický delegát – Ing.Josef Tůma

 

Přihlášky : na místě v závodní kanceláři, uzávěrka přihlášek 30 minut před startem kategorie

 

Závodní kancelář : bude otevřena v prostoru startu a cíle od 8,45 hodin

 

Startovné : kategorie  dospělých 30,- Kč, dorostu 20,- Kč a žactva 10,- Kč

 

Šatny : v prostoru tělocvičny ZŠ  Za Branou, cca 300 metrů od místa startu a cíle. Pořadatel 

              neručí za cenné věci zde uložené

 

 Ceny : hlavní závod - vítěz obdrží putovní pohár, závodníci na 1. až 3..místě finanční

             odměny 500 - 300 - 200 Kč a upomínkové ceny.

             Ostatní kategorie - závodníci a závodnice na 1. až 3.místě obdrží upomínkové ceny

            

Popis tratí : tratě všech kategorií jsou vytýčeny po okruzích dlouhých 1100  a 500 metrů.  

                     Jsou vedeny členitým terénem po parkových cestách. Možno použít tretry

 

Časový pořad, kategorie, délky tratí :

 

9,30

dívky nejmladší

1999 a mladší

300 m

9,30

hoši nejmladší

1999 a mladší

300 m

9,35

dívky přípravka

1997 a 1998

500 m

9,40

hoši přípravka

1997 a 1998

500 m

 

1.blok vyhlášení vítězů

 

 

10,00

mladší žákyně

1995 a 1996

1100 m

10,10

mladší žáci

1995 a 1996

1100 m

10,20

starší žákyně

1993 a 1994

1100 m

10,30

starší žáci

1993 a 1994

1600 m

 

2.blok vyhlášení vítězů

 

 

10,50

dorostenky

1991 a 1992

1600 m

11,10

dorostenci

1991 a 1992

3300 m

11,20

ženy

1990 a starší

3300 m

11,40

muži - hlavní závod

1969 až 1990

5500 m

11,40

muži veteráni nad 40 let

1959 až 1968

5500 m

11,40

muži veteráni nad 50 let

1949 až 1958

5500 m

11,40

muži veteráni nad 60 let

1948 a starší

5500 m

 

3.blok vyhlášení vítězů

 

 

Poznámka : časový pořad bude upřesněn podle počtu přihlášených závodníků v jednotlivých

                   kategoriích

 

Traťové rekordy :

 

muži - hl.závod

5500 m

Petr Hubáček

TJ Nové Město na Moravě

17:49

2005

ženy

3300 m

Lucie Špatenková

SKP České Budějovice

12:20

2005

dorostenci

3300 m

Kamil Krbek

Batt Nové Město na Mor.

10:27

2007

dorostenky

1600 m

Pavla Melicharová

SK HUK Cetoraz

5:58

2003

starší žáci

1600 m

Josef Rýgl

Spartak Třebíč

5:16

2007

starší žákyně

1100 m

Lada Nováková

Jiskra Havlíčkův Brod

3:43

2007

mladší žáci

1100 m

Petr Schmier

Schmier N.Město na Mor.

3:39

2003

mladší žákyně

1100 m

Lada Nováková

Jiskra Havlíčkův Brod

3:57

2006

hoši - přípravka

500 m

Filip Vala

Jiskra Havlíčkův Brod

1:36

2003

dívky - přípravka

500 m

Kristýna Janů

Schmier N.Město na Mor.

1:42

2003

 

 

Šárka Vodrážková

Slavoj Pacov

1:42

2005

hoši nejmladší

300 m

Martin Bezemek

Pacov Náměstí

48,0

2004

dívky nejmladší

300 m

Šárka Vodrážková

Pacov Za Branou

49,0

2003

 

 

Vítězové posledního ročníku :

 

muži

5500 m

Petr Bloudíček

Atletika Jihlava

18:20

ženy

3300 m

Petra Lepičová

Slavoj Pacov

12:53

dorostenci

3300 m

Kamil Krbek

Batt Nové Město na Mor.

10:27

dorostenky

1600 m

Klára Kovářová

Spartak Třebíč

6:07

starší žáci

1600 m

Josef Rýgl

Spartak Třebíč

5:16

starší žákyně

1100 m

Lada Nováková

Jiskra Havlíčkův Brod

3:43

mladší žáci

1100 m

Martin Holek

TJ Nové Město na Mor.

3:55

mladší žákyně

1100 m

Martina Karasová

Batt Nové Město na Mor.

4:05

hoši - přípravka

500 m

Filip Bartoš

SK Čéčova Č.Budějovice

1:37

dívky - přípravka

500 m

Simona Couralová

Jiskra Vír

1:45

hoši nejmladší

300 m

Michal Svoboda

SK Čéčova Č.Budějovice

51,0

dívky nejmladší

300 m

Magdaléna Burdová

SK Čéčova Č.Budějovice

51,0

 

 

Ludvík Toman v.r.                                                                         Pavel Zajíc v.r.

hlavní rozhodčí                                                                              ředitel závodů