Pacovské ceny 2008

Rozpis závodu

 

Pořadatel :

TJ Slavoj Pacov, oddíl atletiky

 

 

Datum konání :

sobota 12.července 2008 ve 14,00 hodin

 

 

Místo konání :

Pacov – stadion U Svaté Anny

 

 

Vedoucí činovníci :

 

 

ředitel závodu – Pavel Zajíc

hlavní rozhodčí – Ludvík Toman

startér – Jan Kaun

 

 

 

 

 

Startují :

muži,  ženy, žáci a žákyně

 

Dále junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky, starší žáci a starší žákyně mohou startovat v kategoriích dospělých v rozsahu závodění své věkové kategorie

 

 

Discipliny :

muži : disk 2 kg (37.ročník Ceny města Pacova )

           100 m, 400 m, 1500 m, dálka, koule 7,26 kg, kladivo 7,26 kg

ženy : 100 m, 400 m, 1500 m, dálka, koule 4 kg, disk 1 kg, kladivo 4 kg

žáci :   60 m, 300 m, 1500 m, koule 4 kg

žákyně : 60 m, 300 m, 1500 m, koule 3 kg

 

 

Přihlášky :

elektronickou poštou na zajic.pavel@tiscali.cz do středy 9.7.2008 nebo v den závodu v závodní kanceláři nejpozději 60 minut před zahájením discipliny

 

 

Startovné :

v soutěžích mužů a žen za každý start 60,- Kč při přihlášce podané do středy 15.8., 80,- Kč při podání přihlášky v den závodu v závodní kanceláři. V soutěžích žáků a žákyň 20,- Kč za každý start

 

 

Ceny :

v Ceně města Pacova v hodu diskem – prvních pět závodníků obdrží finanční odměny (1600-1300-1100-900-800 Kč)

v ostatních disciplinách závodníci a závodnice na prvních třech místech obdrží finanční odměny (700-500-400 Kč)

při splnění následujících výkonnostních limitů :

100 m muži 11,00 – 100 m ženy 12,60 – 400 m muži 49,30 – 400 m ženy 58,50 – 1500 m muži 4:02,00 – 1500 m ženy 4:50,00 – dálka muži 690 – dálka ženy 560 – koule muži 14,80 – koule ženy 12,50 – disk muži 46,00 – disk ženy 39,00 – kladivo muži 50,00 – kladivo ženy 43,00

v případě nesplnění limitu bude vyplácena poloviční částka

v disciplinách žactva závodníci a závodnice na prvních třech místech obdrží upomínkové ceny

 

Časový pořad :

14,00

100 m rozběhy Ž

 

Koule Ž

Kladivo M

14,10

100 m rozběhy M

 

 

 

14,30

60 m rozběhy Žci

 

 

 

14,40

60 m rozběhy Žně

 

 

 

14,50

 

 

Koule Žně

 

15,00

1500 m finále Ž

Dálka M

 

Disk M

15,10

1500 m finále M

 

 

 

15,20

1500 m finále Žci

 

 

 

15,30

1500 m finále Žně

 

 

 

15,40

 

 

Koule Žci

 

15,50

1.blok vyhlášení vítězů

Kladivo Ž

16,00

100 m finále Ž

 

 

 

16,05

100 m finále M

 

 

 

16,15

60 m finále Žci

 

 

 

16,20

60 m finále Žně

 

 

 

16,40

400 m finále M

Dálka Ž

Koule M

Disk Ž

16,55

400 m finále Ž

 

 

 

17,10

300 m finále Žci

 

 

 

17,25

300 m finále Žně

 

 

 

17,40

2.blok vyhlášení vítězů

 

Desítka nejlepších výkonů v Ceně města Pacova v hodu diskem mužů :

67,12 m

Bugár Imrich

Dukla Praha

1982

66,78

Valent Gejza

TJ Vítkovice

1983

65,60

Bugár Imrich

Dukla Praha

1986

64,48

Valent Gejza

TJ Vítkovice

1988

62,04

Valent Gejza

Fenerbahee Istambul

1990

60,16

Roth Miroslav

LIAZ Jablonec

1985

60,00

Ugwu Chima

Nigérie

2003

59,38

Daněk Ludvík

Sparta Praha

1977

58,64

Valent Gejza

RH Praha

1980

58,36

Dvořák Zdeněk

Dukla Praha

1979

 

Vítězové posledních ročníků hlavního závodu–Ceny města Pacova v hodu diskem mužů :

2003

60,00 m

Ugwu Chima

Nigérie

2004

41,16 m

Dymák Petr

Univerzita Brno

2005

55,98 m

Holovský Arnošt

Olymp Praha

2007

56,10 m

Malina Libor

TEPO Kladno

 

Rekordy závodu v ostatních disciplinách :

60 m žáci

7,5

Hložek Martin

Slavoj Pacov

2004

60 m žákyně

8,27

Budínová Michaela

SK Čéčova České Budějovice

2007

100 m muži

10,9

Poláček František

Technika Brno

1977

100 m ženy

12,4

Štěpánková Petra

Slavoj Pacov

2003

300 m žáci

38,50

Pršín Marek

Sokol České Budějovice

2007

300 m žákyně

43,75

Budínová Michaela

SK Čéčova České Budějovice

2007

400 m muži

49,80

Rus Jan

VTŽ Chomutov

2007

400 m ženy

60,69

Krejčí Markéta

BATT Nové Město na Moravě

2007

1500 m žáci

5:25,0

Mičan Marek

SK Čéčova České Budějovice

2004

1500 m žákyně

5:08,30

Nováková Lada

Jiskra Havlíčkův Brod

2007

1500 m muži

4:03,47

Zemánek Jiří

AC Mladá Boleslav

2007

1500 m ženy

5:03,6

Lepičová Petra

Slavoj Pacov

2003

Dálka muži

718

Voves Jaroslav

USK Praha

2005

Dálka ženy

586

Štěpánková Petra

Olymp Praha

2005

Koule žáci

14,22

Hložek Martin

Slavoj Pacov

2004

Koule muži

19,36

Brabec Jaroslav

Dukla Praha

1982

Koule žákyně

7,88

Říhová Lenka

SK Čéčova České Budějovice

2007

Koule ženy

20,63

Fibingerová Helena

VŽKG Ostrava

1977

Disk ženy

61,02

Šilhavá Zdena

Olymp Praha

2000

Kladivo muži

81,28

Maška Vladimír

Dukla Praha

1999

Kladivo ženy

63,86

Vrbenská Lucie

Olymp Praha

2005