TJ Spartak Třebíč – oddíl atletiky

Propozice

3. kolo krajského přeboru družstev žactva

Datum
V neděli 15. června 2008, začátek závodů je v 10.00 hodin.

Místo
Třebíč - stadion TJ Spartak Třebíč

Pořadatel
TJ Spartak Třebíč, oddíl atletiky
Ředitel závodu:                 Vratislav Fišera
Hlavní rozhodčí:                Jan Endlicher
Startér:                           Jaroslav Bohutínský
Řídící pracovníci:               Pavel Zajíc, Josef Tůma

Disciplíny
Starší žáci:             60, 300, 1 500, 100 m př., výška, dálka, tyč, koule, oštěp, kladivo, 3x300
Starší žákyně:         60, 300, 1 500, 100 m př., výška, dálka, tyč, koule, oštěp, kladivo, 3x300
Mladší žáci:             60, 150, 1 500, 60 m př., výška, dálka, koule, míček, 4x60
Mladší žákyně:         60, 150, 1 500, 60 m př., výška, dálka, koule, míček, 4x60

Prezentace
Nejpozději 15 minut před začátkem disciplíny u vrchníka disciplíny nebo startéra.

Závodní kancelář
Otevřena od 8.30 hod na stadionu. Přihlášky na kartičkách nejpozději do 9 hodin v závodní kanceláři na stadionu.

Časový program
10.00    100 m př. SH F      tyč SD+SH    dálka MD       koule MH       oštěp SH       kladivo SD
10.15    100 m př. SD F                                                                       
10.30    60 m SD R                     
10.45    60 m SH R                                                  
11.00    60 m MH R            výška H        dálka SD       koule MD       oštěp SD       kladivo SH
11,15    60 m MD R                                                                             
11,30    1 500 SD F           
11,40    1 500 MD F                               
11.50    1 500 SH F                                                                                     
12.00    1 500 MH F                              dálka MH       koule SD       míček MH
12,20   60 m př. MH F         
12.30    60 m př. MD F        výška D
12,45    60 m SD F
12,50    60 m SH F                     
12,55    60 m MH F
13,00    60 m MD F                               dálka SH       koule SH       míček MD
13,15   300 m SD F
13,30    300 m SH F
13,45    150 m MD F
13,55    150 m MH F          
14,15    4 x 60 m MD F
14,25    4 x 60 m MH F
14,35    3 x 300 m SD F
14,45    3 x 300 m SH F
 
           
Jan Endlicher                                                         Vratislav Fišera               
         hlavní rozhodčí                                                       předseda oddílu